Etiket: dış cephe ustası

En İyi Dış Cephe BoyacılarıEn İyi Dış Cephe Boyacıları

Dış Cephe Boyacıları, yıllarca süren sıkı çalışma, son derece profesyonellik ve detaylara dikkat ederek kısa sürede İstanbul’un en büyük dış cephe boyama şirketi haline geldi. 

Yaptığımız işi kesinlikle seviyoruz ve bu, hem ev sahiplerine hem de iş sahiplerine yeni bir Dış Cephe Boyası katıyla hayallerinin dış cephe dönüşümünü sağlıyor.

Çürümüş odununuz var mı? Dış cephe kaplamanızda ve/veya triminizde hasar mı var? Sorun yok! Sadece birkaç pano veya komple bir dış cephe kaplama projesi olsun, Dış Cephe Boyacıları tüm marangozluk ihtiyaçlarınızı karşılayacak deneyime sahiptir.

Evinizi veya işinizi boyanın gücüyle dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!

Dış Cephe Onarım ve Boyama
Evinizin dışını boyarken, genellikle acil onarım gerektiren ahşap hasarlarıyla karşılaşırsınız. Tüm profesyonel ev boyacıları, çürüyen ahşabı etkili bir şekilde işlemek için gerekli ek marangozluk deneyimine sahip değildir. 
İşte burada biz devreye giriyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, evinizi ahşabın yol açabileceği yaygın hasardan korumak söz konusu olduğunda paha biçilmez olabilecek ahşap çürüklüğü onarımı konusunda bilgilidir. 
Her projeyi en üst düzeyde özenle ele alıyoruz, ahşap çürüme izlerini temizliyoruz ve sızdırmazlık ve boyamadan önce çevredeki ahşabı mümkün olduğunca koruyoruz.
Yıllarca sert elementlere ve döküntülere maruz kaldıktan sonra, evinizin dış cephesinin çeşitli yerlerde – dış cephe kaplaması, pencere pervazı – ahşap çürümesi veya parçalanması yaşanması alışılmadık bir durum değildir.
Bir Evin Dış Cephesini Boyarken Bilmeniz Gerekenler
 1. Boya yaparken planlı yapılması gerekir. Mevsim çok önemlidir, bu nedenle yakınınızdaki iklim tasarımlarınızı anlayın. Az sağanak ve daha az nem olduğunda kuru bir mevsim seçin. Boyanın kuruması için ideal bir fırsata ihtiyacı vardır ve kuru olmayan yüzeylere yapışmaz.
 2. Daha kaliteli boya, yıllar boyunca daha az olayı kapsayacağınız anlamına gelir ve boyama yaptığınızda iyileştirme dahil etme belirtileri gösterirsiniz. Boya yeniliği, renklerin son hafızada herhangi bir zamandan daha uzun süre dayanmasını sağlayarak, önceki yıllarda hemen hemen hiç önemli ölçüde iyileşti. Daha az pahalı bir markayla peşin para ayırmak için boyayı bırakmaya ikna olabilirsiniz, ancak şüphesiz sorun yaşarsınız ve sonunda uzun vadede daha fazla ödersiniz.
 3. Boya, dağınık veya sert yüzeylere yapışmaz, bu nedenle dış cephe kaplamasını ve döşemeyi tamamen temizlediğinizden, kurumasını bekleyin ve zımparaladığınızdan emin olun. Boyanın takip etmesi için güçlü bir yüzey oluşturmak için sıyrılan boyaları zımparaladığınızdan (veya farklı çizdiğinizden) emin olun.
 4. Bozulmuş ahşap ve dış cephe malzemesi, zayıflamaya devam etmek için boşta kalacakları için boyamak için işe yaramaz. İki veya üç alternatifiniz var. Dış cephe kaplamasını veya ahşap kaplamayı yeni segmentlerle değiştirin veya küçük bölgeler nedeniyle, bir ahşap sertleştirici kullanın ve örneğin bir ahşap dolgu gibi bir dış dolgu maddesi ile koordine edin. Boyamadan önce bir tane hazırlamanız ve zımparalamanız mümkündür.
 5. Genel kural, tutarlı bir şekilde iyi bir ön tabaka, kum uygulamak ve bu noktada gölgeleme katlarınızı uygulamak olmuştur. Bu henüz takip edilmesi gereken iyi bir kılavuzdur, ancak yeni boya yenilikleri, zemini ve boyayı tek bir üründe birleştirdi, üreticilerin onaylaması, uygulamanız gereken kat miktarını ortadan kaldıracaktır. Bu daha güncel boya, giderek daha maliyetli olmakla birlikte, bağımsız temel ve boya alımıyla pratik olarak aynı olabilir. Bu daha güncel boyaların denetimlerine genel çevrenizde kullanmış kişilerden bir göz atın.
 6. Benzer bir boya tonuna sahip farklı kavanozları daha büyük bir tutucuya, örneğin beş galonluk bir kutuya karıştırmak, evinizin dışına tek tip bir gölgeleme uygulanmasını garanti etmeye yardımcı olacaktır. Boyayı boks olarak adlandırılan bu ilerleme, ustaların izlediği bir stratejidir. Bu ilerleme, örneğin, önce ihtiyacınız olandan bir veya iki galon boya satın aldıysanız ve daha sonra ilave galon aldıysanız önemlidir.
 7. Yukarıdan başlayıp, boyama sırasında aşağı doğru inmek, yerçekimine karşı değil, yerçekimi ile çalışacağınız için çizgileri kontrol etmenize yardımcı olur. Damlalar kaçınılmazdır; bununla birlikte, bu teknik, çalıştığınız yola yönelik aksilikleri ortadan kaldırmanıza izin verecektir.
 8. Boyanın kurumasını önlemek için günü bitirdikten sonra boya tutucularınızı kapaklarıyla uygun şekilde kapatın. Üst kapağı hassas bir şekilde vurmak için elastik bir çekiç kullanın. Sıkı bir sızdırmazlık sağlamak için açıklığın üzerine bir streç film de koyabilirsiniz.
 9. Boyalı avlular (özellikle basamaklar) ve diğer boyalı zeminler, tek başına bir boya tabakasıyla aşırı derecede pürüzsüz bir parçaya dönüşebilir, bu nedenle boyaya temel eklemek için biraz ince kum ekleyin. Bu ek yüzeyi vermek için oyun kumu veya yapımcıların oluşturmaya başladığı katkı maddelerini kullanabilirsiniz.
 10. Boyanacak alanın ne kadar kaotik olabileceğini gözden kaçırmak hiç de zor değil, bu yüzden boyadığınız bölgenin altındaki ilerlemeyi, çalıları ve diğer bitki örtüsünü yaptığınızdan emin olun. Aynı şekilde, dış mekan mobilyalarını, hortumları, alev ızgaralarını ve benzerlerini hareket ettirin veya gizleyin. Düşük kumaşlar kullanın ve köşeleri aşırı yükleyin veya sabitlediğiniz şeylerin üzerine güvenle katlayın.
Rate this post

Alçı, tuğla, ahşap kaplama, giydirme veya ahşap kaplama ile çalışıyor olmamız önemli değil. İstanbul Dış Cephe uzman dış cephe giydirme ustası

DIŞ CEPHE BOYASI HİZMETİDIŞ CEPHE BOYASI HİZMETİ

Dış mekan bir binada zor olabilir. İstanbul’da bulunan tüm değişken hava unsurlarıyla, evinizin veya işletmenizin dışının güzel görünmesini sağlamak zor olabilir.

20 yılı aşkın bir süredir İstanbul dış cephe boyama hizmeti, müşterilerimizin binalarını hem korumak hem de güzelleştirmek için doğru boyayı almalarına yardımcı oldu. Boya uzmanlarından oluşan ekibimiz, evinizin ve işinizin ihtiyaçlarına uygun doğru malzemeleri seçmenize yardımcı olsun.

Projenizin kapsamını anlamanıza ve bütçenizi karşılamanın bir yolunu bulmanıza yardımcı olabiliriz. Ekibimizin bugün arayarak sizin için neler yapabileceğini öğrenin ve Dış Cephe Boyası için ücretsiz tahmininizi planlayın.

YENİ BİR BOYA İŞİ İLE EVİNİZDEN VEYA İŞİNİZDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN

İstanbul Dış Cephe Boyama, evinizin veya işinizin dışını olabildiğince güzel yapmanıza yardımcı olabilir. Binanızın sadece iyi bir şekilde boyanmasını değil, aynı zamanda gelecek yıllar boyunca da öyle kalmasını sağlamak için en kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Tüm Dış Cephe Boyama işlerimiz dört yıl garantilidir, bu nedenle bir sorun varsa, bunu düzeltmek için İstanbul Dış Cephe boyama servisimize güvenebilirsiniz. Boyama projenizi tamamlamanıza yardımcı olması için onlarca yıllık deneyimimize güvenin.

Boya ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, İstanbul Dış Cephe boyama iç mekan boyama uzmanlarımız sizin için cevap veriyor. Rekabetçi fiyatlarımız ve hızlı hizmetimiz, kısa sürede daha güzel bir dış görünümün keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

TÜM İSTANBUL DIŞ CEPHE BOYAMA PROJELERİNİZLE BOYAMAYA GÜVENİN
Bunca yıllık iş hayatından sonra, bir binanın dış cephesinde renklerin nasıl göründüğü ve kalıcılığı hakkında bir iki şey öğrendik.
Projeniz için doğru kararları vermenize yardımcı olması için uzmanlığımıza güvenebilirsiniz.
Ofisimizi aradığınızda, İstanbul dış cephe boya ihtiyaçlarınız için doğrudan şirket sahibi ile çalışmanın avantajını elde edersiniz.
Projenize başlamaya hazır mısınız? Bugün bizi 0216 449 94 01‘den arayın ve başlayın.

Alçı, tuğla, ahşap kaplama, giydirme veya ahşap kaplama ile çalışıyor olmamız önemli değil. İstanbul Dış Cephe uzman dış cephe giydirme ustası

AŞAĞIDAKİLER DAHİL FARKLI DIŞ MALZEMELER İÇİN BOYA HİZMETLERİ SUNUYORUZ:
 • Dış Cephe Sıva
 • Dış Cephe Boyama
 • Dış Cephe Giydirme
 • Alüminyum Kaplama
Rate this post

Ticari Dış Cephe Boyama Hizmeti

Ticari Dış Cephe BoyamaTicari Dış Cephe Boyama

İşletmenizi boyamanız gerekiyorsa, doğru yerdesiniz. Ticari Dış Cephe Boyama, baştan sona ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır özel bir uzman ekibine sahiptir. Güvenebileceğiniz tesis bakım boyası sunuyoruz.

Ekibimiz ihtiyaçlarınızı yüzünüzü güldürecek şekilde karşılıyor ve aldığınız sonucu gördüğünüzde bizi seçtiğiniz için mutlu olacaksınız. Doğru kararı verebilmek için işletmenizi boyamanın sağladığı faydaları keşfedin. Ayrıca, insanların başka bir İstanbul ticari dış cephe boyama ekibi yerine bizi seçmelerinin nedenlerine bakın.

Ticari Boya Müteahhidi: İşletmenizi Boyamanın Faydaları

İşletmenizi boyamanın birçok faydası vardır:

 • Profesyonel Görüntü
 • Moral artışı
 • Artan Kar

Profesyonel bir görüntü istiyorsanız, alt satırınız için taze bir boya tabakası doğru harekettir. Yeni boyanmış bir işletme daha iyi görünür ve doğru mesajı gönderir. Potansiyel müşterileriniz, işletmenizin kalitesini gördüklerinde sağladığınız sonuçları önemsediğinizi bilirler. Moral, alt çizginizdeki bir başka önemli faktördür. Takımınızın morali düşükse, size ellerinden gelenin en iyisini yapmazlar.

Ticari Boyama Hizmetleri: İnsanlar Neden Bizi Seçiyor?

Ticari Boyama Hizmetleri: İnsanlar Neden Bizi Seçiyor?

 

İnsanların başka bir şirketle gitmek yerine neden Sınırsız Boya ve Duvar Kağıdı’nı seçtiğini öğrenin. Şirketimize ulaştığınızda, insanların neden bize geldiğini keşfedeceksiniz:

 • Tüm Sektörlerde Uzman
 • En Son Ekipman ve Tekniklere Aşinalık
 • Beceriler ve Bilgi

Ekibimiz tüm sektörlerde uzmanlaşmıştır. Hastane, depo, fabrika, alışveriş merkezi veya havaalanı yönetiyor olsanız da ekibimiz binanızı boyayabilir ve aradığınız çözümleri sağlayabilir. Ürettiğimiz işte size güven veren en yeni araç ve ekipmanlara aşinayız. İşletmenize aradığınız çekiciliği verecek bilgi ve beceriye sahibiz ve tesis bakım hizmetlerimizi seçmenin akıllıca olduğunu bileceksiniz.

Tüm Sektörlerde Uzmanlaşmak

İşletmeniz için en iyi ekibi işe almak istiyorsanız, Sınırsız Boya ve Duvar Kağıdı ile baştan sona arkanızda. Tüm iş ve sektörlerde uzmanız. Ne tür bir iş yürüttüğünüz önemli değil. Onu boyayabilir ve size istediğiniz görünümü verebiliriz ve bunu diğerlerinden ayrı bir şekilde yaparız. Sizin için neler yapabileceğimizi size göstermek için işletmenize gelelim.

En Son Ekipman ve Tekniklere Aşinalık

İş dünyası ve boya sektörü asla durağan değil. Her şey değişir ve kaliteli bir boyama şirketinin sunduğu her şeyi istiyorsunuz. Güvenebileceğiniz bir hizmet için bize ulaştığınızda, her zaman en yeni ekipman ve teknikleri kullandığımızı keşfetmekten mutluluk duyacaksınız. Sunduğumuz ticari tesis bakımı ihtiyaçlarınızı diğerlerinden daha iyi karşılar. Elimizde bulunan boya ve boyama malzemeleri ile; sizi hayal kırıklığına uğratmayacak sonuçlar sunuyoruz.

Beceri ve Bilgiye sahibiz

Ekibimiz istediğiniz beceri ve bilgiye sahiptir. Bazı insanlar ne sunduklarına bakmadan önce bir boyama şirketine ulaşır, bu da tekrar etmeyi göze alamayacağınız bir hatadır. Bir şirket ihtiyaçlarınızı karşılayacak gerekli araçlara ve bilgiye sahip olmadıkça, sonuçlardan memnun olmayacaksınız.

Planladığınız gibi gitmeyen bir hizmet için fazla ödeme yapmanız gerekebilir. Bu sorunla yüzleşmek istemiyorsanız, ihtiyaçlarınızın her birini karşılayacak doğru becerilere ve bilgiye sahip olmaktan heyecan duyuyoruz. Bizi eylemde görür görmez farkı anlayacaksınız.

Tam Sigortalı ve İncelemeli Boyacılar

Tamamen sigortalı ve tecrübeli boyacılarımız rekabetin metrelerce üstünde duruyor. Bir boyama firmasıyla çalışırken, yolun her adımında ne yaptığını bilen bir ekibe ihtiyacınız var. Ayrıca güvenebileceğiniz bir takıma ihtiyacınız var. Bazı boya şirketleri, bir pozisyon için başvuran hemen hemen herkesi işe alır, ancak kendinizi bu durumda bulmak istemezsiniz.

Yolda gereksiz sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız, biraz profesyonelliğe sahip bir ekip tutmalısınız. Tüm boyacılarımız, size istediğiniz ve hak ettiğiniz yüksek kaliteli sonuçları vermek için denetlenir ve sigortalanır. Bir sonraki boya projenizde köşenizde duralım, pişman olmayacaksınız.

 

Esnek Hafta İçi ve Hafta Sonu Programları

İşletmenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Düzenli çalışma saatlerini korumanız ve her şeyin olabildiğince sorunsuz çalışmasını sağlamanız gerekir. Alt çizginize değer verirseniz, bir boyama ekibinin gelip günlük işlerinizi aksatmasını istemezsiniz. Bu yolu takip etmek yerine, esnek programları olan bir ekip işe alın.

Sizin için doğru olan bir günde işinize geliyoruz. Boyama projeniz üzerinde çalışırken, yoldan uzak durmak ve işinizin yolunda gitmesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. İstanbul’dakiler, boya projelerini olabildiğince verimli bir şekilde bitirmek için bize güvenebileceklerini biliyorlar, bu da itibarımızı korumamıza olanak sağlıyor.

Ticari Dış Cephe Boyama Projenize Başlayın

Ticari mülkünüzü boyamak ve bunu doğru şekilde yapmak istiyorsanız, Ticari Dış Cephe Boyama İstanbul’daki en iyi boyama ekibini istersiniz. Sınırsız Boya ve Duvar Kağıdı ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurur ve size doğru sonuçları vermek için ne gerekiyorsa yapar. Akıllıca bir seçim yaptığınızı kanıtlayarak, işletmenizin bir zamanlar mümkün olduğunu düşündüğünüzden daha iyi görünmesini sağlayacağız.

İşletmenize profesyonel ve davetkar bir görünüm kazandırmak için gereken her şeye sahibiz. Sizin için neler yapabileceğimizi bize bildirin, başarabilecekleriniz sizi heyecanlandıracak. Başlamaya hazırsanız, ilk fırsatta bizimle iletişime 0216 449 94 01 numaralı telefondan geçebilirsiniz.

Rate this post

İstanbul ev tadilatı ve dekorasyonu ve ev tadilatı, en uygun tadilat ustası, bodrum katı tadilatı, dış cephe giydirme ve mantolama ve tadilatı

İstanbul ev tadilatı ve dekorasyonuİstanbul ev tadilatı ve dekorasyonu

Ev tadilatları pahalıdır. Yine de yatırıma değer olabilirler. Ev sahipleri uzun zamandır evlerine sadece ihtiyaçlarına göre daha iyi kişiselleştirmek için değil, aynı zamanda evin öz sermayesinin yanı sıra yeniden satış değerini artırmak için de para harcamayı seçtiler.

Evinizin piyasa değerini artırmaya çalışan birçok ev sahibinden biriyseniz, kendinize şu soruyu soruyor olabilirsiniz: Evim için en iyi yatırımlar nelerdir? Uzun vadede hangi iyileştirmeler bana en fazla değeri kazandıracak? Pekala, biraz araştırma yaptık ve evinizi iyileştirmek için yapabileceğiniz en iyi dört dolarlık yatırımın altını çizmek istiyoruz. İşte listemiz.

Bodrum Katı

Bodrum Bitiş Paranız (veya bunu kendiniz yapacak zamanınız, araçlarınız ve deneyiminiz varsa), bodrumunuzu bitirmek yatırdığınızdan çok veya daha fazla para kazandırabilir. Bodrum katınızı fazladan bir veya iki oda ve ek bir banyo ile bitirmeyi düşünün. Ekstra alanınız varsa, bir eğlence odasına gitmek harika bir fikirdir. Ve bir depolama odası ekleyebilirsiniz (bitmemiş olarak kalabilir). Bu olanakların keyfini kendiniz çıkarmayı planlamıyorsanız, özelleştirmelerde (entegre surround ses veya yerleşik çubuk gibi) aşırıya kaçmayın; Evinizi piyasaya sürmeyi tercih ettiğinizde, ev alıcınız özel detayları sizin kadar beğenmiyorsa, bodrum tadilatı için koyduğunuzdan daha fazla para kazanamayabilirsiniz. Ayrıca, alanı kiralayabilmek için bodrum katınızı bir apartman konfigürasyonu (banyo, yatak odası ve mutfak dahil) ile bitirmeyi de düşünebilirsiniz. Dolu bir daire ile bitiriyorsanız, bodrumunuza ayrı bir giriş eklemeyi düşünün. Bir bahçe dairesi eklemek, mevcut meskeninizde yaşarken mükemmel bir pasif gelir kaynağıdır ve gelecekte evinizi pazara sunmanız durumunda cazip bir satış noktası olabilir.

Paranız (veya bunu kendiniz yapacak zamanınız, araçlarınız ve deneyiminiz varsa), bodrumunuzu bitirmek yatırdığınızdan çok veya daha fazla para kazandırabilir. Bodrum katınızı fazladan bir veya iki oda ve ek bir banyo ile bitirmeyi düşünün. Ekstra alanınız varsa, bir eğlence odasına gitmek harika bir fikirdir. Ve bir depolama odası ekleyebilirsiniz (bitmemiş olarak kalabilir). Bu olanakların keyfini kendiniz çıkarmayı planlamıyorsanız, özelleştirmelerde (entegre ses veya yerleşik çubuk gibi) aşırıya kaçmayın; Evinizi piyasaya sürmeyi tercih ettiğinizde, ev alıcınız özel detayları sizin kadar beğenmiyorsa, bodrum katı tadilatı için koyduğunuzdan daha fazla para kazanamayabilirsiniz.

Ayrıca, alanı kiralayabilmek için bodrum katınızı bir apartman konfigürasyonu (banyo, yatak odası ve mutfak dahil) ile bitirmeyi de düşünebilirsiniz. Dolu bir daire ile bitiriyorsanız, bodrumunuza ayrı bir giriş eklemeyi düşünün. Bir bahçe dairesi eklemek, mevcut meskeninizde yaşarken mükemmel bir pasif gelir kaynağıdır ve gelecekte evinizi pazara sunmanız durumunda cazip bir satış noktası olabilir.

Dış Cephe Tadilatı

Evinizin dış cephesini yenilemek sadece eviniz için daha iyi koruma sağlamakla kalmaz, değerini artıracak ve çekiciliğini azaltacaktır. Dış cephe kaplaması, yıpranmış boya veya bir cephe giydirme kullanabilecek dış cephe kaplaması (ek kaplama ve detaylar veya taş cephe gibi) hasar görmüşse, o zaman bir dış cephe yenilemesi harika bir fikirdir. Evinizin yüzeyleri boyunca herhangi bir hasarlı kaplamayı değiştirin. Ve beş yıl veya daha uzun süredir boyanmamışsa, evinizin dış cephe kaplamasını boyayın (elbette, evinizin dışını boyamak için Boyacı Ustası Hizmetine güvenebilirsiniz!). Bütçeniz varsa, evinizin daha sıcak ve zengin görünmesini sağlamak için dış cephe kaplamanızı yeni, yapışkan bir taş cephesi ve ekstra döşeme detayları ile güncelleyebilirsiniz.

Mutfak ve Banyo Tadilatları

Modası geçmiş aletlerin veya yapışkan tezgahların olduğu bir mutfağınız var mı? Ya da banyonuzda hala garip bir avokado yeşili küvet vardır. Bu modası geçmiş odaları güncellemek, evinizi modernize etmek için harikalar yaratabilir ve gelecekte ev satın alanlar için daha çekici hale getirebilir. Evinizin karakterine uymayan eski dolapları, laminat tezgahları, laminat zeminleri, modası geçmiş aletleri ve armatürleri değiştirmeyi düşünün. Mutfakta paslanmaz çelik aletler, zamansız ahşap dolaplar ve granit tezgahları düşünün. Veya banyonuzu modern, yüksek verimli bir tuvalet, çinili duş, sade, modern bir makyaj masası ve armatür değişiklikleri ile güncelleyin.

Dış Cephe Boyası için Bizi Arayın

Her zaman olduğu gibi, burada İstanbul’da yaşıyorsanız, evinizin değerini artıracağı ve çekiciliğini azaltacağı kesin olan profesyonel bir boya işi için İstanbul’da boyacı hizmeti veren şirketimize güvenebilirsiniz.

Ayrıca, şu anda ilkbahar boyamayı planlayanlar için erken kuş spesiyalleri sunuyoruz! Basitçe bize ulaşmak yaklaşan boyama proje üzerinde bir teklif için bugün bizi 0216 449 94 01’i arayın. Evinizi mahallenin konuşması haline getirmek için boyama hizmetlerimiz için 0216 449 94 01‘i arayacağınızı umuyoruz!

Rate this post

Kurumsal Dış Cephe Ustası.

Evinizin Dış Cephesi Boya İhmalinden Acı Çeker mi?Evinizin Dış Cephesi Boya İhmalinden Acı Çeker mi?

Evinizin dış cephe boyası rengi, dış kişiliğini misafirlere ve yoldan geçenlere tanımlar – ister muhafazakar renkli bir ton ister canlı bir cesaret patlaması olsun, evinizin dış cephe boyası evinizi dönüştürebilir, bu da kaldırım çekiciliğini, değerini ve değerini artırır. Peki, evinizin dış renginin solmaya, çatlamaya veya kırılmaya başladığını fark etmeye başladığınızda ne yaparsınız, bu da evinize mülke zarar verme olasılığını artırır?

 

Dış Cephe Boyasının Güzellikten Daha Fazlası Olduğunu Biliyor muydunuz?

 

İnsanlar, renkli peyzajlı çimlerle ve parlak boya rengiyle patlayan kapıyla evi hatırlama eğilimindedir. Bununla birlikte, dış cephe boyası görünüşten daha fazlasıdır, boya aynı zamanda evinizi yağmurdan, doludan, kuvvetli rüzgarlardan, kardan veya sadece soğuk ve kavurucu sıcaktan kaynaklanan hasarlara karşı korur.

Boya, nem ve çürüme nedeniyle evinizin dış cephesinin ve çerçevesinin bozulmasını da önleyebilir. Bu nedenle, buradaki küçük boya parçalarına ve buradaki çatlaklara dikkat etmek çok önemlidir, çünkü bunlar, bir dış cephe boyama işi için zamanın gelebileceğini gösteren anlatı işaretleridir.

Dış Cephe Boyama Ustası , evinizin dış cephe boyasını güncelleme zamanının geldiğine dair sizi uyaracak bir işaretler listesi hazırladı.

 

Evinizin Dışını Boyamak İçin İhtiyacınız Olan Dört İşaret

 

 1. Boya Soluyor

Güneşten gelen ultraviyole ışınlarını hiç duydunuz mu? Bu, evinizin dış görünüşünün en kötü kabusu olabilir. Ultraviyole ışınları sarı, mavi ve kırmızı gibi renklerin pigmentlerini bozabilir ve renksiz görünmelerine neden olabilir. Ek olarak, eviniz gölge yerine daha fazla güneş alırsa, bu da boyanızın solmasına neden olabilir. UV ışınlarını engellemek için UV korumalı boya veya bir UV sızdırmazlık maddesi kullanma hakkında uzmanlarımızla konuşmayı düşünün.

 

 1. Macun Çatlaması mı

Delikleri, boşlukları ve çatlakları uygun şekilde kapatmak, yalıtımı sağlamak ve boyanın sorunsuz bir şekilde sürmesini sağlamak için macun tabancası kullanılır. Macunun zararlıları ve suyu dışarıda tutmaya da yardımcı olabileceğinden bahsetmiyorum bile. Macununuzun çatlamaya başladığını fark ederseniz, boyanızın da çatlamaya ve kırılmaya başlaması an meselesidir. Bu çatlaklar küf, böcekler, kemirgenler ve nem için yer bırakır, bu nedenle bu noktada yeni macunlama ve yeni bir boyama işi gereklidir.

 

 1. Küf ve Lekeleri Fark Etme

Evinizin dışında kırmızı, yeşil veya siyah lekeler fark ederseniz, bunlar küf, küf ve mantar belirtileridir ve bu ister soğuk ister sıcak bir iklimde olun olabilir. Dış cephe boyanızın küf veya küf nedeniyle güncellenmesi gerekiyorsa, Dış Cephe Boyacı Ustası durumu profesyonelce düzeltebilir ve size güzel bir görünüm verebilir.

 

 1. Ahşap Hasarları

Ahşabınızın kalktığını veya yüzeyin düzensiz veya pürüzlü olduğunu ve boyanın kalktığını ve soyulduğunu fark ederseniz, bu, evinize nem veya su damlalarının bir işaretidir. Bu tür boya hasarını onarmak için adımlar vardır ve gerekirse profesyonel boyacı ustasından bunu sizinle görüşecektir.

 

Evinizin dış cephesi yeni bir boya gerektiriyorsa veya konut, ticari veya devlet mülkünüzü boyamakla ilgili sorularınız varsa bugün bizimle 0216 449 94 01 numaralı telefondan iletişime geçin. Dış Cephe Boyama Ustalarımızda sizin için bir çözüm mutlaka var.

Rate this post

Dış Cephe Kaplama ve dış cephe boyama şirketimiz İstanbul'da en iyi dış cephe boyama, kaplama, giydirme şirketidir. Dış Cephe Boyama Şirketi.

Dış Cephe Boyama ŞirketiDış Cephe Boyama Şirketi

Evinizin dışı, dünyaya sunduğunuz yüzdür. Bununla gurur duymalısınız. Yontulmuş, solmuş veya soyulmuş boya çekici değildir ve utandırıcıdır. Evinize hak ettiği muameleyi yapma zamanınız geldi. Dış cephe boyama işi, gururunuzu geri kazanacak ve evinizin yeniden yeni görünmesini sağlayacaktır. Dış cephe boyama şirketi‘ne bırakın. Yılların tecrübesine sahip, yüksek eğitimli Dış cephe boyama uzmanlarından oluşan bir ekibiz. Evinizi güzelleştirmek için bilgi ve becerilerimizi kullanacağız.

En İyi Dış Cephe Boya Ustaları

Böylesine önemli bir iş için doğru boyama firmasını seçmek zor. Sonuçta, evinizin dışı sizin ve aileniz hakkında çok şey söylüyor. Ne kadar önemli olduğunu anlayan bir şirket istiyorsunuz – işte biziz. Dış cephe boyama şirketi olarak  yerel değerlere sahip İstanbul dış cephe boyama ekibinden oluşan gururlu bir ekiptir. Dost komşular olmanın ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Evinizi güzelleştireceğiz ve her zaman çevrenizdeki mülkünüze saygı göstereceğiz.

Dış Cephe Boyama işiniz Doğru Yapıldı mı?

Doğru rengi seçmek yeterince zordur. Ama kendi evini mi boyuyorsun? Bu dağınık, zor, maliyetli ve zaman alıcıdır. Amatörlere göre bir iş değil. Zorluğu atlayın ve Dış cephe boyama işini profesyonel dış cephe boyama ve tadilat şirketi olan bize verin. Ekipman satın almak veya kiralamakla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Yalnızca en kaliteli boyayı, aletleri ve ekipmanları kullanıyoruz ve her zaman profesyonel ve verimliyiz.

Dış Cephe Boyamada Hava koşullarına dayanıklılık

Evinizin dış görünümü harika görünmeli ve hava şartlarına dayanmalıdır. Dış cephe boyanızın yıllarca dayanmasını sağlayacağız. Bunu yapmanın en iyi yolu, kar, yağmur ve hatta aşırı sıcağa dayanacak şekilde tasarlanmış kaliteli boyadır. Dış cephe boyama Uzmanları olarak her tür boya ve bunların nasıl uygulanacağı konusunda bilgi sahibiyiz. Eviniz için en iyi boyalar ve bitirmek için size danışacağız. Sorularınızdan herhangi birine cevap vermekten mutluluk duyarız.

Harika İş, Harika Fiyatlar

Evinizin dışını boyama maliyeti, evinizin boyutuna, malzemelerine ve yapısına bağlı olarak değişebilir. Bir konsültasyon sırasında size bir tahmin sunacağız, böylece başlamadan önce ayrıntıların üzerinden geçebiliriz. Size uygun fiyatlarla harika işler vereceğimize söz veriyoruz.

Sizde İstanbul’da dış cephe boyama şirketine ihtiyaç duyuyorsanız hemen 0216 449 94 01 numaralı telefondan dış cephe boyama şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Rate this post

Dış cephe ahşap kaplama. Masif kaplama · Ahşap çıtalar yatay veya dikey · Rüzgar ve hava koşullarına dayanıklı ahşap kaplama. Dış Cephe Ustası

Ahşap Dış Cephe KaplamaAhşap Dış Cephe Kaplama

Ahşap Dış cephe kaplaması veya sıva için maliyetinin ne kadar olduğunu bilmek ister misiniz? Bu yazıda, farklı malzemelerin ev kaplama fiyatlarına, artılarını ve eksilerini ve işi yürütmek için bir tüccar tutmanın maliyetine bakıyoruz.

Dış Cephe Kaplamanın Faydaları

Önceki bölümlerde de belirtildiği gibi, dış cephe kaplaması esas olarak mülkün hava koşullarına dayanımını arttırmak, gerekli olan bakım maliyetini ve zorluğunu azaltmak için uygulanmaktadır.

Bir evin dış tabakası, eğer tuğladan yapılmışsa, aslında oldukça gözeneklidir ve bir kaplama veya deri tabakası olmadan, havadan ve yağmurlardan nemi emerek nemin binaya kolayca nüfuz etmesine neden olur.

Kaplama, elemanlardan blok çalışmasına emilen nem miktarını azaltmak için iyi bir çözümdür.

Ayrıca kaplamanın, mülkün yalıtım seviyelerinde bir artış gibi çeşitli ek faydaları vardır. Bu da sadece paradan tasarruf etmenin değil, aynı zamanda evinizin çevreye olan etkisini azaltmanın da iyi bir yolu olabilir.

Bakım masraflarından ve zamandan tasarruf etme, ısınmadan tasarruf etme ve evinizin yıpranma sürecini azaltma avantajlarına sahip değilsiniz; dış kaplama, duvarlarınıza nem girme riskini azaltmaya yardımcı olur.

Bir ev sahibi olurken nem ve küf büyük bir sorundur. Sadece çirkin ve bakmaya itmekle kalmazlar, önemli bir sağlık tehlikesi oluştururlar. Nem ve küf bir mülke bulaştığında, ortadan kaldırılması maliyetli bir kabusa dönüşebilir ve bu nedenle önleme genellikle bir tedaviden çok daha kolaydır.

Sonuç olarak kaplama, bu tür istilalara karşı ilk engeli oluşturur. Kaliteli, bakımlı bir kaplama tabakası ile su ve nem evin dışına nüfuz edemez ve nemin duvarlarınıza girmesini engeller.

Dış Kaplama Çıkarma Maliyeti

Dış kaplamanın sökülmesi, bir gün onu çıkarmak isteyebileceğiniz için, hiç takılmadan önce düşünülmelidir.

İster artık kaplamanın estetiğinden hoşlanmıyor olun, ister dış duvarlarınızı kaplamak istediğinize karar verin, dış kaplamayı kaldırmanız için bir takım nedenler vardır.

Ayrıca, mülkünüzde halihazırda eski harap bir kaplama varsa, bunu daha yeni, daha güzel görünümlü bir kurulumla değiştirmek isteyebilirsiniz, çünkü bu, genel mülk değerinizi azaltabilir.

Tek katlı bir dış cephe kaplaması genellikle kendine güvenen bir kişi tarafından yıkılabilir; ancak deneyimsiz biri için çok karmaşık olabilir. Takılan kaplamanın boyutuna ve türüne bakılmaksızın, atlama veya atık giderme, işçilik ve temel temizlik malzemeleri gibi birkaç temel unsur gerektirecektir.

Genellikle tam bir bina giydirme tesisatını kaldırırken en iyi şekilde genel inşaatçı gibi bir tüccar işe alırken hizmet alırsınız. Genellikle ihtiyaç duyulan tüm araçları temin edebilir ve hatta üretilen atıkları imha edebilirler.

Ortalama bir inşaatçı, standart iki katlı, tamamen giydirilmiş bir evin kaldırma projesini 4 ila 7 günlük bir süre içinde tamamlayabilecektir. 

Ahşap kaplama ne kadar kalın?
Kaplama, çeşitli farklı kalınlıklarda olabilir. Bununla birlikte, ahşap kaplama için en yaygın kalınlık 12mm -18mm kalınlıktadır.
Kaplamanın yerleştirildikten sonra boyanması veya mühürlenmesi gerekiyor mu?
UPVC ve alüminyum, fabrika standartlarına uygun koruyucu kaplama ile birlikte geleceği için yalnızca ahşap kaplamanın kapatılması gerekir. Öte yandan ahşap kaplama nadiren ön işleme tabi tutulur ve genellikle tahtaları mülkünüze yerleştirmeden önce boyamak veya lekelemek iyi bir fikirdir.
Dış kaplamanın değiştirilmesi gerekmeden önce ne kadar dayanır?
Hava durumuna, bakıma ve malzeme seçimine bağlı olarak, kaplamanın tipik olarak 20-60 yıl sürmesi beklenebilir. Sedir gibi ahşap kaplamalar, uygun şekilde bakılırsa ve bakımı yapılırsa muhtemelen en uzun süre yaklaşık 40-60 yıl kadar dayanacaktır.
Dış cephe giydirme montajı mülküme değer katabilir mi?
Mülkünüzü dışardan mümkün olan en iyi durumda tutmak her zaman önemlidir, mülkü satmak istiyorsanız bu daha da önemlidir. 

Herhangi bir evin ilk izlenimi genellikle dış görünümden yapılır; bu nedenle, bakımlı ve çekici bir dış mekanın, evinizi ilk kez görüntülerken bir satın almanın sahip olabileceği genel izlenimi artıracağı mantıklı olacaktır.

Mülkümün dış cephe kaplaması için planlama iznine ihtiyacım olacak mı?
Dış cephe kaplaması kurmak için herhangi bir şekilde izin veya planlama iznine ihtiyaç duymanız pek olası değildir. Planlama izni, yalnızca mülkünüzün koruma altındaki bir bina veya koruma alanı içinde olması durumunda gerekli olacaktır. 

Bununla birlikte, emin değilseniz veya bu konuda tavsiye almak istiyorsanız, yerel konseyinize veya planlama otoritenize danışmak her zaman iyi bir fikirdir.

Rate this post

Dış Cephe Boya Renkleri Seçimi. Suya dayanıklı malzemeleri, Kompozit dış cephe Kaplama m2 fiyatları, Plastik dış cephe Kaplama Ustası

Dış Cephe Boyası Renk RehberiDış Cephe Boyası Renk Rehberi

Eviniz için dış cephe boya renklerini seçmek çok zor olmak zorunda değil. Nasıl gittiğini biliyoruz.

 1. Birkaç mahallede dolaşır ve hoşunuza gidebilecek renk kombinasyonlarını belirlersiniz.
 2. Göz attığın bazı ev dergileri olabilir.
 3. Pinterest ve Google’a göz atarsınız.
 4. O zaman bir boya mağazasını da ziyaret edebilirsiniz.

Birdenbire, başladığınızdan daha baskın olan bir dış cephe boya renkleri listesiyle baş başa kalırsınız.

Boya renklerini seçmek o kadar zor olmak zorunda değil. Hepimiz doğal olarak belirli renklere yöneliyoruz. Bu nedenle, son moda ya da trendlere atlamak yerine, sizi doğal olarak içine çeken renkleri düşünün.

Zamana meydan okuyan renklere bir göz atın. Herhangi bir geçiş fark ederseniz, listeniz doğal olarak kısalacaktır.

Dış Cephe Boya Renklerinin Nasıl Seçileceğine dair 1 numaralı ipucu:
1 Numaralı Ev Değeri

Yakında mülkünüzü satmayı planlıyorsanız, evinizi griye boyayabilir ve muhtemelen daha yüksek bir fiyat alabilirsiniz.

Bununla birlikte, sadece evinizi yeniden boyayarak, evinizin satış yeteneğini artırmaya yardımcı olabilirsiniz. Taze boya işi harika görünüyor. Eviniz sıkıcı görünmek yerine öne çıkacak. Ayrıca bakımlı görünecek.

# 2 Konum

İstanbul’daki bir ev, Antalya’daki’ bir sahil kasabasındakinden farklı görünecek.

İstanbul’daki bir ev, Ankara’da bulunandan muhtemelen farklı görünecektir. Bazı mahallelerin bağlı kalmak isteyeceğiniz belirli bir tarzı vardır.

Belki de bir İtalyan parlamasına sahip olan kapalı bir topluluktasınız. Parlak kırmızı veya mavi bir ev öne çıkabilir ve iyi bir şekilde olmayabilir.

Öne çıkmaktan bahsetmişken, evinizin sokağınızdaki diğer tüm evlerden en azından biraz farklı görünmesini istiyorsunuz.

Mahallenize bir göz atın ve komşularınıza tamamlayıcı bir renk seçin, böylece eviniz çok fazla karışmaz.

# 3 Mimari Tarz

Evinizin mimari tarzı veya dönemi, uygun bir dış renk belirlemenize yardımcı olabilir.

Boya renginiz evinizin tarzını tamamlayıcı hissettirmelidir. Beklenenden çok uzağa saparsanız, sonuç sarsıcı olabilir.

# 4 Boyanızı Test Edin

Boya mağazasında ve boya çipinde farklı görünüyor. Evinizin dışı büyük bir tuvaldir. Tamamen taahhütte bulunmadan önce evinizin küçük bir bölümünde rengi test etmek akıllıca olacaktır.

Küçük bir alanı boyayın ve ona çeşitli aydınlatma koşullarında ve günün çeşitli saatlerinde bakın.

# 5 Döşeme ve Diğer Öğeleri Düşünün

Döşemeniz, ön kapınız ve panjurlarınız farklı renklerde boyanabilir. Çoğu ev üç renk kuralını takip eder. Ana dış renk, döşeme rengi ve vurgu renkleri. Paletiniz eşleşecek veya kontrast oluşturacak şekilde koordine edilebilir. Her ikisi de çarpıcı bir etki yaratabilir.

Dikkate Alınması Gereken En İyi 5 Dış Cephe Boya Renk Kombinasyonları:
# 1 Renk Kombinasyonu
Bej, Beyaz ve Deniz Mavisi

# 1 Renk Kombinasyonu Bej, Beyaz ve Deniz Mavisi

Bej kaplama bazı insanlara biraz sıkıcı gelebilir. Beyaz süs ile eşleştirildiğinde oldukça yaygındır. Bir su rengi kapı ekleyin ve aniden eviniz sokağınızda öne çıkacaktır.

# 2 Renk Kombinasyonu
Gri, Beyaz ve Siyah

Gri, Beyaz ve Siyah

Gri kaplama, özellikle beyaz süslemeyle eşleştirildiğinde zamanın testine dayanır. Siyah bir kapı ekleyin ve eviniz sınıftan çığlık atacak.

# 3 Renk Kombinasyonu
Kahverengi, Bej ve Gri

Kahverengi, Bej ve Gri

Kağıt üzerinde, bu renk kombinasyonuyla kişilikten söz eden pek bir şey yok. Ancak, bej süslemeli kahverengi dış cephe kaplaması hayal edin. Sonra bir kömür rengi ön kapısı ve hatta bir garaj kapısı ekleyin ve heyecanlanacak bir renk kombinasyonunuz olsun.

# 4 Renk Kombinasyonu
Mavi, Krem ve Sarı

Açık mavi dış cephe kaplaması güzeldir. Farklı, ama tuhaf olmaya yetmiyor. Onu krem ​​rengi bir beyazla eşleştirin ve sıcak ve davetkar bir dış görünüme sahip olacaksınız. Ön kapınızı sarıya boyayın ve tüm eviniz gülümseyecek.

# 5 Renk Kombinasyonu
Beyaz, Beyaz ve Ahşap
Beyaz, Beyaz ve Ahşap

Beyaz üzerine beyaz, yüzyılın ortalarına ait bir çiftlik evine, modern bir görünüme sahiptir. Siyah süslemeli beyaz da öyle. Ancak eşleşen beyaz süslemeli beyaz bir dış cephe düşünün ve ardından güzelce boyanmış bir kapı ve ön sundurma korkuluğu ile eşleştirin. Şimdi bu şık ve klasik.

Bir profesyonel boyacı ustasına sormak, dış boya renginize karar vermenin başka bir harika yoludur. Boyacı Ustası Hizmeti deneyimli ekibi, zamanında birçok evi boyadı. Boya renklerini seçme zamanı geldiğinde harika bir kaynağız. Ayrıca, evlerin dışını da boyamakta gerçekten iyiyiz. Bizi arayın. Sohbet etmeyi ve hizmetlerimiz hakkında size daha fazla bilgi vermeyi çok isteriz.

Rate this post

%%title%% Dış Cephe renklendirme, Polisan Dış Cephe Boyama, Dış Cephe Boya Maliyeti, Mantolama, Giydirme, Tadilat, İzolasyon Ustası

Hangi Renk Boyamalı?Hangi Renk Boyamalı?

Evinizin dışını boyamayı seçmek büyük bir karardır. Sonuçta, evinizin boya rengi, mülkünüz hakkında kimsenin fark ettiği ilk şeylerden biridir. Doğru renk kombinasyonuna karar vermek stresli bir görev olabilir. Seçtiğiniz renk bundan on yıl sonra güzel görünecek mi? Komşularınız ne düşünecek? Bunu nasıl yapacağım? Neyse ki, Boyacı Ustası Hizmetindeki boya uzmanları ev boyama sektöründe yılların deneyimine sahiptir ve kararınızda size yardımcı olabilir ve işi doğru şekilde yapabilirler. İşte eviniz için en iyi boya renklerini seçmek için birkaç yararlı ipucu.

Hangi Renk Boyamalı?

 

Mimarinizi Düşünün

Daha eski bir evi boyamayı planlıyorsanız, tarihsel olarak doğru bir renk düzeni düşünmek isteyebilirsiniz. Temel bir kural: Eviniz ne kadar basitse, ihtiyacınız olacak daha az renge. Veya tarihin karşısında uçun ve evinizin mimarisini dramatize etmek için cesur ve modern bir renk seçin. Ayrıca, taş, tuğla ve zona gibi boyanmayacak tüm kalıcı vurguları ve süsleri aklınızda bulundurun.

İyi Bir Komşu Olun

Renk Palet fikirleri için mahallenizi tarayın ve genel renk şemalarını bulun. Bu, komşularınızı tam olarak kopyalamak anlamına gelmez, daha ziyade yakındaki diğer evlerle çatışmadan evinizi ayıran renkleri bulun. Bir ev sahipleri derneğine  üyeyseniz, dış cephe boyası için yönergeleriniz olabilir. Ancak endişelenmeyin: Nötr boya renkleri bile profesyonellerimiz tarafından boyandığında göz alıcı görünebilir!

Renk Ailelerini Keşfedin

Zıt renkler, evinizin mimarisine dikkat çekebilir. Ancak çok fazla kontrast çakışabilir ve parçalanmış görünebilir. Güvende olmak için, vurgular için daha açık veya daha koyu tonlar kullanarak tek bir renk ailesi içinde kalmayı düşünün. Genel bir kural olarak, daha açık renkler bir eve boyut ve itibar katarken, daha koyu renkler daha küçük hissedecek ve ayrıntılara daha fazla dikkat çekecektir.

Şüphe duyduğunuzda bir uzmana sorun! Boyacı Ustası Hizmeti, İstanbul, Edirne, Kocaeli, Trakya ve çevresindeki  bölgelerinde birincil dış cephe boyama hizmetidir . Uzman boya ustalarımız, hangi renklerin evinizin dış cephesini en iyi şekilde tamamlayacağı konusunda size tavsiyelerde bulunabilir. Bugün bize ulaşın veya ev boyama projenize başlamak için bizi arayın  .

Rate this post