Etiket: istanbul boyacı ustası

%%title%% Lal kırmızısı ile evinizin ister tek tarafını isterseniz kolonlarını boyayın. Boyacı Ustası Tercihi bu kırmızı.

TEMMUZ 2021 BOYA RENGİ – LALTEMMUZ 2021 BOYA RENGİ – LAL

Temmuz’un çoktan burada olduğuna inanabiliyor musun? Yazın ilk tam ayının gelmesini dört gözle bekliyorduk.

Sıcak havanın tadını çıkararak, mümkün olduğunca dışarıda vakit geçirerek, sezonun her lezzetli anını içinize çekmenin zamanı geldi.

Hatırlayacağınız gibi, bu yıl renk ilhamını değerli taşlardan ve mücevher tonlarından alıyoruz. Temmuz, farklı bir kırmızı taş olan yakut ile yakından ilişkili olsa da, işleri biraz değiştirmek istedik!

Temmuz Ayın Rengi için değerli taşlardan ilham alan seçimimiz aynı renk ailesinden:

Garnet!

 

Garnetler yakutlara oldukça benzer, ancak tipik olarak renkte ince bir fark vardır. Yakutlar genellikle daha derin bir kırmızı renk tonuna sahipken, garnitürler genellikle biraz daha hafiftir.

Yaz için, hafif pembemsi bir havaya sahip bu parlak, canlı kırmızıyı seviyoruz – gerçekten o canlı yaz enerjisini ortaya çıkarıyor!

 

Bir değerli taş olarak Garnet’in kendine güven, denge, psişik koruma, ruhsal iyileşme ve topraklanma konusunda ilham verdiği söylenir. Aynı zamanda bir koruma taşı olarak da tanımlanır ve stres duygularının hafifletilmesine yardımcı olabilir. Ocak ayının doğum taşıdır ve New York’un eyalet değerli taşıdır.

Garnet’i ev dekorunda kullanmak kesinlikle cesur bir seçimdir. Oldukça canlıdır, bu yüzden onu alanınız için doğru miktarda kullandığınızdan gerçekten emin olmak istersiniz.

Bir odak noktası oluşturmak ve daha büyük bir odayı biraz daha samimi hissettirmek için daha açık bir alanda vurgulu bir duvar olarak (veya birkaç duvarda kullanabilirsiniz) iyi çalışır.

Bir odada tüm duvar rengi olarak kullanılan canlı kırmızının bazı harika örneklerini gördük, ancak çekip çıkarmak zor olabilir.

 

 

Nötr bir alana biraz heyecan getirmenin bir başka harika yolu da Garnet’i vurgu rengi olarak kullanmaktır. Parlak Garnet aksesuarları ve mobilyalarla vurgulanan net bir beyaz alanın görünümünü seviyoruz. Kırmızılarınızı tutarlı tutmak için mobilyalarınızı aynı Garnet boya tonuyla boyamayı düşünün.

 

 

Renk paletleri açısından Garnet, böyle parlak bir renk için şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. Bej veya açık gri veya kömür tonları gibi daha zengin bir his veren nötrlerle iyi uyum sağlar.

Ayrıca, gerçekten lüks bir görünüm için koyu kahverengi ahşap tonlarıyla iyi uyum sağlar.

Biraz daha eğlenceli bir şey için, yumuşak pembe tonlarından gül kırmızısına kadar değişen tek renkli bir görünüm, her odada sofistike ama eğlenceli bir hava yaratacaktır.

Bu muhteşem rengi evinize nasıl getirmeyi seçerseniz seçin, İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmayı çok ister! Garnet’i evinizde denemeye hazırsanız,   Ücretsiz teklifinizi planlamak için 0216 449 94 01‘den bize hemen ulaşın.

Rate this post

İmza Renginizi Keşfedin. İç dekorasyonla oynamanın bahara tazelenmiş ve huzurlu bir yaşam alanıyla girmenin tam sırası. İstanbul boya ustası.

İç Dekorasyonda İmza Renginizi Kullanınİç Dekorasyonda İmza Renginizi Kullanın

İmza rengi nedir?

İmzanız size özel olduğu gibi, imza renginiz de öyle! Belki o kadar eşsiz değil ama yeterince yakın! Her zaman satın aldığınız bir renk var mı? Bu renk arkadaşlarınıza sizi hatırlatıyor mu? Bu senin imza rengin! İmza renginizi doğru şekilde tanımladığınızdan emin olun. İmza renginiz deniz mavisi ise, doğru adı kullanın, yeşilimsi mavi ya da başka bir şey demeyin!

 

 

İç dekorasyonda ve boya renk şemalarında bir imza rengi kullanma

Evinizi kendi imzalı gölgenizde boyamaya meyilli olmanız çok doğaldır, ancak biraz fazla olabilir veya bir süre sonra sıradanlaşabilir. İmza renginizi aşırıya kaçmadan iç dekora ve boyama şemalarına entegre etmenin bir yolu var. Ölçülü, iç aksanlarda veya vurgulu bir duvar boyamak için rengi kullanın. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

 

 

İmza renginize vurgulu bir duvar boyayın

İmza renginiz turuncuysa, oturma odanızın tamamını turuncuya boyamaktan kaçının! Turuncunun sıcaklığını nötr boya tonlarıyla kontrastlayabilir veya turuncunun parlaklığını azaltan kontrastlı duvar çıkartmaları ekleyebilirsiniz. Akılda tutulması gereken bir önlem, imza renginizi ilgili boyayla mükemmel şekilde eşleştirmek ve ileride başvurmak üzere boya şirketi gölge kartına isim / numara yazmak ve boya yapan boyacı ustasıyla kolayca paylaşmaktır.

 

Kontrast sağlamak için imza renginize iç dekor vurguları ekleyin

Tüm duvarı boyamak istemiyorsanız , iç dekorasyon renk düzeninize imza renginizden bir pop ekleyin . Belki de yatağınıza serilen o kırmızı yorgan ya da yaşam alanınızdaki o mor sandalyeler ve minderler yapmanız gereken tüm ifadelerdir.

 

 

İç dekorasyonda ve boya renk şemalarında bir imza rengini dikkatli bir şekilde tekrarlayın!

Turkuaz tonunda bir elbise almak her zaman doğudur ama biz hep aynı renkle mi giyiniriz? Doğru değil? Benzer şekilde, imza renginizi iç mekan boyamasında veya dekorda her zaman tekrar etmeyin, bunun yerine önemini azaltın. İmza renginizi hem iç dekorasyonda hem de boya şemalarında özenle ve gerekli düşündükten sonra tekrarlayın.

 

 

Doğadan renk ilhamı alın

Etrafınıza bakın ve imza renginizde doğal bir şey bulacaksınız, belki bir çiçek veya bir tüy! İç dekorunuza bu doğal dokunuşu ekleme fırsatını asla kaçırmayın. Yeşil bir baş parmağınız varsa, bahçecilikte de elinizi deneyebilir ve imza renginizde çiçek açan bitkileri yetiştirebilirsiniz! Vurgulu duvarı şu anda imza renginize boyamak ister misiniz? En kısa sürede halletmek için şimdi  0216 449 94 01‘i arayarak profesyonel bir boyama hizmeti alın!

Rate this post

İç Cephe Boyama İpuçları ve Teknikleri · Boyama projelerinizin daha hızlı ve pürüzsüz olmasını sağlamak için bu ipuçlarını kullanın. Boyacı.

Kolay Ev Boyama TeknikleriKolay Ev Boyama Teknikleri

Bir ev veya apartman boyama projesiyle ilgili yaygın tuzaklardan kaçınmak istiyorsanız, uzman boyama ipuçlarımızı ve tekniklerimizi takip edin ve her seferinde profesyonel sonuçlar alın:

 1 -Duvarı veya odayı ölçün
İhtiyacınız olan boya miktarını belirlemek için boyamak istediğiniz alanın yaklaşık boyutunu belirlemeniz gerekir. Tavanlar, süpürgelikler, kapılar,  kornişler gibi alanları eklemeyi unutmayın.

 

2- Boya malzemelerinizi 
düzenleyin Yüzey alanına bağlı olarak ve ister iç ister dış duvarları boyuyor olun, doğru araçları kullanırsanız boyama teknikleriniz çok daha verimli olacaktır. Boyamanız gereken belirli yüzeye uygun kılları ve tüy bırakmayan silindirleri dökmeyen yüksek kaliteli boya fırçaları kullanmanızı öneririz.

 

3- Boyanızı seçin
Bu tamamen boyadığınız yüzeyin türüne ve iç veya dış alanları boyamanıza bağlıdır. Alanınızı ve uygulamanızı belirledikten sonra, istediğiniz renk ve miktarda yüksek kaliteli, düşük uçucu kimyasallar içeren duvar boyası seçin. Gerekirse uygun bir ahşap ürün tedarik etmeyi unutmayın.

 

4-Duvarları ve süsleri hazırlayın 
Bir sonraki boyama ipuçlarına geçmeden önce, odadaki tüm mobilya ve donanımı çıkarmanızı ve uygun boyama ekipmanını giydiğinizden emin olmanızı öneririz. Sabunlu suyla duvarları tozlarını  temizleyin ve soyulan veya dökülen boyayı bir kazıyıcıyla kazıyın. Tümsekleri zımpara kağıdı ile düzeltin ve gerekirse çatlaklara dolgu uygulayın. Duvar kuruduktan sonra, yüzey alanına uygun bir boya astarı uygulayın ve boyamayacağınız alanlara boyacının bandını uygulayın.

5-Boyayı hazırlayın Boyayı
karıştırın ve doğrudan kutudan kullanmaktan kaçının. Ya her kullanımdan sonra atılabilen tekrar kullanılabilir kapları olan boyama tepsileri satın alabilir ya da tavsiye ettiğimiz boyama tekniğimizi uygulayabilirsiniz; bu, boyanın tamamını bir kovaya döküp rulo ve rulo elek kullanarak uygulayın. Bu şekilde her yönden eşit renk kapsamı sağlarsınız.

5-Köşeleri
kestirmek Bitişik tavanlar ve duvarlar boyunca mükemmel bir kesim elde etmek için, tavanınızı ve süpürgeliklerinizi / halınızı, pencere çerçevelerini ve kapı çerçevelerini bantlayın ve bir fırçanın kenarını kullanarak kestirin. Boyanın kurumasına ve pürüzlü bir yüzey oluşmasına neden olacağından boyacı bandı çok uzun süre üzerinde bırakmaktan kaçının.

6-Boyama
Bahsettiğimiz tüm boyama ipuçları arasında en basit ve en önemlisi boyamaya başlamadan önce rulonuzun tüy ve toz bırakmadığından emin olmaktır.

Boyamaya başlamadan önce tüyleri ve tozları temizlemek için maskeleme bandı kullanın ve zemini kaliteli bir örtü ile korumayı unutmayın. Artık silindiri hafifçe boyayla kaplayabilir ve bir ‘W’ hareketi kullanarak duvara uygulayabilirsiniz.

Fazla boyayı çıkarmak için kaldırmadan silindiri yüzey üzerinde çalıştırmaya devam edin, pürüzsüz bir yüzey elde etmek için giderken boyayı yumuşatın. Ahşap işleri boyuyorsanız, gerekli miktarda boyayı bir kaseye dökün ve her uygulamadan önce fırçanın uçlarını kaseye daldırın.

İstanbul’da en iyi iç cephe boyama ve dış cephe boyama ipuçları için, 0216 449 94 01 numaralı telefondan Kolay Ev Boyama Teknikleri Servisimizi arayın veya şimdi online olarak ücretsiz bir fiyat teklifi isteyin .

Eğitimli ve Yetenekli Ekip

Uzmanlarımız potansiyellerinin en iyisi için çalışırlar. Ayrıca sağlıklı ekip çalışması, şirketin genel performansını daha da iyileştirir. İşverenler, mümkün olan en iyi seçimle gitmek için fikirlerini, çabalarını ve hedeflerini paylaşırlar.

Bakım ve Garanti

Kolay Ev Boyama Teknikleri Servisi, güven ve güvenin adıdır. Müşterilerimize en iyi bakım ve garanti seçeneklerini sunuyoruz.

Hemen bize ulaşın & biz sizin için buradayız!

Konutunuzu veya binanızı boyatmak istiyorsanız, Kolay Ev Boyama Teknikleri Servisi ile iletişime geçin ve gerisini sizin için biz halledelim!

Rate this post

Korkunç boyama hataları her ev sahibinin sıkıntısı. Doğru yaparsanız, yıllarca tekrar boyamak zorunda kalmayacaksınız. Boyacı Ustası Kılavuzu.

Boyama Hataları Nasıl ÖnlenirBoyama Hataları Nasıl Önlenir

Boya yapmak potansiyel olarak pahalı bir iştir ve onu mahvetmek istemezsiniz. Alternatif, kuruyana kadar beklemek ve sıfırdan başlamaktır; bu, ikinci seferde doğru yapacağınızı garanti edemeyeceğiniz bir iş için iki kat ödeme yapmak anlamına gelir.

Korkunç Boyama Hataları her ev sahibinin sıkıntısıdır. Doğru yaparsanız, yıllarca tekrar boyamak zorunda kalmayacaksınız. Bu kılavuz, bir boyama projesi üstlenmek isteyen ancak dekorasyon sonrası dehşetle uğraşmak istemeyen ev sahipleri için tasarlanmıştır.

Hazırlık Önemlidir

Diğer yetenekli disiplinliler gibi boyamada hazırlık gerektirir. Her şeyden önce, rulolar, fırçalar, güvenlik ekipmanları ve boya gibi doğru aletlere sahip olduğunuzdan emin olmalısınız.

Her yüzey farklıdır, bu nedenle iş için hangi araçların ve boya türünün en iyi olduğunu anlamak önemlidir.

Ancak temel bir kural olarak boyamakta olduğunuz yüzeyi daima aşağıdaki gibi hazırlamalısınız:

Yeni sıvalı bir duvarı boyuyorsanız, yüzeyi kapatmak için her zaman bir astar kullanmalısınız.

Eski boyayı boyamak için, yeni bir kat uygulamadan önce yüzeydeki kir ve yağın temizlenmesi çok önemlidir. En kolay seçenek gibi görünmese de, boyamadan önce eski duvar kağıtlarını kaldırmanızı öneririz.

Asla küfü boyamayın – projenize başlamadan önce enfekte olmuş bölgeleri tedavi edin ve tercihen küf kaynağını bulun ve etkisiz hale getirin.

Boyanızı Seçmek

İstanbul güneşi, ucuz dış cephe boyasının dostu değildir. Zamanın testine dayanacak sonuçlar istiyorsanız, yüksek kaliteli akrilik lateks boyaya yatırım yapın. Yine boyanızı uygulamadan önce yüzeyin uygun şekilde hazırlandığından emin olmak önemlidir. Ucuz boya, daha pahalı seçeneklerle aynı esnek özelliklere sahip olmayacak ve bu da boyanızın haftalar içinde çatlaması ve dökülmesine neden olabilir.

İç mekan boyanız için düşük VOC (uçucu organik bileşikler) içeren bir ürün kullanmanızı öneririz. Bu bileşikler, ciddi sağlık sorunlarına neden olabilecek kirleticiler üretir. İstanbul gibi sıcak şehirlerde, VOC içeren ürünler daha hızlı parçalanarak evinizin her yerine görünmez tehlikeler yayabilir. Düşük VOC’ye sahip boya, sağlığınız ve çevreniz için daha iyidir.

Fırçalar ve Rulolar

Boyama aletleri söz konusu olduğunda, kaliteli fırçalar ve rulolar bu işin en önemli yoludur. Etkili bir aplikatör, daha kalın bir boya tabakası sağlar. Aletleriniz en yüksek kalitede ise, tek tip bir finiş ile sonuçlanır ve muhtemelen boşa harcanan boyadan da tasarruf edersiniz. En iyi fırçalar farklı uzunluklarda bölünmüş kıllardır. Ucuz fırçalar satın alırsanız, üretici muhtemelen kıl sayısını azaltarak üretimden tasarruf etmiş olur, bu da fırçanın sıkıca paketlenmeyeceği anlamına gelir.

Tüm ahşap işleriniz, metal yüzeyleriniz ve duvarlarınız için küçük bir 1/4 ″ fırça kullanabilirsiniz. Pürüzsüz bir yüzey için köpük veya sentetik rulo malzemeleri öneririz.

Daha kalın tüylü rulolar dokulu bir yüzeyle sonuçlanabilir; bu, aradığınız efekt buysa iyidir. Her durumda, ürünün özel proje ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin olmak için rulo satın alırken etiketi kontrol etmelisiniz.

Güneşten kaçının

İstanbul’da yaşarken güneşten kaçınmak oldukça zordur.

Bununla birlikte, korkunç boyama hatalarını önlemek için, hava soğuk ila orta derecede olduğunda boyamak önemlidir.

Projenize başlamadan önce, mülkün dışını incelemek ve gün boyunca gölge alanlarını belirlemek iyi bir fikirdir.

Bu şekilde, güneşin sert ışınlarına en az maruz kalınan her alanı boyamayı planlayabilirsiniz.

Projenize, güneş tam güce ulaşmadan sabahın erken saatlerinde başlamayı planlayın. Boyanızın amaçlandığı gibi kuruması için yeterli zamana ihtiyacı vardır. En iyi sonuçlar için üreticinin kutu üzerindeki talimatlarını izleyin. Hava tahminini kontrol etmek, projeniz için hangi günlerin ideal olduğuna dair size iyi bir fikir verecektir. Boyanızın çok çabuk kuruması ve cilayı bozması riskinden ziyade, gerekirse projenizi birkaç güne yaymak daha iyidir.

Önce güvenlik

İstanbul Boyama Şirketinde, boyama yaparken her zaman güvenliği teşvik ederiz. Her zaman bir yüz maskesi takın ve herhangi bir kimyasal ürünle çalışıyorsanız, eldiven de takmalısınız. Daha yüksek alanlara ulaşmak için bir merdiven kullanmayı planlıyorsanız, sağlam ve düz bir yüzeyde olduğundan emin olun. Boyama sırasında merdivenle üç temas noktasını koruyun ve aşırı germeyin.

 

Daha profesyonel tavsiye ve boyama hizmetleri için bugün İstanbul Boyama Şirketi ile 0216 449 94 01  numaralı telefondan hemen iletişime geçin .

Rate this post

Deneyimli bir boyacı ustası, bir evin nasıl boyanacağına dair sırları paylaşıyor. İşte işinizi çocuk oyuncağı haline getirecek boyacı ustası.

Kolay ev boyamaKolay ev boyama

Çoğu ev boyama projesinde olduğu gibi, genellikle zor ve daha kolay bir yolu vardır. Daha kolay yol her zaman daha kötü sonuçlar anlamına gelmez. Bu konsept dış cephe boyası için de geçerlidir .

Profesyonel ev boyacıları tutmak yerine kendi evinizi boyamayı seçerseniz , kesinlikle zaman kazandıran ipuçlarından yararlanacaksınız . Bunlar, evinizi verimli, etkili ve daha az çabayla boyamanıza yardımcı olacak hackler, ipuçları ve önerilerdir.

Evinizi Hızlı Yıkayın

Çoğu evin boyamadan önce yıkanması gerekecektir . Evinizin yan tarafına beyaz bir bezi sildiğinizde yıllarca hatta on yıllarca biriken gri is ve toza tanık olacaksınız. En çaresiz boya projelerinde bile, evin yıkanması tavsiye edilir.

Evinizi elle yıkamak, evinizi temizlemenin en etkili ve en yoğun çalışma yoludur. Ama en az ne ile geçinebilirsin?

Basınçlı yıkayıcınız varsa , eve iki kez püskürtün. Önce sabunlu bir solüsyonla temizleyin. İkincisi, temiz suyla durulayın.

Basınçlı yıkayıcınız yoksa, ikinci en iyi seçeneğiniz onu iyice hortumlamaktır.

Her durumda, ana hedefiniz büyük, görünür çöpleri (örümcek ağları, yaban arısı yuvaları, yapraklar) ortadan kaldırmak ve bu ince kurum ve tozu temizlemek olmalıdır.

Evinizi Aynı Renk veya Daha Koyu Boya

Dış cephe renginizi değiştirmeyi seçtiğinizde kendiniz için daha fazla iş yaratırsınız . Yeni kaplama mevcut kaplamadan daha hafif olduğunda iş miktarını önemli ölçüde artırır. Tek kat boyamada bile , eski renk genellikle bazı bölgelerde görünmeye devam edecektir. Yine de aynı rengi boyadığınızda, bu alanlar birbirine karışır.

Mevcut evin rengini bilmiyorsanız, bir soyma boyası alanı bulun, çekip çıkarın ve bir boyahaneye götürün. Soyulma boyası yoksa, kurutucu havalandırma deliği veya kalıplama şeridi gibi boyalı bir öğeyi çıkarın. Boya deposu genellikle mevcut renkle eşleşebilir .

Renginizi değiştirmek istiyorsanız, bir sonraki rengi mevcut renkten daha koyu yapmayı düşünün.

Aynı rengi veya daha koyu bir rengi kullanmak, sadece tek kat döşemeyi kolaylaştırır.

Önemli Yalnızca Gerektiğinde

Boyayı uygulamadan önce evinizin tam bir astara ihtiyacı var mı ? Belki değil.

Boya iyi durumda olduğunda ve aynı rengi yeniden boyadığınızda astar uygulamasına gerek yoktur.

Yine de sorunlu alanlar bir astar gerektirecektir. Çıplak ahşap, ahşap dolgu, pas lekeli alanlar: tümü astarlanmalıdır. Sadece çıplak noktalarınız varsa, dörtte bir dış cephe astarı yeterli olacaktır. Tüm evi değil, boyanmamış ve astarsız alanları astar ile vurun.

Bir uyarı, astarlanmış alanların boyanın içinden görüneceğidir. Bu nedenle, son katınız saf beyaz olmadıkça, sadece açık renkli boya astarını gizlemek için ekstra bir kat boya uygulamanız gerekebilir.

Boya Kazıma İşlemini En Aza İndirin

Kazıma boyası , evrensel olarak sevilmeyen bir boya alt kümesidir. Boyayı birkaç saat kazıdıktan sonra, nispeten daha kolay olan fırçalama, yuvarlama veya püskürtme işlerini özleyeceksiniz.

Boya kazıma ile ilgili bir sorun, bir bölümün her zaman diğerine yol açmasıdır. Boyanın kenarları aşağıda kalacaksa, muhtemelen onu yalnız bırakabilirsiniz. Yeni boya kenarları kapatacak ve yerinde kalmasına yardımcı olacaktır. Nispeten sağlam bir kenara ulaşana kadar kazıyın, ardından o kenarda durun.

Evdeki tüm boyayı çıkarmanız gerektiğini fark ederseniz, boyayı mekanik olarak çıkarmak için ev boyacıları veya bir ekip kiralamanın zamanı gelmiştir.

Düz Yüzeyleri Rulo ile Boya 

Boya haddeleme, geniş alanları hızlı bir şekilde örtmenizi sağlar. Yakalama, birçok siding türünün yuvarlanmaya uygun olmamasıdır. Örneğin, shiplap siding, bir boya rulosu ile boyamak zordur (yine de, bir rulo ile boyanabilir).

Evinizin düz dış cephesi veya hatta büyük düz bölümleri varsa, bu bölümleri hızlı bir şekilde kapatmak için bir boya rulosu ve bir uzatma direği kullanın.

Geniş Alanlara veya Ayrıntılı Alanlara Püskürtme

Boya püskürtme hem zamandan tasarruf sağlar hem de zamandan tasarruf sağlar. Bir yandan püskürtme, geniş alanları veya birçok ayrıntı içeren alanları hızlı ve verimli bir şekilde kaplamanıza olanak tanır.

Öte yandan, boya püskürtme çok fazla hazırlık gerektirir. Boyanamayan yüzeyin her yeri ve 20 fitlik mesafe kapatılmalıdır. Narin bitki örtüsü veya çiminiz varsa, bu alanlar da örtülmelidir. Yazın geç ise ve sezon için çimlerden vazgeçtiyseniz, muhtemelen üzerini örtmeden püskürtme yapabilirsiniz.

Eviniz mimari detaylar açısından zenginse, boya püskürtmeye harcadığınız zaman birçok kez kendini amorti edecektir. Ayrıntılar genellikle fırça çalışması anlamına gelir ve fırça çalışması her zaman yavaştır. Ancak, boyanmamış alanları gereksiz zaman veya çaba harcamadan maskeleyebilirseniz, bu şiddetle tavsiye edilir.

Fırçaları veya Rulo Kapakları Temizlemek İçin Fazla Zaman Harcamayın

Cezalandırıcı bir boya gününden sonra yapmak isteyeceğiniz en önemli şey oturup soğuk bir içecek almaktır. Yani, yapmak isteyeceğiniz son şey fırçalarınızı ve rulo kapaklarınızı temizlemek . Ancak temizlik, boyama aletlerinizi uzun süre etrafta ve iyi durumda tutmak için önemli bir adımdır.

İçin boya rulosu kapakları , satın alma ucuz kaliteli silindir kapakları ve her boyama oturumunun sonunda imha edin. El işçiliğinin kritik gözlerle görüleceği iç mekan boyaması için daha kaliteli kaplamalar önerilir. Dış cephe boyası, ekonomik kalitede rulo kapaklar için daha elverişlidir.

Boya fırçalarıyla, yüksek kaliteli fırçalar satın almak ve onlara iyi davranmak en iyisidir. Bunu yapmanın en iyi yolu , iyi fırçalarınızı bir boya fırçası tarağı ve suyla temizlemektir. Boya fırçası tarakları, fırça temizleme süresini en az yarı yarıya azaltır. Daha da önemlisi, kıllar arasında kalan tüm boyayı çıkarmanıza yardımcı olurlar.

Rate this post

Ev Boyama Projesi ve Komple ev tadilat projeleriniz için İstanbul'da en iyi hizmeti veren profesyonel boya ustalarını seçin. Boyacı Ustası.

Ev Boyama ProjesiEv Boyama Projesi

İstanbul’daki en iyi ev boyacıları olarak yıllarımızda, çeşitli projelerden ve süreç boyunca, özellikle nereden başlayacağımızdaki mücadelelerden adil payımızı aldık. Müşterilerimize en iyi sonuçları vermek için, araştırmalarını yapmaları ve İstanbul’daki en iyi konut boyacılarından tavsiye almaları için onları teşvik ediyoruz. İstanbul’daki  boyacıları yaklaşmakta olan boya projenize hazırlanmanız için sizi teşvik ettiği birkaç şeyi öğrenmek için bu makale aracılığıyla bize katılın. Ve elbette, hazırlık süreciyle ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu bize sorun, karşınıza çıkan tüm soruları yanıtlamaktan mutluluk duyarız. 

Ev Boyama Projesine İyi Bir Plan

Renkler seçildikten sonra, boyama sürecini ve diğerlerinden önce veya sonra hangi parçaların boyanması gerektiğini düşünün. Örneğin duvar boyamadan önce tavan boyası yapılmalıdır. Süpürgelikleriniz, taç kalıplarınız ve pencere / kapı kaplamanız varsa, duvarları yapmadan önce bunları boyayın. Ayrıca, mobilyaları bir odadan diğerine taşımak zorunda kalacaksanız veya uzun süre kullanım dışı kalamayacak belirli odalarınız varsa, hangi odaları ne zaman boyayacağınız konusunda iyi bir planınızın olması gerekir. Bunların tümü sizin takdirinize bağlıdır. Bu plan, yaklaşan ev boyama projenizdeki ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize özeldir. Bir plan yapmaya çalışırken takılıp kalırsanız, İstanbul’daki boyacı ekibimizle konuşun ve süreci başlatmanıza yardımcı olabiliriz! 

istanbul ev boyama

Temizleyin

Etkili bir ev boyama projesi için bir sonraki adım çok önemlidir. Yüzeylerinizin temiz olması gerekiyor. İster iç ister dış olsun, boyamayı planladığınız alanın gerçek boyama başlamadan önce temizlenmesi ve hazırlanması gerekir. Boyamayı planladığınız duvarları hafifçe temizlemek için biraz sabun içeren nemli bir sünger kullanın. Yeni boyanın yüzeye düzgün bir şekilde yapışabilmesi için gres, kir veya diğer kirletici maddelerin temizlenmesini istiyorsunuz. Bugün iyi bir temizlik planını tartışmak için İstanbul’daki  boya ekibimizle konuşun. 

Yüzeylerinizi Koruyun

Son olarak mobilya ve yer döşemesi gibi boyanmayacak yüzeylerinizi korumanız esastır. Herhangi bir onarım veya boyama yapmadan önce, yerleri ve mobilyaları kaplamak için bant ve plastik muşamba kullanın. Işık anahtarını ve priz kapaklarını çıkarın. Kapı kollarını çıkarın veya bantla koruyun. Duvara monte edilen tüm aydınlatma armatürleri bantlanmalı veya geçici olarak çıkarılmalıdır. Bu adımı hafife almayın çünkü sonuçlarınızı yapabilir veya bozabilir. 

ev boyama

Evinizi boyamayı düşünüyorsanız uzmanlara danışmanızda fayda olabilir. İstanbul’un  en iyi  ev boyacısı olan Boyacı Ustası Hizmeti, evinizin boya renklerini sizin için mükemmel hale getirmek istiyor. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, mükemmel boya rengini, ürün türünü bulmanıza ve hatta sizin için projeyi tamamlamanıza yardımcı olabilir.  Konu ev boyama projeniz olduğunda seçeneklerinizi görüşmek için bugün bizi arayın !

Rate this post

İstanbul'da profesyonel ustalar ile kurumsal hizmet veren şirketimiz ev boyama, daire boyama, apartman boyama konusunda uzmandır. Boyacı

Ev Boyama UstasıEv Boyama Ustası

Duvarların güzel görünmesini sağlamak için genellikle kozmetik bir boya uygulamasından daha fazlası gerekir.

En son ürünler hakkında güncel bilgiler alıyoruz ve işiniz için doğru olanı kullanacağız; en kaliteli, çevre dostu boyalar

ve ürünler (VOC’ler düşük veya hiç yok – uçucu organik bileşikler).

Herkes boya yapabilir – ama profesyonel görünecek ve öyle kalacak mı?

Paranızı boşa harcamayın ve gerekli olmadan önce yeniden boyamak zorunda kalmayın. Doğru yapmak pahalı olduğu anlamına gelmez. Profesyonel esnafımız ilk seferinde doğru yapıyor.

Yeni gelişmelerdeki evleri olduğu kadar eski evleri de çok iyi biliyoruz. Her türlü kaliteli boyamaya ek olarak, orijinal sıvadaki büyük çatlaklardan yeni Alçıpan‘daki patlamış vidalara kadar her şeyi etkili ve doğru bir şekilde çözebiliriz.

Her türlü iç mekan yüzey koşulunda uzun yıllara dayanan uzmanlık kazandık. Önceki kaplamalarla ilgili sorunlar, su hasarı veya leke sorunları, çatlama veya alçı şişkinliği, kötü alçıpan dikişleri, vb. Gibi şeyler, yalnızca kozmetik olarak gizlemek ve boyamak ve en iyisini ummak yerine etkili bir şekilde çözülebilir.

Duvar onarımlarımız sadece yüzey derinliğinde değildir ve yüzeysel bir yama işi yapıldığında sıklıkla olduğu gibi yeniden ortaya çıkmayacaktır. Göze hoş görünmeyen şişkinlikler olmadan gevşek sıva sabitlemek, esnemeyi, çatlakları vb. Onarmak için çeşitli yöntemlerimiz var.

Benzersiz İstanbul iklimimize uygun dış cephe boyama çözümlerinde tam uzmanlığa sahibiz. Tam onarımlar ve uygun yüzey hazırlığı yapıyoruz ve mevcut en iyi ürünleri kullanıyoruz. Bu, düzenli olarak maruz kaldıkları değişen elementlere karşı koruma sağlamak için özellikle önemlidir – sıcak, soğuk, ıslak, kuru vb.

Evinizin dış cephesi korunmalı ve aynı zamanda güzel görünmelidir.

Bir boyat şirketinden daha fazlası olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. İşimizin, evinizin değerini korumak için harika görünmesine ve bunu makul maliyetlerle yapmanıza yardımcı olmak olduğuna inanıyoruz. En kaliteli boyaları kullanarak profesyonel hizmet veriyoruz. Yüzeyleri yeniden boyamaktan daha fazlasını yapıyoruz – yüzeyi, boyayı uygun şekilde kabul edecek şekilde onarıyor ve hazırlıyoruz, böylece uzun süre taze temiz görünümünü koruyacaktır. Profesyonel bir yüzey elde etmek için kapsamlı ürün bilgimizi kullanıyoruz – dayanıklı ve gelecek yıllar boyunca yepyeni görünmeye devam eden bir yüzey. Ve ilk seferde doğru yapıyoruz.

Müşterilerimizin yıllar içinde boyacı olarak yaptığımız çalışmalarla ilgili söylediği güzel şeyleri referanslarımız sayfamızda okumaya davet ediyoruz . Birkaç cümlenin tekrar tekrar ortaya çıktığını fark edebilirsiniz: örneğin, “profesyonel”, “nazik”, “verimli”, “tavsiye ederim”. Ancak, hizmetimizin değerinin belki de en kısa ve öz açıklaması şudur: “Kocam ve ben, şirketinizi kullanmak bu kadar kolay ve uygun maliyetliyken, kesinlikle bir daha asla kendimizi boyamayı planlamıyoruz.” Bunu kendimizden daha iyi söyleyemezdik.

Taze bir kat boya, yaşam alanınıza yeni bir soluk getirecek. İster satmayı düşünüyor ve evinizin kaldırım çekiciliğini artırmanız gerekiyor, ister kalmayı planlıyor ve ev tadilatına hazır olun, profesyonelce uygulanan boya, evinizin yeniden ışıltılı olması için uzun bir yol kat edebilir. Bu sezonun en sıcak rengiyle bir odayı güncelleyebilir veya tüm evinizi cesur tasarımlarla aydınlatabilir ya da temiz bir sayfa ile mekanlarınızı tazeleyebilirsiniz. Bu sezon evinizi süsleyin. ÜCRETSİZ bir fiyat teklifi ve renk danışmanlığı, başlamanın en iyi yoludur. Bize bugün ulaşın.

Ayrıca, ister yeniden satış için ister kendi keyfinize olsun, evinizin değerini daha da artırmak için onarımlar ve tadilatlar yapıyoruz. Duvar kağıdını çıkarma, alçı onarımı, elektrik deliklerini yamalama, çatlakları düzeltme, yeni alçıpan takma veya yeni boyanmış duvarlarınızı açmak için süpürgelik ve çıtalama gibi görevler profesyonel ekibimiz tarafından hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde yapılabilir.

Boyacı Ustası Hizmeti, ev ve ticari boya yüklenicisi olarak hizmet vermektedir. EVİNİZİ güzelleştirelim!

Rate this post

Boya Renklerini Seçerken Yapılan Hatalar Nelerdir? Boya rengi nasıl, neye göre seçilir? İstanbul Eksprex Boya Ustası Hizmeti

Boya Renklerini Seçerken Yapılan Hataların ÇözümleriBoya Renklerini Seçerken Yapılan Hataların Çözümleri

Yanlış boya rengini seçmek dünyanın sonu değil – evinizi boyamanın en heyecan verici yanlarından biri, ne kadar özgürlük ve esneklik denemeniz gerektiğidir! Ama bununla yüzleşelim; bir odayı boyamak büyük bir girişimdir. Bundan haftalar sonra kötü bir seçim yaptığınızı fark ederseniz, düzeltmek oldukça zor olabilir. Boya renklerini seçerken bu hatalardan kaçının!

Boya Renklerini Seçerken Yapılan Hataların Çözümleri
1) Dekorla çok uyumlu olmak

En sevdiğiniz tablonuzdan veya tabandan ilham almak harikadır, ancak duvar renginize tam olarak uyması için cazibeye direnmek harika. Bunun yerine, vurgu parçanızın gerçekten öne çıkması için rengin daha açık bir versiyonunu seçin. Alternatif olarak, dekor vurgunuzu daha parlak gösterecek tamamlayıcı bir renk kullanın.

2) Renk konusunda çok güvenli olmak

Nötrler güzeldir, bir odayı aydınlık ve temiz hissettirebilir – ayrıca neredeyse her şeyle uyumludurlar. Ancak tarafsız bir odaya karar verdiyseniz, onu da sıkıcı yapmamaya dikkat edin . Bir vurgu duvarı, sanat eseri, kilim veya mobilya şeklinde, odanın her yerine kontrast olarak daha güçlü renkler eklemeyi unutmayın.

Ayrıca, beyaz ve gri gibi temel nötrlerin çeşitli tonlarda ve sıcaklıkta olduğunu unutmayın. Alt tonların evinizin geri kalanıyla nasıl gittiğini düşünün.

3) Aydınlatmayı hesaba katmamak

Aydınlık bir şekilde aydınlatılmış hırdavatçıda gördüğünüz renk, onu oturma odanıza götürdüğünüzde çok farklı olabilir. Artı olarak evindeki ışık gün boyunca değişir, bu renk daha da fazla derinliği ortaya çıkarabilir.

Rüyanızın renginin bir kez hayalinizdeki renk olarak kalmasını sağlamanın en iyi yolu, 2 fitlik bir alanı fırçalamak ve gün boyunca ışık değiştikçe onu gözlemlemektir. Sizin için işe yaramadığı ortaya çıkarsa, evinizin ışığında istediğiniz efekti elde etmek için sizi doğru yöne yönlendirip yönlendiremeyeceklerini görmek için bir boya uzmanıyla konuşun.

4) Yanlış yüzey kullanmak

Yumurta kabuğu, parlak, yarı parlak, düz – seçtiğiniz bitiş duvarlarınızın görünümü üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Ayrıca temizlemenin ne kadar kolay olduğuna göre değişir. Düz boyalar, yatak odalarında ve pek çok duvarın dağınıklığını görmeyen diğer alanlarda temizlenmesi ve en iyi şekilde çalışması en zor olanlardır. Yumurta kabukları, satenler ve yarı parlakların hepsinde artan bir parlaklık var, bu da bir odayı aydınlatmaya yardımcı olabilecekleri ve aynı zamanda mutfak veya çocuk odası için daha akıllıca bir seçim olacağı anlamına geliyor.

5) Odanın nasıl hissetmesini istediğinizi düşünmemek

Yatak odasında huzur içinde uyumak ister misin? Yemek salonunda canlı partiler mi düzenleyeceksiniz? Aile odasında gevşemek mi? O zaman bir boya rengi seçerken bu ruh hallerini göz önünde bulundurun. Cesur, parlak renkler size enerji verebilirken, daha yatıştırıcı tonlar sizi sakinleştirecek şeylerdir. Belirli bir odadayken nasıl hissetmek istediğinizi aklınızda tutmak, bunu gerçekleştiren boyayı seçmenize yardımcı olacaktır.

Rate this post

Tüm boyacılar aynı değildir, Bu yüzden İstanbul Boya Ustası Firmalarından bizi seçerek sadece profesyonel bir boya ustası seçimi yapın.

İstanbul Boya Ustası Firmalarıİstanbul Boya Ustası Firmaları

Bazı konular tekrar gözden geçirilmeye değer… ve bu kesinlikle onlardan biri!

Düzenli olarak, bize aynı soruyu soran ev sahipleriyle karşılaşıyoruz – neden? Her zaman keşfedilecek KENDİN YAP seçeneği varken, İstanbul Boya Ustası Firmaları neden mantıklı ?

Elbette, tamamlanmış bir projeden geri adım atmanın ve “Evet, bunu yaptım” demenin en azını söylemek için tatmin edici olduğunu inkar edemeyiz. Yaptığımız her işten keyif alıyoruz.

Ve bu tür el işçiliğine eşlik eden övünme haklarının yanı sıra, yol boyunca birkaç kuruş tasarruf etmenin inkar edilemez cazibesi de var.

Öyleyse durum buysa, neden devam edin ve profesyonel bir İstanbul Boya Ustası Firmaları kiralayın?

Kısa cevap – iç mekan boyaması her zaman göründüğü kadar kolay değildir.

Aslında, nadiren öyle. Hemen hemen herkesin bir duvarı boyayabileceğini söylemek doğru olsa da, herkes bir duvarı bir profesyonel gibi boyayamaz.

Sayısız araç, teknik, aksesuar, yüzey vb. Hakkında kapsamlı bilgi ve deneyime sahip değilseniz, bunu yapanların sonuçlarını gerçekçi bir şekilde çoğaltmayı bekleyemezsiniz.

Şöyle söyleyelim – herkes bir makas alıp biraz saçını kesebilir, ancak saçınızı kesmesi ve şekillendirmesi için rastgele birine gerçekten güvenir miydiniz? Elbette hayır – güvenebileceğiniz bir sonuç için uzmanları işe alırsınız!

Belki oldukça belirsiz bir örnek, ancak yine de kendin yap ve profesyonel seçenekler arasındaki önemli farkı açıkça ifade eden bir örnek. İşleri biraz daha derinlemesine incelersek, işte profesyonel bir boyacı işe almaktan asla pişmanlık duymamanız için altı önemli nedenden oluşan kısa bir özet:

  1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Sağlık ve güvenlik

Birincisi ve en önemlisi, resim sağlığa zararlı olma potansiyeline sahiptir. Özellikle garip ve yüksek alanlarla uğraşırken veya belki de potansiyel olarak tehlikeli ürünlerle çalışırken.

Profesyonelleri işe almanın en iyi yanlarından biri, bu risklerin kesinlikle sizin için geçerli olmamasıdır!

Yanınızda deneyimli boyacılardan oluşan bir ekiple güvende ve sağlıklı kalın.

  1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Zamandan tasarruf

İşi aceleye getirmeyi planlamıyorsanız – ki bu kendi başına büyük bir hatayı temsil eder – işi halletmek size oldukça zaman alacaktır. Acele edin ve pişman olacaksınız, sade ve basit.

Profesyonel boyacılarla farkı yaratan şey, birkaç günlük zamanınızın nasıl sadece birkaç uzman saate sıkıştırılabileceğidir.

Daha iyi sonuçlar ve daha hızlı sonuçlar, size bol miktarda zaman kazandırır.

  1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Garantili Sonuçlar

Bundan bahsetmişken, kendinize gerçekçi bir şekilde tatmin garantisi verebilecekmişsiniz gibi değil. Uzaktan memnun kalacağınız sonuçlar üreteceğinizden de emin olamazsınız.

Profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışmanın en güzel yanı, yerinde bir memnuniyet garantisi ile, kelimenin tam anlamıyla olağanüstü bir sonucun garanti edilmesidir.

Bu, kelimeye baştan itibaren gönül rahatlığı ve rakipsiz bir sonuç anlamına geliyor.

  1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Uzun ömür

Neden bazı boyama işleri 10 yıldan fazla sürerken diğerleri birkaç ay içinde kötüleşiyor? Kısa cevap… pekala, muhtemelen anlayabilirsiniz.

İlk hazırlıktan boyaların ve astarların kalitesine, uygulama yöntemlerine kadar, sürece koyduğunuz her şey sonuca yansıyacaktır.

Profesyonelleri işe alın ve bir süre daha onların yardımına ihtiyaç duymayacaksınız. Kendin hallet ve daha farkına varmadan merdivene geri dönebilirsin!

  1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Minimum Kesinti

Profesyonel boyacılar, en zorlu işleri bile kesintiyi en aza indirecek ve normal yaşamın devam etmesine izin verecek şekilde nasıl yapacaklarını bilirler.

Bu, iç mekanlarınızın taze bir boya tabakasına ihtiyacı olduğu için, işlerin taşlama durmasına neden olmayacağı anlamına gelir.

Özellikle zorlu bir aile evini dengelemeye ve yönetmeye çalışırken, asgari düzeyde kesinti ancak iyi bir şey olabilir.

  1. İstanbul Boya Ustası Firmaları Maliyet etkinliği

Son olarak, manuel boyama işlerine eşlik eden görünür tasarruflar her zaman göründükleri gibi değildir. Bunun nedeni, hangi yoldan giderseniz gidin, gerekli ekipmanı, aksesuarları, astarları, boyaları vb. Almanız gerekecek.

Size özel toptan satış fırsatlarına ve indirimlere erişim ile sektördekinden daha yüksek fiyatlar ödeyeceğiniz garanti edilir.

Uzun lafın kısası – Kendin-yap seçeneğine kolayca daha fazla harcama yapabilir ve yine de düşük sonuçlarla çıkabilirsiniz.

Ve işte karşınızda – bir fırçayı kapmadan ve kendinize başlamadan önce en azından İstanbul Boya Ustası Firmaları danışmanın iyi bir fikir olmasının altı nedeni var .

Hizmetlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak veya yükümlülük içermeyen bir fiyat teklifi almak için, bugün İstanbul Boya Ustası Firmaları müşteri destek ekibinin bir üyesiyle iletişime geçin.

Rate this post

İstanbul En İyi Boya Ustası ile hemen tanışın. İstanbul'da ev, işyeri, okul, kreş, hastane ve mülklerin boyaması için profesyonel çalışır.

İstanbul En İyi Boya Ustasıİstanbul En İyi Boya Ustası

İstanbul Boya Ustası hem (En İyisi) olan ustaları evinizi yeni bir kat boya veya yeni bir dış cephe kaplaması kadar hiçbir şey tazeleyemez.
İstanbul Boya Ustası, İstanbul bölgesinde, dış ve iç cephe boyama ve dış cephe kaplama hizmetleri dahil olmak üzere konut boyama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.
İstanbul’da Sunduğumuz Boya Hizmetleri
İstanbul’da boya kendiniz yapmak için kolay bir şey gibi görünse de aslında doğru yapmak zor bir iştir.
Her biri on yıldan fazla boya tecrübesine sahip, aşağıdaki hizmetleri gerçekleştirebilen usta boyacılarımız ve kalfalarımız var.
İstanbul İç Cephe Boyama

İstanbul İç cephe duvarlarınızın rengi, evinizin genel havası için önemlidir.

Parlak renklerin göze çarpmasını ister misiniz? Ya da rahatlamanıza yardımcı olması için daha sessiz, nötr tonları mı tercih edersiniz?

Neyi seçerseniz seçin, boyacılarımız size istediğiniz duvarları verebilir ve bizler harika görünen ve duvarlarınızı koruyan yüksek kaliteli boya kullanıyoruz.
İstanbul Boya Ustası, İstanbul bölgesindeki konut boyama işlerinizden herhangi biri için bize güvenin.

İstanbul Boya Ustası tarafından tamamlanan bir başka harika iç proje. Beyaz, odaya daha modern bir görünüm veren tüm tuğlayı yıkadık. Ücretsiz teklif için lütfen bugün bizi arayın!

İstanbul Dış Cephe Boyama

İstanbul’da yapacağınız en büyük yatırımı korumak söz konusu olduğunda dış cephe boyası daha da önemlidir.

Ek olarak, yeni boya, evinizin görünümünü tamamen değiştirmenin basit ve etkili bir yoludur, böylece kaldırım çekiciliğini artırır ve evinizin değerini yükseltir.

İstanbul Sıva ve Dış Cephe Kaplama

 

Sıva ve Cephe Kaplama

 

İstanbul Boya Ustası sadece boyamakla kalmaz.
Her evin kendine özgü bir tarzı olduğunu anlıyoruz, bu nedenle boyamanın yanı sıra dış cephe kaplaması ve sıva hizmetleri de sunuyoruz.
Çoğu dış cephe kaplaması türü yalnızca birkaç on yıl dayandığından, bu malzemeleri onarmanıza ve değiştirmenize yardımcı oluyoruz.
Çoğu insan evlerinin dış bakımını görmezden gelir ama biz yapmayız.
Evinizi korumaya ve güzel görünmeye devam edelim.
İstanbul Boya Ustası, hem içeride hem dışarıda size İstanbul  en iyi konut boyama hizmetlerini sunmaya kararlıdır. İşimiz uzun ömürlüdür ve sadece en iyi malzeme ve ekipmanla yapılır.
Ayrıca diğer teklifleri de eşleştireceğiz ve işimiz için harika bir garanti sunacağız.
Ücretsiz bir teklif için bugün bizi arayın .
Rate this post