Etiket: İstanbul Boya Ustası

Favori renk ve tonları örtüşmektedir. Duvar için daha koyu bir renk seçin ardından aynı renk şemasında farklı olan bir renk seçin. Boyacı

Doğru duvar boyası rengi seçme kılavuzuDoğru duvar boyası rengi seçme kılavuzu

Duvarlarınızdaki boya, odanızın iç dekorunun büyük bir parçasıdır. Duvarlarınız, iç mekanlarınızın açıldığı boş bir tuval görevi görür. 

Duvarlardaki renk odayı ısıtabilir, bir tabloyu çerçeveleyebilir, gözü çizebilir ve dekoru bir araya getirebilir. Doğru boya rengini seçmek, bir odanın görünümünü doğru bir şekilde elde etmenin anahtarıdır.

Duvarlarınız için mükemmel renge ulaşmak için birkaç adımı izleyin.

 

 

Çevrimiçi olarak ve Ev Üçgeni galerisinde bulunan çok sayıda boyaya bakın,  çeşitli odalar için size hitap eden bir renk fikirleri galerisi oluşturmak için boyayı seçin. Bu galeri, bir renk şeması seçmek için boyahaneye gittiğinizde bir ruh hali tahtası, bir referans noktası olarak hizmet edebilir.

Teknolojiyle Karıştırın ve Eşleştirin

Birçok boya üreticisi, çevrimiçi olarak veya bir renk paleti oluşturmak için bir fotoğraf kullanabileceğiniz bir uygulama olarak araçlar sunar; bu, ruh hali panonuzdan bir görüntü veya en sevdiğiniz çiçeğin bir boya olabilir. İstanbul boyacı ustası hizmeti, bir görüntüye dayalı olarak boya çizgilerinden renkler öneren makalesini kaçırmayın.

Eve Örnek Bir Getir

 

Beğendiğiniz renge odaklandıktan sonra boyahaneye gidin ve bir numune alın. Numuneyi büyük bir kağıt tahtası boyamak için kullanın ve bunu rengin amaçlandığı duvara yapıştırın, bu size gün boyunca odanızın ışığında rengin nasıl göründüğüne dair kabaca bir fikir verecektir. Bir boyahanede broşürlere bakarak karar vermek hata olabilir çünkü her ev farklıdır ve bazen bir gölgeyi değiştirmek, yoğunlaştırmak ya da bir gölge çakmak kullanmak her şeyi değiştirebilir.

Nereden Başlamalı

Evinizi boyarken, görsel bir renk çakışmasını önlemek için birbirine bağlanan ve çıkan odalara bakmak iyi bir fikirdir, açık kat planlı bir eviniz varsa bu daha da önemlidir. Eviniz dubleks ise, farklı katlar için net bir şekilde ayrılmış ve ayrıysa çok farklı paletler seçebilirsiniz. Bazen aynı rengin çeşitli tonlarını kullanmak, tüm evin dekorunu bir araya getirmenin harika bir yoludur. Küçük bir koridor, koridor veya banyo, vurgu veya renk patlaması için parlak sarı gibi gerçekten cesur bir renk seçimini denemek için doğru yer olabilir.

Bu adımları takip etmek, iç mekanın hissini tanımlamanıza ve evinizin dekoruna kendi kişisel damganızı getirmenize ve onu benzersiz bir hale getirmenize izin verecek renkleri seçmenize yardımcı olacaktır!  İstanbul’da boyacı ve ev tamirat hizmeti için 0216 449 94 01‘i hemen arayın.

Rate this post

Dekorasyon Tarzınızı Nasıl Bulunur? Dekorasyon tarzınıza yardımcı olacak İstanbul dekoratörlerimiz ve boya ustalarımız ile doğru seçimi yapın

Dekorasyon Tarzını Bulma?Dekorasyon Tarzını Bulma?

Tarzımızı deneyimlerimiz, kültürümüz, ailemizdeki kişilikler ve temel düzeyde basit tercihlerimiz belirler. Bilinçaltımızda bile evimizde nasıl hissettiğimize dair duyguyu şekillendirebilir. Bu yazıda dekorasyon tarzınızı bilmenin neden önemli olduğuna dair diğer tüm nedenleri paylaştık !

Sadece Bir Tarzın Olması Muhtemelen Değil

Tarzımı sınıflandırmaya gelince de uzun zamandır zorlandım. Sonunda, kendiminkini icat ettim . Mesele şu ki, çoğu insanın hayatın herhangi bir bölümünde tek bir küçük kategoriye sığdığına inanmıyorum ve iç dekorasyon tarzı da bir istisna değildir. Bu noktada, kapıyı diğer tarzlara açık bırakmadan kendimi “çiftlik evi” gibi bir şeye sıkıştırmam. Dekorum her zaman bir karışım oldu ve muhtemelen senin de dekor!

Bu nedenle, bu yazıya ekli sınavı bitirirseniz, altı tasarım arketipimin klasik stil tanımlarından biraz daha gevşek olduğunu göreceksiniz. Bazıları örtüşüyor ve bazı şeyler uyarken diğerleri uymuyor. Benim tavsiyem, sizin için geçerli olanı, sevdiğiniz şeylerini almak ve gerisini bırakmaktır. Bu sadece benim yorumum ve çoğunlukla eğlence için.

Sonuç olarak, bu gönderi, dekorasyon tarzınızı bulmaya başladığınızda size yol gösterme amaçlıdır. Her zaman olduğu gibi, ana tavsiyem evinizi sevdiğiniz, anlamlı ve sizi mutlu eden şeylerle doldurmanız olacaktır.

Dekorasyon Tarzınızı Bulmanıza Yardımcı Olacak 5 Adım
 1. Görsel Bir Beyin Fırtınası Yapın

  Şansınız, zaten ilginizi çeken dekordan yapılmış bir Pinterest panonuz var. Eğer yoksa, bir tane oluşturmanızı tavsiye ederim! Henüz belirli bir stile bağlı kalmaya çalışmayın. Sadece neyi beğendiğinizi sabitleyin ve daha sonra geri döneceğiz. Bu, bir beyin fırtınasının görsel versiyonu!

 2. Evinize ve halihazırda sahip olduğunuz şeye bakın.

  Sevdiğin neye sahipsin? Tarzınızı tanımlayan, sahip olduğunuz şeylerin bir koleksiyonunu yapın. Henüz bir şeyiniz yoksa endişelenmeyin! Sadece bu adımı atlayın.
  Ayrıca bunu tersine çevirebilirsiniz. Artık sevmediğin ya da tarzına uymayan neyin var? Artık sergilemekten hoşlanmadığınız şeyleri saklamanıza gerek yok. Böylelikle dağınıklık oluşur! Ya bağışlayın ya da satın.
  Bir bonus, dekorunuzu satarsanız, fonları tarzınıza uyan yeni şeyler satın almak için kullanabilmenizdir.

 3. Mevcut ve İstenen Atmosferi Düşünün

  Eviniz nasıl hissediyor? Kendiniz ve başkaları için nasıl hissettirmek istiyorsunuz? Sıcak ve misafirperver bir his veriyor mu? Havalı ve minimalist mi? Mevcut ruh halinizi ve mekanınızın istenen ruh halini belirleyin.

 4. Dolabınızı Kontrol Edin

  Bazen giymeyi seçtiğiniz şeylere bakarak ev dekor stilinizi anlamak daha kolaydır. Bu, özellikle bütün bir ev renk paleti seçerken bana yardımcı oldu (daha sonra bu adımda daha fazlası!). Nötrlerde, mavilerde ve yeşillerde basit klasiklere yönelme eğilimindeyim. Tahmin et nasıl dekore etmeyi seviyorum?

 5. Ortak Konuları Bulun

  Tüm parçalara sahipsiniz, şimdi onları bir araya getirme zamanı! Öne çıkan belirli bir renk veya doku var mı? Fotoğrafların çoğunda düz çizgiler veya eğriler var mı? Alanlar minimal mi yoksa daha fazla “şey” var mı? Genel olarak, resmin tamamına bakıyorsunuz ve neyi sevdiğinizi anlamaya çalışıyorsunuz. Ne için gittiğini bildiğin sürece gerçekten bir isim koymana gerek yok.

Rate this post

Pastel sarı, aqua, bin yıllık pembe, bej ve beyaz gibi açık renkler iyi sonuç verir.Evinizi boyama görevi bir fırsat verecektir. Boyacı ustası

Evi Açık Renge BoyamaEvi Açık Renge Boyama

Bunun nedeni ısı emilimi ve yansımasıdır. Daha koyu renkler ışığı ve ısıyı emerken, daha açık renkler onları yansıtır. Bu nedenle, güneş ışığı evinize vurduğunda, boyandığı renk iç sıcaklığı etkileyecektir.

IŞIĞI EMMEK VEYA YANSITMAK

Evinizde renk ne kadar koyu olursa o kadar fazla ışığı emer. Güneş karanlık bir yüzeyde parladığında, ısının yanı sıra çok fazla ışık da emilir. Eviniz koyu renge boyandığında, güneşten yayılan enerjinin çoğu emilir ve bu ısının bir kısmı da evinizin içine aktarılır.

Eviniz ısı nedeniyle ısındıkça, onu serin tutmak için daha fazla enerji harcarsınız. Boya, güneşten yayılan enerjinin% 70 ila 90’ını emiyor. Bu enerjinin bir kısmının içeriye aktarılması şaşırtıcı değil.

Evinizi açık renge boyamak, ısınmayacağı anlamına gelmez; ancak daha açık bir renkle daha koyu olana göre daha soğuk olacaktır. Çok fazla ışığı ve ısıyı emen koyu renklerin aksine, soluk renkler ışığı ve ısıyı dışa doğru yansıtma eğilimindedir. Sonuç olarak, evin içine daha az ısı emilir. Işık ve ısı dışarıya yansıdığından, eviniz nispeten daha soğuk kalır. Bu, büyük olasılıkla soğutma maliyetleri için daha az ödeyeceğiniz anlamına gelir.

EVİN BEYAZ OLMASINA GEREK YOK

Isı ve ışık yansımasının faydalarını sağlayacak birçok açık renk vardır. Beyazla bile birçok renk tonu mevcuttur. Evinizi boyama zamanı gelmişse ve soğutma maliyetlerinizi iyileştirmek için daha açık bir renkle gitmek istiyorsanız, zevkinize ve evinizin tarzına uygun bir renk seçebilirsiniz.

BOYANIN TAMAMINA BAKIN

Evinizin rengine ek olarak birkaç şeyi de göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin, evinizin geniş bir güney görünümü var mı? Bunu yaparsa, günün çoğu için güneşin tüm yükünü alacaktır. Öte yandan, evinizin çevresinde bol miktarda gölge ağacı varsa, muhtemelen evinize o kadar doğrudan güneş ışığı almıyorsunuzdur. Bu durumda isterseniz koyulaşabilirsiniz; fark o kadar fazla olmayabilir.

İŞE YARAYAN RENKLERİ SEÇME

Evinizin tarzı, boyamak için seçtiğiniz rengi de etkileyebilir. Çeşitli stiller kendilerine en uygun belirli renklere sahip olabilirken, bu renk şemaları içinde açık ve koyu kombinasyonlar mutlaka vardır. Soğuk bir açık renkle gitmek istiyorsanız, onu iltifat etmek için daha koyu bir renk bulabilirsiniz. Döşeme için daha koyu renk kullanılabilir. Evinizi daha serin tutmak için açık bir renk kullanmanın avantajlarından yararlanacak ve ayrıca çarpıcı bir kaplama renginin sağladığı zarafete sahip olacaksınız. Doğru renk kombinasyonuna karar vermekte güçlük çekiyorsanız endişelenmeyin. Bu konuda yardımcı olacak profesyoneller var.

PROFESYONELLERDEN YARDIM ALMAK

Evinizin dışı için en iyi rengi seçmek göz korkutucu bir görev olabilir. Belki neyi sevdiğinizi biliyorsunuz ama bir süre sonra yorulacağınızdan endişeleniyor olabilirsiniz veya belki de bu tarz evinize uygun bir renk olup olmadığından emin değilsiniz.

Evinizin dışını boyamak büyük bir projedir ve ilk seferinde gerçekten doğru yapmak isteyebilirsiniz. Bu kararda yardım istemek akıllıca bir harekettir. Bir profesyonelden yardım almak, doğru seçimi yaptığınız konusunda size güvence verebilir.

Profesyonel, düşünmediğiniz şeyler düşünebilir. Sadece bu değil, sadece boya rengi hakkında değil, hangi boyayı kullanacağınızla ilgili sormanız gereken tüm soruları sorabilirsiniz. Bazı insanlar seçtikleri boyanın çevre dostu olduğundan emin olmak ister. Bir profesyonel ev boyama ustası sizi doğru yöne yönlendirmekten memnuniyet duyacaktır.

Ev tarzınız için doğru boya rengini bulmak, duyarlılıklarınıza uyan, çevreye zarar vermeyen ve uzun süre dayanacak olanı kendiniz yapmanız gerekiyorsa çok zaman alabilir. Bir profesyonelin yardımına başvurduğunuzda, tüm bu cevapları elinizin altında tutan bir kişi olur. Ayrıca, ısı ve ışık yansımasının faydalarını kaybetmeye başlamadan önce ne kadar karanlığa gidebileceğinizi söyleyebilecek bir kişi var.

Evinizi yeniden boyamayı planlıyorsanız ve daha serin bir ev için mevcut seçenekleri düşünüyorsanız, İstanbul  Boyama Şirketi ile iletişime geçin . Uzmanlığımızı sizinle paylaşmaktan ve eviniz için mükemmel renk kombinasyonunu seçmenize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bugün bizi 0216 449 94 01 hemen arayın ve profesyonellerimizden biriyle konuşun.

Rate this post

İşte satın alabileceğiniz en iyi dış cephe ve iç cephe boyası. Tüketici Raporları test edilmiş boyalar. Ev Boyama Tasarımları. Boyacı Ustası.

En Çok Satılan Boya En İyisi Mi?En Çok Satılan Boya En İyisi Mi?

İşlevselliğe ve amaca göre iç duvarlar için en iyi boyayı bulun.

 

İç duvar boyası seçimi söz konusu olduğunda , odak noktamız genellikle duvar boyalarının gölgesi veya cilasıdır. Doku veya kompozisyon gibi ayrıntılara nadiren giriyoruz Ancak sevgili eviniz için en iyi boyayı seçmek istiyorsanız, bir boya türünün temelde diğerinden nasıl farklı olduğunu anlamalısınız . Her boya türü, belirli bir amaç için tasarlanmış benzersiz bir işlev ve özellik seti ile birlikte gelir .

Evinizin görünümünü yeni bir kat boya ile yükseltmeyi planlıyorsanız, taahhütte bulunmadan önce iç duvarlar için beş farklı boya türüne bakın :

Emülsiyon boyası

Emülsiyon boyası

Emülsiyon boyalar su bazlı olduğundan neredeyse kokusuzdur ve iç cephe boyası renkleri için en çok tercih edilen seçimdir . Boya çabuk kurur ve çok düşük seviyede uçucu organik bileşikler içerir. Ayrıca emülsiyon boyalar dayanıklı ve yıkanabilir olduğundan ıslak bir bez veya yumuşak sabun solüsyonu kullanarak lekeleri kolayca çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda parlak, ipek ve mat gibi çeşitli yüzeylerde mevcuttur ve ev duvarlarınızı boyamayı planlıyorsanız mükemmel bir seçimdir.

Şunlar için idealdir: Girişler ve koridorlar gibi yoğun trafikli alanlar ve mutfak, banyo, çalışma odası ve çocuk odası gibi dağınık odalara eğilimli alanlar.

Emaye boya

Emaye boya

Emaye boya genellikle metalik ve ahşap yüzeyleri kaplamak için kullanılır .  Zor koşullardan korumak için duvarlara da boyanabilir . Örneğin ticari mutfaklar için emaye boya suya, lekeye ve ısıya dayanıklı olduğu için iyi bir seçimdir . Neme maruz kalan banyo kapıları da emaye boya ile boyanabilmektedir.

Şunlar için idealdir: Tüm iç ve dış mekan ahşap ve metal yüzeyler.

Dokulu boya

Dokulu boya

Dokulu boya , duvarlarda bir vurgu hissi yaratmak için mükemmel bir estetik değer sunar . İç cephe boyası tasarımlarında mermer, sıva, kum girdap ve patlamış mısır dokusu gibi duvarda özel efektler oluşturmak için kullanılabilir . Bu boya, duvarlardaki küçük kusurları ve tutarsızlıkları gizlemenin harika bir yoludur . Dokulu boyayla çalışmak zordur ve yalnızca uzman boyacılar onunla iyi bir iş çıkarabilir.

Şunlar için idealdir: Küçük kusurlar ve tutarsızlıklar içeren herhangi bir oda ve duvardaki vurgulu duvarlar.

Distemper boya

Distemper boya

Distemper boyasının kullanımı eski Mısır’a kadar uzanmaktadır. Ancak boya zamanla gelişti ve farklı çeşitleri de mevcut. Bu da bilinir badana veya çimento boyadan elde edilebilir ve doğrudan uygulanabilir. Üzerine sıvalı yüzeyi olmayan herhangi bir kullanımıda elde edebilirsiniz . Boyamadan önce yüzeye uygulanırsa diğer boyaların daha uzun süre dayanmasına yardımcı olabilir.

Şunlar için idealdir:  Balkon, teras ve çatı ve endüstriyel kullanım.

Metalik boya

Metalik boya

Adından da anlaşılacağı gibi metalik boya, bronz, çelik, bakır veya alüminyum gibi küçük metal parçacıkları içerir . Aksanlı bir duvar için duvar kağıdına harika bir alternatif olarak çalışarak herhangi bir odayı daha lüks ve zengin gösterir . Dahası, ahşap ve metal yüzeylerde de muhteşem bir görünüm kazandırmak için kullanılabilir .

Şunlar için idealdir: Herhangi bir odadaki ve ahşap ve metal yüzeylerdeki vurgulu duvarlar.

Duvarlarınızı boyamaktan ilham alıyorsanız, hızlı ve güvenli bir boyama deneyimi için ev boyama uzmanlarını arayın.

Rate this post

Tüm boyacılar aynı değildir, Bu yüzden İstanbul Boya Ustası Firmalarından bizi seçerek sadece profesyonel bir boya ustası seçimi yapın.

İstanbul Boya Ustası Firmalarıİstanbul Boya Ustası Firmaları

Bazı konular tekrar gözden geçirilmeye değer… ve bu kesinlikle onlardan biri!

Düzenli olarak, bize aynı soruyu soran ev sahipleriyle karşılaşıyoruz – neden? Her zaman keşfedilecek KENDİN YAP seçeneği varken, İstanbul Boya Ustası Firmaları neden mantıklı ?

Elbette, tamamlanmış bir projeden geri adım atmanın ve “Evet, bunu yaptım” demenin en azını söylemek için tatmin edici olduğunu inkar edemeyiz. Yaptığımız her işten keyif alıyoruz.

Ve bu tür el işçiliğine eşlik eden övünme haklarının yanı sıra, yol boyunca birkaç kuruş tasarruf etmenin inkar edilemez cazibesi de var.

Öyleyse durum buysa, neden devam edin ve profesyonel bir İstanbul Boya Ustası Firmaları kiralayın?

Kısa cevap – iç mekan boyaması her zaman göründüğü kadar kolay değildir.

Aslında, nadiren öyle. Hemen hemen herkesin bir duvarı boyayabileceğini söylemek doğru olsa da, herkes bir duvarı bir profesyonel gibi boyayamaz.

Sayısız araç, teknik, aksesuar, yüzey vb. Hakkında kapsamlı bilgi ve deneyime sahip değilseniz, bunu yapanların sonuçlarını gerçekçi bir şekilde çoğaltmayı bekleyemezsiniz.

Şöyle söyleyelim – herkes bir makas alıp biraz saçını kesebilir, ancak saçınızı kesmesi ve şekillendirmesi için rastgele birine gerçekten güvenir miydiniz? Elbette hayır – güvenebileceğiniz bir sonuç için uzmanları işe alırsınız!

Belki oldukça belirsiz bir örnek, ancak yine de kendin yap ve profesyonel seçenekler arasındaki önemli farkı açıkça ifade eden bir örnek. İşleri biraz daha derinlemesine incelersek, işte profesyonel bir boyacı işe almaktan asla pişmanlık duymamanız için altı önemli nedenden oluşan kısa bir özet:

 1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Sağlık ve güvenlik

Birincisi ve en önemlisi, resim sağlığa zararlı olma potansiyeline sahiptir. Özellikle garip ve yüksek alanlarla uğraşırken veya belki de potansiyel olarak tehlikeli ürünlerle çalışırken.

Profesyonelleri işe almanın en iyi yanlarından biri, bu risklerin kesinlikle sizin için geçerli olmamasıdır!

Yanınızda deneyimli boyacılardan oluşan bir ekiple güvende ve sağlıklı kalın.

 1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Zamandan tasarruf

İşi aceleye getirmeyi planlamıyorsanız – ki bu kendi başına büyük bir hatayı temsil eder – işi halletmek size oldukça zaman alacaktır. Acele edin ve pişman olacaksınız, sade ve basit.

Profesyonel boyacılarla farkı yaratan şey, birkaç günlük zamanınızın nasıl sadece birkaç uzman saate sıkıştırılabileceğidir.

Daha iyi sonuçlar ve daha hızlı sonuçlar, size bol miktarda zaman kazandırır.

 1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Garantili Sonuçlar

Bundan bahsetmişken, kendinize gerçekçi bir şekilde tatmin garantisi verebilecekmişsiniz gibi değil. Uzaktan memnun kalacağınız sonuçlar üreteceğinizden de emin olamazsınız.

Profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışmanın en güzel yanı, yerinde bir memnuniyet garantisi ile, kelimenin tam anlamıyla olağanüstü bir sonucun garanti edilmesidir.

Bu, kelimeye baştan itibaren gönül rahatlığı ve rakipsiz bir sonuç anlamına geliyor.

 1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Uzun ömür

Neden bazı boyama işleri 10 yıldan fazla sürerken diğerleri birkaç ay içinde kötüleşiyor? Kısa cevap… pekala, muhtemelen anlayabilirsiniz.

İlk hazırlıktan boyaların ve astarların kalitesine, uygulama yöntemlerine kadar, sürece koyduğunuz her şey sonuca yansıyacaktır.

Profesyonelleri işe alın ve bir süre daha onların yardımına ihtiyaç duymayacaksınız. Kendin hallet ve daha farkına varmadan merdivene geri dönebilirsin!

 1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Minimum Kesinti

Profesyonel boyacılar, en zorlu işleri bile kesintiyi en aza indirecek ve normal yaşamın devam etmesine izin verecek şekilde nasıl yapacaklarını bilirler.

Bu, iç mekanlarınızın taze bir boya tabakasına ihtiyacı olduğu için, işlerin taşlama durmasına neden olmayacağı anlamına gelir.

Özellikle zorlu bir aile evini dengelemeye ve yönetmeye çalışırken, asgari düzeyde kesinti ancak iyi bir şey olabilir.

 1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Maliyet etkinliği

Son olarak, manuel boyama işlerine eşlik eden görünür tasarruflar her zaman göründükleri gibi değildir. Bunun nedeni, hangi yoldan giderseniz gidin, gerekli ekipmanı, aksesuarları, astarları, boyaları vb. Almanız gerekecek.

Size özel toptan satış fırsatlarına ve indirimlere erişim ile sektördekinden daha yüksek fiyatlar ödeyeceğiniz garanti edilir.

Uzun lafın kısası – Kendin-yap seçeneğine kolayca daha fazla harcama yapabilir ve yine de düşük sonuçlarla çıkabilirsiniz.

Ve işte karşınızda – bir fırçayı kapmadan ve kendinize başlamadan önce en azından İstanbul Boya Ustası Firmaları danışmanın iyi bir fikir olmasının altı nedeni var .

Hizmetlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak veya yükümlülük içermeyen bir fiyat teklifi almak için, bugün İstanbul Boya Ustası Firmaları müşteri destek ekibinin bir üyesiyle iletişime geçin.

Rate this post

Eviniz için doğru boyayı ve rengi seçme hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulun. Boyacı ustalarının tercihi olan boya markaları ve fiyatları,Doğru Boya ve Renk Seçimi

Doğru Boya ve Renk SeçimiDoğru Boya ve Renk Seçimi

Boya yapmak, eski bir odaya biraz temiz hava vermenin ya da onu piyasaya sürüyorsanız evinizi daha satılabilir hale getirmenin hızlı ve ucuz bir yoludur. Boya seçimi hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenin.

Hangi boyayı seçmelisiniz?
Boya, yağ veya lateks olmasının yanı sıra çeşitli perdelerde gelir. Lateks boya, kolay temizlenebilmesi ve uzun ömürlü olması nedeniyle kullanımı en çok tercih edilen boya türüdür.7

Ayrıca solmaya karşı daha dirençli olma eğilimindedir ve yağdan daha iyi nefes alır, bu da boyanın daha az kabarmasına neden olur. Duvarlarınızın ve ev kullanımlarınızın çoğu için lateks boya kullanmanızı tavsiye ederiz.

Bununla birlikte, yağlı boya, ahşaptan lekeleri ve düğümleri lateks boya ağacından daha iyi kapatma eğiliminde olduğundan, gerçek ahşap kalıpları astarlamak ve süslemek için harikadır. Yine de kuruması lateks boyadan daha uzun sürer, bu nedenle daha fazla kuruma süresi planlayın.

Döşememde kişisel olarak yağ bazlı bir gomalak astarı kullanıyorum ve ardından üst kat olarak bir lateks boyayı tercih ediyoruz. Piyasada çeşitli markalar var ama en çok tercih ettiğim boya sizce hangisi?

Hangi parlaklığı seçmeliyim?
Boya ne kadar parlaksa, temizlemek o kadar kolay olur. Küçük çocuklarınız varsa ve boyadığınız odanın trafiği oyun odası gibi yoğunsa veya mutfak gibi duvarda yağlanma eğilimi gösteriyorsa, duvarı nemli bir şekilde kolayca silebileceğiniz için parlak parlaklığı tercih edin. sünger.

Ancak bu, duvarınızdaki lekeleri ve kusurları daha belirgin hale getirir ve oturma odaları gibi odalarda hoş olmayan bir parlaklık verebilir. Yüksek parlaklık, döşeme için de harikadır ve duvarlarınızın daha düz parlaklığını tamamlayan süslere hoş bir görünüm kazandırır.

Yarı parlak, aynı zamanda mutfaklar ve banyolar için iyi bir seçim olacaktır, ayrıca size yıkama kolaylığı ve parlaklıktan daha az parlaklık sağlar. Aynı zamanda parlak kaplamadan biraz daha ucuzdur ve çok yaygın bir alternatiftir.

Saten perdeler, saten pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve ayrıca mutfaklarda, banyolarda ve koridorlarda da kullanılabilir. Gerçekten parlak bir parlaklık olmadan kolayca temizleyebilecek bir parlaklık ve boya istiyorsanız, bu iyi bir seçim olabilir.

Çok sayıda kusurlu duvarlarınız varsa, düz veya mat bir boya seçin. Genellikle düz ve tek kat boya ile kurtulabilirsiniz.

Bu boyanın dezavantajı, iyi bir temizliğe dayanmaması ve kiri daha fazla gösterme eğiliminde olmasıdır, bu nedenle üzerlerinde çok fazla parmak izi ve kir bulunmayacak odalar için bunu seçin.

Muhtemelen en popüler parlaklık, bir dairenin gibi kusurlarını gizleyen, ancak yıkanması daha kolay olan, dokunulduğunda daha dayanıklı ve pürüzsüz olan yumurta kabuğu gibidir. Hem düz hem de parlak dünyaların en iyisine sahip gibi göründüğü için çoğu oda için bunu tavsiye ederiz.

Hangi boya rengini seçmeliyim?
Evinizi satma sürecindeyseniz, duvar seçimi olarak beyaz veya kırık beyaz bir renk seçmenizi tavsiye ederim. Bu, alıcının kendi seçtiği renk ile duvarı kolayca kaplamasını sağlayacak ve odalarınıza daha parlak ve temiz bir görünüm kazandıracaktır.

Ancak, boya marketlerdeki yüzlerce boya seçimlerinden ve broşürlerden tam olarak yararlanmanın yanı sıra, istediğiniz görünüm için çeşitli renk şemaları hakkında bir satış temsilcisi ile konuşmalısınız. Evinizdeki herhangi bir odanın hissini biraz planlama ve biraz renkle değiştirebilir, belirli bir görünüm veya his için tonları değiştirebilirsiniz.

Renk kartelasını hatırlamak iyi bir kuraldır. Hepimiz okuldaki ana renkleri öğrendik – kırmızı, sarı ve mavi. Bunlar renk çarkında sırasıyla 12:00, 4:00 ve 8:00 saatlerinde. Bunlardan herhangi birini birleştirmek size ikincil bir renk (yani mor, turuncu) verecektir.

Renk çarkında birbirine yakın olan mavi ve mor gibi renkler birbirine benzer ve bir rengin daha fazla öne çıkmasını sağlar. Renk çarkında birbirinin karşısındaki yeşil ve kırmızı gibi renkler birbirini tamamlar ve birbirlerini güzelce oynayacaktır.

Aynı renk tonu içinde kalmak (yani yeşiller) size ince ve yatıştırıcı bir görünüm verecektir. Maviler, yeşiller ve morlar gibi soğuk renklerle boyamak, küçük odaların daha büyük ve havadar görünmesini sağlarken kırmızı, sarı ve portakal gibi renkler bir odaya daha canlı bir görünüm kazandırır.

Pembe, şeftali veya tereyağı sarısı gibi bu renklerin yumuşak tonlarını seçerek kırmızı veya sarı ile bile sıcaklığı değiştirebilirsiniz. Sıcak renkler, tamamlayıcı renkler olarak soğuk renklere sahipken, soğuk renkler sıcak tamamlayıcılara sahiptir. Gölgeler ya saf ya da canlıdır, sessizdir (canlı benzerlerinden daha az yoğun) ya da gölgelidir (aynı renk düzenindeki daha koyu renkler).

İnce ve yatıştırıcı bir görünüm istiyorum:
Aynı gölgede kalmayı ve yatıştırıcı olma eğiliminde olan ince bir renk için çeşitli mavi tonları seçmek gibi tek renkli bir yaklaşım kullanmayı seçebilirsiniz.

Sakinlik hissi istiyorsanız, bu bir banyoda veya yatak odasında iyi görünme eğilimindedir. En sevdiğiniz rengi seçin ve gölgeleri üst üste getirin.

Örneğin, duvar için daha koyu bir renk ve ardından aynı renk düzeninden başka bir renk seçin, ancak döşeme için farklı bir gölge ve biraz daha açık renk seçin.

Perdeleriniz, havlularınız veya yatak örtüleriniz ile mum gibi aksesuarlarınız aynı şema içinde farklı tonlarda olabilir.

Baz kat olarak daha açık yeşil seçerek renkleri katmanlandırabilir ve ardından daha koyu yeşil bir kaplama ile sahte bir boya yapabilirsiniz.

Maviler, lavantalar, pembeler ve yumuşak sarılar gibi açık renk seçenekleri, bir odada romantik bir huzur ve huzur hissi için harika seçeneklerdir.

Yatak odanızda sakin bir ortam arıyorsanız, soğuk veya sıcak renklerin daha açık tonlarını seçin. Odayı daha da çekici kılmak için yatak takımlarınızda ve aksesuarlarınızda farklı dokular kullanın. Tek gölge ve tek doku şeklindeki eski kurala bağlı kalmayın. Sadece değişen doku ve renklerin bir oda üzerinde yaratabileceği etkilere hoş bir şekilde şaşıracaksınız.

 Adaçayı gibi renkler, bir mutfağı hızlı bir şekilde konfora dönüştürebilir ve bir mutfaktaki tereyağlı sarıların tonları, pişmiş şekerlerin getirdiği hissi uyandırır. Tozlu mavi tonları da huzur duygusu verme eğilimindedir.

Zarif bir görünüm istiyorum:
Nötr renkler, bir oda içinde şıklık ve esneklik sunar. Nötr renkler artık sadece beyaz veya bej değil.

Bordürde kırmızı tonlu kahverengilerle badem duvarlar gibi farklı nötr renk tonlarını seçerek sade bir oturma odasını şıklığa dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca, odadaki ince nötr tonları dengelemek için özenle yerleştirilmiş bir renk atma, yastık veya vazo ile odanın her yerine renk serpintileri ekleyebilirsiniz.

Yine, aksesuarlarınıza doku eklemekten korkmayın. Nötr renkler, hissi bir odaya hızlı bir şekilde değiştirmede size daha fazla esneklik sağlar.

Farklı renkli aksesuarlar ekleyerek veya döşemeyi yeni bir renge boyayarak nötr bir odanın hissini kolayca değiştirebilirsiniz.

Daha açık veya daha derin nötr renkler seçebilir ve odanın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Unutmayın, ne kadar açık renk olursa, oda o kadar geniş görünecektir.

 Canlı bir görünüm istiyorum:
Cazibeli bir oda istiyorsanız, canlı renkleri ve portakal ve altın, kırmızılar ve koyu morlar gibi ilgili tonlarını seçin.

Bu renkleri, altın ve turuncu gibi yan yana iki, mor gibi renk çarkının karşı tarafından bir tane seçerek tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca gerçek bir göze çarpan kontrast ve Doğu görünümünü anımsatan bir görünüm için siyah ve kırmızıyı da seçebilirsiniz.

Biri diğerinden farklı olacağından, görsel bir kontrast için renk çarkında yan yana iki renk seçin.

Tavanlar:
Yüksek bir tavanı, duvarlardan daha koyu bir gölge boyayarak görsel olarak alçaltabilirsiniz.

Aynı şekilde, tavanınız için duvarlardan daha açık bir renk seçerek bir odayı genişletebilirsiniz.

Bağlı ve zarif bir görünüm için tavan boyanıza bir renk tonu eklemekten korkmayın.

Tavanınızda çok fazla renkten korkuyorsanız gitmenin bir yolu tavanı, kapı pervazını ve zemin pervazını kremsi fildişi gibi aynı tonda boyamaktır.

Bu, odanıza zarafet katacak ve hoş bir geçiş sağlayacaktır.

Odak Noktaları Oluşturma:
Bir odayı boyarken odak noktasını düşünün. Duvarlara zıt renkler ekleyerek veya belirli bir duvara daha koyu bir renk ekleyerek herhangi bir odanın görünümünü hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Bir duvarı daha koyu bir gölgeye boyayarak geniş bir odayı daha küçük gösterebilirsiniz.

Ayrıca, duvarları daha koyu bir renge boyayarak bir odayı görsel olarak genişletebilir ve aynı renk şeması içinde daha açık bir tonu kırpabilirsiniz, özellikle duvarlarda detaylı süslemeli bir odanız varsa.

Bu kolay değişiklik, odanın daha görsel olarak öne çıkmasını sağlayacak ve kesin bir çekicilik katacaktır.

Tavan ile zeminin ortasında pervaz bulunan bir odanız varsa, harika bir görsel kontrast için aynı rengin iki farklı tonunu kullanın.

Duvarlarınız için seçmiş olduğunuza göre daha koyu, tamamlayıcı bir gölge ile odalarınızdaki her türlü ilginç özelliği vurgulayın. Görünürdeki  merdivenler gibi.

Evinizin görünümünü yeniden yapmak için bir iç mimara çok para harcamanıza gerek yok. Biraz boya ve bolca hayal gücü ile bir odanın görünümünü ve hissini kolayca değiştirebilirsiniz.

Odalarınızın önemli noktalarını arayın ve onları öne çıkarmanın yollarını düşünün.

O odanın içindeyken nasıl hissetmek istediğini bir düşün.

Romantik ve sakin hissetmek ister misin? Hafif, sıcak veya soğuk bir gölge seçin.

Yoksa kendinizi evinizde ve rahat hissetmek mi istiyorsunuz? Mutfağınız gibi tereyağlı sarıları seçin.

Bir sakinlik ve denge hissi ister misiniz? Açık veya yosun veya adaçayı renginde yeşil tonları seçin.

Kendinizi enerjik hissetmek ve canlı kişiliğinizi ifade etmek ister misiniz? Canlı tonları seçin.

Bir odaya zarafet ve huzur havası ister misiniz? Nötr tonları veya soğuk açık yeşilleri seçin.

Rate this post

İstanbul En İyi Boya Ustası ile hemen tanışın. İstanbul'da ev, işyeri, okul, kreş, hastane ve mülklerin boyaması için profesyonel çalışır.

İstanbul En İyi Boya Ustasıİstanbul En İyi Boya Ustası

İstanbul Boya Ustası hem (En İyisi) olan ustaları evinizi yeni bir kat boya veya yeni bir dış cephe kaplaması kadar hiçbir şey tazeleyemez.
İstanbul Boya Ustası, İstanbul bölgesinde, dış ve iç cephe boyama ve dış cephe kaplama hizmetleri dahil olmak üzere konut boyama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.
İstanbul’da Sunduğumuz Boya Hizmetleri
İstanbul’da boya kendiniz yapmak için kolay bir şey gibi görünse de aslında doğru yapmak zor bir iştir.
Her biri on yıldan fazla boya tecrübesine sahip, aşağıdaki hizmetleri gerçekleştirebilen usta boyacılarımız ve kalfalarımız var.
İstanbul İç Cephe Boyama

İstanbul İç cephe duvarlarınızın rengi, evinizin genel havası için önemlidir.

Parlak renklerin göze çarpmasını ister misiniz? Ya da rahatlamanıza yardımcı olması için daha sessiz, nötr tonları mı tercih edersiniz?

Neyi seçerseniz seçin, boyacılarımız size istediğiniz duvarları verebilir ve bizler harika görünen ve duvarlarınızı koruyan yüksek kaliteli boya kullanıyoruz.
İstanbul Boya Ustası, İstanbul bölgesindeki konut boyama işlerinizden herhangi biri için bize güvenin.

İstanbul Boya Ustası tarafından tamamlanan bir başka harika iç proje. Beyaz, odaya daha modern bir görünüm veren tüm tuğlayı yıkadık. Ücretsiz teklif için lütfen bugün bizi arayın!

İstanbul Dış Cephe Boyama

İstanbul’da yapacağınız en büyük yatırımı korumak söz konusu olduğunda dış cephe boyası daha da önemlidir.

Ek olarak, yeni boya, evinizin görünümünü tamamen değiştirmenin basit ve etkili bir yoludur, böylece kaldırım çekiciliğini artırır ve evinizin değerini yükseltir.

İstanbul Sıva ve Dış Cephe Kaplama

 

Sıva ve Cephe Kaplama

 

İstanbul Boya Ustası sadece boyamakla kalmaz.
Her evin kendine özgü bir tarzı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle boyamanın yanı sıra dış cephe kaplaması ve sıva hizmetleri de sunuyoruz.
Çoğu dış cephe kaplaması türü yalnızca birkaç on yıl dayandığından, bu malzemeleri onarmanıza ve değiştirmenize yardımcı oluyoruz.
Çoğu insan evlerinin dış bakımını görmezden gelir ama biz yapmayız.
Evinizi korumaya ve güzel görünmeye devam edelim.
İstanbul Boya Ustası, hem içeride hem dışarıda size İstanbul  en iyi konut boyama hizmetlerini sunmaya kararlıdır. İşimiz uzun ömürlüdür ve sadece en iyi malzeme ve ekipmanla yapılır.
Ayrıca diğer teklifleri de eşleştireceğiz ve işimiz için harika bir garanti sunacağız.
Ücretsiz bir teklif için bugün bizi arayın .
Rate this post

alçıpan ve duvar ustası

Alçıpan Duvar UstasıAlçıpan Duvar Ustası

Duvarlarınız İçin Hangi Malzemeleri Kullanabilirsiniz?

Evinizde duvarlarınız için kullanabileceğiniz çok sayıda farklı malzeme var. Alçı bunlardan biridir. Panelleme başka bir şeydir, ancak çoğu durumda evlerdeki duvarlar ya alçıpan veya kontrplaktan yapılır ve alçıpan en yaygın kullanılan malzemedir. Alçıpanın eviniz için en sık kullanılan öğe olmasının birçok nedeni vardır, ancak alçıpan ile kontrplak arasındaki fark gerçekten nedir?

ALÇIPAN NEDİR?

Alçıpan, alçı olarak bilinen şeydir. Bu malzeme iki tabaka çok kalın kağıt arasında sıkıştırılır ve alçı kullanımına modern bir alternatiftir. Alçıpanın , alçıpan, duvar levhası, levha kaya, alçı levha, önleyici levha, muhallebi levha veya alçı panel gibi birçok adı vardır. Kesilmesi ve duvar olarak yerleştirilmesi kolay daha büyük paneller halinde gelir.

KONTRPLAK NEDİR?

Kontrplak, birkaç ince ağaç tabakasından oluşan ahşap bir malzemedir. Alçıpan kadar dayanıklı ve kullanımı kolay değildir. Bu ince ahşap levhalar bir yapıştırıcıyla birbirine yapıştırılır. Kontrplak görsel olarak çekici değildir, bu da bir duvar malzemesi olarak dezavantajlarından bir diğeridir, ancak yine de tek olarak kullanılabilir.

ALÇIPAN VEYA KONTRPLAK ARASINDA HANGİSİ DAHA İYİ?

Alçıpan ve kontrplak, bina yapımında duvar olarak kullanılır. Alçı ve panel gibi eski malzemelerin yerini almışlardır. Alçıpan, iki malzeme arasında en popüler olanıdır ve bunun birkaç nedeni vardır.

1. Alçıpan ile çalışmak daha kolaydır – Alçıpan ile çalışmak kontrplaktan çok daha kolaydır. Alçıpanı istediğiniz gibi kesebilirsiniz ve asılması zor değildir. İki üründen alçıpan ile uğraşmak çok daha kolaydır.

2. Alçıpanı düzeltmek kontrplağa göre daha kolaydır – Duvarlarınız hasar gördüğünde dünyanın sonu olabilir. Çok paranız yoksa tüm bir duvar panelini değiştirmek zor olabilir. Düzeltmek için uygun beceriye sahip değilseniz de zor olabilir. Alçıpanda bir delik açtığınızda, büyüklüğüne bağlı olarak çok basit bir yama ve zımpara işi olabilir. Kontrplak paneller hemen hemen her zaman doğru görünüm için duvarın tüm kısmının onarılmasını gerektirir.

3. Alçıpan, kontrplaktan daha ucuzdur – Çoğu ahşap malzeme pahalıdır. Kontrplak bir istisna değildir. Normal ahşap kadar pahalı olmasa da, alçıpandan biraz daha pahalıdır. Alçıpanın sabitlenmesi de kontrplaktan çok daha ucuz ve daha az zaman alıcıdır. Alçıpan, kontrplaktan biraz daha az dayanıklıdır, ancak bu, malzemenin maliyetine de yansır. Alçıpan, işçilikle metrekare başına yaklaşık 1,50 dolar, yani panel başına 240-480 TL. arasında. Ortalama bir odanın tamamlanması 10 ila 13 panel alır. Kontrplak fiyatı, ahşabın cinsine ve ahşabın katına veya kalınlığına göre değişir. Denkleme emek eklediğinizde kontrplak kullanmak çok pahalı olabilir.

4. Alçıpanın dekorasyonu daha kolaydır – Alçıpan düz ve plan bir yüzeydir. Kalbiniz ne isterse onu boya veya duvar kağıdı ile kaplamak kolaydır. Kağıt dokusuna sahiptir, bu nedenle oldukça pürüzsüzdür ve yüzeyinde dokular oluşturabilirsiniz. Kontrplak bağışlayıcı değildir. Aynı zamanda pürüzsüzdür ancak boyayı iyi tutmaz. Kontrplak ayrıca boyamak veya duvar kağıdı yapmak zorunda kalmadan belirli bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Kontrplak ayrıca alçıpandan biraz daha dokulu olabilir. Bu, kontrplağınızı boyamak veya süslemek istediğinizde bir sorun oluşturabilir.

5. Alçıpan, kontrplaktan daha yangına dayanıklıdır – İnsanlar genellikle evlerindeki yangına dayanıklılık konusunda endişelenir. Alçıpanın seçilmesinin nedeni budur. Alçıpan, yangına dayanıklı olma söz konusu olduğunda kontrplaktan çok daha iyidir, çünkü hızlı yanmaz veya kolayca alev almaz. Kontrplak basitçe ahşaptır, bir evde yangınla karşılaşıldığında kontrplak duvarlar hızla yükselir.

EVİM İÇİN HANGİ MALZEMEYİ SEÇMELİYİM?

Kontrplak mı yoksa alçıpan mı seçeceğiniz , neyi sevdiğinize ve neyle uğraşmaya hazır olduğunuza bağlıdır. Daha az ateşe dayanıklı, daha pahalı ve çalışılması daha zor olmasının yanı sıra, kontrplak iki malzemeden daha dayanıklıdır. Ne yazık ki, kontrplak hasar gördüğünde, alçıpandan sabitlemek daha zordur. Alçıpan daha evrensel olarak kullanılır ve alçıpan ihtiyaçlarınızı karşılayacak birini bulmak çok daha kolaydır.

ALÇIPAN EŞYALARINIZI KORUYABİLİR

Alçıpanın yangına çok dayanıklı olması nedeniyle, bir ev yangını yaşarsanız, eşyalarınızın alçıpan bir odada daha güvenli olma olasılığı vardır. Alçıpan, kontrplak kadar hızlı yanmaz. Kontrplaktan yapılmış bir ev çok daha hızlı yanacaktır, bu nedenle eşyalarınız o kadar güvenli değildir. Ailen de olması gerektiği kadar güvenli değil.

ARAŞTIRMANI YAP

Açıkçası, kararınızı vermeden önce düşünmeniz gereken çok şey var. Duvarınız olarak kullanmak istediğiniz malzeme türünü seçmeden önce araştırmanızı tam olarak yapmanız önerilir. Bir dizi farklı makaleye göz atın, duvar yapan yerleri arayın, teklifler alın. Duvarlarınızı sabitleme seçimi kolay değildir ve hafife alınmamalıdır.

ALÇIPAN EN İYİSİDİR

Alçıpan, duvarlarınız için kullanabileceğiniz en iyi malzemelerden biridir, ancak karar sizindir ve yalnızca sizin kararınızdır. Evinizle yaşamak zorunda olan ve ona ne olacak olan sizsiniz. Alçıpan, bulacağınız en çok tavsiye edilen duvar malzemelerinden biridir ve işleri ucuz tarafta tutmak istiyorsanız, onunla gidin. Çok büyük bir yangın veya hasar olasılığı olduğunu düşünmüyorsanız, kontrplak kullanın, ancak aklınızda bulundurun, alçıpan ile ilgili her şey daha kolaydır.

İstanbul Alçıpan Duvar Ustasını kiralamak istiyorsanız , daha fazla bilgi için şimdi bize ulaşın.

Rate this post

https://boyaciustasihizmeti.com/istanbul-boya-ustalari/

İstanbul Boya Ustalarıİstanbul Boya Ustaları

İstanbul’da kaliteli boyacı ustası sizin için önemlidir, ancak vakit nakittir. Zamanınıza saygı duyuyoruz. İstanbul’daki projelerinizi müşterilerinize kesintisiz ve işinize aksamadan zamanında ve zamanında ulaştırıyoruz. Her zaman beklentileri karşılamaya ve aşmaya çalışırız. Misyonumuz, işinizin özünü yakalamak ve dünyanıza renk katarak İstanbul’da profesyonel yaşamınızı geliştirmek!

Evinize veya çalışma programınıza uyması kolaydır. Tek bir süpürgelikten bütün bir odaya ve mülkünüzün tamamına kadar her şey için mükemmeldir. İstanbul’da iç mekan boyama ve dekorasyona ihtiyacınız olduğunda, yüksek kalite isteyeceksiniz. Güvenilirlik. Ve genellikle maliyet açısından uygun.

İstanbul'daki en başarılı, ehil, tecrübeli, kurumsal Boya Ustaları ev, işyeri, apartman iç boyama, çatı,komple tadilat, boyacı ustası şirketi

İstanbul Boyacı Ustası size tam olarak bunu sağlıyor.

Bize projenden bahsedin. Net bir fiyat teklifi alın. Bir uzman tarafından şahsen onaylatın. Ardından, son dokuz yıldır İstanbullu ev sahipleri, kiracılar ve ev ve işyeri sahiplerinin güvendiği iç mekan boyacılarının ve dekoratörlerin çalışmalarına güvenin.

Yoğun çalışma saatleri veya ev tarifesi? Sorun yok . Profesyonelliğe ve dakikliğe güvenin. Tadilatınızı her gün tamamlamak için uzun saatler boyunca, hizmetinizi her zaman sizin için uygun bir zamanda yerleştirebilirsiniz.

 Ticari Ve ofis boyama projeleri . Son derece deneyimli İstanbul Boyacı Ustası ekibi, her tür işinde projeleri başarıyla tamamladı. İstanbul’da evler ve apartmanlar. Okul sınıfları. Spor salonları. Restoranlar. Neredeyse adlandırmak istediğiniz her yerde.

TEMEL HEDEFLERİMİZ:
 1. Zamanında tamamlama
 2. Doğru hazırlık
 3. Doğru uygulama
 4. Detaylara dikkat

 

 118 YILLIK KOMBİNE TECRÜBE
İstanbul’da Kaliteli işçilik, üstün bilgi birikimi ve düşük fiyatları birleştirerek size rakiplerimizin eşsiz hizmetini sunuyoruz.
EN İYİ MALZEMELER
İstanbul’daki projenin sorunsuz işlemesi için deneyim, personel ve kaynaklara sahibiz. Bir işin zamanında yapılmasını sağlayabiliriz.
PROFESYONEL STANDARTLAR
Bizimle çalışmak, bağlı kaldığımız bir program ve günlük iletişim etrafında odaklanan, dikkatlice planlanmış bir dizi adım içerir.

Sadece ev yaptığımızı mı sanıyorsun? İstanbul Boyacı Ustası, işyeri ve mülk yönetimi ihtiyaçlarınızı da karşılayabilir. Tavandan zemine, duvardan dolaplara, içte ve dışta her türlü boya ve tadilatı halledebiliriz. En büyük alanlardan en küçük ayrıntılara kadar, daha fazla İstanbul’da boyacı ustası aramanıza gerek yok.

Kalite sizin için önemli ama vakit nakittir. Zamanınıza saygı duyuyoruz. Projelerinizi müşterilerinize kesintisiz ve işinize aksamadan zamanında ve zamanında ulaştırıyoruz. Her zaman beklentileri karşılamaya ve aşmaya çalışırız. Misyonumuz, işinizin özünü yakalamak ve dünyanıza renk katarak profesyonel yaşamınızı geliştirmek!

 

Rate this post

Boya yaptınız ve kabarcıklanma oldu. Sorun boya yapmadan önce kabarcıklanmayı ortadan kaldıracak boyayı boyacı ustasının uygulamasıdır.

Boyada Kabarcıklanma ve ÇözümüBoyada Kabarcıklanma ve Çözümü

Boyadaki Kabarcıklar, cilt kabarcıklarıyla veya genellikle paltos olarak adlandırdığımız şeyle aynı görünümü paylaşır . Daha önce cildiniz su toplamış olabilir, bu yüzden konuya girelim, neye benzediğine dair net bir vizyonunuz vardır. Bu boya kabarcıkları, evinizin boya çalışmasıyla ilgili tüm kavramlarınızı veya fikirlerinizi mahvedecektir.

Görsel olarak o kadar hoş değil, değil mi? Aynı şey duvarınızda da olabilir.

 

Kabarcıklar, cilt kabarcıklarıyla veya genellikle paltos olarak adlandırdığımız şeyle aynı görünümü paylaşır . Daha önce su toplamış olabilirsiniz, bu yüzden bahse girerim neye benzediğine dair net bir vizyonunuz vardır. Bu boya kabarcıkları, evinizin boya çalışmasıyla ilgili tüm kavramlarınızı veya fikirlerinizi mahvedecektir. Görsel olarak o kadar hoş değil, değil mi? Aynı şey duvarınızda da olabilir.

 

Boya kabarcıkları, boyanın alttaki yüzeyden ayrılması sonucu duvarınızda hafifçe kalkmış boya filmidir. En yaygın neden nem sıkışmasıdır. Yüzey hazırlığında bir sorun olabilir veya su yolunda sızıntılara neden olan bir sorun olabilir. Hangisi olursa olsun, eğilim şudur, güneşten gelen ısı doğrudan yüzeye çarptığında, su buhara dönüşür ve boyayı yukarı doğru iter ancak içinden geçmez, böylece duvarınızda kalarak çıkıntılar oluşturur. Bu kabarcıklı!

Hemen işleme tabi tutulmazsa, kabarma, boyanın dökülmesi ve soyulması dahil olmak üzere daha fazla boya sorununa bile yol açabilir. Her iki durumda da, rehberlik için her zaman bir profesyonel boya ustasına  danışabilirsiniz.

 

boyada kabarcıklanma

 

Kabarcıklar hakkında da bilmeniz gereken bir şey, genellikle yeterli parlaklık veya parlaklığa sahip boyalarda oluşmasıdır. Düz yüzey nadiren kabarcıklıdır. Bunun nedeni, daha parlak boyaların, düz yüzeyler için neredeyse hiç geçerli olmayan basınçla esneme eğiliminde olmasıdır. Ancak yine de dikkatli olmanız gerekir, kabarcıklardan kurtulabilirsiniz, ancak şu filmden başarılı bir şekilde kurtulurken duvarınızda çiçeklenme oluşturan tuz birikintileri bırakacağını unutmayın. 

Boya Kabarcıklarını Önlemek İçin Önleyici Tedbirler

Ancak, sevimli küçük kafanız için endişelenmenize gerek yok, duvarınızı bu yaklaşan felaketlerden kurtarmak yalnızca şu basit önleyici tedbirleri alacaktır:

1. Yüzeyi temizleyin

Uygun yüzey hazırlığının önemini yeterince vurgulayamıyorum. Her boya işinden önce kendinize bir iyilik yapın ve duvarınızı temizlemek ve olası sorunlar için incelemek için birkaç dakikanızı ayırın. Kir partiküllerini ortadan kaldırın, delikleri doldurun ve çatlakları onarın.

2. En Önemli bölümünü atlamayın

Oops! Yine yaptın. Yine, maliyeti düşürmek için astarı atladınız. Yanlış. Onarım ve tadilat nedeniyle uzun vadede size daha pahalıya mal olacak. 

Herhangi bir tür ev boyası fikrini sürdürmek pek kolay değildir, çünkü boyanın bir sistem olduğunu anlamak gerekir. En iyi sonucu elde etmek için, özellikle boyayı tek başınıza yapıyorsanız, doğru prosedürleri kesinlikle izlemelisiniz ve buna uygun yüzey hazırlığı (yukarıda açıklandığı gibi) ve son kattan önce astar uygulanmalıdır. Bir astar, yüzeyi istenmeyen partiküllerden koruyan bir sızdırmazlık maddesi görevi görmesinin yanı sıra, üst katın daha iyi yapışmasını da sağlar. 

Not: Yüzeyi temizledikten ve hazırladıktan sonra astar uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin. 

 

Not: Yüzeyi temizledikten ve hazırladıktan sonra astar uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin.

 

Unutmayın Anahtar, Baskının Kaynağını Bulmaktır

Kabarcıkların değerli duvarınıza giden yolu bulduğunu söyleyin, şimdi bir oyun planına ihtiyacınız var. İşte yapmanız gerekenler: 

Kabarcıkları tamamen ortadan kaldırmak için sorunun kökenini bulmanız gerekir. Tüm kabarcıkları duvardan kazıdığınızda, boyayı arkadan itmeye devam eden nem ve basıncın kaynağını bulmanız ve adreslemeniz gerekir, yoksa aynı döngüyü tekrar tekrar tekrar eder.

 

Anahtar, Baskının Kaynağını Bulmaktır

 

Su söz konusu olduğunda hatırlanması gereken iki şey vardır, su geçerse dışarı çıkması gerekir. Ve çıkmaya karar verdiğinde, daima en az direniş yolunu seçer. Bu yüzden bazı durumlarda kaynaktan uzakta kabarcıklar oluşur. İşin zor kısmı bu. Boyanın altındaki yapışma kaybı, suyun içeri akması için bir iz oluşturmuş olabilir. Kendinizi bu durumda bulursanız, yüzey etrafındaki her olası su girişini kontrol etmeniz gerekir. Olası tıkanmalar ve sızıntılar için boruları ve olukları kontrol edin.

Komplikasyon kabiliyetinizin ötesine geçerse, daha fazla hasarı önlemek için yardım için bir profesyonel çağırmanın zamanı geldi. Yardım istemekten korkmayın. En önemli şey, uğruna uğraştığınız duvarı kurtarmaktır. Kim bilir duvarına bakma konusunda bir iki şey öğrenebilirsin! 

Doğru Noktayı Bulma

            Boyacı ustası hizmeti, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli üstün astar ve sızdırmazlık malzemeleri sunar, yalnızca ihtiyacınıza uygun ürünü bulmanız gerekir ve istediğiniz evi mükemmelleştirmek ve korumaktan bir adım uzaktasınız.

            İşte sizin için sayısız seçenekten 3’ü:

 Astar 1
 • Suyu iten ve sızıntıyı önleyen pürüzsüz, su geçirmez bir film oluşturan akrilik solvent bazlı bir kaplama
 • Kuruma süresi: 30 dakika, Tekrar kat: 2 saat
Astar 2
 • Hemen hemen her yüzeye olağanüstü yapışma ve mükemmel korozyon direnci ve sızdırmazlık özelliklerine sahip yüksek kaliteli bir epoksi-poliamid sistemi
 • Kuruma süresi: 2-3 saat, Tekrar kat: 8-12 saat

Astar 3

 • Beton ve alçıpan yüzeylerde kullanılan çevre dostu akrilik su bazlı astar
 • Kuruma süresi: (Dokunma) 30 dakika, Tekrar kat: 2 saat

Mükemmel bir yüzey hazırlığı, kusursuz bir boyama işi sağlar. Temel boyama bilgileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi izleyin  veya bire bir danışma için bizi mesai saati bitimine kadar kadar arayın.

Rate this post