Etiket: Beşiktaş

KALİTELİ BOYACI USTASI ŞİRKETİKALİTELİ BOYACI USTASI ŞİRKETİ

Boya ustası sayesinde yaşam alanlarına müessir, ergonomik ve ekonomik fiyatlar ile müsait çözümler sunuluyor. Ev ve iş bölgeleri başta olmak üzere boyaya gereken her alanda, çok özenli ve hızlı şekilde  boyacı ustası yardımcı oluyor. ihtiyaç duyulan boyamaya yönelik en müsait malzemelerin kullanılması ile ömür alanları da daha ferah, renkli ve yeni görünüme kavuşuyorlar.

 

Ucuz boyacı ustası

Basit boya yöntemleri ile yaşam alanlarınızın en iyi ve yeni görünüme kavuşmaları için  ucuz boyacı ustası ergonomik çözümler sağlıyor. Evler ve işyerleri başta olmak üzere her türlü binaya iç ve dış boyama hizmetleri yardımıyla uzun süreli bir değişimden yararlanabilirsiniz. Boya yapılması ihtiyaç duyulan alanlara yönelik uygun hazırlık ve araç-gereç temini ondan sonra hemen başlamış olan boyama işlemleri, dikkatli ve özenli bir halde yapılarak, en kısa sürelerde tamamlanıyor.

Bu sayede ömür alanlarını hemen kullanmak da olası hale geliyor. Boya iç ve dış alanlarda yapının en çok dikkat çeken tarafı olduğundan, bu hizmetin uzmanlar tarafınca sunulması, doğru sonuçları alabilmenizi elde edecektir. Alanında tecrübe ile beraber boyama ihtiyacınıza yönelik en müsait çözümler sağlanmış oluyor. Boyama işleminin başından son kısmına kadar her zaman özenli şekilde davranılması ile birlikte talep edilen manzara de duvarlarda olası hale gelmektedir.

Ev boyama

Ev boyamak ömür alanlarının yeni bir görünüme kavuşması, temizlenmesi ve hijyenik hale gelmesi için çok önemlidir. Doğru zamanlarda tercih edilen ev boyama, her zaman yeni bir manzara kavuşturduğu için evlerin de estetik değerlerinin ve dolayısıyla mutluluklarının da artmasına destek verir.

Ev boyaması hizmeti kapsamında öncelikle lüzumlu olan keşifler sağlanmaktadır. Bu bulgu esnasında duvarların mevcut durumları tespit edilir ve boyama için en müsait hale getirilir. Nem ve rutubet yüzünden kabarma, çivi ve benzeri araçlardan ötürü oyuklar ya da benzeri çatlak problemleri tespit edilerek boyama öncesinde hazır hale getirilir. Boyanın en güzel şekilde duvarda kalıcı hale getirilmesi için gerekli işlemler yapılmış olduktan sonra ev sahibinin seçmiş olduğu renkte su bazlı yahut yağlı boya şeklinde boyama işlemleri tamamlanmaktadır. Saten boya benzer biçimde görece daha az parlak boyalar da kullanılabilmektedir.

Boyanan alan ev olduğu için içinde kirlenmemesi, boya sıçramaması gereken eşyalar bulunabilir. Bu durumlara yönelik olarak lüzumlu önlemler de alınmaktadır. Hareket edemeyen eşyalara yönelik koruyucu ambalaj sistemi ile koruma sağlanarak boyadan zarar görmelerinin önüne geçilir. Evin istenilen odalarına yönelik sağlanan boyama hizmeti en kısa sürede tamamlanır ve bütün aşamaları sorunsuz bir şekilde bitirilir. Duvarların doğru renk tonunda olması, tabaka lekelerinin olmaması, kestirme olarak ifade edilen duvar ve taban – zemin kesişmelerinin doğru yapılması benzer biçimde bütün detaylara özen gösterilmektedir.

işyeri boyama

İşyerleri için boyama hizmeti ergonomik, kolay ve hızlı yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Işyerlerinde çok fazla eşya olabileceği ve bu eşyaların hareketi de çoğu zaman olası olamayacağı için boyama öncesinde bütün lüzumlu önlemler doğru şekilde alınmaktadır. Bu sayede işyerinde boyama sırasında çok duyarlı olabilecek eşyalara hiçbir halde zarar gelmez. İşyeri boyamak, çalışma alanının daha güzel hale gelmesini sağladığı benzer biçimde bununla beraber hem  birlikte müşteriler için ferahlık hissi yaratması için etken olacaktır. Bu sayede daha güzel görünüme haiz olmak işyeri sahipleri boyacı ustası yardımıyla istedikleri renklerde ve özelliklerde boyama işlemlerini çok kısa sürelerde tamamlayabilirler. Kısa sürede boyama işlemlerinin yapılması, işlerin de aksamamasının önüne geçer.

Apartman boyama

Apartmanların hem ortak alanları bununla birlikte dış cepheleri için sunulan apartman boyama hizmeti uzman boyacı yardımıyla çok rahat hale gelmektedir. özellikle eskiyen apartmanların yenilenmesi ve daha estetik bir görünüme kavuşması için apartman boyaması yapmak çok önemlidir. Apartmanların boyanmasında, bina boyutu kesinlikle müsait çözümler sağlanır.

Apartmanın ortak alanları için bir boyama talep ediliyorsa bu durumda boyacı ustası tarafınca lüzumlu olan hazırlık ve keşif çalışmaları yapılır. Apartman sakinlerinin rahatsız edilmeden gerekli önlemlerin alınması daha sonra boyama işlemine geçilir. Aynı metot apartmanın dış cephesinde de uygulanmaktadır. Dış cephe için özellikle yüksek binalarda çalışmak çok daha dikkat ve özen gerektiren bir durumdur. Bunun için de iskele gibi çeşitli vasıtaların yardımıyla boyama işlemleri yapılmaktadır. Bazı durumlarda apartman yönetimi tarafınca dış cephede düz renk yerine çeşitli desenlerin de yer alması istenebilmektedir. Bu konum için de sunulan desen çalışmaları tam istenecek şekilde tamamlanmaktadır.

Apartmanın dış cephesinin boyanması esnasında binanın dış kısmında meydana gelmiş çatlama, dökülme, yıpranma gibi çeşitli deformasyona uğramış olma durumları bulunuyorsa, bu problemlerin da boyama öncesinde giderilmesi sağlanmaktadır. Boyacı ustası tarafınca özenle yapılan bütün işlemler sonucunda apartman boyamaya uygun hale getirilmektedir. Aynı zamanda binaya ısı yalıtımı yapılmışsa, bu vaziyet sonrasında da yalıtım malzemesine en iyi ahenk gösterecek olacak boyama öncesi hazırlık ve oradan da boyama işlemleri sağlanır.

çok kısa süreler içinde tamamlanan apartman boyama ile beraber, binanın efsunklüğü kesinlikle her vakit etken ve güzel duyu sonuçlar alabilmek mümkün olmaktadır. Böylece eskiyen binalar uzun ömürlü bir yeni görünüme kavuşmakta, imalı yeni sona eren binalar ise sakinlerini ağırlamaya hazır hale gelmektedir.

Kapı boyama

Renk olarak beğenilmeyen, eskimiş yahut canlılığını kaybetmiş kapılara yönelik de kapı boyama hizmeti sağlanmaktadır. Kapının malzemesine bakılırsa vernik, yağlı veya su bazlı yüksek kaliteye haiz boyalar ile boyama işlemi, yerinde, sökmeden yapılmaktadır. Kapıları boyama işlemi için müsait hale getirmek için önce sunulan zımparalama, macunlama ve astarlama işlemleri ondan sonra istenen renkte boyama işlemine başlanmaktadır. 1 günde boya hizmeti ile beraber kapı rakamınız mutlaka çok kısa sürelerde tamamlanacak olan kapı boya hizmeti, bu sayede ev veya işyerlerin yeni bir görünüme ulaşmasına da yardımcı olmaktadır.

Alçıpan – kartonpiyer

Ömür alanlarının daha güzel hale gelmesi alçıpan kartonpiyer uygulamaları ile mümkün oluyor. çeşitli odalarda kullanılmaya müsait olan alçıpan ve kartonpiyer kaplamalar da özenli bir halde sunuluyor. Tuvalet yahut banyo benzer biçimde alanlara yönelik sağlanan koruyucu kaplamalardan oturma odası benzer biçimde alanlara yönelik estetik gayelar için sağlanan tüm hizmetler tam istek edilmiş olduğu benzer biçimde güzel duyu manzara ile neticelanİyorlar.

Özellikle iş bölgeleri için çok lüzumlu olabilen alçıpan uygulamaları da yeni bir duvar veya tavan sistemine haiz olmak isteyenlere etkili çözümler sağlıyor. Alçıpan ile meydana getirilen duvar boyama işlemleri sonrasında binanın ana yapısına ait bir görünüm kazanarak, yapı ile bütünleşmektedir. Ancak duvar yahut ışıklandırma sistemi için tavan yapımında değil, çeşitli işyeri veya büro benzer biçimde alanlara yönelik markalarını öne çıkarak çeşitli estetik kaidelerin yapılmasını da sağlayan alçıpan hizmetleri yeniden  boyacı ustası ile çok pratik, uygun fiyatlar ve yüksek nitelik malzemeler ile tamamlanıyor.

Rate this post

İmza Renginizi Keşfedin. İç dekorasyonla oynamanın bahara tazelenmiş ve huzurlu bir yaşam alanıyla girmenin tam sırası. İstanbul boya ustası.

İç Dekorasyonda İmza Renginizi Kullanınİç Dekorasyonda İmza Renginizi Kullanın

İmza rengi nedir?

İmzanız size özel olduğu gibi, imza renginiz de öyle! Belki o kadar eşsiz değil ama yeterince yakın! Her zaman satın aldığınız bir renk var mı? Bu renk arkadaşlarınıza sizi hatırlatıyor mu? Bu senin imza rengin! İmza renginizi doğru şekilde tanımladığınızdan emin olun. İmza renginiz deniz mavisi ise, doğru adı kullanın, yeşilimsi mavi ya da başka bir şey demeyin!

 

 

İç dekorasyonda ve boya renk şemalarında bir imza rengi kullanma

Evinizi kendi imzalı gölgenizde boyamaya meyilli olmanız çok doğaldır, ancak biraz fazla olabilir veya bir süre sonra sıradanlaşabilir. İmza renginizi aşırıya kaçmadan iç dekora ve boyama şemalarına entegre etmenin bir yolu var. Ölçülü, iç aksanlarda veya vurgulu bir duvar boyamak için rengi kullanın. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

 

 

İmza renginize vurgulu bir duvar boyayın

İmza renginiz turuncuysa, oturma odanızın tamamını turuncuya boyamaktan kaçının! Turuncunun sıcaklığını nötr boya tonlarıyla kontrastlayabilir veya turuncunun parlaklığını azaltan kontrastlı duvar çıkartmaları ekleyebilirsiniz. Akılda tutulması gereken bir önlem, imza renginizi ilgili boyayla mükemmel şekilde eşleştirmek ve ileride başvurmak üzere boya şirketi gölge kartına isim / numara yazmak ve boya yapan boyacı ustasıyla kolayca paylaşmaktır.

 

Kontrast sağlamak için imza renginize iç dekor vurguları ekleyin

Tüm duvarı boyamak istemiyorsanız , iç dekorasyon renk düzeninize imza renginizden bir pop ekleyin . Belki de yatağınıza serilen o kırmızı yorgan ya da yaşam alanınızdaki o mor sandalyeler ve minderler yapmanız gereken tüm ifadelerdir.

 

 

İç dekorasyonda ve boya renk şemalarında bir imza rengini dikkatli bir şekilde tekrarlayın!

Turkuaz tonunda bir elbise almak her zaman doğudur ama biz hep aynı renkle mi giyiniriz? Doğru değil? Benzer şekilde, imza renginizi iç mekan boyamasında veya dekorda her zaman tekrar etmeyin, bunun yerine önemini azaltın. İmza renginizi hem iç dekorasyonda hem de boya şemalarında özenle ve gerekli düşündükten sonra tekrarlayın.

 

 

Doğadan renk ilhamı alın

Etrafınıza bakın ve imza renginizde doğal bir şey bulacaksınız, belki bir çiçek veya bir tüy! İç dekorunuza bu doğal dokunuşu ekleme fırsatını asla kaçırmayın. Yeşil bir baş parmağınız varsa, bahçecilikte de elinizi deneyebilir ve imza renginizde çiçek açan bitkileri yetiştirebilirsiniz! Vurgulu duvarı şu anda imza renginize boyamak ister misiniz? En kısa sürede halletmek için şimdi  0216 449 94 01‘i arayarak profesyonel bir boyama hizmeti alın!

Rate this post

Ev Boyama , İş yeri Boyama , Ofis Boyama , İç Cephe , Dış Cephe, Boyacı Ustası. Uygun fiyatlar. Kaliteli İşçilik. Boya Badana Hizmetler

Bir Odada Önce Neyi Boyarsınız?Bir Odada Önce Neyi Boyarsınız?

Bir odayı boyamaya karar verdiğinizde, yapmanız gereken ilk şey, boya fırçalarını çıkarmadan önce yaklaşımınızı planladığınızdan emin olmaktır. Boyamak istemediğiniz alanları bantlamalı ve odadaki zeminlerin korunduğundan emin olmalısınız.

Alanın büyüklüğüne bağlı olarak, çoğu zaman bir odayı boyamak için hazırlık çalışmasını yaklaşık bir günde tamamlayabilirsiniz.

Tüm mobilyalar odadan çıkarılmalıdır. Odada büyük mobilyalarınız varsa ve başka bir odaya taşıyamıyorsanız, duvarlardan uzakta olduğundan ve bir miktar damla örtü ile örtüldüğünden emin olun. Tavanı boyayacaksanız, avize gibi büyük aydınlatma armatürlerinin bağlantısını kesip çıkardığınızdan emin olun.

Bütün bir odayı boyarken en iyi yaklaşım yukarıdan aşağıya çalışmaktır. Bu, damlamaları ve akıntıları görmenize ve daha sonra bunları giderken düzeltmenize yardımcı olacaktır.

Boyuyorsanız tavanla başlayın ve ardından duvarları boyamaya devam edin. Kırpmadan önce duvarları boyamalısınız çünkü daha hızlı çalışabilirsiniz, bu da silindirlerin sıçramasına neden olabilir.

Rate this post

Beşiktaş boyacı ustası, Beşiktaş boya ustası, Beşiktaş badana ustası, Beşiktaş ucuz boya, Beşiktaş hesaplı boyacı ustası, Beşiktaş bir günde boya, Beşiktaş dekorasyon

Beşiktaş Boya UstasıBeşiktaş Boya Ustası

Beşiktaş boyacı ustası konusunda profesyonel ekibi hizmet veren şirketimiz İstanbul genelinde A kalite hizmet vermeye devam ediyor!

İstanbul genelinde özellikle mevsimlerin geçiş dönemleri, özel günler, temizlik ve hijyen sebepleri ile boya ve badana yapmak isteyenler çoğunluktadır.

Evlerin küçük ve eski olması evlerde düzenli aralıklarda bakım yapılmasına sebep olur.

Belirli aralıklarda evlere bakım yapılması en az senede bir kere evin boyanmasını da gerektirmektedir.

İstanbul badana ustası arayışından olan herkese, öncelikle ekibimiz ile tanışmalarını ve o şekilde karar vermelerini tavsiye ederiz.

Beşiktaş Boyacı Ustası İçin Tecrübe Şart!

Daire boyama ya da iş yeri boyama işleri için ayrılan bir süre ve alan vardır. İş verenler genellikle bu konuda oldukça hassas tutum sergilerler. Bunun en önemli sebebi, boya yapılan alanda hiçbir eşyaya asla zarar gelmemesidir.

İkinci sebep ise İstanbul gibi metropol bir şehirde Beşiktaş’ ta oturan kişi

için Beylikdüzü, Ümraniye, Esenyurt ya da Maltepe gibi noktalardan ulaşım oldukça zordur.

Hatta günün bitmesi demektir. Bu sebeple hane sahibi anlaşma yaptığı boya ustası ile söz verilen günde işin tamamlanması konusunda teminat ister.

Çünkü İşyerinden alabileceği izin olmayabilir ya da tekrar tekrar boya işleri için evini dağıtıp toplamak istemez. Boyacının söz verdiği günde işe gelmemesi ya da ertelemek istemesi gibi durumlarda mekan sahibi mağduriyet yaşayacaktır.

Buna benzer durumlar yaşanmaması için mutlaka profesyonel ve işi ile kendisini kanıtlayabilecek firmalarla çalışılmalıdır.

Badana ustası seçerken mutlaka referans çalışması olan ve başarı ile teslim edilmiş çalışmaları olan firmalar ile görüşün.

Boya badana işleri modern bir disiplin gerektiren, ev dekorasyonu trendlerini yakından takip eden ustalarca başarılı yapılacaktır. İstanbul genelinde günde boya işini tamamladığını belirten bunun üzerine reklamlar veren birçok firma ismi duyabilirsiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden yapılan yayınlar sebebi ile araştırma yapılmaksızın verilen işler hüsranla sonuçlanabilmektedir.

Boya işini vereceğini ekibin çalışmalarını ve iş disiplinini bilerek ve bu doğrultuda işi güvenerek teslim etmeniz önemlidir. Aynı zamanda usta boyacı olan bir ekip ile çalışmak her zaman maddi noktada kazanç olarak geri dönüş sağlayacaktır.

Beşiktaş Boyacı Ustası Fiyatları

Beşiktaş Boyacı ustası fiyatları için belirleyici bazı etkenler vardır. Öncelikle boya yapacak usta ile anlaşırken mutlaka verilen fiyat teklifinde yapılacak iş kalemini inceleyin.

Aldığınız farklı fiyat tekliflerinde fiyatın düşük olması sizi yanılmasın. Teklif içerisinde belirtilen yapılacak işler listesi önemli bir detaydır.

Daire boyama işleri için fiyat teklifi alırken mutlaka eviniz ya da işyerinize dair eksiksiz bilgi verin.

Evinizin toplam boyanacak oda sayısı, boya haricinde yapılacak ekstra bir sıva benzeri bir işi olup olmadığı fiyat için etkileyicidir.

Aynı zamanda kullanılacak boyanın markası yani kalitesi, kullanım miktarı, evin eşyalı ya da eşyasız olması gibi durumlarda fiyatta belirleyicidir.

Daire içerisinde kaç boyacı çalışacağı, işin toplamda kaç saat süreceği, alanın genişliği çalışma performansına direk etki etmektedir.

Şirketimiz bütün yapılacak ileri tüm detayına kadar belirterek şeffaf bir fiyat politikası ile sizler için hizmet vermektedir.

Rate this post

Beşiktaş boyacı ustası, Beşiktaş boya ustası, Beşiktaş badana ustası, Beşiktaş ucuz boya, Beşiktaş hesaplı boyacı ustası, Beşiktaş bir günde boya, Beşiktaş dekorasyon

Beşiktaş boyacı ustasıBeşiktaş boyacı ustası

Beşiktaş İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişimini devam ettiren bu güzide ilçenin tarihi 1930 yılına dayanmaktadır ve İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesidir. 2015 yılında en fazla nüfusuna ulaşan ilçede, 190 kişi yaşamaktadır. Fakat İstanbul’un nadir göç veren semtlerinden bir tanesi haline gelerek 2020 yılı verilerine göre 182 bin nüfusa sahip olarak görülmektedir.

Uzman boyacı ustası

İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi bu güzide semtte de birçok uzman boyacı ustası ihtiyacı hasıl olmaktadır. Dairelerinde yenileme ve revizyon işlemi yaptırmak isteyen birçok insan boya alanında usta arayışındadır. İstanbul’da işini ehline teslim edebileceğiniz, kurumsal anlamda rüştünü ispatlamış ve sektördeki yerini sabit hale getirmiş birçok boyacı firması bulunmaktadır.

Bir günde boya

Bunların arasında şirketimizde yer almaktadır. Bugüne kadar İstanbul’un birçok semtinde boya ve boyacılık işleri konusunda birçok başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız. İstanbul’da hizmet veren bir günde boya işi yapabilen nadir firmalardan bir tanesi olmanın ise haklı gururunu yaşamaktayız.

Bu başarılı projelerin birçoğunu ise Beşiktaş ilçesinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız işlerin tamamında müşterilerimizin taktir ve tebrikleri ile işlerimizi sorumluluk bilinci içerisinde teslim ettik.

Yapmış olduğumuz işlerde zaman kavramının müşterilerimiz için çok önemli olduğu bilincinde olarak;

İşlerimizi müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saat çerçevesinde bitirmeye özen gösterdik.

Tüm bu çalışmaları da en ekonomik fiyatlar üzerinden müşterilerimize sunmayı amaç edindik. Hesaplı boyacı ustası elbette ki bulunabilir. Fakat hem hesaplı hem de işinin ehli bir usta ile çalışmak oldukça zor bir durumdur. Kadromuzda yer alan daire boya ustası arkadaşlarımızın tamamı 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. İşlerinde oldukça titiz ve öz verili çalışan arkadaşlardan oluşmaktadır. Yaptığımız işin incelik gerektiren, detaylı bir iş olduğunun bizler firma olarak bilincindeyiz.

Aynı zamanda:

Sedef boya, plastik boya, saten boya, İtalyan boya, dış cephe boya, tavan boyası konusunda da büyük bir tecrübeye sahibiz.

Bizlere ulaştığınız taktirde öncelikle alanında uzman ekibimiz daireleriniz için keşif çalışması gerçekleştirmektedir. Keşif çalışmasının ardından sizlere dairenizin konumu, yapılacak işler, kullanılacak malzemeler de göz önünde bulundurularak bir fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Karşılıklı anlaşma sağlandığı taktirde, ustalarımız bir gün sonra işe koyulmak için hazır bulunacaklardır.

Dairelerinizde:

ofislerinizde, rezidanslarınızda, dükkân ve mağazalarınızda yaptıracak olduğunuz boya işlemlerini titiz bir biçimde yapıp

Sizlere teslim edecek olan ekibimiz, keşif için sizlerden herhangi ekstra bir ücret talep etmeyeceklerdir.

Firma olarak boya işlerine başlamadan önce bir hazırlık süreci geçirmekteyiz. Bu hazırlık sürecinde duvarlarınızda varsa dübel ve çivi izleri alçı ile kapatılmakta, üzerleri zımparalanarak duvarınız duvarlarınız pürüzsüz bir hale getirilir. Ayrıca duvarlarınızda kabaran noktalar mevcut ise bu noktalar da kazınıp zımparalanarak boyaya hazır hale getirilir.

Ustalarımızın en çok dikkat ettikleri alanlardan bir tanesi de temizliktir. Eşyalarınıza ve zemin yüzeyine zarar gelmemesi için naylon ile zemini ve eşyalarınızın üzerini kapatmaktayız.

Pencere, kapı kenarı ve süpürgeliklerinize bant çekilerek boya akmalarına karşı bu alanlarda korunmaktadır. Eşyalarınız boş bir alanda toplandıktan sonra, tavan boyaması, antre ve hol boyaması, ardından ise daire boya işlemine geçilmektedir. Tüm işlemlerin ardından sermiş olduğumuz brandalar kaldırılarak, eşyalarınız tekrar eski yerine geçilir ve daire temizlik aşamasına geçilir. Müşterilerimizle birlikte dairenizdeki son kontrolleri yaparak dairenizi sizlere bir gün gibi kısa bir sürede teslim ederiz. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatarak Beşiktaş boyacı ustası arıyorsanız, en profesyonel şekilde bu hizmeti sizlere sağlayacağımızı temin ederiz.

Rate this post