Etiket: dış cephe tadilat

En İyi Dış Cephe BoyacılarıEn İyi Dış Cephe Boyacıları

Dış Cephe Boyacıları, yıllarca süren sıkı çalışma, son derece profesyonellik ve detaylara dikkat ederek kısa sürede İstanbul’un en büyük dış cephe boyama şirketi haline geldi. 

Yaptığımız işi kesinlikle seviyoruz ve bu, hem ev sahiplerine hem de iş sahiplerine yeni bir Dış Cephe Boyası katıyla hayallerinin dış cephe dönüşümünü sağlıyor.

Çürümüş odununuz var mı? Dış cephe kaplamanızda ve/veya triminizde hasar mı var? Sorun yok! Sadece birkaç pano veya komple bir dış cephe kaplama projesi olsun, Dış Cephe Boyacıları tüm marangozluk ihtiyaçlarınızı karşılayacak deneyime sahiptir.

Evinizi veya işinizi boyanın gücüyle dönüştürmek için sabırsızlanıyoruz!

Dış Cephe Onarım ve Boyama
Evinizin dışını boyarken, genellikle acil onarım gerektiren ahşap hasarlarıyla karşılaşırsınız. Tüm profesyonel ev boyacıları, çürüyen ahşabı etkili bir şekilde işlemek için gerekli ek marangozluk deneyimine sahip değildir. 
İşte burada biz devreye giriyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, evinizi ahşabın yol açabileceği yaygın hasardan korumak söz konusu olduğunda paha biçilmez olabilecek ahşap çürüklüğü onarımı konusunda bilgilidir. 
Her projeyi en üst düzeyde özenle ele alıyoruz, ahşap çürüme izlerini temizliyoruz ve sızdırmazlık ve boyamadan önce çevredeki ahşabı mümkün olduğunca koruyoruz.
Yıllarca sert elementlere ve döküntülere maruz kaldıktan sonra, evinizin dış cephesinin çeşitli yerlerde – dış cephe kaplaması, pencere pervazı – ahşap çürümesi veya parçalanması yaşanması alışılmadık bir durum değildir.
Bir Evin Dış Cephesini Boyarken Bilmeniz Gerekenler
  1. Boya yaparken planlı yapılması gerekir. Mevsim çok önemlidir, bu nedenle yakınınızdaki iklim tasarımlarınızı anlayın. Az sağanak ve daha az nem olduğunda kuru bir mevsim seçin. Boyanın kuruması için ideal bir fırsata ihtiyacı vardır ve kuru olmayan yüzeylere yapışmaz.
  2. Daha kaliteli boya, yıllar boyunca daha az olayı kapsayacağınız anlamına gelir ve boyama yaptığınızda iyileştirme dahil etme belirtileri gösterirsiniz. Boya yeniliği, renklerin son hafızada herhangi bir zamandan daha uzun süre dayanmasını sağlayarak, önceki yıllarda hemen hemen hiç önemli ölçüde iyileşti. Daha az pahalı bir markayla peşin para ayırmak için boyayı bırakmaya ikna olabilirsiniz, ancak şüphesiz sorun yaşarsınız ve sonunda uzun vadede daha fazla ödersiniz.
  3. Boya, dağınık veya sert yüzeylere yapışmaz, bu nedenle dış cephe kaplamasını ve döşemeyi tamamen temizlediğinizden, kurumasını bekleyin ve zımparaladığınızdan emin olun. Boyanın takip etmesi için güçlü bir yüzey oluşturmak için sıyrılan boyaları zımparaladığınızdan (veya farklı çizdiğinizden) emin olun.
  4. Bozulmuş ahşap ve dış cephe malzemesi, zayıflamaya devam etmek için boşta kalacakları için boyamak için işe yaramaz. İki veya üç alternatifiniz var. Dış cephe kaplamasını veya ahşap kaplamayı yeni segmentlerle değiştirin veya küçük bölgeler nedeniyle, bir ahşap sertleştirici kullanın ve örneğin bir ahşap dolgu gibi bir dış dolgu maddesi ile koordine edin. Boyamadan önce bir tane hazırlamanız ve zımparalamanız mümkündür.
  5. Genel kural, tutarlı bir şekilde iyi bir ön tabaka, kum uygulamak ve bu noktada gölgeleme katlarınızı uygulamak olmuştur. Bu henüz takip edilmesi gereken iyi bir kılavuzdur, ancak yeni boya yenilikleri, zemini ve boyayı tek bir üründe birleştirdi, üreticilerin onaylaması, uygulamanız gereken kat miktarını ortadan kaldıracaktır. Bu daha güncel boya, giderek daha maliyetli olmakla birlikte, bağımsız temel ve boya alımıyla pratik olarak aynı olabilir. Bu daha güncel boyaların denetimlerine genel çevrenizde kullanmış kişilerden bir göz atın.
  6. Benzer bir boya tonuna sahip farklı kavanozları daha büyük bir tutucuya, örneğin beş galonluk bir kutuya karıştırmak, evinizin dışına tek tip bir gölgeleme uygulanmasını garanti etmeye yardımcı olacaktır. Boyayı boks olarak adlandırılan bu ilerleme, ustaların izlediği bir stratejidir. Bu ilerleme, örneğin, önce ihtiyacınız olandan bir veya iki galon boya satın aldıysanız ve daha sonra ilave galon aldıysanız önemlidir.
  7. Yukarıdan başlayıp, boyama sırasında aşağı doğru inmek, yerçekimine karşı değil, yerçekimi ile çalışacağınız için çizgileri kontrol etmenize yardımcı olur. Damlalar kaçınılmazdır; bununla birlikte, bu teknik, çalıştığınız yola yönelik aksilikleri ortadan kaldırmanıza izin verecektir.
  8. Boyanın kurumasını önlemek için günü bitirdikten sonra boya tutucularınızı kapaklarıyla uygun şekilde kapatın. Üst kapağı hassas bir şekilde vurmak için elastik bir çekiç kullanın. Sıkı bir sızdırmazlık sağlamak için açıklığın üzerine bir streç film de koyabilirsiniz.
  9. Boyalı avlular (özellikle basamaklar) ve diğer boyalı zeminler, tek başına bir boya tabakasıyla aşırı derecede pürüzsüz bir parçaya dönüşebilir, bu nedenle boyaya temel eklemek için biraz ince kum ekleyin. Bu ek yüzeyi vermek için oyun kumu veya yapımcıların oluşturmaya başladığı katkı maddelerini kullanabilirsiniz.
  10. Boyanacak alanın ne kadar kaotik olabileceğini gözden kaçırmak hiç de zor değil, bu yüzden boyadığınız bölgenin altındaki ilerlemeyi, çalıları ve diğer bitki örtüsünü yaptığınızdan emin olun. Aynı şekilde, dış mekan mobilyalarını, hortumları, alev ızgaralarını ve benzerlerini hareket ettirin veya gizleyin. Düşük kumaşlar kullanın ve köşeleri aşırı yükleyin veya sabitlediğiniz şeylerin üzerine güvenle katlayın.
Rate this post

Eski iç cephe duvar boyanız veya dış cephe boyanız sizin eve yeniden aşık olmanızı sağlayacaktır. Ev tadilatı, duvar, banyo, mutfak tadilatı.

Evinize Tekrar Aşık OlunEvinize Tekrar Aşık Olun

İstanbul’da mutfak ev tadilat hizmetleri için düzenleme yapın

Evinize olan ilk aşk eskimiş mi? Tekrar o hissi almak için hareket etmenize gerek yok. İstanbul’da veya çevresinde yaşıyorsanız, İstanbul ev tadilatı ustası ile mutfak tadilat hizmeti alabilirsiniz.

Elbette mutfaklarda durmuyoruz. Banyonuz ve yatak odanız dahil, evinizdeki herhangi bir odayı tadilat yapılması  için bize güvenebilirsiniz. Düzeninizi değiştirmekten duvarları boyamaya kadar her şeyi biz halledeceğiz. Bugün ev tadilat hizmetlerimiz için ücretsiz bir teklif alın.

Bir tadilat için geciktin mi?

Tadilatlar sadece evinizin tarzından sıkıldığınız zamanlar için değildir. Eviniz için bir ev tadilat şirketi çağırmayı da düşünmelisiniz:

Uygunsuz bir yerleşim düzenine sahipseniz,

Uzun süreli hava veya yangın hasarı varsa,


Lekeli halılar ve lekeli duvarlar gibi yıpranma ve yıpranma belirtileri gösteriyor

Yukarıdaki işaretlerden herhangi biri tanıdık geliyor mu? Ev ve mutfak tadilat hizmetlerimiz için hemen bir randevu ayarlayın.

Evinizi boyamak çok iştir. Ancak lacivert veya koyu yeşil gibi cesur bir duvar rengiyle gidiyorsanız bu daha da zor çünkü tavanınızdaki veya döşemenizdeki en küçük lekeler bile göze çarpacak. Neyse ki, Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul’da ve çevresinde kusursuz iç cephe boyama hizmetleri sunuyor.

Duvarlar, döşeme ve tavan dahil evinizin her yerini özenle boyayacağız. Hatta ahşap özelliklerinizi boyamak için bize güvenebilirsiniz. Konut veya ticari boyama hizmetlerimiz için bugün bir randevu ayarlayın. Hiçbir iş bizim üstesinden gelemeyeceğimiz kadar büyük ya da küçük değildir.

Eviniz arka planda mı kayboluyor? İstanbul ve çevresinde mevcut olan dış cephe boyama hizmetlerimizle evinizi gerçekten öne çıkarabilir.

Boya işinizin harika görünmesi ve yıllarca sürmesi için tam ve eşit bir kaplama uygulayacağımız konusunda bize güvenebilirsiniz. Bugün dış cephe boyama hizmetlerimiz için ücretsiz bir tahmin alın.

Dış cephenizin tadilatını unutmayın.

Dış cephe görünüşünüzün birçok parçası, kaldırım çekiciliğinizde rol oynar. Neyse ki kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Bize güvenin:

Panjurlarınızı boyayın Oluklarınızı temizleyin,


Komple balkon korkuları ve metal aksamları boyama hizmetleri,


Açık hava eğlence alanınızı ve havuz ve bina girişinizi boyama hizmetleri

Bitirdiğimizde, tüm dış cepheniz yepyeni görünecek. Dış cephe boyama ve bahçe duvarı boyama hizmetlerimiz için bugün 0216 449 94 01‘den randevu alın.

Rate this post