Etiket: kapı boyama

Yeni bir boya ile evinize nasıl değer katabilirsiniz?Yeni bir boya ile evinize nasıl değer katabilirsiniz?

10 adımda bir oda nasıl boyanır ‘, ‘ Duvarları bir profesyonel gibi boyamak için 15 ipucu ‘, ‘ Bir odayı boyamadan önce bilmeniz gerekenler ‘… Bu kendi kendine yardım blog yazılarının başlıklarını okuyarak stresli bir iş mi olduğunu hissediyorsunuz? Bu sefer kendiniz boyamayı unutun, boyama işini yerel bir şirket olan bize bırakın ve dekorunuz ve odanızın atmosferi ile hangi rengin iyi gideceğine odaklanın.

Evimin duvarlarını neden boyamalıyım?

Birincisi, tüm birikiminizi harcamadan evinizi yenilemenin en kolay yolu olduğu için. Taze yeni bir boya yaması verilen bir yeri ziyaret ettiğinizde, duvarların bozulmamış görünümü genellikle fark ettiğiniz ilk şeydir. Yeni boyanmış beyaz duvarlar (veya dolaplar) , şu anda evinizde veya dairenizde bulunan kirli beyaz renkten anında çok daha fazla ışık getirecek ve herhangi bir odanın gençleşmiş ve yenilenmiş görünmesini sağlayacaktır.

Odada bulunan mobilya ve nesneleri öne çıkaran renkli vurgulu bir duvar , yatak odasına, oturma odasına ve hatta bir merdivene stil ve enerji getirmenin kolay bir yoludur. Grafik boyamada ustalaşmak kolay değildir, ancak modern bir tasarıma veya eski mobilyalarla çatışma yaratmak için harika bir ek olabilir. Ancak bunun için bir uzmanın yardımına ihtiyacınız olabilir …

Neden bir boyacının evimde çalışmasını isteyeyim?

Boyama, ayrıntılarla ilgilidir. Pervazlarınızı ve kesicilerinizi temiz tutar, duvarlarda kuru boya damlaları olmaz, duvarın her yerinde tek renk olur. Ayrıca zemininizin ve ev dekorunuzun her santimini beyaz bir çarşafla kaplamak, boyamak istemediğiniz her şeyi bantlamak gibi odanın hazırlığını da ihmal etmiyor). Bir odayı boyanmaya hazır hale getirmek her zaman beklenenden daha sıkıcıdır.

Mobilyalarınızı boya ile dönüştürün

Duvarlarınız için sadece yeni boya yapıştırmayın. Mobilya, her şey gibi eskir. Cilalar çıkıyor, renkler güneşle ve temizlik ürünlerinin kullanımıyla solup gidiyor ve aklınıza gelen tek şey, yenisini bulabilmek için eskimiş, modası geçmiş dolabı kaldırıma attığınız gün. 

Yine de dışarı çıkıp en yakındaki mobilya mağazasını temizlemeden önce, o eski mobilya parçası hala çalışır durumda ve çoğu zaman masalarınıza, sandalyelerinize ve çekmeceli dolaplarınıza ikinci bir hayat vermek için gereken tek şey yeni bir kat boyadır. İleri dönüşüm denir. Atmak yerine yenilemek, yenisini almak yerine hala çok kullanışlı olan parçaları korumak. 

Mobilyalarınızı geliştirmek ve yeni gibi görünmelerini sağlamak için bilmeniz gereken birçok boyama tüyosu var. Yeterli bir astar kullanımı, vintage bir his vermek için tebeşir veya bakır efektli boya bilgisi, sprey boya tekniği, maskeleme bandı ve kurşun kalemler konusunda ustalık. 

Belki tüm bu becerileri öğrenmek ya da atmak istediğiniz bir mobilya parçası üzerinde test etmek ve öğrenmek için zamanınız vardır (ama diğer yarınız sizi buna mecbur etti)… ama belki de ileri dönüşüm konusunda deneyimli bir boyacı ustası almayı tercih edersiniz .

Yeni mobilyalar: Siyaha (veya pembeye) Boya … … ve tarzınıza uyacak şekilde kişiselleştirin. Çünkü mobilya boyama sadece hasarlı ve yıpranmış eşyalar için değildir. Doğal ahşap tonlarında IKEA mobilyalarını seçerek özel ve çok size ait bir şey yaratın ve seçtiğiniz cesur renklerle kişiselleştirin. Aklınızda bir tasarım varsa, onu Boyacı ustası hizmetine gönderin, böylece vizyonunuzu gerçeğe dönüştürebilsinler.

Rate this post

Bir kapıyı boyamak için basit nasıl yapılır adımlarımızı izleyin. Taze bir kat boyanın neler yapabileceğini seveceksiniz! Kapı boya ustası.

Bir İç Kapıyı Bir Profesyonel Gibi Boyamak için Bu Uzman Teknikleri KullanınBir İç Kapıyı Bir Profesyonel Gibi Boyamak için Bu Uzman Teknikleri Kullanın

Küçük bir değişiklik olsa da, yeni boyanmış bir iç kapı, evinizin tamamen farklı görünmesini sağlayabilir. Bir mekanın kişiliğini güçlendirmek için rengi atmış veya hasar görmüş bir kaplamayı yeni bir kat ile yenilemeyi veya kapıyı vurgu rengine boyamayı seçebilirsiniz .

Kapılar evinizin giriş ve çıkış noktaları olduğundan, onları en son boyamayı planlayın, böylece boyalar bozulmadan kalır ve tamamlandığında uygun şekilde kuruyabilir. Evinize baktığınızda, kapı yüzeylerinin biraz farklı olduğunu fark edebilirsiniz: bazıları tamamen düz, diğerleri panelli, diğerleri ise karmaşık kalıplara sahip.

Benzer şekilde, bu kapı stillerini boyama yaklaşımı da biraz farklıdır. ( Bir dış kapıyı boyamak ayrıca benzersiz değerlendirmeler gerektirir.) İster panelli ister düz olsun, bir iç kapının nasıl boyanacağına ilişkin bu uzman ipuçlarını izleyin.

Aşağıdaki boyama adımları, masif ahşap ve içi boş kapılar için en iyi sonucu verir. Vinil kaplı veya plastik kapılar için zımparalamadan sonra ve boyamaya başlamadan önce en az bir kat astar uygulamanız gerekecektir.

Günlük kullanıma ve sık temizlemeye uygun, yarı parlak veya parlak parlaklığa sahip dayanıklı bir boya seçin.

 • ÇALIŞMA ZAMANI  – 2 saat
 • BİTİRMEK İÇİN BAŞLA – 1 gün
 • ZORLUK  – Kolay
 • İÇERİR – Zımparalama, Boyama
Neye ihtiyacın var
Aletler
Nasıl yapılır?

AŞAMA 1

Düz Kapı Nasıl Boyanır: Kapı Yüzeyini Zımparalayın

Kapı donanımını çıkardıktan sonra, kapı yüzeyini zımparalayarak başlayın . En temiz sonuç için boyamak için pürüzsüz, düz bir yüzey istiyorsunuz. Zımparalama ayrıca kapı üzerinde bulunan boya veya kaplamayı da kaldırarak, boyayı tutmak için daha iyi bir yüzey olmasını sağlar. Elektrikli zımpara kullanmayı tercih edebilirsiniz , ancak biz bunu basit tuttuk ve bir zımpara bloğu kullandık. Yüzey pürüzsüz hale geldiğinde, yapışkan bir bezle tozu silin.

ADIM 2

Kapının Kenarını Boya

Düz bir kapıyı boyamak için, menteşenin iç kenarını boyayarak başlayın, kapının etrafında bir yönde çalışın. Alt kısımdan yukarı, başlık boyunca ve forvet tarafında aşağı doğru çalışın.

Daha iyi kontrol için bu dar alan için bir fırça kullanın . Ayrıca fırçanıza aynı anda çok fazla boya yüklememeye dikkat edin. Fazla boya gözle görülür damlamalara neden olur.

AŞAMA 3

Düz Kapıyı Boya

Ardından, kapının yüzeyini boyayın. Boyayı 4 inçlik kapalı uçlu bir köpük rulo ile uygulayın. Tam yükseklikte ve kapı yüzü boyunca iki veya üç silindir genişliği çalıştırın. Herhangi bir çizgiyi gidermek için, hafif yüklü bir fırça veya istenirse hafif kaplanmış küçük bir rulo ile aşağıdan yukarıya doğru fırçalayarak cilayı yayın. Bu teknik, rulonun boyayı yüzeye hızlı ve eşit bir şekilde dağıtırken, ıslak bir kenar ve pürüzsüz bir yüzey bırakmasını sağlar. Kurumaya bırakın.

4. ADIM

Panelli Kapı Nasıl Boyanır: Kapıyı Zımparalayın

İşlem, panelli bir kapıyı boyamaya benzer. Kapı kolu dahil tüm donanımı çıkarın. Kapının yüzeyini düz bir kapı gibi zımparalayın. Panelli kapının detaylı kenar ve köşelerinin yakınında daha iyi kontrol sahibi olabilmeniz için bunun için bir zımpara bloğu kullanmanızı öneririz. Pürüzsüz hale geldikten sonra, tozu temizlemek için yüzeyi yapışkan bir bezle silin.

ADIM 5

Kapıyı Boya

Her paneli, sol üst panelden başlayarak ve sırayla kapı yüzü boyunca çalışarak boyayın. Her panel için önce panelin kenarlarını bir boya fırçası ile boyayın. Zaten hepsi boyanacağından, burada çizgilerin biraz dışında boyamak sorun değil. Kenarlar kaplandığında, panellerin ortasını doldurmak için 4 inçlik bir rulo kullanın.

6. ADIM

Stilleri Boya

Tüm paneller boyandığında, paneller arasındaki döşemeleri boyayın. Ortadaki dikey stillerle başlayın, ardından yatay panelleri boyayın. Kalan en dıştaki iki dikey uzantıyı boyayarak kapınızın yüzeyini bitirin.

7. ADIM

Boya Kenarları Ve Son İşlem

Son olarak, kapının kenarını boyayın. Boyarken herhangi bir koşuyu veya sarkmayı bırakın. Boyanın kurumasını bekleyin, hafifçe zımparalayın ve ikinci katı uygulayın. Kuruduktan sonra yeni donanım takın ve kapıyı takın.

Editörün İpucu: Hala menteşeleri üzerinde olan bir kapıyı boyamayı seçerseniz, kapının altına bir parça karton kaydırarak boyayı yerden uzak tutun. Sabit tutmak için kapıyı ahşap şimlerle destekleyin.

Boyamadan önce menteşeleri boya bandıyla kapatın, kenarlarını hassas bir bıçakla çizin ve menteşelerin etrafındaki fazlalıkları soyun. Boya kuruduğunda bandı çıkarın ve kapı donanımını değiştirin veya kapınızı profesyonelce biz boya yapalım. 0216 449 94 01‘den hemen ulaşın.

Rate this post

Boya ve onarım hizmetleri yelpazesi sunuyoruz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İster iç kapı boyama hizmeti, ister ön kapı boyama hizmeti

Kapınızı Yeniden Boyamalı mı Yoksa Yenisini mi Almalısınız?Kapınızı Yeniden Boyamalı mı Yoksa Yenisini mi Almalısınız?

Ön kapınız evinizin yüzüdür. Ziyaretçilerin ve yoldan geçenlerin ilk gördüğü şeylerden biridir ve evinizin cephesinin diğer herhangi bir unsurundan daha fazla izlenim bırakma yeteneğine sahiptir.

Eskimiş bir ön kapı, bir mülkün ucuz görünmesine neden olabilirken, yıpranmış ve uygun bakımın yapılmamış olması, insanlara evin bir bütün olarak aynı izlenimini bırakabilir.

Ön kapınızı iyi durumda tutmak, evinizden günlük keyif almanız ve evinizden gurur duymanız için önemlidir, ancak satmayı düşünüyorsanız daha da hayati hale gelir.

Ön kapının mülkün daha geniş görünümü üzerindeki etkisi, eviniz için alacağınız fiyat üzerinde ciddi bir etkisi olabileceği anlamına gelir.

 

Bir mülkün ön kapısının değiştirilmesi, Ulusal Emlakçılar Birliği’nin çeşitli ev geliştirme projelerinin yatırım getirisini değerlendiren yıllık anketinde sürekli olarak üst sıralarda yer almaktadır.

Aslında, 2015 araştırması, giriş kapınızı değiştirmenin ortalama % 101,8’lik bir yatırım getirisi sağladığını gösteriyor – başka bir deyişle, mülkünüze, ilk etapta değiştirmeyi gerçekleştirmenin maliyetinden daha fazla değer katıyorsunuz.

Bu, ön kapınızı değiştirmenin pahalı olmadığı veya alternatif olmadığı anlamına gelmez. En çekici alternatif, yeni bir yaşam süresi vermek için kapınızı yeniden boyamak.

Kapınızı yeniden boyamak veya tamamen yeni bir tane satın almak arasında bir ikilemle karşı karşıya kalırsanız, göz önünde bulundurmanız gerekenler burada.

Ön kapınızı değiştirmenin faydaları

Mevcut kapınız özellikle kötü bir durumdaysa, tüm domuzu alıp basitçe değiştirmek isteyebilirsiniz. Maliyetin basit bir yeniden boyama işinden daha yüksek olması muhtemeldir.

Türkiye’deki bir çelik kapıyı değiştirmenin ortalama maliyeti, yine Ulusal Emlakçılar Birliği’ne göre 4700TL’dir – ancak değilse, bunun çoğunu geri kazanmayı bekleyebilirsiniz.

Artan ev değerinde orijinal harcamanızdan daha fazla. Ayrıca, bir kapıyı yeniden boyamak için menteşelerinden söküp çıkarma çabasına girecekseniz, onu tamamen değiştirebileceğiniz fikrinde de bazı gerçekler var.

Ön kapınızı tamamen değiştirmeyi tercih ederseniz, sadece en sevdiğiniz rengi seçmekle kalmayacak, aynı zamanda tamamen yeni bir malzemeye geçebileceksiniz.

Farklı malzemeler, mülkünüzün daha geniş tasarımını farklı şekillerde tamamlayabilir, bu nedenle seçeneklerinizi düşünmek ve akıllıca seçim yapmak için biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz.

Ana seçenekler arasında çelik, ahşap ve fiberglas bulunur. Bunlardan çelik en ucuzudur, ahşap çekicilik ve karakter katabilir – özellikle eski evlere – ancak yüksek bakım gerektirir ve fiberglas, ahşap görünümü sunabildiğinden ancak daha fazla dayanıklılık sağladığından belki de en popüler seçenektir.

Dayanıklılık cephesinde de unutmamalısınız ki çelik kapılar en ucuz seçenek olsa da,

Ön kapınız için yeni bir malzeme seçme sürecinde, daha fazla enerji tasarruflu, içeride daha fazla ısı tutmanıza ve yakıt faturalarını kesmenize olanak tanıyan bir malzeme seçme şansınız var.

Bir kapının enerji verimliliği, yalnızca malzemeden daha fazlasına bağlıdır – çerçevenin yapısı ve pencerelerin varlığı da rol oynar – bu nedenle, karşılaştırmanızda her bir kapının Energy Star derecesini dikkate almak isteyeceksiniz. Bununla birlikte, benzeri ile karşılaştırırken, cam elyafı üç popüler malzemenin enerji açısından en verimlisi olma eğilimindedir.

Ön kapınızı yeniden boyamanın faydaları

Ön kapınızı tamamen değiştirmek yerine yeniden boyamanın en büyük avantajının maliyeti düşürmeye yardımcı olduğunu söylemeye gerek yok.

Kapıyı menteşelerinden çıkarma ve ardından asıl resme geçmeden önce yıkayıp astarlama ihtiyacını hesaba katsanız bile, sıfırdan değiştirmek yerine yeniden boyamak daha ekonomik olabilir.

Bu, giriş kapılarının her halükarda düzenli olarak yenilenmesi gerektiği gerçeğinden bahsetmiyoruz, bu nedenle, bu sefer sizinkini tamamen değiştirmeyi seçseniz bile, bir kez daha yeniden boyanması veya başka bir şekilde rötuş yapması uzun sürmeyecektir.

Kapılarınızı her kusur gösterdiğinde değiştirerek yakacak paranız yoksa, zaten sahip olduğunuz şeyi yeniden boyamak mantıklı görünebilir.

Basitçe yeniden boyamayı tercih etmek elbette sizi kapınızın malzemesini değiştirme şansından mahrum bırakacak olsa da, bu kendi başına arzu edilebilir.

Örneğin, çok çekici olan ve dönem evinizin karakterine katkıda bulunan eski bir masif ahşap kapınız varsa, muhtemelen daha modern ve daha az sevecen bir şeyle takas etmekten daha az yapmak isteyeceğiniz çok az şey vardır.

Öyle olsa bile, eski bir kapıyı bu şekilde yeniden boyamak – ister aynı zamansız gölgede, ister daha cesur ve daha abartılı bir şekilde – şüphesiz ona yepyeni bir yaşam süresi verecektir.

Şok edici bir pembe tonunda boyamayı düşünüyorsanız, bunu yapmanızı engelleyebilecek yerel düzenlemeleri kontrol etmeyi unutmayın.

Son olarak, zaten yerinde olan ve menteşelerinde asılı olan bir kapıyı yeniden boyamak, hayatı çok daha kolay hale getirebilir. Yepyeni bir kapı satın alma yoluna giderseniz, doğru boyut ve şekilde olduğundan emin olmanız ve ardından hem güvenli hem de çekici olması için düzgün şekilde astığınızdan emin olmanız gerekir.

O zaman, tüm işi kendiniz yapıyorsanız, geziler arasında gidip yeni kapıyı satın alıyor ve gerçekten yerine koyuyorsanız, bu, halihazırda altında oturduğunuz bir şeyi yeniden boyamak için gereken sürenin çok ötesine geçebilir. senin burnun.

İyi planlanmış ve düzgün bir şekilde yürütülen bir yeniden boyama makyajı bile (tüm boyamalarda olduğu gibi, etkili hazırlığın başarının anahtarı olduğunu unutmayın!) genellikle bir günde veya daha karmaşık bir işse belki biraz daha uzun sürede tamamlanabilir.

Ahşap ön kapınızı yeniden cilalamaya ilişkin ipuçları ve onu düzenli olarak yeniden boyamanın neden bu kadar önemli olduğuna dair bazı hatırlatmalar için önceki blog yazılarımızdan bazılarına göz atın. Ancak kapınızı yeniden boyamak istiyorsanız, ancak bir kendin yapacağı işle ilgili tüm ayak işleriyle uğraşamıyorsanız, Profesyonel kapı boyama şirketini, ekibini 0216 449 94 01’den arayın, biz sizin için her şeyi halledelim.

Rate this post

Metal bir kapıyı boyamak çok kolay. İpuçları ile öğrenebilirsiniz. Çelik kapı nasıl boyanır? Metal bir kapı fırça izi olmadan nasıl boyanır?

Metal Kapı BoyamaMetal Kapı Boyama

Çelik bir kapıyı boyamak, özellikle ön kapınızsa, evinizin dış cephesine çok ihtiyaç duyulan bir destek verebilir. 

Ancak metal kapı boyası uygulaması ekstra özen gerektirir çünkü boya ahşapta olduğu gibi malzeme tarafından emilmez. İşlemi doğru yapmazsanız, boya cilanızda kaba görünümlü bir doku ile karşılaşabilirsiniz. 

Çoğu Kendin Yap projesinde olduğu gibi , başarı hazırlığa ve doğru ürün ve araçlara bağlıdır.

Bu kılavuz, metal bir kapıyı tam olarak nasıl boyayacağınızı göstermek için adım adım bir süreç sunar – hazırlama ve astarlamadan doğru boyama tekniklerine kadar – böylece istediğiniz sonuçları hızlı ve kolay bir şekilde elde edebilirsiniz.

 

Metal bir kapıyı boyamak için 7 adım

Adım 1: Kapıyı ve donanımı çıkarın

En iyi sonucu elde etmek için kapıyı çerçevesinden çıkarın. Bu gerekli değildir, ancak mümkün olan en iyi sonucu elde etmeyi kolaylaştıracaktır. Ardından posta kutunuz, kapı kollarınız, menteşeleriniz (kapı çerçeveden çıkarılmışsa), tokmaklar vb. dahil tüm donanımı kapınızdan çıkarın.

Bu öğelerin etrafını beceriksizce boyamak sizi yavaşlatacaktır. Donanımı kapınızdan çıkaramıyorsanız, temiz bir yüzey bıraktığınızdan emin olmak için boyanmasını istemediğiniz her şeyi bantlayın.

Adım 2: Kapıyı yağ giderici ile temizleyin

Pürüzsüz bir yüzey için boyayı uygulamadan önce yüzeyin temiz olduğundan emin olun. Yüzeydeki kiri, yağı, gresi veya kiri temizlemek için kapınızı bir yağ çözücü ve bir bezle iyice temizleyin .

Kapıyı temizledikten sonra kuru bir bezle silin ve bir sonraki adıma geçmeden önce bir veya iki saat bekletin.

3. Adım: Eski boyayı çıkarın

Bu adım, kapınızın mevcut durumuna bağlı olacaktır. Üzerinde pul pul boya varsa, bir boya sökücü veya ısı tabancası kullanarak çıkarmanız gerekecektir . Metale zarar verebileceğinden eski boyayı çıkarırken aşındırıcı bir malzeme kullanmamak önemlidir. Kapıyı çerçeveden çıkardıysanız, boya sökücü duman çıkardığı için bu adımı iyi havalandırılan bir alanda yaptığınızdan emin olun. Kapı takılıysa, odayı olabildiğince iyi havalandırın ve akciğer ve göz koruması kullanın.

Adım 4: Kapıyı zımparalayın

Eski boyayı çıkardıktan sonra veya kapınız zaten boyasızsa, bir sonraki adım, astarın ve boyanın yüzeye yapışmasını sağlamak için zımparalamaktır. İnce zımpara yavaşça ve hafifçe toz maskesi ve koruyucu gözlük, kum kapı giyerek –  400 zımpara kağıdı olduğu idealdir .

Zımparalamadan kalan tozu temizlemek için yüzeyi nemli bir bezle hızlıca sildiğinizden emin olun.

Adım 5: Astarlama

Yüksek kaliteli bir astar seçmek kapınızı koruyacak ve dayanıklı bir bariyer oluşturacaktır. Seçtiğiniz astar, kapınızda kullanmayı planladığınız boyaya bağlı olacaktır. Lateks veya yağ bazlı boya kullanacaksanız , bu çok yüzeyli astar gayet iyi çalışacaktır.

Astarı uygulamak için ana bölümler için bir rulo ve paneller ve köşeler için köşeli bir kanat fırçası kullanmanız gerekecektir . Kullandığınız astara bağlı olarak, ortalama bir ila üç saat arasında kuruması biraz zaman alacaktır. Üreticinin talimatlarını okuduğunuzdan emin olun ve gerekirse ikinci bir kat uygulayın.

Bir sonraki adıma geçmeden önce astarınızın tamamen kuru olduğundan emin olun.

Adım 6: Boyanızı uygulayın

Rulonuzu kullanarak kapının düz bölgelerine bir kat dış cephe boyası uygulayın ve panelli alanlarda veya köşelerde köşeli kanat fırçanızı kullanın. Dış mekan saten veya yarı parlak boya gibi dış mekan kullanımı için tasarlanmış bir boya kullanın .

Kalıcı bir bitiş sağlamak için en az iki kat uygulamak en iyisidir. Bir kat daha eklemeden önce her katın tamamen kuru olduğundan emin olun. Üreticinin talimatları, muhtemelen kaç kata ihtiyacınız olacağını ve her katın ne kadar süre kuruması gerektiğini size söyleyecektir.

Kapının her iki tarafını da boya yapıyorsanız, her seferinde bir tarafta çalışın, çünkü ıslak boya başka bir yüzeyle çok hızlı temas ederse zarar görebilir. Boyamayı bitirdikten sonra kapınızı tamamen kurumaya bırakın – en az 12 saat.

7. Adım: Donanımı değiştirin ve kapıyı yeniden asın

Boya tamamen kuruduktan sonra, tüm bantları dikkatlice çıkarın ve donanımı kapınıza tekrar takın. Kapınızı çıkardıysanız, son adım yeniden asmaktır.

Metal bir kapıyı boyamak için ihtiyaç duyacağınız ürünler ve araçlar
 • Boyacı bandı : Bant kullanmak, kapının boyanmasını istemediğiniz kısımlarını korumanın yanı sıra keskin, temiz bir çizgi ve profesyonel görünümlü bir boya işi elde etmenizi sağlayacaktır.
 • Yağ Çözücü : Bu, kapınızdaki yağ veya yağ lekelerini giderir.
 • Boya sökücü : Profesyonel bir yüzey elde etmek için metalden boya, vernik, cila ve epoksiyi etkili bir şekilde çıkarır.
 • Zımpara kağıdı : Saten pürüzsüzlüğü ve iyi astar aderansı elde etmek için idealdir.
 • Çok yüzeyli astar : Astar, daha uzun ömürlü bir yüzey için boyanın yüzeylere daha iyi yapışmasını sağlar.
 • Boya rulosu : Metal kapı boyasının geniş alanlara uygulanmasında etkilidir.
 • Açılı kanat fırçası : Açılı bir fırça, köşeleri, panelleri ve eğimli kenarları hassas bir şekilde boyamanıza olanak tanır.
 • Dış saten boya : Akrilik saten kaplama, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü bir kaplama sağlamak için çizilmelere ve aşınma izlerine karşı dayanıklıdır.
 • Yarı parlak boya : Bu yağ bazlı formül, kapınızın paslanmasını da önleyen dayanıklı bir koruyucu kaplama sağlar.
Metal bir kapıyı boyamak için bir profesyonel ne zaman çağrılır

Metal bir kapıyı kendiniz boyamaktan hala emin değilseniz, bir profesyoneli aramak akıllıca olacaktır. Yukarıda listelenen ürünler evde güvenle kullanılabilir, ancak pahalı olabilir ve çok sabır ve sağlam bir el gerektirir. 

Metal kapınız kurşun bazlı bir boya tabakasına sahipse, yardım için bir profesyonel çağırmanız önemle tavsiye edilir. Kurşun bazlı boyanın çıkarılması ve kurşun kontaminasyonunun önlenmesi dikkatli bir şekilde kontrol edilen bir ortamda yapılmalıdır.

Bir profesyonel kullanmanın bir maliyeti olacaktır, bu nedenle bütçenize uygun olup olmadığını belirlediğinizden emin olun. Resim konusunda deneyimsizseniz, büyük olasılıkla bir profesyonelle ve kendiniz yapmaktan çok daha hızlı bir zaman diliminde daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Metal bir kapı boyayabilir misin?
Evet. Doğru alet ve ürünlerle evde yapabileceğiniz bir iş bu. Kapıyı çerçevesinden çıkarmanız, herhangi bir donanımı çıkarmanız veya bantlamanız ve ardından kapıyı zımparalamanız, astarlamanız ve boyamanız gerekir. Doğru araçlarla nispeten basit bir iş olabilir.

Metal bir kapıda boya katları arasında ne kadar beklemeliyim?
Bu, seçtiğiniz boyaya bağlıdır, ancak genel olarak boyanızın kuruması bir ila üç saat arasında sürebilir . Daha fazla bilgi için boyanızdaki üreticinin talimatlarına bakın. Tamamen kuru olduğundan emin olmak için boyaya hafifçe dokunarak kontrol ettiğinizden emin olun.

Pas lekelerinden nasıl kurtulurum?
Kapı yapısal olarak hala sağlamsa, pas lekelerini zımparalayabilir ve pas önleyici ile tedavi edebilir ve ardından her zamanki gibi astarlamaya ve boyamaya devam edebilirsiniz. Kapıda pas nedeniyle herhangi bir delik veya kırılma varsa, tamamen değiştirmeniz gerekebilir.

Kapımı daha önce boyanmışsa zımparalamam gerekir mi yoksa astarlanması mı gerekiyor?
Boya pul pul veya soyulma değilse, kapıyı zımparalamanıza gerek yoktur. Ancak, yeni boya tabakasının iyi yapıştığından emin olmak için yeniden boyamadan önce astarladığınızdan emin olun.

Kapı boyandıktan sonra boyanın pul pul olmasını sağlayan nedir?
Yüzeyinizi kötü bir şekilde hazırlamak sizi pul pul boya ile bırakacaktır. Boyanızın kapı yüzeyine iyi yapışmasını sağlamak için iyi yapıştığından emin olmanız gerekir. Bunu, herhangi bir gresi, yağı ve kiri temizleyerek, kapıyı zımparalayarak ve ardından boyamadan önce uygun şekilde astarlayarak yaparsınız.

Metal kapı boyamak profesyonellerin işidir. Siz kapınızı berbat hale getirmeden 0216 449 94 01’i hemen arayın. İşi profesyonellere bırakın.

Rate this post

Çelik kapı Boyası, Çelik kapı Boyama yorumları, Dış kapı boya renkleri, Paslı çelik kapı Boyama ustası hizmeti, Kapı boyama maliyeti, fiyatı.

Çelik Kapı Boyama Ustası HizmetiÇelik Kapı Boyama Ustası Hizmeti

Genellikle çelik bir kapının boyanması konusunda bazı karışıklıklar vardır. Birçok ev sahibi, önceden astarlanmış çelik kapıların boyanmasıyla ilgili sorunları duymuştur. Bu sorunlardan bazıları kapı veya çerçeve üzerindeki boyanın aşırı soyulması ve pürüzsüz bir yüzeyde fırça darbelerinin gizlenmesinin zorluğudur.

Metal bir kapının boyanmasıyla ilgili sorunların çoğu önlenebilir ve fabrika astarı ve çelik bir kapıyı boyarken gereken uygun adımlar hakkında bilgi eksikliğinden kaynaklanır. Boyanın ömrünü etkileyecek bir diğer faktör de renk ve fırtına kapısının kullanılmasıdır, üreticinin tavsiyelerine uyunuz.

Yalıtımlı çelik giriş kapıları, uzun ömürlü bir satın almadır ve doğru boyanırsa, uzun yıllar boyunca neredeyse hiç bakım gerektirmez.

Çelik Kapı Boyama Genel Prosedürleri

Çelik kapıları boyarken yapılan işin çoğu hazırlıktır. Bu, yeni, boyasız, çelik bir kapı için bile geçerlidir. Çelik kapınızın güzelliği ve uzun ömürlü olması aşağıdaki işlemlere bağlıdır. Bunlar çerçeve ve trim için de geçerlidir.

1) Donanımı Kaldırın ve Hava Sıyırma

Hangi boyama yöntemini kullanırsanız kullanın, çarpma plakaları dahil tüm kilitleme donanımlarını kapı ve çerçeveden çıkarın. Bu öğelerin etrafını fırçalamak zor ve zaman alıcıdır. Kaldırılacak diğer parçalar tekmelikler ve kapı tokmakları olabilir. Çerçeveden ayrılmış bir çelik kapı boyaıyorsanız menteşeleri çıkarın.

Şimdi hava sıyırma işlemini kaldırın. Birçok kapı üreticisi, çıkarılabilir hava sıyırma özelliğine sahiptir. Sadece çerçevedeki bir korudan dışarı çıkar. Yeniden kurulum için nasıl çıktığını hatırlayın ve güvenli bir yerde saklayın.

Hava sıyırma işlemi çıkarılamıyor, zımbalanamıyor veya yerine sabitlenemiyorsa çerçeveyi fırçalarken ve düzeltirken kalkan görevi görmesi için bir alçıpan bıçağı kullanabilirsiniz. Aksi takdirde boyama sırasında koruma için maskeleme bandı uygulayın.

2) Fazla Pencere Camını Kaldırın

Pencereli veya yan ışıklı kapıların, boyamadan önce fazla camların çıkarılması gerekir. Bu kalafatlama malzemesi pencere çerçevesinin altından çıkmış olacaktır; yapışkan bir bileşik veya silikon kalafat olabilir.

Yeni bir tek kenarlı tıraş bıçağı kullanın ve çerçevenin yanındaki camı çizin. Çerçeveyi kesmemeye dikkat edin. Şimdi bıçağı dik ve çerçeveye yakın tutarak fazla camı çıkarın. Camı dikkatlice kazıyarak gevşetin.

Camlar çıkarıldıktan sonra, kalan filmi çıkarmak için alanı bir solvent ile silerek temizleyin. Cam yapışkan ise silikon ve mineral alkollü içecekler için denatüre alkol kullanın.

3) Temizle ve Maskele

Çelik kapı boyanırken temiz bir yüzey önemlidir. Yağlı parmak izlerine ve genel kire özellikle dikkat edin. Herhangi bir hafif temizleyici kullanılabilir, temizledikten sonra iyice durulayın. Diğer bir temizleme yöntemi, çelik kapıyı ve bordaları, denatüre alkolle ıslatılmış temiz bir bezle silmektir. Bu, çoğu yüzey kontaminasyonunu ortadan kaldıracaktır.

Kapı temizlenip kurulandıktan sonra camı ve boyanmayacak diğer eşyaları maskeleyin. Maskeleme miktarı, kullandığınız boyama yöntemine bağlıdır.

4) Ezikleri, Kumu ve Astarı Düzeltin

Çelik Kapı Boyama Ustası Hizmeti Herhangi bir çentiğin düzeltilmesi, tüm çelik kapının zımparalanması ve astarlanması hayati adımlardır. Bu aşamadaki iş miktarı, kapıların durumuna ve kapının yeni mi yoksa daha önce boyanmış mı olduğuna bağlıdır. Çelik kapı boyamak, araba boyamaya benzer. Kapıların cilasının bir araba kadar iyi olması gerekmese de, boyamadan sonra her çentik ve derin çizik vurgulanacaktır.

Çelik Kapı ve Çerçeveyi Onarmak Ezikler ve derin çizikler için oto kaporta dolgusu kullanın . Herhangi bir dolguyu uygulamadan önce, yapışmaya yardımcı olması için hasarlı bölgeyi 80-100 kumlu zımpara kağıdı ile zımparalayın. Kaporta dolgusunu üreticinin talimatlarına göre karıştırın ve hasarlı alanı biraz fazla doldurmaya çalışın.

Dolgunun tamamen kurumasını bekleyin, ardından zımparalamaya başlayın ve çevredeki alanla düzleştirin.

Bir titreşim zımpara ya da hurma zımpara geniş alanlarda kullanılabilir. Küçük onarımlar, sert bir zımpara bloğu ve zımpara kağıdı kullanılarak elle zımparalanabilir.

Fazla dolgunun çoğunu çıkarmak için 100 tane zımpara kağıdı ile başlayın. Çok fazla zımpara yapmamaya dikkat edin. 150 kumlu zımpara kağıdı ile zımparalamaya devam edin, ardından 220 kum veya daha ince zımpara ile bitirin. Ruff kenarları veya derin çizikler olup olmadığını kontrol etmek için onarılan alanı parmaklarınızla hissedin.

Onarımdaki herhangi bir kusuru vurgulamak için az miktarda astar püskürtün, bir aerosol astar harika çalışır. Onarım yüzeyle aynı hizaya gelene ve astarlamadan sonra görünmeyene kadar doldurmaya ve zımparalamaya devam edin.

Çelik Kapı Boyama Ustası Hizmeti Ahşap çerçeveyi onarmak için aynı oto kaporta dolgusu kullanılabilir.

Ahşabın onarımı temelde çelik kapı ile aynıdır. Soyulan boya veya çürümüş ahşap dahil tüm gevşek malzemeleri çıkarın. Yüzeyi pürüzlendirmek için onarımın etrafındaki alanı 80 kumlu zımpara kağıdı ile zımparalayın . 1/2 inç derinliğin üzerindeyse onarımı katmanlar halinde yapın. Çelik kapı ile aynı şekilde kumu bitirin.

Çelik Kapı Boyama Ustası Hizmeti – Bitirme Zımparalama

Çelik bir kapıyı boyarken zımparalama çok önemli bir adımdır. Tüm onarımlar tamamlandıktan sonra, tüm kapının hafifçe zımparalanması gerekecektir. Bunun yeni ve önceden boyanmış çelik kapılarda yapılması gerekiyor. 120-150 kumlu zımpara kağıdı veya orta incelikte zımpara süngeri kullanın.

Derin çiziklere neden olmadan yüzeyi pürüzlendirmek için yeni çelik kapıların zımparalanması gerekir. Fırça izlerini veya boya damlalarını gidermek veya azaltmak için önceden boyanmış kapılar zımparalanabilir. Zımparalamadan sonra tüm kapıyı yapışkan bir bezle silin.

Şimdi çerçeveyi zımparalamak için iyi bir zaman. Yeni astarlanmış çerçeveler orta incelikte zımpara süngeri ile elle zımparalanmalıdır. Önceden boyanmış çerçeveler, iyi durumdaysa elle zımparalanabilir veya gevşek boyayı ve ağır boya kenarlarını çıkarmak için bir avuç içi zımpara ile elektrikli zımparalanabilir.

Çelik kapı Boyası, Çelik kapı Boyama yorumları, Dış kapı boya renkleri, Paslı çelik kapı Boyama ustası hizmeti, Kapı boyama maliyeti, fiyatı.

Çelik kapı Boyası, Çelik kapı Boyama yorumları, Dış kapı boya renkleri, Paslı çelik kapı Boyama ustası hizmeti, Kapı boyama maliyeti, fiyatı.

Bir Çelik Kapının ve Ahşap Çerçevenin

Astarlanması Yeni kapıların boyamadan önce evrensel bir çabuk kuruyan yağ bazlı astar ile astarlanması gerektiği deneyimim oldu . Bu özellikle ahşap çerçeve için geçerlidir.

Daha önce boyanmış kapılar ve çerçeveler, yalnızca son boya türü farklıysa veya önceki cila kötü durumdaysa astarlanmalıdır. Akrilik boyalar, yağ bazlı boyaların üzerine astarlanmadan uygulanmamalıdır. Çerçevedeki tüm ham ahşabı ve açıkta kalan metalleri astarlayın.

Tüm astarlama ihtiyaçlarınız için evrensel bir hızlı kuruyan yağ bazlı astar kullanın. Kapıda bir aerosol astar kullanılabilir, aksi takdirde boyama ile aynı prosedürü kullanın. Son kat boyanın temeli olarak iyi bir astar seçin .

Şimdiye kadar yaptığınız tüm çalışmalara iyi bakmanın şimdi en iyi zamanı. Boyamaya başladıktan sonra hiçbir şeyi düzeltmek imkansız olacak. Çelik bir kapıyı boyamak zaman alıcı olabilir, ancak mümkün olduğunca mükemmel bir hazırlıkla, sonuç alternatifinden çok daha iyi olacaktır.

5) Çelik Kapı ve Yan Işıkların Boyanması

Boya uygulamak, çelik bir kapıyı boyamanın en tatmin edici kısmıdır, minimum bir kat astar ve iki kat son kat planlayın. Fırçalama, yuvarlama veya püskürtme olarak seçebileceğiniz üç uygulama yönteminiz vardır.

 • Çelik Kapıların Fırçalanması – Muhtemelen en az alet yatırımı gerektiren bir çelik kapıyı boyamanın en popüler yolu. Bu yöntemle gerçekten pürüzsüz bir yüzey elde etmek zordur, iyi bir profesyonel boya fırçası kullanırsanız daha kolaydır .
 • Bir Çelik Kapıyı Yuvarlamak – Asgari bir alet yatırımı gerektiren, ustalaşmak için kolay bir yöntem. Doğru boyuttaki silindir çerçevesi ve kısa şekerleme silindiri kapağı ile mükemmel kontrol mümkündür . Finiş, çoğu durumda fırçalamaktan daha iyi, silindir kapağından ince ve eşit bir dokuya sahip olacaktır.
 • Çelik Kapıya Püskürtme – Gerçekten pürüzsüz bir yüzey istiyorsanız, gitmenin tek yolu bir boya püskürtücü kullanmaktır. Bu yöntem, en büyük araç ve zaman yatırımını gerektirir. Ayrıca, bu ekipmanı kullanma konusunda biraz deneyim şarttır.

En iyi bitiş, püskürtmedir; ya bir ile havasız püskürtme tabancasının veya püskürtücü ancak çelik kapı rulo veya fırçalanabilir. Haddeleme, püskürtmeye harika bir alternatiftir ve çok tatmin edici bir sonuç verir.

Öte yandan, fırçalama, pürüzsüz yüzeyde fırça izleri üretmek sorunlu olabilir. Çelik kapıları fırça ile boyamak, yükseltilmiş panelli kapılar için en uygunudur; düz kapılar püskürtülmeli veya yuvarlanmalıdır. Yeteneklerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun uygulama yöntemini seçin.

Kapı Çerçevesini ve Yan Lambaları Boyamak

Boya katları arasında kapının kuruması beklenirken çerçeve boyanabilir. Tipik olarak, biri dış kısım ve diğeri iç kısım için olmak üzere iki farklı renk ve tipte boya kullanılır. Bir seferde bir renge konsantre olun.

Kapı boyama için çerçeveden çıkarılmışsa, iç renkle başlayın. Kapı takılıyken iç kısım en zor olanıdır. Aksi takdirde, dış renkle başlayın, böylece kapı daha erken bitmiş görünecektir.

Önce üst kısmı, başlığı boyamaya başlayın ve ardından her seferinde bir taraf aşağı doğru çalışın. Hava sıyırma takılı bırakılmışsa, hava sıyırma işlemini korumak için bir kalkan görevi görmesi için 6 inçlik bir alçıpan bıçağı kullanın. Bıçağı hava sıyırma ve çerçeve arasına sokmanız yeterlidir. Fırçalarken aşağı doğru hareket ettirin. Boya birikmesini önlemek için fırçalarken bıçağı birkaç kez silerek temizleyin.

Kapı menteşeleri ve karşılık levha(lar) maskeleme bandı ile dikkatlice kapatılarak veya kapı boyama için sökülmüşse çıkartılarak korunabilir.

Park lambaları tipik olarak bir fırça ile boyanır ancak uygun maskeleme ile püskürtülebilir. Seçtiğiniz yöntem, istediğiniz nihai sonuca ve bir boya püskürtücüyle olan becerinize bağlıdır.

Çelik Kapı Boyama İpuçları

Çelik bir kapıyı boyamak çoğu ev sahibi için kolay bir proje olsa da, finişin uzun ömürlü olmasını ve daha erken bitirme ihtiyacını büyük ölçüde etkileyebilecek birkaç husus vardır. Düzgün bir şekilde tamamlanırsa, çelik bir kapının boyanması 8-10 yıl boyunca yapılmamalıdır.

 • Seçtiğiniz renk, boyanın ne kadar süreceğini etkiler. Koyu renkler daha çabuk solacaktır. En kötü renk kırmızıdır. Ön kapı dramatik bir ifade için harika bir yer olsa da, koyu veya kırmızı bir rengin çok daha kısa sürede yeniden boyanması gerekecektir.
 • Güneşe maruz kalma da finişin daha hızlı solmasına neden olur. Direkt güneş ışığına maruz kaldığında çelik kapılar oldukça ısınabilir. Doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında, kahverengi bir ipucu olan daha açık renkler daha uzun süre dayanır.
 • Fırtına kapıları bir sera görevi görebilir. Isıyı hapsediyor ve erken boya arızasına neden oluyor. Bu ısıyı havalandırmak için üst fırtına kapısı penceresini açık bırakmayı deneyin.
 • %100 Akrilik boyalar, çelik bir kapı üzerinde kullanıldığında geleneksel yağ bazlı boyaları gerçekleştirecektir . En kaliteli dış cephe akrilik ev boyası güneş ışığının etkilerine karşı daha dayanıklıdır.
 • Kurulumdan önce tekme plakasını küçük bir kalafat boncuğu ile kapatın. Bu bir conta görevi görecek ve tekme plakasının arkasında nemin birikmesini önleyecektir. Nem, boyanın bozulmasına ve çeliğin paslanmasına neden olur.
Rate this post

Evinizde veya iş yerinizdeki iç kapıları boyamanın maliyeti? En İyi Kapı boyası markası, Kapı Boyama Ustası. 2021- 2022 Kapı Boya Fiyatı ist.

Kapı Boyama Fiyatları 2022Kapı Boyama Fiyatları 2022

Evimizdeki kapılar sürekli kullanılmaktadır. İster bir toplantı için ofiste biraz sessiz zamana ihtiyacınız olsun, ister banyoda kendinize bir dakika ayırmak. Her zaman açık ve kapalı oluyorlar.

Çocuklarınız veya evcil hayvanınız olduğunda oluşan tüm aşınma ve yıpranmalardan bahsetmiyorum bile! Bu nedenle, her yıl kapılarınızda iç mekan boyama yapmayı düşünmek iyi bir fikirdir.

2022 iç kapıları boyamanın maliyetini merak ediyorsanız  , okumaya devam edin!

Dış Meşe Kapıların Yenilenmesi ve Boyanması
Farklı iç kapılar

Modern evlerde her türlü iç kapı vardır. Çoğu için, bunu genellikle iki seçeneğe daraltabilirsiniz: sıva altı ve yükseltilmiş panel. İşte farkı nasıl anlayabileceğiniz:

 • Düz kapılar , onlar sadece pürüzsüz bir yüzeye sahip. Bunların üzerinde herhangi bir panel bulunmaz. Basit ve temiz görünüyorlar. Ayrıca boyaması da oldukça kolaydır. Sıva altı iç kapıların yapıldığı doğrusal yol nedeniyle, bu proje için bir boya rulosu bile kullanabilirsiniz. Bir şeyleri temizlemek ve dar kenarları boyamak için bir boya fırçasına ihtiyacınız olabilir.
 • Yükseltilmiş panel kapıların boyanması biraz daha zordur. Yatay raylar, dikmeler ve çıtalar gibi üzerlerinde bölümler olduğu için – tüm yükseltilmiş veya ayrıntılı bölümler, daha fazla planlama gerektirir. İç kapı boyası için, yukarıdan başlamak ve aşağı inmek için iyi çalışabilir. Yatay raylar, stiller ve çerçevelerden herhangi biri için bir boya fırçası kullanın. Ve daha pürüzsüz ara bölümler için bir boya silindiri kullanabilirsiniz.
Diğer popüler iç kapıların Boyanması

İç kapıları boyamanın maliyeti hakkında konuşmadan önce, dikkate alınması gereken birkaç popüler kapı türü vardır.

 • Ahır kapıları : Bu tip, büyük pahalı yapıları nedeniyle kapı boyaması yapmak oldukça kolaydır. Rustik bir vibe için gidiyorsanız, iç ahır kapıları harika görünüyor. Kapı boyaması yaparken, tüm panellerde bir boya fırçası kullandığınızdan emin olmanız yeterlidir. Ayrıca, bu kapılar bir üst raydan sarktığından, onları yerine kilitleyebiliyorsanız, bunu yapın. Kapıların ray üzerinde hareket etmemesi, boyama yaparken işinizi çok daha kolaylaştıracaktır.

 

 • Fransız kapılar : Bu tür iç kapılar, her odaya girdikleri ışık nedeniyle popülerdir. Öyleyse, bir ev tadilatının veya hatta binanın ortasındaysanız, ışığın içeri girmesine izin vermek için Fransız kapıları düşünün! Bunları boyamak zor olabilir, ancak kesinlikle yapılabilir. Cam paneller olduğu için etraflarını bantlayabilirsiniz. Bu, her şey söylendiğinde ve yapıldığında bardağınızın temiz ve taze kalmasını sağlayacaktır.

 

kapı boyama maliyeti

İç kapıları boyama maliyeti

Peki, profesyonel kapı boyamanın maliyeti nedir? İşe gelip işi yapmak için profesyonel boyacılar kiraladığınızda, zamanında, temiz ve sorunsuz bir süreç sağlar. Gerçekten yaşadığınız bölgeye ve hangi profesyonel boyacılara geldiğinize bağlı, ancak iç kapı boyası için 75 – 260 TL arasında değişiyor .

Yine, ne tür bir iç kapıya sahip olduğunuzu ve zımpara ve kalafatlama ile tazelenmesi gerekip gerekmediğini düşünmelisiniz. Ayrıca, belki kapının etrafındaki süslemenin de boyanmasını istersiniz. Bu yüzden, işi sizin için yapacak bir boyacı şirketi ararken, tüm bunları düşünce sürecinize dahil edin.

Renkli boya patlamalarından korkmayın!

İç kapı boyamasının gerçekten eğlenceli yanlarından biri, renkle oynamanın gerçekten eğlenceli olabilmesidir. Belki odanız bir bütün olarak oldukça monokromatiktir ve onu patlatmak istersiniz. Neden kapınızda canlı bir iç boyama rengini tercih etmiyorsunuz?

Örneğin, duvarlarınız beyaza hatta griye boyanmışsa, pembe bir kapı her türden kişiliği katacaktır! Bir bastırılmış pembe diyoruz bu düşünce hala bir yumruk gibi güçlü. Ayrıca, mavi veya yeşil için bir şeyiniz varsa, neden harika bir deniz mavisi denemiyorsunuz? Ege mavisi kesinlikle çok etkileyici ve aynı zamanda 2022 Yılın kapı boya renk kartelasına bakıp zevkinize göre bir kapı boya rengi seçebilirsiniz.

 

Rate this post

istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Kapı Boyama HizmetiKapı Boyama Hizmeti

Evinizin görünümünü güncellemenin kolay bir yolunu arıyorsanız, kapılarınızdan başkasına bakmayın! Evinizin içinde veya dışında olsun, kapılarınızı, Pencere ve Dolap boyamak evinizin görünümünde büyük bir fark yaratabilir. Büyük bir yenileme projesine girişmeden yeni bir görünüm elde etmenin hızlı ve kolay bir yolu. 

İÇ KAPI BOYAMA HiZMETi

Evinizin içindeki kapıları boyamak da büyük bir fark yaratabilir! İç mekan boyama güncellemeleri söz konusu olduğunda, dolap ve dolap kapılarını ve diğer iç kapıları gözden kaçırmayın. Bir odayı boyuyorsanız, kapılarınızı aynı anda güncelleyin, böylece her şey taze görünür. İster masif ahşap bir kapı, ister sürgülü bir cep kapısı ya da Fransız kapılar olsun, Boyacı Ustası Hizmeti, onların kısa sürede yepyeni görünmelerine yardımcı olabilir. 

MUTFAK DOLAP KAPILARI

Mevcut dolaplarınızı boyamak veya yeniden cilalamak, mutfağınıza yepyeni bir görünüm kazandırmanın harika bir yoludur. Aynı zamanda akıllı bir çözümdür – yıkım ve tüm ünitelerin kaldırılması konusunda endişelenmenize gerek olmadığında, kendinize çok fazla zaman ve para kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda mevcut malzemeleri kullandığı için akıllıca bir çevresel seçimdir.

Yeni mutfağınız için mükemmel bir görünüm yaratmak için sizinle birlikte çalışacağız. İster düz bir boya renginin, ister ahşabın damarlarını gösteren bir lekenin peşinde olun, Boyacı Ustası Hizmeti sizin için her şeyi halledebilir. 

DIŞ KAPI BOYASI 

Ön kapınıza veya garaj kapınıza yeni bir kat boya eklemek, evinizin dış görünüşünü anında dönüştürebilir. İster klasik bir nötr ton isterse parlak bir renk patlaması seçin, evinizin kaldırım çekiciliğini arttırmanın harika bir yoludur. 

ÖN KAPILAR

Evinizin dışını boyamak büyük bir iştir, bu yüzden insanların sırf renkten sıkıldıkları için yapma eğiliminde oldukları bir şey değildir. Tüm evi boyamadan evinizin görünümünü değiştirmek istiyorsanız, ön kapınız başlamak için mükemmel bir yerdir. İster insanların dikkatini çeken cesur ve parlak bir renk arıyor olun, ister sadece mevcut nötr tonu yenilemek istiyorsanız, Boyacı Ustası Hizmeti bunu hemen halledebilir! Eviniz için doğru renge karar vermenize yardımcı olabiliriz ve aynı zamanda herhangi bir ek kaplama veya dış detayları eşleşecek şekilde boyayabiliriz. 

GARAJ KAPILARI

İnsanlar garajı, araçlarınızı park etmek veya depolamak için tasarlanmış, tamamen pratik bir alan olarak görme eğilimindedir. Bunun, boya konusunda çoğu insanın garaj kapılarını oldukça sade tutma eğiliminde olmasıyla bir ilgisi olabilir.

 Canlı beyaz her zaman sağlam bir seçim olsa da, biraz renk kullanmaktan korkmayın – garaj kapınızı bir tasarım öğesi olarak düşünün! Çelik, alüminyum, ahşap, bakır, cam ve vinilden yapılanlar da dahil olmak üzere her tür garaj kapısının boyanmasında uzmanız. Garaj kapınız için doğru rengi ve boya türünü bulmanıza yardımcı olacağız ve mükemmel bir yüzey elde etmek için gerekli tüm hazırlık çalışmalarını yapacağız. Eviniz sadece 1 günde yepyeni bir görünüme kavuşacak! 

Rate this post

mobilya boyama, istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Sprey Boya HizmetleriSprey Boya Hizmetleri

İstanbul Güvenilir Sprey Boyacılar

Yakın zamanda mutfağınızı yeniden boyadınız veya yeniden tasarladınız, ancak şimdi mutfak dolapları yeni dekorla eşleşmiyor mu? 

Korkuluklarınızdaki boya rengi solmuş veya pürüzlü görünüyor mu? 

İatanbul’un en iyi mutfağında yeniden canlandırmak için Orijinal Stil Boyama ve Dekoru geçemezsiniz. Her duruma uygun, mükemmel mutfak nefes alan boyacı hizmetleri sunuyoruz.

Sprey boya hizmetlerimiz

Sprey boyama, genellikle mobilya veya dolapları boyamak için kullanılan bir boyama yöntemidir. 

Bu yöntemi kullanarak ana işimiz mutfak dolaplarını püskürtme yöntemi

ile boyamaktır, ancak diğer mobilya türlerini, camları veya tavanı da püskürme yöntemi ile boyayabiliriz. 

Genel olarak, geleneksel olarak boyanamayan malzemeler veya boşluklar, aynı mükemmel sonucu verecek şekilde sprey ile boyanabilir.

 Mobilyaya zarar vermeyen ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış özel mobilya sprey boyası kullanıyoruz.

İstanbul sprey boyama konusunda uzmanlaşmış saygın bir şirket bulmak zor olabilir. Tüm mutfak spreyi boyacılarımız inanılmaz derecede profesyoneldir ve temiz ve verimli çalışır. 

Sprey boyama mutfak dolapları veya diğer mobilya öğeleri, seçilen yöntem

nedeniyle çok fazla karışıklık içerebilir, ancak mutfağınızın geri kalanının lekesiz kalmasını sağlıyoruz. 

Olası karmaşayı en aza indirmek için mümkün olduğunca mobilyaları evin dışına koymayı tercih ediyoruz. 

Söz konusu mobilya eşyası boyama işlemi için evden çıkarılamadığında

(mutfak dolapları veya korkuluklar gibi), istenmeyen sıçramaları önlemek için her zaman koruyucu örtüler kullanıyoruz.

 Tüm personelimiz bu boyama yöntemi konusunda eğitilmiştir ve minimum dağınıklık ile eşit bir boya katmanı sağlayabilir.

İstanbul’da mobilya boyası yapan çok sayıda şirket olsa da, en kaliteli hizmetlerden bazılarını sunabileceğimizden eminiz. 

Orijinal Stil Boyama ve Dekorasyon Esnaf ve Zanaatkarlar Odalarına aittir,

yani müşterilerimiz için yaptığımız tüm işlerin son derece yüksek kalibreli olduğu anlamına gelir. 

Önceki çalışmalarımızdan bazılarını sergileyen çevrimiçi galerimize göz atmak isteyebilirsiniz . Bunun, İstanbul mutfağının en iyi örneklerinden bazılarını sergilediğinden eminiz ve aynı hizmetleri kendi evinize de sunmaya hazırız.

Bazı insanların sağlık sorunları olabileceğini anlıyoruz

Boyama ve Dekorasyon’da, bazı kişilerin astım gibi sprey boyama için kullanılan aerosollerle daha da kötüleşebilecek sağlık sorunları olabileceğinin de farkındayız. 

Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir ve ailenizin

sağlığı ile ilgili endişeleriniz varsa, en iyi eylem planını belirlemek için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. 

Siz evde olmadığınızda hizmeti tamamlamak için organize edebiliriz veya olası boya parçacıklarını önlemek için mobilyaları tesisten çıkarabiliriz.

 

Sprey boyama hizmetlerimiz rekabetçi fiyatlara sahiptir

Bu tür yüksek kaliteli hizmetler için, burada İstanbul’daki en düşük mutfak yenileme fiyatlarından bazılarını sunuyoruz. Ücretsiz, zorunlu olmayan bir fiyat teklifi için bu çevrimiçi teklif formu‘nu doldurmanız yeterlidir . 

Güler yüzlü personel üyelerimizden biri, bir tahmini fiyat ve bilmek isteyebileceğiniz diğer tüm bilgilerle size hızlı bir şekilde geri dönecektir.

 Mutfak geri dönüş maliyetimiz, püskürtülmesi gereken alanların boyutuna ve tercih ettiğiniz boya türüne bağlı olarak her bir müşterimize göre belirlenir.

İki veya daha fazla hizmetimizi birlikte sipariş ettiğinizde de indirim sunuyoruz. Bu yüzden boyama veya sıva gibi boyama ve dekorasyon hizmetleri de arıyorsanız , iletişime  geçmekten çekinmeyin . Harika tasarruf seçeneklerini sizinle konuşmak isteriz.

İstanbul’da Uygun Fiyatlı Sprey Boya Hizmeti

– tavan ve duvar püskürtme
– pencere püskürtme
– kaplama püskürtme
– kapı püskürtme
– mobilya püskürtme
– şişen kaplamalar
– tamamen sigortalı
– tüm işler garantili
-% 100 memnuniyet garantili
– rekabetçi fiyatlar

Bu yüzden, ihtiyacınız olan bir alıntıysa veya sadece dostça bir tavsiyede bulunmaktan çekinmeyin. 

Bizim ekibimizden birini göndererek  sprey boya uzmanları  ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere size ve olasılıklar üzerinde öneriyoruz. Sprey Boyacı Ustası Hizmeti size 6 ay boyunca geçerli olan ücretsiz bir yükümlülük teklifini sağlayacaktır.

Rate this post