Etiket: Dolap Boyama

Dolap Boyama HizmetleriDolap Boyama Hizmetleri

Mutfak dolaplarınızı yenilemek ve evinize biraz renk katmak mı istiyorsunuz? Mutfak Dolabı Boyama Hizmetinin profesyonel dolap boyacıları, pahalı bir tadilat veya yeniden tasarım için ödeme yapmanıza gerek kalmadan mutfağınıza yepyeni bir görünüm kazandıracak. Mutfak Dolabı Boyama Hizmetinin dolap boyama hizmeti sınırsız renk seçeneği sunar ve uzman mutfak dolabı boyama ustalarımız mutfağınıza bir gün içinde yeni bir görünüm kazandırabilir.

Dolap boyama hizmetlerimiz, aradığınız beyaz veya renkli mutfak dolapları ile kişiliğinizi ifade etmenizi sağlayan Özel Renkler serisi ile birlikte gelir. Dahil ettiğimiz Hızlı anında sertleşen ticari kaplamamızla, sonuç basit bir dolap boyama hizmetinden çok farklıdır. İstediğiniz renkten emin değil misiniz? Profesyonel dolap boyacılarımız seçim yapmanıza yardımcı olabilir! Tarzınıza uygun rengi seçme sürecinde sizi adım adım yönlendirebiliriz.

Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Ahşap Son İşlem dolap boyama hizmetleri, diğer mutfak dolabı boyama ustalarından çoğundan farklı bir şey sunuyor. Çoğu profesyonel dolap boyacısı birkaç kat boya uygulayıp buna iyi diyecek olsa da, Mutfak Dolabı  boyacıları önce dolapları iyice temizleyecek ve astarlayacak, bu da hizmeti daha yapışkan hale getirecektir. Ardından, en üst düzeyde dayanıklılık sağlayan, seçtiğiniz rengi ve son katı uygulayacağız.

Sınırsız seçenekle sonuçlanan çeşitli renkler ve sonlandırma teknikleri arasından seçim yapabilirsiniz!

Özel Renklerimiz ile dolaplarınızın rengini değiştirerek mutfağınızın, banyonuzun veya işinizin tarzını sadece 3 ila 5 gün içinde önemli ölçüde değiştirebilirsiniz. Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Ahşap Son İşlem İstanbul’daki, diğer birçok dolap boyama şirketinden daha fazla renk sunarak size eksiksiz bir renk seçeneği yelpazesiyle kendinizi tam olarak ifade etme özgürlüğü verir. Birçok dolap boyama şirketi bir avuç renk seçeneği sunar, ancak yalnızca Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti, hem mutfağınıza hem de tarzınıza uygun yüzlerce renk kombinasyonu sunabilir.

Mutfak Dolabı Boyama Maliyeti

Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renk değişimi, yeniden kaplama maliyetinin 1/3’ü ve dolaplarınızı değiştirme maliyetinin 1/5’i kadardır, paradan tasarruf etmenizi sağlar ve tadilat bütçenizi genişletmenize yardımcı olur.

Müşteriler neden Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renk Değişimini seviyor:
Çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz.
Renk Değişim Fanı

Ve farklı bitirme teknikleri:

Camlı: Büyüleyici kulübe tarzı görünüm, rastgele üzücü, köşelerde asılı kalma
Antika: Dolaplarınızda eskitilmiş veya yıpranmış bir görünüm yaratır.
Torched: Dolapların gömme kısımlarına daha koyu bir gölge ekleyerek derinlik katar
Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renklerimizle mutfağınızı, banyonuzu veya diğer dolaplarınızı nasıl dönüştürebileceği hakkında daha fazla bilgi için size en yakın Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti ekibinizi numaralı telefondan arayın.

Rate this post

Yeni bir boya ile evinize nasıl değer katabilirsiniz?Yeni bir boya ile evinize nasıl değer katabilirsiniz?

10 adımda bir oda nasıl boyanır ‘, ‘ Duvarları bir profesyonel gibi boyamak için 15 ipucu ‘, ‘ Bir odayı boyamadan önce bilmeniz gerekenler ‘… Bu kendi kendine yardım blog yazılarının başlıklarını okuyarak stresli bir iş mi olduğunu hissediyorsunuz? Bu sefer kendiniz boyamayı unutun, boyama işini yerel bir şirket olan bize bırakın ve dekorunuz ve odanızın atmosferi ile hangi rengin iyi gideceğine odaklanın.

Evimin duvarlarını neden boyamalıyım?

Birincisi, tüm birikiminizi harcamadan evinizi yenilemenin en kolay yolu olduğu için. Taze yeni bir boya yaması verilen bir yeri ziyaret ettiğinizde, duvarların bozulmamış görünümü genellikle fark ettiğiniz ilk şeydir. Yeni boyanmış beyaz duvarlar (veya dolaplar) , şu anda evinizde veya dairenizde bulunan kirli beyaz renkten anında çok daha fazla ışık getirecek ve herhangi bir odanın gençleşmiş ve yenilenmiş görünmesini sağlayacaktır.

Odada bulunan mobilya ve nesneleri öne çıkaran renkli vurgulu bir duvar , yatak odasına, oturma odasına ve hatta bir merdivene stil ve enerji getirmenin kolay bir yoludur. Grafik boyamada ustalaşmak kolay değildir, ancak modern bir tasarıma veya eski mobilyalarla çatışma yaratmak için harika bir ek olabilir. Ancak bunun için bir uzmanın yardımına ihtiyacınız olabilir …

Neden bir boyacının evimde çalışmasını isteyeyim?

Boyama, ayrıntılarla ilgilidir. Pervazlarınızı ve kesicilerinizi temiz tutar, duvarlarda kuru boya damlaları olmaz, duvarın her yerinde tek renk olur. Ayrıca zemininizin ve ev dekorunuzun her santimini beyaz bir çarşafla kaplamak, boyamak istemediğiniz her şeyi bantlamak gibi odanın hazırlığını da ihmal etmiyor). Bir odayı boyanmaya hazır hale getirmek her zaman beklenenden daha sıkıcıdır.

Mobilyalarınızı boya ile dönüştürün

Duvarlarınız için sadece yeni boya yapıştırmayın. Mobilya, her şey gibi eskir. Cilalar çıkıyor, renkler güneşle ve temizlik ürünlerinin kullanımıyla solup gidiyor ve aklınıza gelen tek şey, yenisini bulabilmek için eskimiş, modası geçmiş dolabı kaldırıma attığınız gün. 

Yine de dışarı çıkıp en yakındaki mobilya mağazasını temizlemeden önce, o eski mobilya parçası hala çalışır durumda ve çoğu zaman masalarınıza, sandalyelerinize ve çekmeceli dolaplarınıza ikinci bir hayat vermek için gereken tek şey yeni bir kat boyadır. İleri dönüşüm denir. Atmak yerine yenilemek, yenisini almak yerine hala çok kullanışlı olan parçaları korumak. 

Mobilyalarınızı geliştirmek ve yeni gibi görünmelerini sağlamak için bilmeniz gereken birçok boyama tüyosu var. Yeterli bir astar kullanımı, vintage bir his vermek için tebeşir veya bakır efektli boya bilgisi, sprey boya tekniği, maskeleme bandı ve kurşun kalemler konusunda ustalık. 

Belki tüm bu becerileri öğrenmek ya da atmak istediğiniz bir mobilya parçası üzerinde test etmek ve öğrenmek için zamanınız vardır (ama diğer yarınız sizi buna mecbur etti)… ama belki de ileri dönüşüm konusunda deneyimli bir boyacı ustası almayı tercih edersiniz .

Yeni mobilyalar: Siyaha (veya pembeye) Boya … … ve tarzınıza uyacak şekilde kişiselleştirin. Çünkü mobilya boyama sadece hasarlı ve yıpranmış eşyalar için değildir. Doğal ahşap tonlarında IKEA mobilyalarını seçerek özel ve çok size ait bir şey yaratın ve seçtiğiniz cesur renklerle kişiselleştirin. Aklınızda bir tasarım varsa, onu Boyacı ustası hizmetine gönderin, böylece vizyonunuzu gerçeğe dönüştürebilsinler.

Rate this post