Etiket: Boyacı Fiyatları

Boyacı Ustası, Boyacı ustaları, boya ustaları, en yakın boyacı ustası, hesaplı boyacı ustası, kaliteli boyacı ustası, istanbul boyacı ustası.

Boyacı ustası fiyatlarıBoyacı ustası fiyatları

Boyacı ustası hizmetleri almak istediğiniz bir telefon uzağınızdayız. En ekonomik ve en kaliteli hizmeti verme mottosuyla girdiğimiz bu sektörde daima gelişmeye ve en iyi hizmeti vermek adına çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik.

Kadromuzda uzun yıllardır bu işi yapan ve oldukça büyük bir tecrübe kazanmış boya ustası arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimizi

memnun edebileceğimiz bir iş çıkarmak için özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Bu sektörün büyüklüğünün farkındayız ve burada en iyi hizmeti vermekte de kararlıyız.

2021 Boyacı ustası fiyatları

Boya ustası kolay bulunabilen bir meslek değildir.

Piyasada onlarca insan ben boyacı ustasıyım diye gezinir ama hiç birinin tecrübesi firmamızdaki boya ustalarımız kadar yoktur.

Bu konuda oldukça iddialıyız çünkü biz en iyi hizmeti vermek üzerine kurulmuş bir firmayız.

Bunun içinde bu sektörde tecrübenin ve kalitenin olmazsa olmaz olduğunu bildiğimiz için şirketin temelini bunun üzerine kurduk.

Badana Ustası

Boya ve badana ustası konusunda kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Bu alanda iş yapan zanaatkarların en iyilerini firmamızda bulundurduğumuzu düşünüyoruz. Bu da bize oldukça büyük bir güç veriyor.

Ekibiniz ne kadar iyiyse, hem fiyat olarak hem de kalite olarak neler yapabileceğinizin sınırı olmaz.

Bu yüzden çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz ki biz bu hizmet sektörünün en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmetini veren ender firmalardanız.

2022 Boyacı ustası fiyatları

Boyacı dediğimizde herkesin aklına çok basit bir meslek dalı gibi geliyor.

Oysa büyük bir emek ve güç sarf ettiren bir meslek dalıdır.

Altı üstü ruloyu boyaya batırıyor, duvara sürüyor mantığı ile görenlerin anlayamayacağı kadar büyük ve zorlu bir iştir.

Zira önce tüm eşyalar ve yerleri güvence altına alınması için kaplanır, eşyalar çekilir. Ardından boya duvarlara sürülür.

1 kat, 2 kat derken gölge kalmasın diye uğraşılır. Tavanı boyamak zaten adeta bir ölüm gibidir.

Boya bittikten sonra ise eşyaları yerine yerleştirmesi ve kaplamaların

kaldırılması derken ve tüm bu işleri çok çabuk bitsin diye çok hızlı bir şekilde yaparken sarf edilen gücü görmelisiniz.

Hesaplı Boyacı

Hesaplı boyacı aradığınız zaman firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Zira piyasada bulunan en uygun işçilik fiyatlarını firmamız olarak biz sizlere sunuyoruz.

Bu fiyatları belirlerken ürünün kaliteli kullanılmasını, işçiliğin kaliteli olmasını ve sürecin hızlı bir şekilde bitmesini de hesaba kattığımızı söylemeliyiz.

Çünkü çoğu firma uygun fiyata iş yapsa da bu hizmetleri sağlayamadığını biliyoruz.

2+1 Ev Boyama Fiyatları

2+1 ev boyama fiyatları firmamızda oldukça uygun şekilde verilmektedir.

Bir günde teslim etmek şartı ile ve tüm malzemeleri firmamız tarafından kullanılmak üzere 800 lira ile 1000 lira arasında değişen ücretlerle sizlere sunuyoruz.

Burada ki fark ise malzemelerde farklılıklar ve evin büyüklükleri ile alakalı farklılıklar olacaktır.

Boyacı Fiyatları

Boyacı fiyatları firmamız bulunmaz. Yani biz iş olarak olaya bakar ve kaç kişi çalıştırılsak çalıştıralım tek bir fiyat belirlenir.

Biz aldığımız işleri bir günde teslim etmeyi planlayan ve bu yolda ilerleyen bir firma olduğumuz için genellikle aldığımız işlere 4 kişilik bir ekip ile başlarız.

Bu sayede işlerimiz çok kısa sürede ve istenen kalitede biter.

Boya Badana Ustası

Boya badana ustası aradığınız zaman firmamıza bir göz atmanız yeterli olacaktır. Piyasada bulabileceğiniz en tecrübeli ve en başarılı iş çıkartan ustalardan oluşan bir kadromuz var.

Bu kadromuz sayesinde çok gülü ve çok dik bir şekilde yaptığımız işin arkasında durabiliyoruz.

Çünkü biliyoruz ki biz kaliteli bir iş çıkartıyoruz.

Rate this post

Boya Markası Maliyeti Etkiler mi? İç cephe veya dış cephe boyamada bir boyacı ustası her zaman kaliteli boya seçmelidir. Boyacı Maliyeti.

Boya Markası Maliyeti Etkiler mi?Boya Markası Maliyeti Etkiler mi?

Tüm boyaların eşit yaratıldığı, boya endüstrisinde yaygın bir yanılgıdır. Ancak bu gerçeklerden daha fazla olamaz. Piyasada bulunan boya ürünlerinin kalitesi ve maliyetinde geniş bir yelpaze vardır ve kullandığınız ürün projenizin maliyetini büyük ölçüde etkileyebilir. 

Bu, evinizin dış cephesini boyamanın ne kadara mal olacağını belirlerken önemli bir faktördür. Örneğin; Ekonomik boyaların maliyeti galon başına daha düşük olacaktır, ancak genellikle doğru kaplama ve kalınlığı elde etmek için daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız. 

Çizgi üstü bir boya teneke başına daha yüksek bir fiyatı olacak, ancak çok daha üstün kapsama ve uzun ömür sağlayacaklar. Bu nedenle, bir ekonomik boya size para kazandıracak, ancak daha kısa sürede yeniden boyayacaksınız, hatta en üst boyanın maliyeti daha ön plana çıkacak, ancak önemli ölçüde daha uzun sürecek.

Boyamaya Maliyet Katan Faktörler
 1. Evde kaç renk var?  Bir evde kullanılan her renk için, boyacılar veya boya yeni rengi sunmadan önce tüm ekipmanlarını temizlemelidir. Ek renkler ayrıca daha fazla maskeleme gerektiği anlamına gelir ve bu da işçiliği ve malzemeleri artırır. Çoğu şirket, izin verdikleri standart sayıda renge sahiptir ve ardından her ek renk için renk başına bir ücret alır. Kişisel olarak 4 renge kadar izin veriyoruz ve ardından dörtten fazla her ek renk için 1200 TL. / renk alıyoruz.
 2. Kaç pencerenin maskelenmesi gerekiyor? Maskeleme, herhangi bir boya projesinin büyük bir parçasıdır ve genellikle gözden kaçar. Plastik ve kağıt her işte önemli miktarda eklenir ve boyamaya hazırlanmak çok zaman alır. Pencereleri temiz tutmak ve korumak için her pencerenin maskeleme filmiyle tamamen maskelenmesi gerekir.
 3. Ahşap pencereleriniz var mı? Vinil veya fiberglas pencerelerin aksine ahşap pencereler, boyama söz konusu olduğunda biraz daha fazla TLC gerektirir. Her pencereye yağ bazlı bir astar uygulanmalı ve daha sonra elle boyanmalıdır. Sahip olduğunuz ahşap pencere sayısına bağlı olarak, projenize eklenen 1500-2000 TL. arasında herhangi bir yerde görmeyi bekleyebilirsiniz.
 4. Etrafta çalışmak için zorlu bir çevre düzenlemesi var mı? Eğimli araziye inşa edilmiş üç katlı yürüyüş yolları ve evler, son derece zorlu erişim sorunlarına sahip olabilir. Eviniz ek ekipman veya güvenlik önlemleri gerektiriyorsa, çoğu boyacı ek bir maliyet ekleyecektir.
 5. Ev ne kadar uzun? Tahmin edebileceğiniz gibi, 95 metre kare bir evi boyamak, 3 metrelik bir evi boyamaktan daha zordur. 3 katlı evleri boyamak için gerekli olan merdivenler daha büyük, daha ağır ve kullanımı daha tehlikelidir. Tipik olarak, 3 katlı bir evi boyarken, boyama işinin harika görünmesini sağlamak için birden fazla merdivenin kurulması ve hızla taşınması gerekir.
 6. İş ne kadar ayrıntılı? Bu, ne kadar kesim ve kaç rengin mevcut olduğu ile örtüşüyor ama bu şekilde düşünün; büyük boş bir duvarı boyamak, çok sayıda şekil, dönüş ve kesit içeren bir şeyi boyamaktan daha kolaydır.
 7. Boyanan alt tabaka nedir? Alt tabaka, evinizin yanında olduğu malzemedir. Orada çok çeşitli alt tabakalar var, ancak birkaç örnek sedir kaplama, sert tahta, MDF, sıva ve tuğla olabilir. Alt tabaka, projenizde ne kadar boya kullanılacağını belirleyecektir. Örneğin; ham tuğla, önceki boyalı tuğladan daha fazla boya kullanacaktır. Bunun nedeni, tuğlanın oldukça gözenekli olmasıdır, bu yüzden onu ilk kez boyadığınızda, o boyanın çoğunu emecek ve bu da eşit bir kaplama elde etmek için daha da fazla boya kullanma ihtiyacı doğuracaktır. Sıva bu şekilde tuğlaya benzer, ancak aslında tuğladan daha fazla boya emecektir. Daha fazla boya, sıva, beton ve tuğlaya ihtiyaç duymanın yanı sıra, boyayı yüzeye bastırmak ve uygun yapışma ve dayanıklılığı sağlamak için bir arka rulo da gerektirir.
 8. Kapı önü veya çit boyama dahil mi? Kapı önü ve çitinizin, evinizin boyanmasıyla birlikte boyanmasını istediğinizde bunlara tam hizmet projeleri diyoruz. Güvertenizin veya çitinizin boyutuna ve durumuna bağlı olarak, ek bir toplam maliyete bakacaksınız.
 9. Değiştirilmesi gereken ahşap var mı? Ahşap işleri, genel boya projenizin maliyetini önemli ölçüde değiştirebilecek başka bir faktördür. Dış cephe kaplaması ve döşeme tahtaları arızalandığında, değiştirilmeleri gerekir. Bir evin bakımı yıllar boyunca düzgün bir şekilde yapılmamışsa, ahşap işleri hızla artabilir, bu nedenle her zaman çürümüş tahtaların üzerinde kalmanızı ve bunları mümkün olduğunca çabuk değiştirmenizi veya mühürlemenizi öneririz. Tüm boya şirketleri ahşap değiştirme hizmeti sağlamaz, bu nedenle onaylamak için doğrudan boyacınıza danışın. Ahşap değişimine ihtiyaç duyan çoğu müşteri, bu iş için ek olarak 1600-4500 TL daha görecektir. Tam yeniden tarafların tamamen farklı bir fiyat noktasına sahip olduğunu unutmayın.
 10. Evde kurşun boya var mı? Kurşunlu boyanın ek maliyetine girmeden önce, boyacınıza kurşun sertifikalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İstanbul’da kurşun sertifikalı çok az boya şirketi var, bu yüzden evinize liderlik edecek bir boyacı seçmek söz konusu olduğunda araştırma yapıyor musunuz? 1978’den önce, kurşun boya hala konutlarda kullanılıyordu. Açıkçası, o zamanlar bilmediğimiz şey, kurşun boyanın toksik ve çocuklar ve hayvanlar için potansiyel olarak zararlı olduğuydu. Bunu akılda tutarak, bir kurşun evi boyarken en önemli şey kontrol altına almaktır. Kurşun boya, timsah derisine benzeyen, evin alt tabakasını çatırdatmaya ve patlamaya meyillidir. Bu, evi hazırlamak için içeri girip bu alanları kazımaya başladığınızda, epeyce kurşun boya parçasına sahip olacağınız anlamına gelir. Kurşun boyanın ele alınması söz konusu olduğunda, bunları plastik olarak toplamak ve uygun şekilde atmak temel güvenlik önlemidir. Ekstra kalın maskeleme plastiği, solunum maskeleri ve tulumlar, kurşun boyayla ilişkili ek maliyetlerden sadece birkaçıdır.
Ev Boyama için Ortalama Maliyet Nedir?

Gördüğünüz gibi, bir evin dış cephesini boyamanın ne kadara mal olacağını belirlerken bakılması gereken birçok öğe var. Sonuçta, her ev benzersizdir ve farklı unsurların ele alınması gerekecektir. Yine, çoğu proje için 15000 ila 24000 TL. arasında harcamayı beklemelisiniz. Bununla birlikte, evinizin şu anda hangi durumda olduğu hakkında iyi bir fikir edinmek ve oradan beklentiler belirlemek için evinizin etrafında bir yürüyüş yapmanızı öneririz.

Evinizin dış cephesini boyamanın ne kadara mal olacağı hakkında sorularınız varsa, doğru bir teklifte bulunmanızı ve oradan yola çıkmanızı tavsiye ederiz. Detaylı bilgi için 0216 449 94 01 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Rate this post

En Uygun Boyacı ustası sonuçları?En Uygun Boyacı ustası sonuçları?

EVET! Kısa cevap bu. Ve maalesef, ülkenin dört bir yanındaki ev sahipleri bunu rutin olarak zor yoldan buluyorlar.

Yapması kolay bir hata. Anlıyoruz, gerçekten anlıyoruz. Sonuçta, biz ev sahibi veya küçük işletme sahibisiniz, bu yüzden bir bütçeye bağlı kalmanın ve mümkün olduğunca çok şey bulmanın ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz.

Peki, o kadar çekici olan ucuz boyacı ustası tahminlerinde sorun nedir ve maliyetinizin zaman içinde gerçekten yükselmesine neden olan nedir?

Pazarlık Yapan Boyacı Ustası ve Gizli Tehlikeleri

                                                                                  Ucuz Boyacı

Gerçek şu ki, eğer bir maliyet düşükse, maliyeti mümkün kılmak için bir şeyden fedakarlık ediyorsunuz. 

Bu şu soruyu akla getiriyor: en alt seviyedeki tahminin gizleme ve / veya eksik nedir?

İşte en önemli suçlulardan bazıları:
 • Yüzey Hazırlığı – Uygun hazırlık , her ikisi de paraya mal olan zaman ve beceri gerektirir. Bununla birlikte, boyama işleminin bu önemli erken aşamasını atlar veya en aza indirirseniz, bitmiş ürününüzün hem bitiş kalitesini hem de ömrünü olumsuz yönde etkilersiniz. Başka bir deyişle, iyi görünmeyecek veya uzun sürmeyecek, yani daha erken tekrar boyayacaksınız! Burada Boyacı Ustalarımız ve ekibi,  güzel, yüksek değerli bir ürün sunmak için onarım, temizlik, ev ve yüzeylerinizi koruma, yama, zımparalama ve gerekli olan her şeyi yapmak için sizlere zaman harcıyoruz .

 

 • Düşük Kaliteli Boya Ürünleri – Ucuz boya, iyi, ucuz! Ancak aynı zamanda işini etkili bir şekilde yapmaz, zayıf renk tutma, daha kısa bir ömür sunar ve bir yüzeyi kaplamak için daha fazla ürün gerektirir. Bu sorunların hiçbiri, size birkaç Lira tasarruf etmenin ötesinde size değer sunmuyor (yolda çok daha fazla harcayacağınız). Bildiğimiz üst düzey bir ürünü kullanmanın gerçek faydalarına inanıyoruz.

 

 • İşçi Tazminat Sigortası Eksikliği – Bu, birçok ev sahibinin sormayı bilmediği veya hiç bilmediği bir şeydir. Bu kapsamı taşımayan bir boyacı ustası maliyetini düşürür, ancak aynı zamanda ev sahibi olan SİZ’i herhangi bir işyeri kazasından sorumlu tutar. 

 

 • Tutarsız Çalışanlar – Küçük, daha ucuz boyama şirketleri, taşeronlara veya yüksek bir ciro oranına sahip bir çalışan nüfusuna güvenme eğilimindedir. Bu, daha düşük kaliteli iş, size sunabilecekleri deneyim ve kalite konusunda daha az yatırım ve genel bir sorumluluk eksikliği anlamına gelir.

 

 • Teminat Yok – Yatırım yapılan, kendini işine adamış bir boyacı hizmeti veren şirket garantiler ve garantiler sunacak ve onların yanında durabilecek. Havada kalan laflar garanti vermez ya da onurlandırmayabilecekleri bir şey sunar.
Bu Bilgileri Neden Sizinle Paylaşıyoruz?

Çalışma alanımızda, iyi niyetli bir ev sahibi zor kazanılan Liralarını yanlış şirkete verdiğinde neler olabileceğini ilk elden gördük. 

Bu iç perspektifi, ihtiyaçlarınızı karşılamak için EN İYİ boyacı yüklenicisini bilgili bir şekilde bulmanızı bilgilendirme, uyarma ve yetkilendirme umuduyla paylaşmak istiyoruz.

Siz bunu hak ediyorsunuz ve eviniz de öyle!

Gerçek Çalışanlar ve Gerçek Garantili Gerçek Bir Şirkete İhtiyacınız Var

İstanbul’un bir semtinde veya bölgesinde yaşıyorsanız, sizi ev boyama ihtiyaçlarınızı karşılamak için Boyaciustasihizmeti.com’un dostane ekibiyle iletişime geçmeye davet ediyoruz. 

Kurulduk, topluluklarımıza yatırım yaptık, tüm uygun kapsamı ve bilgileri taşıdık ve  harika ekibimizi de seveceğinizi biliyoruz.

Alanınızı renklendirelim ve bu süreçte size tam bir gönül rahatlığı sunalım!

Rate this post