Etiket: acil boyacı

İç Cephe Boya Rengini Seçmeİç Cephe Boya Rengini Seçme

Bir boya rengi seçerken, odaya bir bütün olarak bakmak en iyisidir. Mobilyanın rengi, zemin kaplaması ve sanat eseri, rehber olabilir veya odayı hangi renklerin güzelleştireceği olabilir. Bir odadaki duvarların rengi, sakinleştirici veya daha dramatik bir ortam yaratabilir. Hangi rengin en iyi seçim olduğu için ne istediğinize bağlıdır. Renk şemaları seçerken birçok iç tasarımcı tarafından kullanılan bazı yönergeler aşağıdadır.

Bir Odak Parçası Seçin – Odada beğendiğiniz büyük bir eşya seçin ve eşyadaki tüm renklere bakın. Bu bir kilim, bir mobilya parçası veya sanat eseri olabilir. Beğendiğiniz renkleri seçin ve bir palet oluşturun. Duvarları nötr boyamak istiyorsanız, parçada daha açık tonları arayın. Beyazın yüzlerce tonu olduğunu unutmayın. Çatışmasını istemiyorsun.

Yukarı Çıktıkça Daha Hafif Olun – Her alanın doğayı taklit etmesi iyi bir kuraldır. Genellikle daha koyu renkler, gökyüzündeki en açık renklere kadar yükselen zemindedir. Zeminin en koyu renk, duvarların orta renk ve tavanın en açık renk olmasını sağlayın. Bu, herhangi bir iç odanın iyi görünmesini sağlamanın kesin bir yoludur.

Drama veya Serenity Üzerine Karar Verin – Drama, renk tekerleğinde zıt renkler seçilerek ve vurgulu bir duvarda daha derin tonlar kullanılarak veya tüm odayı kaplayarak oluşturulabilir. Koyu kırmızı duvarlı bir yemek odası veya mor ve turuncu renkli bir oturma odası düşünün. Daha dingin bir his için duvarlarda benzer renkler (renk çarkında yan yana iki renk) veya açık toprak tonlarında renkler seçin.

Renk Göster – Herhangi bir odaya iki harika ekolayzırdan birini ekleyerek renk patlaması yapabilirsiniz. Çoğu insan beyazın rengi öne çıkardığını düşünür, ancak siyah da öyle. Siyah, odanın geri kalanını netleştirir. Öneri, duvarları siyaha boyamak değil, diğer renklere denge ve anlam kazandırmak için alt dolaplar, bir mobilya, resim çerçevesi veya siyah bir vazo gibi bir şeye sahip olmaktır.

Gri Yeni Beyazdır – Gri şu anda çok moda çünkü her tarzda çalışıyor. Sıcak veya soğuk bir tonu var gibi görünebilir ve pastel veya koyu olan diğer birçok renkle iyi görünebilir.

Denenmiş ve Gerçek Renk Kuralına Bağlı Kalın – İç dekorasyonda kullanılan altın bir kural vardır. Odanın %60’ını tek renk, %30’unu başka bir renk ve %10’unu üçüncü bir renk yapın. Bir örnek, duvarlarınızı bir renge boyamak, kanepeyi başka bir renk yapmak ve üçüncü bir renkte bir sandalye eklemek olabilir.

Birçok insan odaları için doğru boyayı seçmekte zorlanıyor. Eğer bu gruptaysanız endişelenmeyin. Yalnız değilsiniz. Bu yüzden birçok insan bir profesyonelden tavsiye alır. İster bir iç mimar, ister bir uzmandan renk danışmanlığı alın, bu size gönül rahatlığı verebilir. Anahtar, ayarlamak istediğiniz ruh halini veya biri uzaya girdiğinde sahip olmak istediğiniz duyguyu belirlemektir.

Rate this post

Acil Boyacı HizmetiAcil Boyacı Hizmeti

Acil Durum Boyama projesi, genellikle
öngörülemeyen bir nedenden dolayı en kısa sürede veya önümüzdeki birkaç gün içinde tamamlanması gereken bir şeydir. Gerekirse 24 saat içinde projenize bir Boyacı(lar) getirebiliriz.

 • Eviniz Satılık olarak piyasaya sürülmekte ve listelemeden önce boyanması gerekiyor ve Açık Evden boyamaya kadar çok az zaman var.
 • Su kaçağı tespit edilmiş ve kısa süre içerisinde tavan veya duvar tamiri ve boyaya ihtiyaç duyulmaktadır.
 • Beklenmeyen konukların gelmesi ve bir odanın boyaya dikkat etmesi gerekiyor.
 • Gerçekleştirilmesi ve “Yapılacaklar” listenizden çıkarılması gereken daha küçük bir proje
 • Bir odanın, kısa bir fırsat penceresi ile döşenmeden önce bitirilmesi gerekir.
 • Bir “Yapılacaklar” listesi çok gecikti
 • Acil Boyacı Hizmeti için birkaç nedene bir örnek

Bir Acil Durum Boyacısı ne yapar ve biz kimiz:

Acil Durum Boyacısı, profesyonel bir boyacıdır ve genellikle boya endüstrisinin tüm alanlarında uzun yıllara dayanan profesyonel deneyime sahip boyacılar arasından bir ekip lideridir. Projenizi tamamlamak için gerekli deneyime ve araçlara sahip bir minibüsle projenize gelirler.

Yapabilecekleri ancak bunlarla sınırlı olmayan işler şunları içerebilir:

 • Daha ince ev kaplamaları
 • Profesyonel ev boyama
 • Duvar panosu tamiri
 • Tavan, duvar ve döşeme yeniden boyama
 • Güçlü yıkama/yumuşak yıkama
 • boyama
 • Tesisatçılar, elektrikçiler, su nedeniyle tavan onarımları
 • Evin her yerinde rötuş yapın.
 • Yukarıdaki örnekler ancak bunlarla sınırlı değildir, gerekirse ayrıntıları görüşmek için lütfen iletişime geçin.

Acil Durum Boyası Planlayın

Acil Durum Boyamayı Planlayın:

Boyacılar, ½ öğle yemeği molası ve 15 dakikalık iki kahve molası içeren 08:00 – 16:30 saatleri arasında planlanmıştır.

Acil Boyama fiyatlandırması:

 • Tüm fiyatlandırma, proje için gerekli araçlara sahip deneyimli bir profesyonel boyacı ve araçla günlük (yukarıda açıklandığı gibi 8,5 saat).
 • Dahil edilen malzemeler zımpara kağıdı, kazıma, rulo kapakları, plastik, bant, kova,tek kullanımlık gömlekler ve boya tepsisi olacaktır.
 • Projeniz için satın alınan astar, boya ve diğer tüm kalemler için ek maliyetler, projenin nihai maliyetine eklenecektir.
 • Günün Acil Boyacı : Proje bazlı ücret alınır. (Pazartesi-Cuma)
 • Aynı gün için ek boyacı : Lütfen fiyat alınız.
 • Hafta sonu fiyatları müsaitlik durumuna göre konuşulabilir.
Rate this post

Ev Boyama , İş yeri Boyama , Ofis Boyama , İç Cephe , Dış Cephe, Boyacı Ustası. Uygun fiyatlar. Kaliteli İşçilik. Boya Badana Hizmetler

Bir Odada Önce Neyi Boyarsınız?Bir Odada Önce Neyi Boyarsınız?

Bir odayı boyamaya karar verdiğinizde, yapmanız gereken ilk şey, boya fırçalarını çıkarmadan önce yaklaşımınızı planladığınızdan emin olmaktır. Boyamak istemediğiniz alanları bantlamalı ve odadaki zeminlerin korunduğundan emin olmalısınız.

Alanın büyüklüğüne bağlı olarak, çoğu zaman bir odayı boyamak için hazırlık çalışmasını yaklaşık bir günde tamamlayabilirsiniz.

Tüm mobilyalar odadan çıkarılmalıdır. Odada büyük mobilyalarınız varsa ve başka bir odaya taşıyamıyorsanız, duvarlardan uzakta olduğundan ve bir miktar damla örtü ile örtüldüğünden emin olun. Tavanı boyayacaksanız, avize gibi büyük aydınlatma armatürlerinin bağlantısını kesip çıkardığınızdan emin olun.

Bütün bir odayı boyarken en iyi yaklaşım yukarıdan aşağıya çalışmaktır. Bu, damlamaları ve akıntıları görmenize ve daha sonra bunları giderken düzeltmenize yardımcı olacaktır.

Boyuyorsanız tavanla başlayın ve ardından duvarları boyamaya devam edin. Kırpmadan önce duvarları boyamalısınız çünkü daha hızlı çalışabilirsiniz, bu da silindirlerin sıçramasına neden olabilir.

Rate this post