Dış Cephe Boyama

Evinizdeki dış cephe boyası sadece gösterişten fazlasıdır; dış cephe kaplamanızı ve yapınızı elemanlardan korur. Boya, yağmur ve güneşten, çürümeden ve istiladan korurken, evinizin en iyi görünmesini sağlar ve değer katar. Bazı ev bakım projelerini erteleyebilirken, dış cephenizi boyamaktan geri kalmak, sadece harap bir görünümden daha büyük ve daha pahalı sorunlara yol açabilir.

 

EVİNİZİN YAPISI İÇİN KORUMA

Boya, evinizin yapısını örten zırhtır, elementleri dışarıda tutan dolgu macunudur. İstanbul, diğer bölgelerin uğraşması gereken yağmur ve karlara sahip olmasa da, buradaki evlerin yine de hava koşullarından korunmaya ihtiyacı var. Boya solmaya ve soyulmaya başladığında, bu koruma ortadan kalkar. Nem duvarlara sızabilir ve ahşapta çürümeye veya izolasyonda küflenmeye neden olabilir. Bu, evinizin yapısını zayıflatabilir ve tehlikeli durumlara neden olabilir. Dış cephe boyasına ayak uydurmak, evinizi nemden korur ve dış duvarlarda ve yapıda pahalı ve riskli hasarları önleyebilir.

 

HAŞERE PENETRASYONU

İstanbul’da haşereleri evinizden uzak tutmak zordur. Boya her tür zararlıyı önleyemese de, bu canlıların bir miktar nüfuz etmesini en aza indirmeye yardımcı olabilir. Yeni boya, böceklerin evinizin yapısına girmesini zorlaştırabilir. Termitleri ve diğer zararlıları dışarıda tutmak evinize verilen zararı azaltabilir ve ailenizi koruyabilir.

 

DEĞER KAYBI

Evinizin çekiciliği, değer açısından önemlidir. Evinizin dış boyası, özellikle yüzeyini yenilemede geride kalırsanız, kaldırımın çekiciliği ve değeri üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir. Profesyoneller tarafından uygulanan kaliteli dış cephe boyası on yıldan fazla sürebilir, ancak İstanbul havası sert olabilir. Evinizin güzel görünmesini sağlamak ve zarar görmesini önlemek için dış cephe boyanızı soluk veya yıpranmış görünmeye başlar başlamaz yenilemek önemlidir. Bu, özellikle eski bir boya işi evinizin değerini düşürebileceğinden, evinizi yeniden finanse etmeyi veya satmak için emlakcılara vermeyi sürmeyi planlıyorsanız önemlidir.

 

DIŞ CEPHE BOYANIZ İÇİN NEDEN İSTANBUL BOYAMA ŞİRKETİNİ SEÇMELİSİNİZ?

Dış cephe boyanızı güncelleme zamanı gelmişse, başlamak için İstanbul Dış Cephe Boyama Şirketini arayın. Bir sonraki dış cephe boyama işinizin en iyi değerle sürmesini sağlamak için en kaliteli boyalar ve uzman uygulama sunuyoruz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok boya şirketi varken, bizi rekabette neyin farklı kıldığını bilmenizi istiyoruz. İşte bir sonraki dış cephe boyama projeniz için bizi tercih etmeniz için birkaç neden:

 

  • En kaliteli boyalar. Tüm boyama projelerimizde sadece en iyi boyaları kullanıyoruz. Dış cephe boyanızın kalitesi ve dayanıklılığı, uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış % 100 akrilik boya kullanmakla başlar. Aralarından seçim yapabileceğimiz birkaç seçeneğimiz var, ancak en ekonomik seçeneğimiz bile optimum sonuçlar verecek yüksek standartlı bir boyadır.
  • Deneyimli ekipler . Tüm dış cephe boyama işlerimiz tecrübeli ekiplerimiz tarafından her ekipte 4-6 kişi ile şantiye ustabaşı olmak üzere yapılmaktadır. En üst düzeyde işçilik yapmayı taahhüt eden deneyimli, iyi eğitimli bireyler işe alıyoruz. Artı, biz lisanslıyız, sigortalıyız ve sigortalıyız; İşçi tazminatı ve yükümlülüğü için 1.800 bin TL. üzerinde bir teminatımız var.
  • Ayrıntılar önemlidir. Dış cephe boyama işlerimize gelince sıkı bir rejim takip ediyoruz. Boyamaya başlamadan önce evinizin uygun şekilde hazırlanmasını sağlıyor ve en iyi kalite için boyama süreci boyunca kontrol listemizi harfiyen takip ediyoruz. Evinize sadece güzel, koruyucu bir kaplama uygulamakla kalmıyor, evinizin dış etkenlere karşı sızdırmaz olmasını sağlamak için pencerelerin ve kapıların etrafını da sıkıyoruz.
  • Üstün hizmet.  İstanbul Dış Cephe Boyama Firmasındaki ekiplerimiz müşterilerimizi ilk sıraya koydu. Müşterilerimiz için boyama sürecini olabildiğince kolaylaştırmak için zamanında gelir ve son teslim tarihlerimizi karşılarız. İsteklerinizi dinliyoruz ve işimizden% 100 memnun olduğunuza ikna olana kadar ayrılmıyoruz. Ve ayrıldığımızda, pisliğimizi temizleyeceğiz ve tüm çöplerimizi yanımıza alacağız.
  • Kalite garantisi. Biz işimizin arkasındayız. İstanbul Dış Cephe Boyama Firması Hizmet ve kalitemizi garanti ediyor, ayrıca boya işlerimiz için 10 yıla kadar garanti veriyoruz. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, on yıldan uzun süredir İstanbul’da hizmetimiz için birçok başka ödül kazanmamızın nedenidir.

 

Evinizi hava koşullarından korumaktan geri kalmayın. Bu sonbaharda daha iyi güzellik ve koruma için dış cephenize yeni bir kat boya verin. Teklifimizi almak ve eviniz için bir dış cephe boyama işi planlamak için bugün  İstanbul Dış Cephe Boyama Şirketini 0216 449 94 01 bizi arayın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası