Etiket: Dış cephe boyama

Konut Dış Cephe BoyamaKonut Dış Cephe Boyama

Evinizin dış cephe çekiciliğini artırmak için yeni bir kat boya gibisi yoktur!

Evinizin dışı da tıpkı iç gibi güncellenebilir.

Konut Dış Cephe Boyama renklerini benzersiz tarzınıza ve zevkinize göre özelleştirebilir ve benzersiz bir hale getirebilirsiniz!

Dış cephe boyama hizmetimiz, gerektiğinde basınçlı yıkama, kalafatlama ve küçük dış cephe kaplama onarımlarının eklenmesiyle bir iç projede bulacağınız aynı uzmanlığı ve detaylara gösterilen özeni sunar.

Dış Ev Boyama Hizmetleri

Konut Dış Cephe Boyama ekibi, 30 yılı aşkın ev boyama deneyimine sahiptir. Ruhsatlı ve sigortalıdırlar ve konut dış cephe boyama konusunda uzmandırlar. Sadece bu değil,  tüm projelerimizi %100 Memnuniyet Garantisi ile desteklemektedir.

Her zaman kaliteye önem vermek bize olağanüstü bir itibar kazandırdı. Her işi memnuniyet garantisi ile destekliyoruz.

Müşteri memnuniyetini en yüksek önceliğimiz olarak kabul ederek, uygun fiyatlarla en iyi boyama hizmetlerini elde etmeye çalışan benzersiz, son derece deneyimli ve yaratıcı ev boyacılarından oluşan harika bir ekibimiz var.

Ev boyama hizmetlerimiz sırasında, mülkünüzün tazeliğini ve kusursuz görünümünü sadece şimdi sağlamakla kalmayıp, gelecek yıllar boyunca da korunmasını sağlamak için yalnızca yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanıyoruz.

İş yaklaşımımız, sizinle güven inşa etmeye, ihtiyaçlarınızı dinlemeye ve boyama hizmetleri süreci boyunca sizi bilgilendirmeye odaklanmıştır.

Evinizin boyanmasını görüşmek için bizi arayın. Dış cephe boyama projeleri için sunduğumuz detaylı hizmeti dış cephe boya müşterilerimize de sunmaktayız. Uzman tavsiyemizi, profesyonel renk yardımımızı ve kaliteli işçiliğimizi bekleyebilirsiniz. Bütün bunlar, araba yolunuza çekildiğinizde ve yeni boyanmış evinizi gördüğünüzde yüzünüzde bir gülümseme olacağı anlamına geliyor.

 

5/5 - (1 vote)

Dış ve İç Boyama Ne Kadar Sürecek?Dış ve İç Boyama Ne Kadar Sürecek?

Evinizi tazelemenin, kaldırım çekiciliğini artırmanın ve hatta değer katmanın en iyi yollarından biri yeni bir kat boyadır. Evinizin hem iç hem de dış kısmına yeni bir kat boya eklemek, her şeyin temiz ve yeni görünmesini sağlar ve yorgun veya modası geçmiş alanlara yeni bir soluk getirebilir.

Mesele şu ki, evinizin içini yeniden boyamak zaman alıcı olabilir ve dış cephe için ucuz bir iş değildir. Bu nedenle özellikle iç ve dış cephe boyanızın ömrünü mümkün olduğunca uzatmanız önemlidir.

Dış cephe boyası ne kadar sürer ve iç cephe boyası ne kadar dayanır? İç ve dış boya işlerinizin ne kadar süreceğini ve her ikisinin de ömrünü nasıl uzatabileceğinizi derinlemesine ele alacağız.

İç ve Dış Boyanızın Ne Kadar Sürmesini Bekleyebilirsiniz?

Bir boya işinin ne kadar süreceğini belirleyen boyanın kalitesi ve boyadığınız yüzeyin durumu gibi birçok değişken vardır. Genel olarak iç cephe boyası 5 ile 10 yıl arasında kalıcılık sağlar .

Dış cephe boyanızın 5 ila 7 yıl arasında dayanmasını bekleyebilirsiniz . Dış cephe boyanızın bölgesel iklim koşullarından, boyanan malzemeden ve kullanılan boya türünden etkileneceğini unutmayın.

Eviniz İçin Daha Uzun Ömürlü Dış Cephe Boyasının Anahtarı

Dış cephe boyanızdan en iyi şekilde yararlanmak için, en baştan doğru dış cephe boyasını satın almanız gerekir.

Dış akrilik boyadan en fazla ömrü elde edeceksiniz ve lateks (su bazlı) ve yağ bazlı boyalarla biraz daha az ömür alacaksınız. Yağ bazlı boyalar, yüksek VOC gaz salınımı nedeniyle bazı eyaletlerde yasaklanmış olsa da, yeni boya formülleri, diğer boya türlerinin aynı dayanıklılık ve kullanım ömrüne ulaşmasına olanak sağlamıştır.

Kaliteli bir boya, genellikle galon başına yaklaşık 30 dolara mal olur. Boyayı satın aldığınızda, eviniz için doğru boya türü olduğundan emin olun. Örneğin, tuğla, duvar veya alçıdan yapılmış bir dış cepheniz varsa, ahşap veya metal bir dış cepheye sahip olduğunuzdan farklı bir boyaya ihtiyacınız olacaktır.

Dış cephe boya işinizin daha uzun süre dayanmasını sağlamak için evinizin dışını boyamadan önce bu adımları izleyin.

 • Hafif bir gölge seçin. Şu anda daha koyu renkler trend olsa da, daha fazla güneş ışığını emecek ve daha hızlı solacaklar. Açık bir renk seçmek dış cephe boyanızın ömrüne beş yıl kadar ekler.
 • İkinci kat uygulamadan önce boyanın kurumasını bekleyin. Sabırlı olun ve ikinci katı uygulamadan önce (12 ila 24 saat) boyanın kurumasını veya önerilen süre kadar kurumasını bekleyin. Bu dış cephe boyanızın ömrünü uzatacaktır.
 • Doğru hazırlık anahtardır. Hazırlık işi sıkıcı olsa da, bunu yapmamak ufalanmaya ve soyulmaya neden olur. Gevşek veya soyulmuş alanları çıkarmak için dış duvarları kazıyın. Tozu veya kiri yıkayın ve ardından maksimum yapışma için yüzeyin kurumasını bekleyin. Pencere kenarlarını kapatmak için boyanabilir kalafat uygulayın ve duvarı nem sızmasından korumak için bir astar kat kullanın.
 • Doğru uygulama araçlarını kullanın. Havasız püskürtücüler ve doğal kıllı boya fırçaları, dış duvar yüzeyine düzgün bir şekilde yapışan pürüzsüz bir yüzey elde etmek için en iyisidir. Bu, evinizin dışının gelecek yıllar boyunca yeni gibi görünmesine yardımcı olacaktır.
 • Bölgesel iklime dikkat edin. Bu, boyanızın ne kadar süreceğini belirlerken en büyük faktördür. Nem, güneş ışığı, sert sıcaklık dalgalanmaları, kar veya yağmur, saç veya şiddetli rüzgarlar ve okyanusa yakınlık, bunların tümü ufalanmaya, soyulmaya ve solmaya neden olabilir. Şiddetli hava koşullarına dayanacak şekilde yapılmış boyaları seçtiğinizden emin olun.
 • Üzerine boyadığınız malzemeyi düşünün. Ahşap hızla bozulur ve tuğla ve sıva da öyle. Malzemedeki boşlukları kapattığınızdan ve boyamadan önce iyi bir astar kullandığınızdan emin olun. Vinil ve alüminyum kaplama, 20 yıl veya daha uzun ömürlü boya ile en dayanıklı olanlardır.

İç Mekan Boyanızı Nasıl Daha Uzun Süre Dayanırsınız

İç mekan boyanızın daha uzun süre iyi görünmesini istiyorsanız, içeride hazırlık çalışması zorunludur. Alçıpan onarımlarına dikkat edin ve son katı uygulamadan önce bir astar kullanın. Yüksek kaliteli bir boya ve uygun fırça ve rulolar kullanın. Nemin yüksek olduğu veya yıl bitmeden yeniden boyayacağınız banyolar için uygun son katları kullandığınızdan emin olun.

Aşağıdaki bakım ipuçlarını takip ederek iç mekan boya işinizin tüm yıl boyunca taze ve çekici görünmesini sağlayın:

 • Duvarları düzenli olarak yıkayın ve tozunu alın. Mutfak ve banyo gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kir ve kiri önleyin. Duvarlarınızda biriken tozu temizlemek için mikrofiber toz bezi veya elektrikli süpürge kullanın. Kir ve yağı, aşındırıcı olmayan sabun ve su solüsyonu içeren doğal bir süngerle yıkayın.
 • Boyanızı köşe koruyucularla koruyun. Duvar kenarlarını/köşelerini ucuz köşe koruyucularla koruyun. Bu, talaşları ve hasarı minimumda tutacaktır.
 • Solmayı minimumda tutmak için pencere tedavileri kurun. Doğrudan güneş ışığına maruz kalan alanlarda pencere uygulamaları yaptırdığınızdan emin olun. Bu, duvar renginizi, resminizi ve mobilyalarınızı da koruyacaktır.
 • Hasarı hızlı bir şekilde onarın. Yontulmuş veya soyulmuş alanlara mümkün olan en kısa sürede rötuş yapın. Delikleri doldurun, ufalanmış noktaları zımparalayın ve yeniden boyayın ve köpüren boyayı önlemek için su sızıntılarını onarın.

Boya İşinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Profesyonel Boyacı Ustasını Arayın

İstanbul’da yaşıyorsanız, İç mekan boyama projelerinizde size yardımcı olabilir. Tamirci hizmetleri sunuyoruz ve basit rötuşları halledebilir veya birkaç odayı boyayabiliriz. Güvenilir teknisyenlerimiz sizin için uygun bir zamanda kapınıza kadar gelebilirler.

Dekorunuza mükemmel şekilde uyan boyayı temin edebilir veya yıllarca güzellik ve keyif sağlayacak eksiksiz, uygun fiyatlı bir proje için profesyonelimizin tüm malzemeleri getirmesine izin verebilirsiniz.

Rate this post

Dairenizin Dışı Nasıl Boyanır?Dairenizin Dışı Nasıl Boyanır?

Dış duvarları boyamak sanattan çok bilimdir. Bir dairenin dış cephe boyama işlemi kolay ve kolay bir işlem değildir. Çok sayıda ön planlama ve iyi organize edilmiş çalışma stratejisi gerektirir. Dairenin dışını boyamak için master plan yapılırken çeşitli faktörlerin göz önünde bulundurulması gerekir.

Boyanın dış duvarlarla uyum sağlaması için en iyi olabilecek hava türünden, boyanacak yüzey türüne kadar başlar. Dış cephe boyama işini profesyonelce yapabilmek için gerekli olan adımlar aşağıda verilmiştir.

Yüzey temizliği

Binalarda yapılması gereken ilk ve en önemli şey dış duvarların temizlenmesidir. İlk olarak, duvarlar yüksek basınç altında su ile yıkanır ve bir süre dinlendirilir. Duvarda bulunan tozun ve diğer yabancı maddelerin suyu emmesi için oturma süresi gereklidir.

Toz suyu bir kez emdiğinde, yüksek basınçlı su ile ikinci yıkama ile duvardan çıkarılması daha kolay hale gelir. Bu adım, çok fazla kazıma çabalarından tasarruf sağlar.

Yüzeyin Hazırlanması

Küçük çatlakları ve delikleri doldurmak, dış duvarları boyamanın bir sonraki adımıdır. Tüm duvar alanının kazınmasına gerek yoktur, ancak gevşek boya veya diğer gevşek malzemeler duvardan kazınmalıdır.

Yüzey alanındaki hasar daha fazla ise ve sadece kazıma ile düz bir yüzey elde edilemiyorsa; bu alanların doldurulması gerekiyordu.

Astarlama

Asıl boyama işini gerçekleştirmeden önce duvarların astarlanması, boyanın yapışması için yüzeyi pürüzsüz ve stabil hale getirmek için gereklidir.

Boya uygulamasından önce mutlaka bir kat astar kullanılması tavsiye edilir. Uzun vadede, astar hazırlayıcı bir kat görevi gördüğü ve üzerindeki boyanın ömrünü uzattığı için faydalı olduğunu kanıtlıyor.

Dış cephe boyası seçimi

Boya projesinde nicelikten çok kaliteye yatırım yapmak uzun vadede karlı çıkıyor. Emülsiyonlar, esas olarak dış yüzeylerde kullanılan su bazlı boyalardır.

Dış cephe boyası için boya seçimi yaparken bulunduğunuz yerdeki hava koşullarını da göz önünde bulundurmak önemlidir. Tüm akrilik emülsiyonlar, orta ila şiddetli yağışların yanı sıra sıcak koşullara da dayanabilir. Dış cephe boya rengi taze ve içerikli olmalıdır.

Boyama araçları (Fırçalama/rulo)

Fırçalama, yuvarlama veya püskürtme olsun, nihai amaç pürüzsüz bir boyalı yüzey elde etmektir. Püskürtücülerin kullanımı zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

Ancak yüksek güçlü püskürtücüler boşluk bırakabilir veya bazı alanlara aşırı püskürtebilir.

Kapı veya pencere kenarlarına ve dar alanlara boya fırçası uygulanabilir. Rulo, geniş bir yüzeyi boyamanın en etkili yoludur.

Bu üç aletin kombinasyonu ve her birinin yüzey tipine göre kullanılması zamandan ve emekten tasarruf sağlar ve mükemmel bir çıktı verir.

Bitiricilik

Boyama işi tamamlandıktan sonra, tüm boyama alanının araştırılması gereklidir. Boyanmamış ve biraz fazla boyanmış yüzeyler bu şekilde bilinebilir.

Kalan yüzeyle hizalanmalarını sağlamak için bu noktaları yumuşatmak profesyonel bir sonlandırma yöntemidir.

Evin dış duvarlarını boyamak için yukarıdaki adımları izleyerek, uzun süre dayanabilen etkileyici dış duvar boyaması elde edilebilir veya profesyonel dış cephe boya ustalarımızı işe alabilirsiniz.

Rate this post

En İyi Dış Cephe BoyacılarıEn İyi Dış Cephe Boyacıları

Dış Cephe Boyacıları, yıllarca süren sıkı çalışma, son derece profesyonellik ve detaylara dikkat ederek kısa sürede İstanbul’un en büyük dış cephe boyama şirketi haline geldi. 

Yaptığımız işi kesinlikle seviyoruz ve bu, hem ev sahiplerine hem de iş sahiplerine yeni bir Dış Cephe Boyası katıyla hayallerinin dış cephe dönüşümünü sağlıyor.

Çürümüş odununuz var mı? Dış cephe kaplamanızda ve/veya triminizde hasar mı var? Sorun yok! Sadece birkaç pano veya komple bir dış cephe kaplama projesi olsun, Dış Cephe Boyacıları tüm marangozluk ihtiyaçlarınızı karşılayacak deneyime sahiptir.

Evinizi veya işinizi boyanın gücüyle dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!

Dış Cephe Onarım ve Boyama
Evinizin dışını boyarken, genellikle acil onarım gerektiren ahşap hasarlarıyla karşılaşırsınız. Tüm profesyonel ev boyacıları, çürüyen ahşabı etkili bir şekilde işlemek için gerekli ek marangozluk deneyimine sahip değildir. 
İşte burada biz devreye giriyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, evinizi ahşabın yol açabileceği yaygın hasardan korumak söz konusu olduğunda paha biçilmez olabilecek ahşap çürüklüğü onarımı konusunda bilgilidir. 
Her projeyi en üst düzeyde özenle ele alıyoruz, ahşap çürüme izlerini temizliyoruz ve sızdırmazlık ve boyamadan önce çevredeki ahşabı mümkün olduğunca koruyoruz.
Yıllarca sert elementlere ve döküntülere maruz kaldıktan sonra, evinizin dış cephesinin çeşitli yerlerde – dış cephe kaplaması, pencere pervazı – ahşap çürümesi veya parçalanması yaşanması alışılmadık bir durum değildir.
Bir Evin Dış Cephesini Boyarken Bilmeniz Gerekenler
 1. Boya yaparken planlı yapılması gerekir. Mevsim çok önemlidir, bu nedenle yakınınızdaki iklim tasarımlarınızı anlayın. Az sağanak ve daha az nem olduğunda kuru bir mevsim seçin. Boyanın kuruması için ideal bir fırsata ihtiyacı vardır ve kuru olmayan yüzeylere yapışmaz.
 2. Daha kaliteli boya, yıllar boyunca daha az olayı kapsayacağınız anlamına gelir ve boyama yaptığınızda iyileştirme dahil etme belirtileri gösterirsiniz. Boya yeniliği, renklerin son hafızada herhangi bir zamandan daha uzun süre dayanmasını sağlayarak, önceki yıllarda hemen hemen hiç önemli ölçüde iyileşti. Daha az pahalı bir markayla peşin para ayırmak için boyayı bırakmaya ikna olabilirsiniz, ancak şüphesiz sorun yaşarsınız ve sonunda uzun vadede daha fazla ödersiniz.
 3. Boya, dağınık veya sert yüzeylere yapışmaz, bu nedenle dış cephe kaplamasını ve döşemeyi tamamen temizlediğinizden, kurumasını bekleyin ve zımparaladığınızdan emin olun. Boyanın takip etmesi için güçlü bir yüzey oluşturmak için sıyrılan boyaları zımparaladığınızdan (veya farklı çizdiğinizden) emin olun.
 4. Bozulmuş ahşap ve dış cephe malzemesi, zayıflamaya devam etmek için boşta kalacakları için boyamak için işe yaramaz. İki veya üç alternatifiniz var. Dış cephe kaplamasını veya ahşap kaplamayı yeni segmentlerle değiştirin veya küçük bölgeler nedeniyle, bir ahşap sertleştirici kullanın ve örneğin bir ahşap dolgu gibi bir dış dolgu maddesi ile koordine edin. Boyamadan önce bir tane hazırlamanız ve zımparalamanız mümkündür.
 5. Genel kural, tutarlı bir şekilde iyi bir ön tabaka, kum uygulamak ve bu noktada gölgeleme katlarınızı uygulamak olmuştur. Bu henüz takip edilmesi gereken iyi bir kılavuzdur, ancak yeni boya yenilikleri, zemini ve boyayı tek bir üründe birleştirdi, üreticilerin onaylaması, uygulamanız gereken kat miktarını ortadan kaldıracaktır. Bu daha güncel boya, giderek daha maliyetli olmakla birlikte, bağımsız temel ve boya alımıyla pratik olarak aynı olabilir. Bu daha güncel boyaların denetimlerine genel çevrenizde kullanmış kişilerden bir göz atın.
 6. Benzer bir boya tonuna sahip farklı kavanozları daha büyük bir tutucuya, örneğin beş galonluk bir kutuya karıştırmak, evinizin dışına tek tip bir gölgeleme uygulanmasını garanti etmeye yardımcı olacaktır. Boyayı boks olarak adlandırılan bu ilerleme, ustaların izlediği bir stratejidir. Bu ilerleme, örneğin, önce ihtiyacınız olandan bir veya iki galon boya satın aldıysanız ve daha sonra ilave galon aldıysanız önemlidir.
 7. Yukarıdan başlayıp, boyama sırasında aşağı doğru inmek, yerçekimine karşı değil, yerçekimi ile çalışacağınız için çizgileri kontrol etmenize yardımcı olur. Damlalar kaçınılmazdır; bununla birlikte, bu teknik, çalıştığınız yola yönelik aksilikleri ortadan kaldırmanıza izin verecektir.
 8. Boyanın kurumasını önlemek için günü bitirdikten sonra boya tutucularınızı kapaklarıyla uygun şekilde kapatın. Üst kapağı hassas bir şekilde vurmak için elastik bir çekiç kullanın. Sıkı bir sızdırmazlık sağlamak için açıklığın üzerine bir streç film de koyabilirsiniz.
 9. Boyalı avlular (özellikle basamaklar) ve diğer boyalı zeminler, tek başına bir boya tabakasıyla aşırı derecede pürüzsüz bir parçaya dönüşebilir, bu nedenle boyaya temel eklemek için biraz ince kum ekleyin. Bu ek yüzeyi vermek için oyun kumu veya yapımcıların oluşturmaya başladığı katkı maddelerini kullanabilirsiniz.
 10. Boyanacak alanın ne kadar kaotik olabileceğini gözden kaçırmak hiç de zor değil, bu yüzden boyadığınız bölgenin altındaki ilerlemeyi, çalıları ve diğer bitki örtüsünü yaptığınızdan emin olun. Aynı şekilde, dış mekan mobilyalarını, hortumları, alev ızgaralarını ve benzerlerini hareket ettirin veya gizleyin. Düşük kumaşlar kullanın ve köşeleri aşırı yükleyin veya sabitlediğiniz şeylerin üzerine güvenle katlayın.
Rate this post

Profesyonel olmayan boya ustalarının uygulamayacağı bir renktir. Ucuz boyacı ustalarına aldanmayın. Boyacı sizin için önemli değil mi

HAZİRAN 2021 BOYA RENGİ – OPALHAZİRAN 2021 BOYA RENGİ – OPAL

İşte Haziran ayındayız bile! Bahar gelip çatmış gibiydi ve şimdi kendimizi yazın gelişine hazırlanırken buluyoruz. Yaz genellikle parlak renklerle ilişkilendirilirken, aynı zamanda gerçekten dinlenme ve rahatlama zamanıdır. Haziran’ın Ayın Rengi Opal seçimimize ilham veren işte bu kolay, rahat duygu!

 

 

Opal “göz taşı” olarak bilinir. Bu ismi, gözler için dans ediyormuş gibi görünen, renk değiştiren parlaklığından alır. Opal’i bu kadar benzersiz kılan şey, taşın kendisinin kremsi temel renginden çok daha fazlası olmasıdır – pembe, mavi, yeşil ve mor gibi diğer renkleri vurgulayan doğal olarak yanardöner bir yüzeye sahiptir. 

 

 

Bir taş olarak, kendine değer, güven ve benlik saygısını arttırdığı söylenir. Opal her zaman sevgi ve tutku ile ilişkilendirilmiştir ve duygusal durumları yoğunlaştırdığı ve engellemeleri serbest bıraktığı söylenir. Opal takmak sadakat ve sadakatin bir simgesidir. 

Renk olarak Opal, pembe veya grinin yumuşak alt tonlu inci beyazıdır. Mükemmel bir nötr işlevi gören ancak geleneksel parlak beyazdan biraz daha zengin olan ince bir renktir. İstiridye beyazına benzer ve herhangi bir alana sadece bir sıcaklık dokunuşu eklemek için mükemmeldir.  

 

 

Nötr bir ton olduğu için Opal, çalışmak için inanılmaz derecede çok yönlü bir renktir. Daha zengin renklerle mükemmel bir şekilde eşleşir ve en ince renklerin bile öne çıkmasını sağlamak için mükemmel bir fon oluşturur. Hemen hemen her odada iyi çalışan muhteşem bir genel duvar rengi. Çok sayıda pencereli büyük, açık bir alandan çok fazla doğal ışık almayan daha küçük odalara kadar, Opal tam doğru dengeyi sağlar. 

Sıcak ve rahat bir duygunun peşindeyseniz, bunu hafif pembe, pudra mavisi, nane yeşili ve yumuşak gri gibi daha yumuşak renklerle eşleştirin. İlham alan bir oda için mükemmel duvar rengi . Temiz, minimalist bir hava için doğal ahşap, açık gri ve kremsi beyazlarla iyi uyum sağlar. 

Aynı zamanda evinizin dış cephesi için de harika bir seçimdir. Sadece bir renk tonuna sahip olduğu için evin her yerinde bir renk olarak iyi çalışır – normal eski beyazdan görsel olarak daha ilginçtir. Ayrıca, daha cesur bir ev rengiyle eşleştirilen süslemeler için vurgu rengi olarak da işe yarar. Gerçekten size bir ton seçenek sunuyor!  

Bu muhteşem rengi evinize nasıl getirmeyi seçerseniz seçin, Boyacı Ustası Hizmeti bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmayı çok ister! Opal’i denemeye hazırsanız, çok uygun olacağını düşünüyoruz . Ücretsiz teklifinizi planlamak için  0216 449 94 01‘i arayın.

Rate this post

Alçı, tuğla, ahşap kaplama, giydirme veya ahşap kaplama ile çalışıyor olmamız önemli değil. İstanbul Dış Cephe uzman dış cephe giydirme ustası

DIŞ CEPHE BOYASI HİZMETİDIŞ CEPHE BOYASI HİZMETİ

Dış mekan bir binada zor olabilir. İstanbul’da bulunan tüm değişken hava unsurlarıyla, evinizin veya işletmenizin dışının güzel görünmesini sağlamak zor olabilir.

20 yılı aşkın bir süredir İstanbul dış cephe boyama hizmeti, müşterilerimizin binalarını hem korumak hem de güzelleştirmek için doğru boyayı almalarına yardımcı oldu. Boya uzmanlarından oluşan ekibimiz, evinizin ve işinizin ihtiyaçlarına uygun doğru malzemeleri seçmenize yardımcı olsun.

Projenizin kapsamını anlamanıza ve bütçenizi karşılamanın bir yolunu bulmanıza yardımcı olabiliriz. Ekibimizin bugün arayarak sizin için neler yapabileceğini öğrenin ve Dış Cephe Boyası için ücretsiz tahmininizi planlayın.

YENİ BİR BOYA İŞİ İLE EVİNİZDEN VEYA İŞİNİZDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN

İstanbul Dış Cephe Boyama, evinizin veya işinizin dışını olabildiğince güzel yapmanıza yardımcı olabilir. Binanızın sadece iyi bir şekilde boyanmasını değil, aynı zamanda gelecek yıllar boyunca da öyle kalmasını sağlamak için en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Tüm Dış Cephe Boyama işlerimiz dört yıl garantilidir, bu nedenle bir sorun varsa, bunu düzeltmek için İstanbul Dış Cephe boyama servisimize güvenebilirsiniz. Boyama projenizi tamamlamanıza yardımcı olması için onlarca yıllık deneyimimize güvenin.

Boya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, İstanbul Dış Cephe boyama iç mekan boyama uzmanlarımız sizin için cevap veriyor. Rekabetçi fiyatlarımız ve hızlı hizmetimiz, kısa sürede daha güzel bir dış görünümün keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

TÜM İSTANBUL DIŞ CEPHE BOYAMA PROJELERİNİZLE BOYAMAYA GÜVENİN
Bunca yıllık iş hayatından sonra, bir binanın dış cephesinde renklerin nasıl göründüğü ve kalıcılığı hakkında bir iki şey öğrendik.
Projeniz için doğru kararları vermenize yardımcı olması için uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.
Ofisimizi aradığınızda, İstanbul dış cephe boya ihtiyaçlarınız için doğrudan şirket sahibi ile çalışmanın avantajını elde edersiniz.
Projenize başlamaya hazır mısınız? Bugün bizi 0216 449 94 01‘den arayın ve başlayın.

Alçı, tuğla, ahşap kaplama, giydirme veya ahşap kaplama ile çalışıyor olmamız önemli değil. İstanbul Dış Cephe uzman dış cephe giydirme ustası

AŞAĞIDAKİLER DAHİL FARKLI DIŞ MALZEMELER İÇİN BOYA HİZMETLERİ SUNUYORUZ:
 • Dış Cephe Sıva
 • Dış Cephe Boyama
 • Dış Cephe Giydirme
 • Alüminyum Kaplama
Rate this post

Bir dış cephe ev boyacısına mı ihtiyacınız var ? Yaratıcı Renkli Boyama, evinizin dış görünüşünü güzelleştirerek çekiciliği katacaktır.

DIŞ CEPHE BOYAMA HİZMETLERİDIŞ CEPHE BOYAMA HİZMETLERİ

İstanbul’da Dış Cephe Ev Boyama Uzmanları

İstanbul’daki en iyi dış cephe boyama hizmetlerini mi arıyorsunuz? Başka yerde aramayın!

Dış cephe boyası sadece çekiciliği değil, aynı zamanda korumayı da ilgilendiriyor. İyi yapılmış bir dış cephe boya işi, evinizi kötü hava koşullarına karşı koruyan, ömrünü uzatan ve zamanla parasal değerini artıran şeydir. Bu şu soruyu gündeme getiriyor: Bakılmayan bir evi tamir etmek için binlerce harcamak yerine şimdi yatırıma değmez mi? MAVİ Boya burada devreye giriyor!

Temel dış ev boyama hizmetlerimizden bazıları şunları içerir:

 • Bahçe duvarı boyama
 • Giriş alanı boyama
 • Garaj boyama
 • Sundurma boyama
 • Dış cephe kaplama boyası
 • Döken boyama
 • Ahşap kaplama boyama
 • Vinil kaplama boyama

Bahçe duvarı boyamadan çürümüş ahşabı çıkarmaya ve değiştirmeye kadar, evinizin dışını tamamen boya ve tadilat yapmak için hazırız. Makyajınızı ilk seferde doğru yaptığımızdan emin olmak için sizinle yakın çalışarak zamandan, paradan ve büyük bir baş ağrısından tasarruf etmenizi sağlayacağız!

 

Bir dış cephe ev boyacısına mı ihtiyacınız var ? Yaratıcı Renkli Boyama, evinizin dış görünüşünü güzelleştirerek çekiciliği katacaktır.

Neden ücretsiz, zorunluluk içermeyen bir danışma için ekibimize ulaşmıyorsunuz? Evinizi ziyaret edeceğiz, kapsamlı bir değerlendirme yapacağız ve rekabetçi, her şey dahil bir fiyat teklif edeceğiz. Evinizi yenilemek için heyecanlıyız!

Dış cephe boyama hizmetlerimiz rakipsizdir. Evinizin dış cephesini boyamak, yalnızca kaldırım çekiciliği katmanın harika bir yolu değil, aynı zamanda en büyük yatırımınızı korumak için de gereklidir. Dış cephe boyama hizmetinin  yardımıyla, komşularınızı kıskançlıkla yeşeren (veya daha çok renginiz varsa beyaz) yapacak bir ev yaratabilirsiniz.

Ev boyama uzmanlarımıza ulaştığınızda, mülkünüz için hem en iyi estetik sonucu hem de en üst düzeyde koruma alacağınızdan emin olabilirsiniz. Detaylara önem veriyoruz ve müşteri memnuniyetine bağlılığımız var, her eve sahip olduğumuz özen ve özenle davranıyoruz. Bu, sıçrama, düzensiz kat ve arkada dağınıklık kalmaması anlamına gelir.

Dış cephe ustalarımız şunları yapabilir:

 • Ev ve garaj dış cephe kaplamasını lekeleyin ve yeniden boyayın
 • Evinizin dış cephesi için renkler önerin
 • Çekiciliği iyileştirmek için evinizin döşemesini yeniden boyayın
 • Evinizin dış cephe kaplamasına ve döşemesine hava şartlarına dayanıklı
 • Artı çok daha fazlası!

Mülkünüzün boyutu veya kapsamı ne olursa olsun, Dış cephe boyama hizmetleri, dış görünümünüzü yenilemek ve ulaşılması zor alanlara rötuş yapmak için burada. Mutlu bir yuva pitoresk bir yuvadır ve bu sıfırdan başlar. Hadi beraber yapalım!

Renklerle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Dış Cephe Renk Danışmanlığı Hizmetlerimizi 0216 449 94 01’den hemen arayın.

Rate this post

Bir Evi Boyama Daha Fazla Ucuz Boyama teknikleri, ucuz ev boyama ustası, ev boyacısı, İç cephe ev boyama, ucuz dış cephe boyama ustası.

Bir Evi Boyama Daha Fazla BoyamaBir Evi Boyama Daha Fazla Boyama

Kazıma, daha fazla kazıma, zımparalama, daha fazla zımparalama … anladınız.

Hazırlık yapmayı seviyoruz… Pekala, belki bu kelime seçimi çok güçlü… ama bunu yapıyoruz ve doğru yaptığımızdan emin oluyoruz. Daha önce bir boya işi için hazırlık yapmayı denediyseniz, eminim bunun çok iş olduğunu ve çok çaba ve dirsek yağı gerektirdiğini kabul edersiniz.

Amacımız ucuz eksiksiz bir boyama için hazırlık işi yapmak.

Tüm soyma boyasını yüzeyden tamamen sıyırırız ve ardından çıkıntıyı mümkün olduğunca azaltmak için tüm kazınmış alanları güçlendiririz. Ardından, pencerelerinizdeki veya yapıya nemin girmesine izin verebilecek diğer herhangi bir yerdeki derzleri veya çatlakları doldurur ve doldururuz. Bunu yaptıktan sonra, tüm çıplak ahşap alanlarını yüksek kaliteli bir dış cephe astarı ile astarlamaya devam ediyoruz.

Farklı yüzeyler, lekelerin üst kata akmasını önlemek için yüksek kaliteli akrilik astar veya yağ bazlı astar gibi farklı astarlar gerektirebilir. Astar kuruduktan sonra, iki kat birinci sınıf dış cephe boyası uygulayacağız.

Neden iki kat? Biri iyi değil mi?

İki kat genellikle en iyi kapatıcılığı sağlar. Çoğu zaman, yüzeye eşit bir görünüm kazandırır, önceki rengi, lekeli alanları kaplar ve aynı zamanda parlaklığı eşitlemeye yardımcı olarak çizgili görünmemesini sağlar. Kitaplarımızda iki kat gitmenin yolu ve sizin olmalı!

Rate this post

İstanbul ev tadilatı ve dekorasyonu ve ev tadilatı, en uygun tadilat ustası, bodrum katı tadilatı, dış cephe giydirme ve mantolama ve tadilatı

İstanbul ev tadilatı ve dekorasyonuİstanbul ev tadilatı ve dekorasyonu

Ev tadilatları pahalıdır. Yine de yatırıma değer olabilirler. Ev sahipleri uzun zamandır evlerine sadece ihtiyaçlarına göre daha iyi kişiselleştirmek için değil, aynı zamanda evin öz sermayesinin yanı sıra yeniden satış değerini artırmak için de para harcamayı seçtiler.

Evinizin piyasa değerini artırmaya çalışan birçok ev sahibinden biriyseniz, kendinize şu soruyu soruyor olabilirsiniz: Evim için en iyi yatırımlar nelerdir? Uzun vadede hangi iyileştirmeler bana en fazla değeri kazandıracak? Pekala, biraz araştırma yaptık ve evinizi iyileştirmek için yapabileceğiniz en iyi dört dolarlık yatırımın altını çizmek istiyoruz. İşte listemiz.

Bodrum Katı

Bodrum Bitiş Paranız (veya bunu kendiniz yapacak zamanınız, araçlarınız ve deneyiminiz varsa), bodrumunuzu bitirmek yatırdığınızdan çok veya daha fazla para kazandırabilir. Bodrum katınızı fazladan bir veya iki oda ve ek bir banyo ile bitirmeyi düşünün. Ekstra alanınız varsa, bir eğlence odasına gitmek harika bir fikirdir. Ve bir depolama odası ekleyebilirsiniz (bitmemiş olarak kalabilir). Bu olanakların keyfini kendiniz çıkarmayı planlamıyorsanız, özelleştirmelerde (entegre surround ses veya yerleşik çubuk gibi) aşırıya kaçmayın; Evinizi piyasaya sürmeyi tercih ettiğinizde, ev alıcınız özel detayları sizin kadar beğenmiyorsa, bodrum tadilatı için koyduğunuzdan daha fazla para kazanamayabilirsiniz. Ayrıca, alanı kiralayabilmek için bodrum katınızı bir apartman konfigürasyonu (banyo, yatak odası ve mutfak dahil) ile bitirmeyi de düşünebilirsiniz. Dolu bir daire ile bitiriyorsanız, bodrumunuza ayrı bir giriş eklemeyi düşünün. Bir bahçe dairesi eklemek, mevcut meskeninizde yaşarken mükemmel bir pasif gelir kaynağıdır ve gelecekte evinizi pazara sunmanız durumunda cazip bir satış noktası olabilir.

Paranız (veya bunu kendiniz yapacak zamanınız, araçlarınız ve deneyiminiz varsa), bodrumunuzu bitirmek yatırdığınızdan çok veya daha fazla para kazandırabilir. Bodrum katınızı fazladan bir veya iki oda ve ek bir banyo ile bitirmeyi düşünün. Ekstra alanınız varsa, bir eğlence odasına gitmek harika bir fikirdir. Ve bir depolama odası ekleyebilirsiniz (bitmemiş olarak kalabilir). Bu olanakların keyfini kendiniz çıkarmayı planlamıyorsanız, özelleştirmelerde (entegre ses veya yerleşik çubuk gibi) aşırıya kaçmayın; Evinizi piyasaya sürmeyi tercih ettiğinizde, ev alıcınız özel detayları sizin kadar beğenmiyorsa, bodrum katı tadilatı için koyduğunuzdan daha fazla para kazanamayabilirsiniz.

Ayrıca, alanı kiralayabilmek için bodrum katınızı bir apartman konfigürasyonu (banyo, yatak odası ve mutfak dahil) ile bitirmeyi de düşünebilirsiniz. Dolu bir daire ile bitiriyorsanız, bodrumunuza ayrı bir giriş eklemeyi düşünün. Bir bahçe dairesi eklemek, mevcut meskeninizde yaşarken mükemmel bir pasif gelir kaynağıdır ve gelecekte evinizi pazara sunmanız durumunda cazip bir satış noktası olabilir.

Dış Cephe Tadilatı

Evinizin dış cephesini yenilemek sadece eviniz için daha iyi koruma sağlamakla kalmaz, değerini artıracak ve çekiciliğini azaltacaktır. Dış cephe kaplaması, yıpranmış boya veya bir cephe giydirme kullanabilecek dış cephe kaplaması (ek kaplama ve detaylar veya taş cephe gibi) hasar görmüşse, o zaman bir dış cephe yenilemesi harika bir fikirdir. Evinizin yüzeyleri boyunca herhangi bir hasarlı kaplamayı değiştirin. Ve beş yıl veya daha uzun süredir boyanmamışsa, evinizin dış cephe kaplamasını boyayın (elbette, evinizin dışını boyamak için Boyacı Ustası Hizmetine güvenebilirsiniz!). Bütçeniz varsa, evinizin daha sıcak ve zengin görünmesini sağlamak için dış cephe kaplamanızı yeni, yapışkan bir taş cephesi ve ekstra döşeme detayları ile güncelleyebilirsiniz.

Mutfak ve Banyo Tadilatları

Modası geçmiş aletlerin veya yapışkan tezgahların olduğu bir mutfağınız var mı? Ya da banyonuzda hala garip bir avokado yeşili küvet vardır. Bu modası geçmiş odaları güncellemek, evinizi modernize etmek için harikalar yaratabilir ve gelecekte ev satın alanlar için daha çekici hale getirebilir. Evinizin karakterine uymayan eski dolapları, laminat tezgahları, laminat zeminleri, modası geçmiş aletleri ve armatürleri değiştirmeyi düşünün. Mutfakta paslanmaz çelik aletler, zamansız ahşap dolaplar ve granit tezgahları düşünün. Veya banyonuzu modern, yüksek verimli bir tuvalet, çinili duş, sade, modern bir makyaj masası ve armatür değişiklikleri ile güncelleyin.

Dış Cephe Boyası için Bizi Arayın

Her zaman olduğu gibi, burada İstanbul’da yaşıyorsanız, evinizin değerini artıracağı ve çekiciliğini azaltacağı kesin olan profesyonel bir boya işi için İstanbul’da boyacı hizmeti veren şirketimize güvenebilirsiniz.

Ayrıca, şu anda ilkbahar boyamayı planlayanlar için erken kuş spesiyalleri sunuyoruz! Basitçe bize ulaşmak yaklaşan boyama proje üzerinde bir teklif için bugün bizi 0216 449 94 01’i arayın. Evinizi mahallenin konuşması haline getirmek için boyama hizmetlerimiz için 0216 449 94 01‘i arayacağınızı umuyoruz!

Rate this post

Su bazlı boyalarda iki tip var; akrilik boya ve lateks boya , her biri farklı niteliklere ve amaçlara sahiptir. İstanbul Boya Ustası Şirketi.

Su Bazlı Boyalar İçin En İyi Boyacı KılavuzuSu Bazlı Boyalar İçin En İyi Boyacı Kılavuzu

Bununla birlikte, yerel ev geliştirme mağazanızdaki boya koridorunu incelediğinizde, petrolden çok daha geniş bir su bazlı boya seçimi göreceksiniz. Yağ bazlı boyaların avantajları varken, su bazlı boyalar kullanım kolaylığı ve çevre dostu bileşenleri nedeniyle çok daha popülerdir. Ancak tüm su bazlı boyalar aynı değildir; farkı bilmek, bir sonraki boyama projenizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilir.

 

Su bazlı boyalar yeni değil; su bazlı bir boya için ilk patentin verildiği 1800’lerden beri bir şekilde var olmuşlardır. O zamandan beri, boyama endüstrisi su bazlı boyaları daha dayanıklı ve kullanımı daha kolay hale getirmek için iyileştirmenin yollarını bulmaya devam etti ve son elli yılda bunun çoğunu başardı.

 

SU BAZLI BOYA NEDİR?

Basitçe söylemek gerekirse, su bazlı boya, boyanın pigmentini ve bağlayıcılarını taşımak için yağ yerine su kullanır. Boyama ile ilişkili güçlü dumanlar genellikle su bazlı değil, yağ bazlı boyanın artık hatırasıdır. Su bazlı boya, temizlik için terebentin veya mineral ispirto gerektirmez; Sabun ve suyla kolayca yıkanır. Bununla birlikte, gerektiğinde temizlenebilen hem iç hem de dış yüzeyler için yine de dayanıklı ve kalıcı bir yüzey sunar.

 

Su bazlı boyalar akrilik ve / veya vinil içerir. Akrilik ve lateks terimleri, ev boyama için kullanılan su bazlı boyalara uygulanır, ancak her ikisi de bağlayıcı olarak akrilik içerir. Bazı düşük kaliteli boyalar akrilik reçine yerine daha fazla vinil kullanır. Bu,% 100 akrilik su bazlı boyalara kıyasla dayanıklılığı ve kaliteyi azaltabilir.

 

SU BAZLI BOYALARIN FAYDALARI

Lateks 1940’larda icat edildiğinde boya endüstrisini değiştirdi. Lateks polimerler, daha dayanıklı ve daha yüksek kaliteli bir boya sunarak, yağ bazlı boyaların paralarının karşılığını almalarını sağladı. Yıllar geçtikçe gelişen teknoloji, su bazlı boyalarla daha yüksek düzeyde güvenilirlik ve kendi işini kendi yapan  ev sahiplerinin ve profesyonel boyacıların keyif aldığı kullanım kolaylığı yarattı. Şu anda mevcut olan su bazlı boyaların bazı faydaları şunlardır:

 

 • Çevre dostu ve kolay temizlik. Yağ bazlı boyalara kıyasla su bazlı boyalar çok daha çevre dostudur. Ana taşıyıcı, fırçalardan, ciltten ve yüzeylerden çıkarılması için kimyasallar gerektirmeyen sudur.

 

 • Dayanıklı yüzey. Yağ kadar dayanıklı olmasa da, su bazlı boyalar büyük ölçüde gelişti. Daha yüksek kaliteli% 100 akrilik boyalar, dış cephe boyama projeleri için on yıl veya daha uzun sürebilir.

 

 • Çatlak ve sararmaya dayanıklı . Su bazlı boyalar, boyada daha fazla esneklik olduğu için yağ bazlı seçenekler gibi sararma veya çatlama yapmaz.

 

 • Leke ve küf dayanıklıdır. Lateks boyalar iç mekanlar için harikadır. Diğer boya türlerini etkileyebilecek lekelere direnç göstererek ovulabilir ve temizlenebilirler ve küf oluşumuna direnirler.

 

 • Duman yok. Boya su bazlı olduğunda gaz maskesine gerek yoktur. Otomobil endüstrisinde kullanılan yağ bazlı boyalarda bulacağınız gibi dumanlar yoktur.

 

 • Çabuk kurur . Su bazlı boyaların çoğu altı saatten daha kısa sürede kurur ve bu da bir günde iki kat yapmayı mümkün kılar.

 

 • Çoğu yüzeye yapışır . Ahşap, çimento, tuğla, galvanizli metal ve vinil yüzeylerin tümü su bazlı boyalarla uyumludur.

 

Su bazlı boyaların hiçbir dezavantajı yok gibi görünebilir. Çoğu ev projesi için en iyi seçimdir. Bununla birlikte, yağ bazlı boyaların hala kullanımları vardır. Yağ bazlı boyalar, su bazlı boyalardan daha dayanıklı olma eğilimindedir, bu da onu zeminler gibi yoğun kullanılan yüzeyler için daha iyi hale getirebilir. Ayrıca otomobiller için halen en çok kullanılan boyadır.

 

SU BAZLI BOYA SEÇİMİ

Eviniz için boya seçme zamanı geldiğinde, çeşitli su bazlı boyalar şaşırtıcı olabilir. Özellikle dış cephe boyama söz konusu olduğunda fiyat ve kalite açısından oldukça fark vardır. Birkaç yıl içinde banyonuzu yeniden boyamak büyük bir sorun olmasa da, dış cephe boyanızın masraf ve elementlere maruz kalma nedeniyle daha uzun süre dayanmasını istersiniz.

 

Yüksek kaliteli su bazlı bir dış cephe boyası seçmenin ilk bileşeni akrilik reçine içeriğidir. Dış cephe boyama projeniz için% 100 akrilikten daha azını kabul etmeyin. Ancak% 100 akrilik boyalarda dahi dayanıklılık ve kalitede farklılıklar vardır. Boya oluşturma sürecinde boya ne kadar kalın ve gelişmiş teknoloji, bir dış cephe boya işinin uzun ömürlülüğüne yıllar ekleyebilir. Bu kaliteli boyalar daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir, ancak daha düşük kaliteli boyalarla her 3-5 yılda bir yeniden boyamadan binlerce dolar tasarruf edebilirler.

 

İstanbul Boyacı Ustasında, en iyi sonuçlar için yalnızca en kaliteli su bazlı boyaları kullanıyoruz. Tüm dış cephe boya seçeneklerimiz% 100 akrilik olup, üç yıllık Bronz garantimizden on yıllık Altın garantimize kadar garantilerle birlikte gelir. İç veya dış cephe boyama projeniz için bir sonraki teklifinizi planlamak için bugün bizi 0216 449 94 01 numaralı telefonumuzdan arayın ve bilgi alın.

Rate this post