Etiket: apartman dış cephe boyama

İkliminiz İçin En İyi Dış Cephe Boyası Türü Nedir?İkliminiz İçin En İyi Dış Cephe Boyası Türü Nedir?

Zaman  zaman yeniden boyamak içinizden geliyor  ve evinizin dışsal maddeler kalıp, küf gibi şeyler evinizdeki korumaya yönelik uzun bir yol gidebilir ve böcekler boyanın kalitesi ve titanyum dioksit seviyesinin atfedilebilir. Ancak hava, evinizin boyasına ve uzun ömürlü olmasına en büyük zararlardan biridir. Elementlere sürekli maruz kalması, hasara ve solmaya önemli bir katkıda bulunabilir.  

Evinizin dış cephesinin taze ve yeni görünmesini sağlamaya yardımcı olmak için, farklı iklimlerde koruma sağlamak üzere özel olarak tasarlanmış bir dizi farklı boya ve teknik vardır. Bu yöntemlerin ne olduğunu bilmek, bölgenizin hava durumu için doğru olanı seçmenize yardımcı olabilir. Bu yazıda, bazı ortak iklim özelliklerini ve evinizi bunlardan korumak için nelerin kullanılması gerektiğini ortaya koyduk.  

Boya kaplamaları, dış cephe boyasının dış cephe kaplaması, döşeme, kapılar ve diğer dış yüzeylerde ne kadar süreceğini etkiler. Boyacı
Soğuk İklimler  

Eviniz düzenli olarak soğuk havalara maruz kalıyorsa yapılacak en önemli şeylerden biri,   boyamadan önce yüksek kaliteli bir astar uygulamaktır. Yüksek yapışma kabiliyeti olan bu astar boyanın evin yüzeyine yapışmasına yardımcı olur ve sıcaklıklar düştüğünde çok daha uzun süre dayanır. Ayrıca buzlanma ve yoğun kar yağışından kaynaklanan ufalanma ve çatlamaların önlenmesine de yardımcı olacaktır.  

En iyi sonuçları elde etmek için, son katlarınız için özel düşük sıcaklıklı boyalar kullanmayı da düşünün. Düşük sıcaklıklarda dayanacak şekilde tasarlanmış “soğuk set” boyalar olarak adlandırılan bir dizi ürün vardır. Bu boyaların çoğu, doğru kürleşme oranını destekleyen ve katların daha sert kurumasına yardımcı olan ve daha soğuk iklimlerde daha dayanıklı hale getiren özel kürleme maddeleri içerecektir.  

Sıcak İklimler 

Sıcak bir iklimde boya ile karşılaşacağınız en büyük sorun güneşe maruz kalmaktır. Güneş, boyanın çabuk solmasına ve evinizin dış cephesinin mat görünmesine neden olabilecek UV ışınları yayar. Ayrıca sıcaklıklar yükseldiğinde kıvrılma ve çatlama gibi sorunlara da neden olabilir.  

Güneşe çok fazla maruz kalsa bile rengini korumak için formüle edilmiş birçok UV ışınlarına dayanıklı boya türü vardır. Standart boya, genellikle doğrudan güneş ışığına maruz kalırsa, yılda yaklaşık %7 oranında solacaktır. Buna karşılık, UV ışınlarına dayanıklı boya yılda yaklaşık %2 oranında solar. Bu size sıcak bir iklimde bir kat boyadan çok daha fazla yaşam ve cesur renk verir.  

İnişler ve çıkışlar 

Aşırı sıcaklık değişimlerine sahip iklimler, dış cephe boya işlerinde acımasız olabilir. Sıcak ve soğuğun sürekli döngüsü solmaya, ufalanmaya ve soyulmaya neden olabilir. Bu gibi durumlarda en iyi seçeneğiniz %100 akrilik boya olacaktır.  

%100 akrilik boya dayanıklıdır ve ev yüzeyine yüksek yapışma özelliğine sahiptir. Bu, ahşaba tutunmasını ve aşırı hava koşullarında daha güvenilir olmasını sağlar. Ayrıca, hava tekrar ısındığında nemin ahşaba yerleşmesini ve küf oluşmasını engeller.  

Yağışlı iklimler 

Yağmurlu bölgelerde yaşayan insanlar için küf ve küf çok büyük bir problem olabilir. Sadece eve zarar vermekle kalmaz, alerji ve akciğer tahrişi gibi çeşitli sağlık sorunlarına da yol açabilir. Küfün azaltılması, ıslak iklimlerde yaşayan ev sahipleri için bir numaralı öncelik olmalıdır.  

Küflenmeye dayanıklı boya, nemin zararlı sporlara dönüşmesini engellemenin harika bir yoludur. Genellikle bir evin iç kısmında banyo gibi yerlerde kullanılırken, evinizin küf ve bakterilerden korunmasını sağlamak istediğinizde dış mekanlar için de harika bir seçenek.  

Farklı iklimler için hangi boya türlerinin en iyi olacağını bilmek , kendi eviniz için doğru kararı vermenize yardımcı olabilir.

Birincil eviniz veya tatil eviniz nerede olursa olsun, Beş Yıldızlı Boyama, ikliminize en uygun boyayı seçmenize yardımcı olabilir. 

Profesyonel teknisyenlerimiz bir çözüm bulabilir ve hava nasıl olursa olsun evinizin taze ve yeni görünmesini sağlayabilir.  Başlamak için size çok yakınız. Bize 0216 449 94 01‘den hemen arayın.

Rate this post

Dış Cephe Kaplama ve dış cephe boyama şirketimiz İstanbul'da en iyi dış cephe boyama, kaplama, giydirme şirketidir. Dış Cephe Boyama Şirketi.

Dış Cephe Boyama ŞirketiDış Cephe Boyama Şirketi

Evinizin dışı, dünyaya sunduğunuz yüzdür. Bununla gurur duymalısınız. Yontulmuş, solmuş veya soyulmuş boya çekici değildir ve utandırıcıdır. Evinize hak ettiği muameleyi yapma zamanınız geldi. Dış cephe boyama işi, gururunuzu geri kazanacak ve evinizin yeniden yeni görünmesini sağlayacaktır. Dış cephe boyama şirketi‘ne bırakın. Yılların tecrübesine sahip, yüksek eğitimli Dış cephe boyama uzmanlarından oluşan bir ekibiz. Evinizi güzelleştirmek için bilgi ve becerilerimizi kullanacağız.

En İyi Dış Cephe Boya Ustaları

Böylesine önemli bir iş için doğru boyama firmasını seçmek zor. Sonuçta, evinizin dışı sizin ve aileniz hakkında çok şey söylüyor. Ne kadar önemli olduğunu anlayan bir şirket istiyorsunuz – işte biziz. Dış cephe boyama şirketi olarak  yerel değerlere sahip İstanbul dış cephe boyama ekibinden oluşan gururlu bir ekiptir. Dost komşular olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Evinizi güzelleştireceğiz ve her zaman çevrenizdeki mülkünüze saygı göstereceğiz.

Dış Cephe Boyama işiniz Doğru Yapıldı mı?

Doğru rengi seçmek yeterince zordur. Ama kendi evini mi boyuyorsun? Bu dağınık, zor, maliyetli ve zaman alıcıdır. Amatörlere göre bir iş değil. Zorluğu atlayın ve Dış cephe boyama işini profesyonel dış cephe boyama ve tadilat şirketi olan bize verin. Ekipman satın almak veya kiralamakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yalnızca en kaliteli boyayı, aletleri ve ekipmanları kullanıyoruz ve her zaman profesyonel ve verimliyiz.

Dış Cephe Boyamada Hava koşullarına dayanıklılık

Evinizin dış görünümü harika görünmeli ve hava şartlarına dayanmalıdır. Dış cephe boyanızın yıllarca dayanmasını sağlayacağız. Bunu yapmanın en iyi yolu, kar, yağmur ve hatta aşırı sıcağa dayanacak şekilde tasarlanmış kaliteli boyadır. Dış cephe boyama Uzmanları olarak her tür boya ve bunların nasıl uygulanacağı konusunda bilgi sahibiyiz. Eviniz için en iyi boyalar ve bitirmek için size danışacağız. Sorularınızdan herhangi birine cevap vermekten mutluluk duyarız.

Harika İş, Harika Fiyatlar

Evinizin dışını boyama maliyeti, evinizin boyutuna, malzemelerine ve yapısına bağlı olarak değişebilir. Bir konsültasyon sırasında size bir tahmin sunacağız, böylece başlamadan önce ayrıntıların üzerinden geçebiliriz. Size uygun fiyatlarla harika işler vereceğimize söz veriyoruz.

Sizde İstanbul’da dış cephe boyama şirketine ihtiyaç duyuyorsanız hemen 0216 449 94 01 numaralı telefondan dış cephe boyama şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Rate this post

Dış Cephe Boyamasında Geride Kalmayın. Dış Cephe Boyası. Bazı ev bakımı türleri ertelenebilir, ancak geciktirmek tehlikelidir. Boyacı Ustası.

Dış Cephe BoyamaDış Cephe Boyama

Evinizdeki dış cephe boyası sadece gösterişten fazlasıdır; dış cephe kaplamanızı ve yapınızı elemanlardan korur. Boya, yağmur ve güneşten, çürümeden ve istiladan korurken, evinizin en iyi görünmesini sağlar ve değer katar. Bazı ev bakım projelerini erteleyebilirken, dış cephenizi boyamaktan geri kalmak, sadece harap bir görünümden daha büyük ve daha pahalı sorunlara yol açabilir.

 

EVİNİZİN YAPISI İÇİN KORUMA

Boya, evinizin yapısını örten zırhtır, elementleri dışarıda tutan dolgu macunudur. İstanbul, diğer bölgelerin uğraşması gereken yağmur ve karlara sahip olmasa da, buradaki evlerin yine de hava koşullarından korunmaya ihtiyacı var. Boya solmaya ve soyulmaya başladığında, bu koruma ortadan kalkar. Nem duvarlara sızabilir ve ahşapta çürümeye veya izolasyonda küflenmeye neden olabilir. Bu, evinizin yapısını zayıflatabilir ve tehlikeli durumlara neden olabilir. Dış cephe boyasına ayak uydurmak, evinizi nemden korur ve dış duvarlarda ve yapıda pahalı ve riskli hasarları önleyebilir.

 

HAŞERE PENETRASYONU

İstanbul’da haşereleri evinizden uzak tutmak zordur. Boya her tür zararlıyı önleyemese de, bu canlıların bir miktar nüfuz etmesini en aza indirmeye yardımcı olabilir. Yeni boya, böceklerin evinizin yapısına girmesini zorlaştırabilir. Termitleri ve diğer zararlıları dışarıda tutmak evinize verilen zararı azaltabilir ve ailenizi koruyabilir.

 

DEĞER KAYBI

Evinizin çekiciliği, değer açısından önemlidir. Evinizin dış boyası, özellikle yüzeyini yenilemede geride kalırsanız, kaldırımın çekiciliği ve değeri üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Profesyoneller tarafından uygulanan kaliteli dış cephe boyası on yıldan fazla sürebilir, ancak İstanbul havası sert olabilir. Evinizin güzel görünmesini sağlamak ve zarar görmesini önlemek için dış cephe boyanızı soluk veya yıpranmış görünmeye başlar başlamaz yenilemek önemlidir. Bu, özellikle eski bir boya işi evinizin değerini düşürebileceğinden, evinizi yeniden finanse etmeyi veya satmak için emlakcılara vermeyi sürmeyi planlıyorsanız önemlidir.

 

DIŞ CEPHE BOYANIZ İÇİN NEDEN İSTANBUL BOYAMA ŞİRKETİNİ SEÇMELİSİNİZ?

Dış cephe boyanızı güncelleme zamanı gelmişse, başlamak için İstanbul Dış Cephe Boyama Şirketini arayın. Bir sonraki dış cephe boyama işinizin en iyi değerle sürmesini sağlamak için en kaliteli boyalar ve uzman uygulama sunuyoruz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok boya şirketi varken, bizi rekabette neyin farklı kıldığını bilmenizi istiyoruz. İşte bir sonraki dış cephe boyama projeniz için bizi tercih etmeniz için birkaç neden:

 

  • En kaliteli boyalar. Tüm boyama projelerimizde sadece en iyi boyaları kullanıyoruz. Dış cephe boyanızın kalitesi ve dayanıklılığı, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış % 100 akrilik boya kullanmakla başlar. Aralarından seçim yapabileceğimiz birkaç seçeneğimiz var, ancak en ekonomik seçeneğimiz bile optimum sonuçlar verecek yüksek standartlı bir boyadır.
  • Deneyimli ekipler . Tüm dış cephe boyama işlerimiz tecrübeli ekiplerimiz tarafından her ekipte 4-6 kişi ile şantiye ustabaşı olmak üzere yapılmaktadır. En üst düzeyde işçilik yapmayı taahhüt eden deneyimli, iyi eğitimli bireyler işe alıyoruz. Artı, biz lisanslıyız, sigortalıyız ve sigortalıyız; İşçi tazminatı ve yükümlülüğü için 1.800 bin TL. üzerinde bir teminatımız var.
  • Ayrıntılar önemlidir. Dış cephe boyama işlerimize gelince sıkı bir rejim takip ediyoruz. Boyamaya başlamadan önce evinizin uygun şekilde hazırlanmasını sağlıyor ve en iyi kalite için boyama süreci boyunca kontrol listemizi harfiyen takip ediyoruz. Evinize sadece güzel, koruyucu bir kaplama uygulamakla kalmıyor, evinizin dış etkenlere karşı sızdırmaz olmasını sağlamak için pencerelerin ve kapıların etrafını da sıkıyoruz.
  • Üstün hizmet.  İstanbul Dış Cephe Boyama Firmasındaki ekiplerimiz müşterilerimizi ilk sıraya koydu. Müşterilerimiz için boyama sürecini olabildiğince kolaylaştırmak için zamanında gelir ve son teslim tarihlerimizi karşılarız. İsteklerinizi dinliyoruz ve işimizden% 100 memnun olduğunuza ikna olana kadar ayrılmıyoruz. Ve ayrıldığımızda, pisliğimizi temizleyeceğiz ve tüm çöplerimizi yanımıza alacağız.
  • Kalite garantisi. Biz işimizin arkasındayız. İstanbul Dış Cephe Boyama Firması Hizmet ve kalitemizi garanti ediyor, ayrıca boya işlerimiz için 10 yıla kadar garanti veriyoruz. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, on yıldan uzun süredir İstanbul’da hizmetimiz için birçok başka ödül kazanmamızın nedenidir.

 

Evinizi hava koşullarından korumaktan geri kalmayın. Bu sonbaharda daha iyi güzellik ve koruma için dış cephenize yeni bir kat boya verin. Teklifimizi almak ve eviniz için bir dış cephe boyama işi planlamak için bugün  İstanbul Dış Cephe Boyama Şirketini 0216 449 94 01 bizi arayın.

Rate this post