Etiket: boya ustası

Ev boyamak için en iyi renk hangisidir?Ev boyamak için en iyi renk hangisidir?

Renklerin hayatımızda çok önemli bir yeri vardır. Giysilerimizi seçmekten, sürdüğümüz arabanın rengine, hayallerimizdeki evin boya renklerini seçmeye kadar bir renge yöneliyoruz. Kendimizi renklerle ifade ederiz. Bu nedenle, iç duvar boya renginizi seçerken talepkar ve titiz olmak iyidir.

Seçtiğiniz boya renkleri evinizin görünümünü yeniliyor. Renk tercih ettiğiniz kombinasyonlara göre boşluk yaratabilir veya boşluk bırakabilir. İç duvarlar için seçtiğiniz renk kombinasyonu, aileniz üzerinde derin bir etkiye sahiptir ve birçok kişi renk kombinasyonlarını seçerken hata yapma eğilimindedir. Eviniz için asla boyamamanız gereken en kötü renk kombinasyonlarını seçerken insanların yaptığı yaygın hatalardan bazıları. Ancak evimizin iç mekanları için en iyi renk kombinasyonunu istiyoruz. Eviniz için denemeniz gereken en iyi 10 iç duvar rengi kombinasyonuna göz atalım.

1. Pastel renkler

Güçlü tonu olmayan pembe, leylak ve bebe mavisi pastel renkler olarak adlandırılır. Pastel renkler birbirine iyi uyum sağlar. İç mekan duvar boyalarınızda pastel renkleri kullanmak evinize farklı bir görünüm ve his verecektir. Bu renkler, evinizde yumuşak, nötr ve yatıştırıcı bir doğa sergiliyor. Çocuk odanız için en iyi ev boyama renk kombinasyonudur.

2. Mor ve Tunç Grisi

Gri ile karıştırılan mor, evinizin içinin daha asil ve sofistike görünmesini sağlar. Nötr bir gri ile doğru bir şekilde harmanlanan morun dışa dönük doğası, seçkin bir duvar boyası renk kombinasyonu olarak karşımıza çıkacak. Oturma odanızdaki bu kombinasyon, enfes zevkiniz hakkında çok şey söylüyor. Bu renk kombinasyonu herkesin seveceği yeni bir trend olacak.

3. Yumuşak Pembe ve Turkuaz

Yumuşak pembe ve turkuaz gölge, evinizin iç mekanları için cesur bir renk kombinasyonudur. Kombinasyon, evinize parlak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır; pembe ve turkuazın canlı doğası onu kızınızın odası için iyi bir seçim haline getiriyor. Evinizin iç mekanlarında bir dizi tasarım stiliyle iyi çalıştığı için duvarlar için çok yönlü renk kombinasyonlarından biridir.

4. Akvaryum Mavisi ve Üzüm

İç duvarlarınızdaki bu eşsiz renk kombinasyonu, canlı ve eğlenceli bir enerji aşılar. Bu renkler, sizi donuk bir odanın doğasını değiştirebilecek neşeli ve coşkulu bir havayla çevreler. Bu renk evinizde ışıksız bir alanı bile aydınlatır.  Evinizin girişindeki bu eğlenceli ve parlak renk kombinasyonu, onu ziyaretçileriniz için çekici kılıyor. Aqua ve üzüm eviniz için en iyi renk kombinasyonlarından biridir.

5. Mavi ve Sarı

Mavi ve sarı bir elektrik eşleştirmesi yapar. Canlı mavi ve sıcak sarının karışımı, iç mekanlarınızın daha heyecan verici ve dinamik görünmesini sağlar. Dramatik mavi duvarlar, sarıdan bir kontrast sıçraması alır ve evinizin havasını yumuşatır. Bu dinamik kombinasyon, sarı hafızayı güçlendirdiği için çalışma odanız için çok uygundur. Bu renklerin evinizde yaratabileceği etki, onu en çok tercih edilen iç duvar boyaları yapıyor.

6. Beyaz ile Turuncu

Turuncu, kahkaha ve kutlamanın rengidir. Beyazla karıştırılan turuncu, mutlu bir aile için mükemmel bir ortam yaratır. Turuncu şemaya hakimdir ve evinizdeki birkaç alanı birleştirir. Yatak odanızda beyazın saflığı ve turuncunun canlılığı onu yatak odanız için en iyi seçim haline getiriyor. Bu, büyüleyici iç duvar boyası renk kombinasyonlarından biridir.

7. Lacivert ve Beyaz

Mavinin ön plana çıktığı ve beyazın vurgulandığı bu renk kombinasyonu, en minimalist iç duvar boyası renk kombinasyonudur. Bu renk kombinasyonu evinize çok fazla perspektif katar ve iç mekanlarınızın temiz ve zarif görünmesini sağlar. Bu kombinasyon aynı zamanda odanızın ferah görünmesini sağlar ve iştahınızı artırarak mutfağınız için bariz bir seçim haline getirir.

8. Gri Üzerine Gri

Tek renkli bir palet olmasına rağmen, Shades of grey evinizde doku oluşturur. Grinin nötr bir renk olması iç mekanlarınıza hoş ve sakin bir hava katacaktır. İç duvarlarınızdaki gri tonları evinize şık ve heybetli bir görünüm katar. Bu, griyi yatak odası duvarları için en iyi iki renk kombinasyonu yapar .

9. Krem ve Su

Aqua ve krema kombinasyonu evinize serin ve ferah bir hava yayar. Kombinasyon, denizi yansıtan aqua ve kumu temsil eden donuk krema ile odadaki insanlara plajı hatırlatıyor. İç duvarlarınızdaki bu kombinasyon, rahat ve huzurlu bir ortam yaratacaktır. Yani, bu, sahil evleri ve misafirhaneler için bir iç duvar rengi kombinasyonudur .

10. Kahverengi ve Yeşil

Bir parkta otururken her zaman sakin ve kolektif hissetme eğilimindeyiz. Ruh halimizi rahatlatan, kendimizi zinde ve dingin hissettiren ağaçlardır. Aynısı, iç duvarlarınızdaki toprak kahvesi ve yeşil kombinasyonuna da uygulanabilir.  Bu kombinasyon kendinizi taze hissetmenizi sağlar ve evinize doğal bir hava katar. Yukarıdaki kombinasyonlardan hangisinin iç mekanınızda olmasını istediğinizi bilmek isteriz.

ÜCRETSİZ Duvar İnceleme ve Dijital Renk Önizleme Hizmeti Alın

Rate this post

Ev dekorasyonu için duvar boyası seçimiEv dekorasyonu için duvar boyası seçimi

İç tasarımın en önemli yönlerinden biri, odaların duvarlarındaki boya ve sanattır. Duvar sanatı ve boya, tüm görünümü iyileştirebilir ve kişinin evine estetik bir çekicilik katabilir. İç tasarımın bu bölümleri, kişinin yaşam tarzını, kişiliğini ifade etmesine ve evleriyle yaratıcı olmasına izin verir.

Duvar boyası ve duvar sanatı, iç tasarım kontrol listesinin en altında gibi görünse de, duvar boyalarının bir eve yeniden hayat getirmesinin bazı yolları burada.

Sıradan bir duvarı yükseltmek

Tüm ev boyunca nötr bir renk donuk ve monoton hale gelir. Duvarlara biraz renk katmak, sıradan ve sade bir yaşam alanını evin eşsiz ve canlı bir parçası haline getirebilir. Kişinin evine boyut katarak canlılık, hareket ve renk patlaması ekler.

Bir duvarı boyamak, bir duvarı dönüştürmenin bir yoludur. Dört duvarla sınırlı olan bir duvar resmi, birini başka bir yere taşıyabilir. İster el boyaması, ister duvar kaplaması olsun, motif bir evi yuva haline getirmede büyük etki yapacaktır.

Tüm odayı bir araya getirir

Renkli ve yaratıcı bir duvar dekoru, bir eve bütünsel bir görünüm kazandırabilir. Nötr renklerin yanı sıra farklı ama birbirini tamamlayan renk ve tonlar kullanılarak elde edilen modern ve parçalı tasarım, odaya hareket ve bütünlük duygusu katıyor. Bu tür tasarımlar, odanın merkez parçasını vurgulayabilir ve daha sonra misafirleri ağırlarken hoş bir sohbet konusu haline gelebilir.

Duvar aksesuarlarını vurgular

Duvar askıları, tablolar, dekoratif aynalar, aplikler vb. tazelik ve canlılık katan dekoratif öğelerdir. Ancak bu duvar aksesuarlarının uygun duvar rengiyle tamamlanması gerekir. Doğru duvar rengi, inanılmaz efektler ekleyebilir ve aksesuarların odayı boğmak yerine odaya sığdırmasına yardımcı olabilir. Duvar askıları, odanın güzelliğinden uzaklaşmak yerine, uyumlu bir arka planla birlikte zarafet katıyor.

Ruh halini yükseltir

Sıradan ve durağan renklerle çevrili olmak, genellikle kişiyi kapana kısılmış, depresif ve donuk hissettirir. Bir tutam renk asla zarar vermez, sadece zihin için dinamik hareketler yaratır. Duvarlara bazı ince tonlar eklemek, kişinin ruh halini ve tutumunu iyileştirmeye hizmet eder ve aynı zamanda eğlence ve zihinsel canlandırıcı bir alan olarak hizmet eder. Ek olarak, canlı, parlak ve hatta rahatlatıcı bir pastel duvar boyası, anılar yaratmak, aile ve arkadaşlarla vakit geçirmek ve evi sevgi ve sıcaklıkla doldurmak için mükemmel bir ortam olabilir.

Bir odanın istenen estetiğini değerlendirerek ve belirleyerek, ambiyansı tamamlayacak bir renk, odanın genel özünü değiştirebilir. Dekoratif öğelerden ve aydınlatmadan odanın amacına ve kullanımına kadar, duvarların renk paleti her şeyi vurgulayabilir.

Duvar boyası ve ev dekorasyonu, tüm evin görünümünü iyileştirebilecek ve tamamlayabilecek iç tasarımın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Kişinin evini daha davetkar, kucaklayıcı ve tüm anıları ve neşeyi barındırmaya hazır hale getirir.

 

Rate this post

İç Cephe Boya Rengini Seçmeİç Cephe Boya Rengini Seçme

Bir boya rengi seçerken, odaya bir bütün olarak bakmak en iyisidir. Mobilyanın rengi, zemin kaplaması ve sanat eseri, rehber olabilir veya odayı hangi renklerin güzelleştireceği olabilir. Bir odadaki duvarların rengi, sakinleştirici veya daha dramatik bir ortam yaratabilir. Hangi rengin en iyi seçim olduğu için ne istediğinize bağlıdır. Renk şemaları seçerken birçok iç tasarımcı tarafından kullanılan bazı yönergeler aşağıdadır.

Bir Odak Parçası Seçin – Odada beğendiğiniz büyük bir eşya seçin ve eşyadaki tüm renklere bakın. Bu bir kilim, bir mobilya parçası veya sanat eseri olabilir. Beğendiğiniz renkleri seçin ve bir palet oluşturun. Duvarları nötr boyamak istiyorsanız, parçada daha açık tonları arayın. Beyazın yüzlerce tonu olduğunu unutmayın. Çatışmasını istemiyorsun.

Yukarı Çıktıkça Daha Hafif Olun – Her alanın doğayı taklit etmesi iyi bir kuraldır. Genellikle daha koyu renkler, gökyüzündeki en açık renklere kadar yükselen zemindedir. Zeminin en koyu renk, duvarların orta renk ve tavanın en açık renk olmasını sağlayın. Bu, herhangi bir iç odanın iyi görünmesini sağlamanın kesin bir yoludur.

Drama veya Serenity Üzerine Karar Verin – Drama, renk tekerleğinde zıt renkler seçilerek ve vurgulu bir duvarda daha derin tonlar kullanılarak veya tüm odayı kaplayarak oluşturulabilir. Koyu kırmızı duvarlı bir yemek odası veya mor ve turuncu renkli bir oturma odası düşünün. Daha dingin bir his için duvarlarda benzer renkler (renk çarkında yan yana iki renk) veya açık toprak tonlarında renkler seçin.

Renk Göster – Herhangi bir odaya iki harika ekolayzırdan birini ekleyerek renk patlaması yapabilirsiniz. Çoğu insan beyazın rengi öne çıkardığını düşünür, ancak siyah da öyle. Siyah, odanın geri kalanını netleştirir. Öneri, duvarları siyaha boyamak değil, diğer renklere denge ve anlam kazandırmak için alt dolaplar, bir mobilya, resim çerçevesi veya siyah bir vazo gibi bir şeye sahip olmaktır.

Gri Yeni Beyazdır – Gri şu anda çok moda çünkü her tarzda çalışıyor. Sıcak veya soğuk bir tonu var gibi görünebilir ve pastel veya koyu olan diğer birçok renkle iyi görünebilir.

Denenmiş ve Gerçek Renk Kuralına Bağlı Kalın – İç dekorasyonda kullanılan altın bir kural vardır. Odanın %60’ını tek renk, %30’unu başka bir renk ve %10’unu üçüncü bir renk yapın. Bir örnek, duvarlarınızı bir renge boyamak, kanepeyi başka bir renk yapmak ve üçüncü bir renkte bir sandalye eklemek olabilir.

Birçok insan odaları için doğru boyayı seçmekte zorlanıyor. Eğer bu gruptaysanız endişelenmeyin. Yalnız değilsiniz. Bu yüzden birçok insan bir profesyonelden tavsiye alır. İster bir iç mimar, ister bir uzmandan renk danışmanlığı alın, bu size gönül rahatlığı verebilir. Anahtar, ayarlamak istediğiniz ruh halini veya biri uzaya girdiğinde sahip olmak istediğiniz duyguyu belirlemektir.

Rate this post

Odanızı Daha Büyük ve Daha Parlak Gösterecek Boya RenkleriOdanızı Daha Büyük ve Daha Parlak Gösterecek Boya Renkleri

Işık, tavan yüksekliği ve odanın amacı gibi bir boya rengi üzerinde verdiğiniz kararları etkileyebilecek faktörler vardır, ancak güzel renk ve kaliteli boya işi her zaman bir kazançtır. Eviniz sıkışık ve karanlıksa, odanızı daha aydınlık ve daha büyük göstermek için bu renk seçeneklerini deneyin.

Parlak beyaz

Bu, çağlar boyunca klasik bir seçim oldu, ancak bir kez daha modern hale geldi. Çok fazla güneşe maruz kalan sade beyaz bir oda, şık armatürleri kullanmak için geniş bir alan haline gelebilir. Bu, mobilyalar ve diğer cesur parçalarla dolu bir oda için veya şık ve minimalist bir görünüm istiyorsanız her zaman harika bir seçenektir. Bu stil için iyi bir ipucu, alanı birbirine karıştırmak için tavanınızı aynı renge boyamak.

Düz Beyaz

Bazen düz bir beyaz, yeterli doğrudan ışık olmadığında alanı daha karanlık ve yumuşak hissettirebilir. Biraz doğal ışık alan, ancak çok fazla olmayan bir odanız varsa, kirli beyaz bir renk olabilir. sen. Yumurta kabuğu veya krema bir alanı ısıtabilir ve renk tonu olmayan bir beyazdan daha açık renk katabilir. Genel olarak daha büyük hissettirmek için koridorlar ve ikiden az (küçük) pencereli bir oda gibi alanlar için bu boya rengi seçimini düşünün.

Açık Griler

Griler, iç mekanlar için çok popüler ve modaya uygun bir seçenek haline geldi. Açık gri, odaların orta derecede ışıkla daha geniş görünmesini sağlayabilir. Ayrıca, dikkat ve ışık almadan süslemeleri vurgulamanın harika bir yoludur. Griler, daha sıcak tonlardaki renklerden daha serin ve daha tazedir; bu, daha fazla alan yanılsaması yaratmaya yardımcı olurken aynı zamanda modern görünmekle birlikte alanınızı daha sıcak hissettirir.

Sıcak Nötrler

Açık allık, bronzluk ve açık lavanta gibi nötr renkler, her şeyle gitmek için mükemmeldir. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya cesur-nötrlere gitmekle ilgileniyorsanız, neredeyse her oda için mükemmel bir eşleştirmedir. Bu renklerin arkasındaki sıcaklık, doğal ışığı çeker ve biraz dar hissedilebilecek bir oda açar. Mor ve pembe gibi renk tonlarını eklemek, daha küçük bir alanı zorlamadan biraz fazladan bir şey ekler.

Parlak ve Cesur

Bazen güzel bir kömür mavisi veya parlak turuncu bir odayı kapatmak yerine doldurabilir. Karanlık vurgulu bir duvar, dikkat çeker ve alanınızı büyük hissettirebilecek lüks bir hissi öykünür. Beyazlar, siyahlar ve altınlar dahil olmak üzere şık bir retro dekora sahip olmak için birçok evin iç kısmı lacivert veya kömür rengine boyanıyor.

Turuncu, sarı ve hatta çimenli yeşil gibi parlak renkler, daha karanlık bir odaya daha fazla ışık çekebilir. Bu cesur tonlar yapay ışıkta parlar ve çok az doğal ışık alan odalar için en iyisidir. Alanınızı karıştırmak ve etrafında dekor oluşturmak için mükemmel aksanlardır. Kasvetli bir odada bir açıklama yapacaksanız, bu boyaları düşünün.

Bir odayı boyamayı düşündüğünüzde, üzerinde çalıştığınız ışığı ve etrafını dekore etmeyi planladığınız stili aklınızda bulundurun. Yaratıcı olun, evinizi kişiselleştirmek için kendi fikirlerinizi ve tercihlerinizi uygulayın. Yakın zamanda boya yapmak istiyorsanız, Boyacı Şirketi bu yıl vizyonlarınızı hayata geçirmenize yardımcı olabilir.

Rate this post

Hangi iki boya rengi birlikte güzel görünür?Hangi iki boya rengi birlikte güzel görünür?

Boya Renklerini Eşleştirme: Boya Eşleştirme Kılavuzu

Sadece bir duvar rengi seçmek için boya örneklerini karşılaştırarak saatler geçirebilirsiniz. Ve aynı alan için birden fazla renk seçmeye çalışırsanız ve gerçekten boyamanız gerekip gerekmediğini merak etmeye başlayabilirsiniz. Renk seçimi konusunda kabuslar görmeye başlamadan önce , seçenekleri daraltmanıza yardımcı olacak boya eşleştirme kılavuzumuza göz atın.

İstediğiniz Ruh Halini Seçin

Beğendiğinize göre renkleri seçebilirsiniz, ancak boya renk paletlerini seçerken renk psikolojisini anlamak da aynı derecede önemlidir.

Renk, belirli bir odaya girdiğinizde nasıl hissettiğinizi etkiler. Soğuk yeşiller ve maviler rahatlatıcı bir his yaratırken, cesur ve yoğun renkler enerji verici bir hava yaratır. Pastel renkler açık, havadar bir his yaratır. Nötrler, onları nasıl kullandığınıza ve oda için seçtiğiniz diğer renklere bağlı olarak çeşitli görünümler alır.

Oda renklerini seçmeden önce, her oda için ne tür bir ruh hali istediğinize karar verin. Uyumanızı kolaylaştıran sakinleştirici, yatıştırıcı bir yatak odası mı istiyorsunuz? Sabahları sizi uyandıracak aydınlık ve canlandırıcı bir banyo mu yoksa rahatlatıcı bir spa benzeri inziva yeri mi istiyorsunuz? Resmi, tarafsız bir yemek odası mı yoksa sosyalleşmeyi teşvik eden rahat bir alan mı istiyorsunuz?

Hangi duyguyu elde etmeye çalışıyorsanız, o duyguyu yaratmaya yardımcı olmalarını sağlamak için renklerinizi seçerken bu ruh halini aklınızda bulundurun.

Renk Çarkını kullanın

Lise sanat dersinden hatırlayabileceğiniz renk çarkı, eviniz için birden fazla boya rengi seçmek için mükemmel bir araç olabilir. Tekerlek, birlikte harika görünen kombinasyonlar bulmak için tekerlek üzerinde birbirinin karşısında bulunan tamamlayıcı renkleri seçmenize yardımcı olur. Tamamlayıcı renkler seçtiğinizde, her iki ton da farklı bir renkle eşleştirildiğinden daha parlak ve temiz görünür. Renk tekerleği üç tür renkten oluşur:

Ana renkler: Ana renkler kırmızı, mavi ve sarıdır.
İkincil renk: Ana renkleri karıştırdığınızda ikincil renkler oluşur. Bunlar turuncu, yeşil ve mor. Renk tekerleğinde, onları oluşturmak için kullanılan iki ana renk arasında görünürler. Örneğin, turuncu sarı ve kırmızı arasında yer alır.
Üçüncül renkler: Bu renkler, ikincil renklerle ana renkler karıştırıldığında oluşur. Örnekler arasında sarı-turuncu, mavi-yeşil ve mavi-mor sayılabilir. Onları oluşturmak için kullanılan birincil ve ikincil renkler arasında yer alırlar.

Örneğin, renk çarkında kırmızı ve menekşe arasında kırmızı-mor görünür.

Bütün bunlar duvar rengi eşleştirmede size nasıl yardımcı oluyor? Eşleştirilecek renkler ararken, tamamlayıcı renkleri seçmek için renk tekerleğine bakın. Yeşil, direksiyondaki kırmızının karşısında yer alır. Kırmızımsı ahşap tonlarında dolapların bulunduğu bir mutfakta yeşil duvar rengi iyi çalışır. Mavi-morun karşısında sarı-turuncu görünür, bu nedenle birini ana duvar rengi ve diğerini vurgu rengi olarak kullanabilirsiniz.

Renk düzeninizi seçerken ilham almak için renk tekerleğindeki farklı tamamlayıcı renk çiftlerini keşfedin.

Diğer bir strateji, renk tekerleğinde renkleri yan yana eşleştirmektir. Bunlara analog renk şemaları denir ve mekanınızda rahat bir görünüm yaratırlar. Yeşil ve mavi, rahatlatıcı bir görünüm yaratmak için kullanılan yaygın bir renk kombinasyonudur.

Görüş Çizgilerini Düşünün

Evinizdeki her oda için farklı bir renk paleti seçebilirsiniz ancak balonun içinde oda olmadığını unutmayın. Bir odada dururken, genellikle evdeki diğer odaları görebilirsiniz. Bu, açık konseptli bir evde daha da belirgindir. Her oda için farklı renkler seçmek, alanları tanımlamaya yardımcı olur, ancak bu renkler birlikte de iyi görünmelidir.

Aynı anda birden fazla oda için renk paletleri seçerken, en büyük veya en belirgin alanla başlayın. Ayrıca, en cesur renk şemasını kullanmak istediğiniz veya zaten renkleri aklınızda olan bir oda ile başlayabilirsiniz. Seçimlerinizin birlikte ne kadar iyi çalıştığını göz önünde bulundurarak, o ana odayı çevreleyen odalar için renk seçmeye devam edin.

İlk Renginizi Seçin

Evinizin iç mekanı için birbiriyle uyumlu olan farklı renkleri seçerken bir yerden başlamalısınız.

Belirli bir oda için belirli bir renge ilgi duyuyorsanız, tüm evinizin renk paletini seçmek için bunu başlangıç ​​noktanız olarak kullanın. Önce baskın renginizi seçmek zorunda değilsiniz. Belki aklınızda bir vurgu rengi vardır. Olması gereken renginizle iyi çalışan renkleri seçerek oradan oluşturun.

Etrafınızdaki İlhamı Bulun

Renk ilhamı için evinize, doğanıza ve sık sık gittiğiniz işyerlerine bakın.

Evinizde zaten sahip olduğunuz tasarım öğeleri, iyi bir başlangıç ​​noktası sağlar. Bu parçaları çekici bulduğunuz için evinizde bulundurursunuz, bu nedenle renk ilhamı için bu öğelere bakmak mantıklıdır. Sahip olduğunuz sanat eserlerini, kilimleri ve aksan parçalarını düşünün. Hangi renkleri kullanıyorlar? Renklerin bir arada görünme şeklini beğendiniz mi? Onları evinizde daha büyük ölçekte ister misiniz? Duvarlarınız için nötr renkleri tercih ediyorsanız, o desen ve tasarımlardaki nötr unsurlara bakın. Cesur bir vurgu duvarı istiyorsanız, bu dekor parçalarındaki daha parlak renklere bakın.

Perakende mağazaları, restoranlar ve ofisler gibi işletmeler de biraz ilham verebilir. Favori mağazalarınızdaki vitrinlere bakın. Birlikte güzel görünen hangi renkleri kullanıyorlar? Hangi duvar renklerini tercih ediyorlar? Birçoğu sıkıcı beyaz kullanır, ancak diğerleri size güzel veya benzersiz renk kombinasyonları ile ilham verecektir.

Tabiat Ana, renk kombinasyonları için başka bir büyük ilham kaynağıdır. Yeşil, doğada öne çıkan bir renktir ve evinizde kullanmak için de harika bir renktir. Yeşilin diğer tonları da dahil olmak üzere birçok tonla iyi çalışır.

Dolabınız bile oda renk seçimlerine ilham verebilir. En sevdiğiniz elbise, gömlek ve diğer giysilerdeki renk kombinasyonlarına bakın.

Bu ilham verici renk kombinasyonlarından bazıları sanat eserlerinde veya giysilerde harika görünebilir, ancak duvarlarınızda tam olarak istediğiniz gibi değiller. Bununla birlikte, birlikte iyi çalışan renkler hakkında size bir fikir verirler ve tercihlerinize uyan benzer renk paletlerine ilham verebilirler.

Açık ve Koyu Renkleri Dengeleyin
Renkler değer olarak açık, orta veya koyu olarak tanımlanır. Tek bir renk çeşitli değerlerde gelebilir. Örneğin, açık, orta veya koyu mavi olabilir. Çoğu tasarım şeması, kontrast oluşturmak için her odadaki üç değeri de kullanır. Bu değerleri dengede tutmak ve her renk türünün nerede kullanılacağını bilmek, çekici bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olur.

Daha açık değerler genellikle duvarlarda ve zeminlerde bulunur ve zeminler genellikle duvarlardan biraz daha koyu olur. Genel bir kural, zeminden başlayıp tavana doğru hareket ederek karanlıktan aydınlığa doğru dekore etmektir. Ortam değerleriniz, pencere kaplamaları ve mobilya parçaları ile mekana girer. Vurgulu renkler, karanlık değerleri çekme eğilimindedir ve koyu renkler, kontrast patlamaları için odaya yayılır.

Çok Yönlü Nötr Kombinasyonlar
Nötr sıkıcı demek değildir ve beyaz ve kirli beyaz tek seçenek değildir. Nötr renkler çok açıktan koyuya değişir. Bir dekorasyon şemasında gri, bej, kahverengi, ten rengi ve siyah nötr renkler olarak kabul edilir. Odada dramatik bir kontrast oluşturmak için açık nötrleri koyu nötrlerle eşleştirebilirsiniz.

Her nötr rengin içinde, genel olarak istediğiniz hissi yaratmanıza yardımcı olacak soğuk veya sıcak tonlar bulabilirsiniz. Tamamen nötr bir oda istemiyorsanız, diğer renkleri de çekebilirsiniz. Örneğin, hafif nötr bir odayı uyandırmak için vurgulu bir duvar boyayın. Cesur vurgular eklemek de nötr bir odayı aydınlatır.

Gri, ev tasarımında sıcak bir nötrdür. Tarz ne olursa olsun, hemen hemen her ortamda çalışan bir renktir. Boya renginizi genel olarak nispeten nötr tutmak istiyorsanız, renk paletiniz olarak iki farklı gri tonu seçin. Daha fazla kontrast oluşturmak için önemli ölçüde farklı olan grileri seçin. Aynı boya parçası üzerinde bir ton daha açık veya daha koyu olması duvarda gözle görülür bir fark yaratmaz, bu nedenle farklı bir boya örneğine atlamak veya aynı boya parçası üzerinde birden fazla adım atlamak en iyisidir.

Kalın Renk Çiftleri
İyi yapıldığında cesur bir duvar rengi, odanızda güzel ve canlandırıcı bir görünüm yaratır. Ancak sirk benzeri bir atmosferden kaçınmanın anahtarı dengedir. Tek bir koyu renkle yapıştırın ve daha açık renklerle dengeleyin. Beyaz veya gri gibi nötr renkler genellikle akla gelir, ancak bunaltıcı olmaması için koyu tonları yumuşatmak için diğer renkleri de kullanabilirsiniz.

Klasik Renk Şemaları
Bazı renk çiftleri doğal olarak birlikte iyi çalışır. Bu renk şemaları genellikle dekorasyon dergilerinin sayfalarında ve dekor parçalarında bulunur. Klasik renk şemaları, paletinizi seçmenin kolay bir yolunu sunar çünkü zaten renklerin eşleştiğini iyi bilirsiniz. Bu klasik renk kombinasyonlarını göz önünde bulundurun:

koyu mavi ve beyaz
Soluk mavi ve parlak kırmızı
Siyah ve beyaz
kırmızı ve altın
pembe ve yeşil
yeşil ve sarı
Yeşil ve mavi

Tek Renkli Renk Şemaları
Odanızı öne çıkarmanın bir başka yolu da tek renkli bir renk şeması seçmektir. Aynı rengin çeşitli tonlarını seçmek sofistike bir görünüm yaratır. Monokromatik, siyah, beyaz veya gri anlamına gelmek zorunda değildir. Yeşil veya mavi gibi koyu bir rengin etrafında tek renkli bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Tek renkli efekti oluşturmak için özellik renginizi seçin. Ardından, bu rengin açık, orta ve koyu renk seçenekleriyle üç tonunu seçin. Görünümün ne kadar cesur olmasını istediğinize bağlı olarak, ana duvar renginiz olarak üç renkten birini kullanın. Oda için aksanlarda diğer iki tonu kullanın.

Görünümü bozmak ve alanda dramatik bir unsur oluşturmak için tek renkli bir odaya başka renkler ekleyebilirsiniz. Biraz kontrast için boşluğa beyaz veya siyah ekleyebilirsiniz.

Boya Renklerini Koordine etmek için Ek İpuçları
Farklı odalarda boya renklerini nasıl eşleştireceğinizi öğrenmek bunaltıcı görünebilir, ancak bu zorlayıcı bir karar olmak zorunda değildir. Hala birden çok rengi nasıl seçeceğinizden emin değilseniz, şu ipuçlarını aklınızda bulundurun:

Renk seçeneklerini sınırlayın: Seçeneklerinizi daraltmak zor olabilir, ancak tek bir odayı çok fazla renkle boğmayın. Genel bir kural, üç renge bağlı kalmaktır.

Boya parçasının altına bakın: Boya şeritlerine baktığınızda, üstteki rengin en açık ve alttaki rengin en koyu olduğunu fark edeceksiniz. Sadece üst renklere bakarsanız, açık renkler benzer görünür. Bunun yerine, koyu alt renge odaklanın. Beğendiğiniz ve yaşayabileceğiniz daha koyu bir renk seçin. Ardından, koordineli renklerinizi seçmek için bu şeritlerden daha açık renkler çekebilirsiniz.

Kişiliğinizi yansıtın: Trendlere ve evinizi boyamanız gerektiğini “düşündüğünüz” şeylere çok fazla odaklanmayın. Size neyin harika göründüğünü seçin. Sevdiğiniz bir alan yaratmak için kişisel dekorasyon zevklerinizi evinize aşılayın.

Sıcak ve soğuk renkleri karıştırın: Birden fazla renk seçerken yalnızca soğuk renkleri veya yalnızca sıcak renkleri seçmeniz gerekmez. Sıcak ve soğuk renkleri bir araya getirmek hoş bir kontrast oluşturabilir ve odayı dengelemeye yardımcı olabilir.

Renk kombinasyonlarını test edin: Duvarları boyamaya başlamadan önce, seçtiğiniz tüm boya renklerinden küçük örnekler satın alın. Onları büyük karton parçalarına boyayın ve uzayda nasıl göründüklerini görmek için yan yana odaya yerleştirin.

Acele etmeyin: Bir değişikliğe hazır olduğunuzda, o değişikliği hemen istersiniz. Ancak yıllarca yaşayabileceğiniz renkleri seçmek biraz daha zaman alıyor. Renklerinizi seçtiğinizde, boyanmış numunelerinizi birkaç gün boyunca odada tutun ve nasıl göründüklerini görmek için günün farklı saatlerinde görüntüleyin.

Aydınlatmaya dikkat edin: Boya renk kombinasyonlarının görünümü genellikle odadaki aydınlatmaya bağlıdır. Doğal ışıkta iki rengin birlikte nasıl çalıştığına dair en doğru fikri elde edersiniz. Bu renkler güneş ışığı değiştikçe farklı görünebilir ve ek ışık kullanırsınız. Örneğin, akkor aydınlatma, sıcak tonları ve sarıları vurgular. Floresan aydınlatma, oda renklerinize mavi bir ton katabilir.

Yoğunluğu düşünün: Parlak ve yoğun renkler, odaya bir ağırlık hissi verme eğilimindedir. Daha az yoğun nötr renkler, alana daha hafif bir ağırlık hissi verir.

Yüzeyleri seçin: Seçtiğiniz boya, bitmiş görünümde ince farklar yaratabilir. Tavanı bir yüzeyde ve duvarları diğerinde boyamak, ince bir kontrast etkisi yaratır. Bir vurgu oluşturmak için aynı şeyi duvarlarla da yapabilirsiniz. Vurgulu duvar için tamamen farklı bir renk seçmek yerine, aynı rengi kullanın, ancak duvarların geri kalanından farklı bir bitişte kullanın. Daha parlak yüzeyler daha fazla dikkat çeker, bu nedenle en çok dikkat çekmek istediğiniz yere göre stratejik olarak bitişi seçin.

Cesur olun: Birçok ev sahibi, boya renklerini seçerken muhafazakar olma eğilimindedir. Nötrler güzel ve hatta dramatik olsa da, cesur ve yeni bir şey denemekten korkmayın. Normalde düşünmeyeceğiniz cesur bir renge ne kadar aşık olduğunuza şaşırabilirsiniz.

Hazır Olduğunuzda, Profesyonel Sonuçlar İçin Boya Ustası ile İletişime Geçin. İstanbul’da yaşıyorsanız, tüm profesyonel boyama hizmeti ihtiyaçlarınız için En Uygun Boya Ustası ile iletişime geçin . Birlikte en yakın zamanda mükemmel bir şekilde çalışan renklerle dolu çarpıcı bir alan yaratmak için boya kombinasyonlarınızı tamamlamanıza yardımcı olabiliriz .

Rate this post

Boya Seçerken Yapabileceğiniz Genel HatalarBoya Seçerken Yapabileceğiniz Genel Hatalar

Yanlış boya seçmek dünyanın sonu değil – evinizi boyamanın en heyecan verici şeylerinden biri, denemek için ne kadar özgür ve esnek olmanız gerektiğidir!

Ama kabul edelim; bir odayı boyamak büyük bir iştir. Bundan haftalar sonra kötü bir seçim yaptığınızı fark ederseniz, düzeltmek oldukça zor olabilir. Boya renkleri seçerken bu hatalardan kaçının!

 

1) Dekorla çok uyumlu hale gelmek

En sevdiğiniz tablodan veya osmanlı deyiminden ilham almak ama duvar renginize tam olarak uymanın cazibesine direnmek harika.

Bunun yerine, vurgu parçanızın gerçekten patlaması için rengin daha açık bir versiyonunu seçin. Alternatif olarak, dekor vurgularınızın daha parlak görünmesini sağlayacak tamamlayıcı bir renkle gidin.

2) Renk konusunda fazla güvende olmak

Nötrler güzeldir, bir odayı aydınlık ve temiz hissettirebilir – ayrıca hemen hemen her şeyle uyumludurlar. Ama tarafsız bir odaya karar verdiyseniz, onu da sıkıcı hale getirmemeye dikkat edin.

Vurgulu bir duvar, sanat eseri, kilim veya mobilya şeklinde, oda boyunca kontrast olarak daha güçlü renkler eklemeyi unutmayın.

Ayrıca, beyaz ve gri gibi temel nötrlerin çeşitli tonlarda ve sıcaklıkta olduğunu unutmayın. Alt tonların evinizin geri kalanıyla nasıl gittiğini düşünün.

3) Aydınlatmayı hesaba katmamak

Parlak ışıklı hırdavatçıda gördüğünüz renk, onu oturma odanıza getirdiğinizde çok farklı olabilir. Artı olarak, evinizde ışık gün boyunca değişirse, bu renk daha da derinlikleri ortaya çıkarabilir.

Hayalinizdeki rengin bir kez hayalinizdeki renk olarak kalmasını sağlamanın en iyi yolu, 2 fit kare bir yamayı fırçalamak ve gün boyunca ışık değiştikçe gözlemlemektir.

Sizin için işe yaramadığı ortaya çıkarsa, evinizin ışığıyla istediğiniz efekti elde etmek için sizi doğru yöne işaret edip etmeyeceklerini görmek için bir boya uzmanıyla konuşun.

4) Yanlış bitişi kullanmak

Yumurta kabuğu, parlak, yarı parlak, düz – seçtiğiniz bitiş duvarlarınızın görünümü üzerinde büyük etkisi vardır. Ayrıca temizlemenin ne kadar kolay olduğu açısından da farklılık gösterirler.

Düz boyalar, temizlenmesi en zor olanlardır ve yatak odalarında ve duvarların dağınık olmadığı diğer alanlarda en iyi şekilde çalışırlar.

Yumurta kabuğu, saten ve yarı parlak ürünlerin hepsinde artan bir parlaklık vardır, yani bir odayı aydınlatmaya yardımcı olabilirler ve ayrıca mutfak veya çocuk odası için daha sık temizlenmesi gereken daha akıllı bir seçimdir.

5) Odanın nasıl hissetmesini istediğinizi düşünmemek

Yatak odasında huzur içinde uyumak ister misiniz? Yemek odasında canlı partilere ev sahipliği yapar mısınız? Aile odasında gevşeyin mi? Ardından, bir boya rengi seçerken bu ruh hallerini göz önünde bulundurun.

Cesur, parlak renkler size enerji verebilir, daha yatıştırıcı tonlar ise sizi sakinleştirecek tek şeydir.

Belirli bir odadayken nasıl hissetmek istediğinizi aklınızda tutmak, bunu sağlayacak boyayı seçmenize yardımcı olacaktır.

Rate this post

KASIM 2021 BOYA RENGİ – SAFİRKASIM 2021 BOYA RENGİ – SAFİR

Kasım ayı geldikçe odağımız evlerimize dönüyor. Birçok yerde havalar soğumaya başlıyor, güneş daha erken batıyor ve hepimiz sadece rahat olmak istiyoruz! Doğal olarak, ister soğuk bir günde doyurucu yemekler, ister cumartesi günlerini sıcacık bir battaniyeye sarılı film izleyerek geçirmek, isterse sadece etrafımızı mevsimi yansıtan renklerle çevrelemek olsun, çok daha zengin bir his veren şeylere yöneliyoruz. Kasım Ayın Rengi’ne ilham veren o derin, rahatlatıcı duygu: Safir!

Bu muhteşem mavi tonu parlak, ama aynı zamanda çok topraklayıcı. Mavi çok sakinleştirici, yatıştırıcı bir renk olarak bilinir ve her alanda rahatlık hissi yaratmaya gerçekten yardımcı olur. Bu özel gölge hakkında özel olan şey, evinizi bunaltıcı hissetmeden aydınlatmanıza yardımcı olur. Sapphire’in o uzun kış günlerinde herhangi bir odaya getirdiği enerjiyi kesinlikle takdir edeceksiniz.

 

Bir değerli taş olarak Safirlerin iyi enerji sağladığı ve iyileşmeyi desteklediği söylenir. Ayrıca zihinsel odaklanma sağlamaya yardımcı olabilirler ve güçlü bir güç, güç, nezaket ve iyi muhakeme sembolüdürler. Ayrıca uzun zamandır kraliyetle ilişkilendirildiler ve düzeni temsil ettiler.

Dekorunuzda Safir kullanmaya gelince, bir sürü seçeneğiniz var! Mavi çok yönlü bir renktir ve hem sıcak hem de soğuk tonlarla iyi uyum sağlar. Safir, resmi bir oturma odasında veya bir tuvalette tüm duvar rengi olarak veya herhangi bir alanda cesur bir vurgu duvarı olarak iyi çalışır. Mutfaklarda, modern ve sofistike bir görünüm için dolaplarınızı safir rengine boyamayı deneyin. Renkleri koordine etmek açısından, net beyaz ile yanlış gidemezsiniz! Her şeyi dünyevi hissetmek için sıcak ahşap tonları, kahverengi, krem ​​ve yumuşak gri tonları ile eşleştirin. Gerçekten çarpıcı bir görünüm istiyorsanız, koyu kırmızı veya zümrüt yeşili gibi diğer mücevher tonlarıyla eşleştirmeyi deneyin.

Safir’i mekanınızda denemek istiyorsanız, İSTANBUL KURUMSAL EV Ve ŞİRKET BOYAMA HİZMETİ vizyonunuzu hayata geçirmeye hazır! Evinizin herhangi bir bölümü için mükemmel boya rengi olduğunu düşünüyoruz. Ardından, ücretsiz teklifinizi bizimle planlayın!

Rate this post

Koruma Örtüleri Nedir Ve Neden Onlara İhtiyacımız VarKoruma Örtüleri Nedir Ve Neden Onlara İhtiyacımız Var

KORUMA ÖRTÜSÜ NEDİR

Koruma Örtüleri, zeminleri, tezgahları, mobilyaları ve boyama sırasında korumak istediğiniz diğer yüzeyleri kaplamak için kullanılan büyük kumaş (tipik olarak kanvas) veya plastik tabakalardır.

Bu yüzeyleri boya sıçramalarından, damlamalardan ve daha büyük dökülmelerden korurlar.

Koruma Örtülerinizi yerleştirmek, boyama öncesi hazırlık çalışmanızın önemli bir adımıdır ve genellikle her şeyi odadan çıkardıktan sonra gerçekleşir. Alandan mümkün olan her şeyi çıkarmak ve yalnızca daha büyük mobilya parçaları gibi odadan çıkarılması çok büyük veya zor olan öğeleri bırakmak en iyisidir.

Ardından, diğer malzemelerinizi getirmeden ve kurulumu tamamlamadan önce zeminleri ve bu kalan eşyaları damlalıklarınızla kaplayabilirsiniz.

İÇ MEKAN BOYAMA İÇİN NEDEN KORUMA ÖRTÜSÜ GEREKLİDİR?

Sanat projelerinden küçük rötuşlara kadar herhangi bir şey boyadıysanız, ne kadar dikkatli olursanız olun boya sıçramasının ne kadar kolay olduğunu bilirsiniz. En deneyimli boya ustası bile boya sıçramasını tamamen önleyemez!

Bu sadece boya ile çalışmanın doğasıdır. Bu nedenle güvenilir boyacı profesyoneller, herhangi bir boyama işi için hazırlık çalışmalarının bir parçası olarak her zaman koruma örtülerini düzgün bir şekilde yerleştirmek için zaman ayırırlar.

Kendi başınıza bir boya işi yapmayı planlıyorsanız, koruma örtülerini kesinlikle tedarik listenize dahil etmek isteyeceğiniz bir şeydir.

BİR KORUMA ÖRTÜSÜ NASIL SEÇILIR

Koruma örtüsü seçerken göz önünde bulundurulması gereken iki ana tip vardır: plastik veya kanvas. Her birinin avantajları ve dezavantajları vardır, ancak her iki tip de alanınızı sıçrama ve dökülmelerden kaynaklanan kazara hasarlardan korumada etkilidir.

Plastik koruma örtüleri tipik olarak daha ucuz bir seçenektir ve daha sınırlı bir amaca sahiptir. Hafiftirler, kullanımı kolaydır ve birçok plastik koruma bezi aslında tek kullanımlıktır.

Bu nedenle, gelecekteki boyama işleri için elinizin altında koruma örtülerine ihtiyacınız olduğunu düşünmüyorsanız, tek kullanımlık plastik bir koruma örtüsü bunun yolu olabilir.

Esasen branda olan daha dayanıklı versiyonlar da vardır. Plastik, potansiyel olarak tehlikeli olabilecek iç mekan döşemelerinde çok kaygan olabilir. Ayrıca, yerlerinde kalmaları için bantlanmaları gerekir, bu da kurulması daha uzun sürebilir.

Bununla birlikte, plastik koruma örtüleri, mobilyaların kaplanması için harikadır ve aynı zamanda dış boyama işleri için de mükemmeldir.

Kanvas koruma örtüleri, genellikle profesyonel boya ustaları için tercih edilen seçimdir. Çok dayanıklıdırlar ve zeminden mobilyaya kadar her şeyi kaplamak için kullanılabilirler.

Standart kanvas bezler zeminlerde kaygan olabilir, bu nedenle kaymayı ve topaklanmayı önlemek için arkası kauçuk kaplamalı bir bez seçin.

Kanvas ayrıca plastikten daha sürdürülebilir bir seçimdir çünkü çok dayanıklıdırlar ve tekrar tekrar kullanılmaları amaçlanır. Daha pahalı olsalar da, kesinlikle sürecekler!

Koruma örtülere veya diğer boyama malzemelerine kendiniz yatırım yapmak istemiyorsanız (ve hepsini saklamak konusunda endişelenmek istemiyorsanız), sizin için ilgilenmesi için profesyonel ressamları işe almayı düşünmeye değer.

İstanbul Boyacı ve Komple Tadilat Hizmeti ile çalıştığınızda çok zaman kazanacaksınız – çoğu işi sadece 1 günde tamamlayabiliriz!

Her boyama işinden önce düzgün bir şekilde hazırlanmaya, çalışırken her şeyi güvenli ve korumalı tutmaya özen gösteriyoruz.

Rate this post

EKİM 2021 BOYA RENGİ – DUMANLI KUVARSEKİM 2021 BOYA RENGİ – DUMANLI KUVARS

Eylül, sonbaharın resmi başlangıcını işaret ediyor.

Ancak takvim Ekim’e değişene kadar sezonun tüm hızıyla geçtiğini hissetmiyor.

Yılın bu zamanı hakkında gerçekten sonbaharı haykıran bir şey var! Rahatlamanın ve daha kısa günlere yaslanmanın zamanı geldi.

Ekim ayının rengi, yılın en ürkütücü zamanındaki berrak akşamlardan ilham alıyor: Smoky Quartz’a merhaba deyin!

 

 

Bu gri tonunun hafif bir kahverengi tonu vardır ve yılın bu zamanında havada asılı kalmış gibi görünen o gizemli ve serin hissi gerçekten de vardır.

Nötr olarak iyi işlev gören ve herhangi bir alanda daha parlak renk patlamalarını dengelemeye yardımcı olabilecek dünyevi bir renktir.

Daha canlı tonlarla bazı deneyler için fon olarak kullanmak için mükemmel bir renk.

 

 

Bir değerli taş olarak Dumanlı Kuvars’ın topraklama ve dengeleme taşı olduğu söylenir.

Negatif titreşimleri nötralize etmeye yardımcı olduğu söylenir ve genellikle “detoks” taşı olarak kullanılır.

Sakinleştirici duygular getirir ve vücuttaki endişe ve stresi hafifletmeye yardımcı olabilir.

Birçok insan bu taşı başucuna yakın tutmayı sever.

Çünkü kabusları önlemeye yardımcı olduğu ve aynı zamanda rüyalarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olduğu söylenmektedir.

 

 

Dekor açısından, bu zengin gri tonu inanılmaz derecede çok yönlüdür.

Yumuşak kahverengi, bej, beyaz ve doğal ahşap tonları gibi diğer nötr tonlarla aynı derecede evdedir.

Biraz daha renkle oynamak istiyorsanız, pembe pembe (gül kuvars), tereyağı sarısı (sitrin) ve muhteşem bir karamsar mor tonu (ametist) gibi değerli taştan ilham alan diğer renklerle eşleştirmeyi deneyin.

Bu paleti seviyoruz çünkü parlak ve sıcak, aynı zamanda hala doğal hissettiriyor ve her odaya sakinlik getiriyor.

 

 

Bu zarif gölge, evinizin dışı için de muhteşem bir seçim olacaktır!

Sade bir beyaz veya krem ​​rengi süslemeyle eşleştirilen bu tasarım, her türlü ev stiline temiz ve modern bir görünüm kazandırırken, onu çevreleyen doğal unsurları da vurgular.

 

Evinize biraz yatıştırıcı Dumanlı Kuvars eklemeye hazırsanız, BOYA USTASI hizmetini hayalinizdeki alanı hayata geçirmenize yardımcı olabilir!

Bugün ücretsiz danışmanlık ve keşif için 0216 449 94 01‘den rezervasyon yapın ve alanınızı dönüştürmeye başlayın!

Rate this post

Boyacı Ustası, Boyacı ustaları, boya ustaları, en yakın boyacı ustası, hesaplı boyacı ustası, kaliteli boyacı ustası, istanbul boyacı ustası.

Boyacı ustası fiyatlarıBoyacı ustası fiyatları

Boyacı ustası hizmetleri almak istediğiniz bir telefon uzağınızdayız. En ekonomik ve en kaliteli hizmeti verme mottosuyla girdiğimiz bu sektörde daima gelişmeye ve en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik.

Kadromuzda uzun yıllardır bu işi yapan ve oldukça büyük bir tecrübe kazanmış boya ustası arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimizi

memnun edebileceğimiz bir iş çıkarmak için özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Bu sektörün büyüklüğünün farkındayız ve burada en iyi hizmeti vermekte de kararlıyız.

2021 Boyacı ustası fiyatları

Boya ustası kolay bulunabilen bir meslek değildir.

Piyasada onlarca insan ben boyacı ustasıyım diye gezinir ama hiç birinin tecrübesi firmamızdaki boya ustalarımız kadar yoktur.

Bu konuda oldukça iddialıyız çünkü biz en iyi hizmeti vermek üzerine kurulmuş bir firmayız.

Bunun içinde bu sektörde tecrübenin ve kalitenin olmazsa olmaz olduğunu bildiğimiz için şirketin temelini bunun üzerine kurduk.

Badana Ustası

Boya ve badana ustası konusunda kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Bu alanda iş yapan zanaatkarların en iyilerini firmamızda bulundurduğumuzu düşünüyoruz. Bu da bize oldukça büyük bir güç veriyor.

Ekibiniz ne kadar iyiyse, hem fiyat olarak hem de kalite olarak neler yapabileceğinizin sınırı olmaz.

Bu yüzden çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki biz bu hizmet sektörünün en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmetini veren ender firmalardanız.

2022 Boyacı ustası fiyatları

Boyacı dediğimizde herkesin aklına çok basit bir meslek dalı gibi geliyor.

Oysa büyük bir emek ve güç sarf ettiren bir meslek dalıdır.

Altı üstü ruloyu boyaya batırıyor, duvara sürüyor mantığı ile görenlerin anlayamayacağı kadar büyük ve zorlu bir iştir.

Zira önce tüm eşyalar ve yerleri güvence altına alınması için kaplanır, eşyalar çekilir. Ardından boya duvarlara sürülür.

1 kat, 2 kat derken gölge kalmasın diye uğraşılır. Tavanı boyamak zaten adeta bir ölüm gibidir.

Boya bittikten sonra ise eşyaları yerine yerleştirmesi ve kaplamaların

kaldırılması derken ve tüm bu işleri çok çabuk bitsin diye çok hızlı bir şekilde yaparken sarf edilen gücü görmelisiniz.

Hesaplı Boyacı

Hesaplı boyacı aradığınız zaman firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Zira piyasada bulunan en uygun işçilik fiyatlarını firmamız olarak biz sizlere sunuyoruz.

Bu fiyatları belirlerken ürünün kaliteli kullanılmasını, işçiliğin kaliteli olmasını ve sürecin hızlı bir şekilde bitmesini de hesaba kattığımızı söylemeliyiz.

Çünkü çoğu firma uygun fiyata iş yapsa da bu hizmetleri sağlayamadığını biliyoruz.

2+1 Ev Boyama Fiyatları

2+1 ev boyama fiyatları firmamızda oldukça uygun şekilde verilmektedir.

Bir günde teslim etmek şartı ile ve tüm malzemeleri firmamız tarafından kullanılmak üzere 800 lira ile 1000 lira arasında değişen ücretlerle sizlere sunuyoruz.

Burada ki fark ise malzemelerde farklılıklar ve evin büyüklükleri ile alakalı farklılıklar olacaktır.

Boyacı Fiyatları

Boyacı fiyatları firmamız bulunmaz. Yani biz iş olarak olaya bakar ve kaç kişi çalıştırılsak çalıştıralım tek bir fiyat belirlenir.

Biz aldığımız işleri bir günde teslim etmeyi planlayan ve bu yolda ilerleyen bir firma olduğumuz için genellikle aldığımız işlere 4 kişilik bir ekip ile başlarız.

Bu sayede işlerimiz çok kısa sürede ve istenen kalitede biter.

Boya Badana Ustası

Boya badana ustası aradığınız zaman firmamıza bir göz atmanız yeterli olacaktır. Piyasada bulabileceğiniz en tecrübeli ve en başarılı iş çıkartan ustalardan oluşan bir kadromuz var.

Bu kadromuz sayesinde çok gülü ve çok dik bir şekilde yaptığımız işin arkasında durabiliyoruz.

Çünkü biliyoruz ki biz kaliteli bir iş çıkartıyoruz.

Rate this post