Etiket: mutfak dolabı boyama

Dolap Boyama HizmetleriDolap Boyama Hizmetleri

Mutfak dolaplarınızı yenilemek ve evinize biraz renk katmak mı istiyorsunuz? Mutfak Dolabı Boyama Hizmetinin profesyonel dolap boyacıları, pahalı bir tadilat veya yeniden tasarım için ödeme yapmanıza gerek kalmadan mutfağınıza yepyeni bir görünüm kazandıracak. Mutfak Dolabı Boyama Hizmetinin dolap boyama hizmeti sınırsız renk seçeneği sunar ve uzman mutfak dolabı boyama ustalarımız mutfağınıza bir gün içinde yeni bir görünüm kazandırabilir.

Dolap boyama hizmetlerimiz, aradığınız beyaz veya renkli mutfak dolapları ile kişiliğinizi ifade etmenizi sağlayan Özel Renkler serisi ile birlikte gelir. Dahil ettiğimiz Hızlı anında sertleşen ticari kaplamamızla, sonuç basit bir dolap boyama hizmetinden çok farklıdır. İstediğiniz renkten emin değil misiniz? Profesyonel dolap boyacılarımız seçim yapmanıza yardımcı olabilir! Tarzınıza uygun rengi seçme sürecinde sizi adım adım yönlendirebiliriz.

Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Ahşap Son İşlem dolap boyama hizmetleri, diğer mutfak dolabı boyama ustalarından çoğundan farklı bir şey sunuyor. Çoğu profesyonel dolap boyacısı birkaç kat boya uygulayıp buna iyi diyecek olsa da, Mutfak Dolabı  boyacıları önce dolapları iyice temizleyecek ve astarlayacak, bu da hizmeti daha yapışkan hale getirecektir. Ardından, en üst düzeyde dayanıklılık sağlayan, seçtiğiniz rengi ve son katı uygulayacağız.

Sınırsız seçenekle sonuçlanan çeşitli renkler ve sonlandırma teknikleri arasından seçim yapabilirsiniz!

Özel Renklerimiz ile dolaplarınızın rengini değiştirerek mutfağınızın, banyonuzun veya işinizin tarzını sadece 3 ila 5 gün içinde önemli ölçüde değiştirebilirsiniz. Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Ahşap Son İşlem İstanbul’daki, diğer birçok dolap boyama şirketinden daha fazla renk sunarak size eksiksiz bir renk seçeneği yelpazesiyle kendinizi tam olarak ifade etme özgürlüğü verir. Birçok dolap boyama şirketi bir avuç renk seçeneği sunar, ancak yalnızca Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti, hem mutfağınıza hem de tarzınıza uygun yüzlerce renk kombinasyonu sunabilir.

Mutfak Dolabı Boyama Maliyeti

Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renk değişimi, yeniden kaplama maliyetinin 1/3’ü ve dolaplarınızı değiştirme maliyetinin 1/5’i kadardır, paradan tasarruf etmenizi sağlar ve tadilat bütçenizi genişletmenize yardımcı olur.

Müşteriler neden Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renk Değişimini seviyor:
Çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz.
Renk Değişim Fanı

Ve farklı bitirme teknikleri:

Camlı: Büyüleyici kulübe tarzı görünüm, rastgele üzücü, köşelerde asılı kalma
Antika: Dolaplarınızda eskitilmiş veya yıpranmış bir görünüm yaratır.
Torched: Dolapların gömme kısımlarına daha koyu bir gölge ekleyerek derinlik katar
Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renklerimizle mutfağınızı, banyonuzu veya diğer dolaplarınızı nasıl dönüştürebileceği hakkında daha fazla bilgi için size en yakın Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti ekibinizi numaralı telefondan arayın.

Rate this post

Mutfak Dolabı Boyama Yorumları ResimleriMutfak Dolabı Boyama Yorumları Resimleri

Mutfağınızı pahalı, tam ölçekli bir mutfak yenileme zahmeti olmadan güncellemenin harika bir bütçe dostu yolu. Mutfak dolabı boyama, zahmetsizce yeni bir görünüm elde etmenin en iyi yoludur. Eğer mutfak dolabı boyama işinden anlamıyorsanız hiç bu işe başlamayın işi yaptığınıza pişman olabilirsiniz. Dolap boyama işini profesyonel mutfak dolabı boyacı ustasına bırakın.

Elinize bir fırça alıp boyamaya başlamak ne kadar cezbedici olursa olsun, mutfak dolaplarının nasıl boyanacağına dair biraz daha detay var. Özellikle pürüzsüz bir yüzey elde etmeye çalışırken.

Bugün mutfak dolaplarının nasıl boyanacağına ve profesyoneller gibi pürüzsüz bir yüzey elde edilmesine ilişkin adımları paylaşmak istiyoruz. Süreci olabildiğince sorunsuz hale getirmek için birkaç ipucu ve püf noktası ile birlikte. Ayrıca mutfak dolaplarının boyanmasıyla ilgili en çok sorulan birkaç soruyu cevaplayacağız.

Bir şeyler atıştırın, bu uzun olacak.

Öncelikle bir ton mutfak dolabı boyadığımızı söyleyerek başlayayım. Ve biz derken, sahip olduğumuz son derece yetenekli profesyonel boyacı ekibinden bahsediyorum. Yıllardır mutfak dolaplarını boyuyorlar ve süreci mükemmelleştirdiler.

Bir profesyonel gibi mutfak dolaplarını nasıl boyayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, profesyonelleri dinleyin!

MUTFAK DOLAPLARINI BOYAMANIN FAYDALARI

Mutfak dolaplarınızı boyamanın birkaç göze çarpan faydası vardır.

Eski dolapları yıkıp söküp yenilerini takmaktan çok daha hızlıdır.
Mutfak dolaplarınızı boyamak, yeni dolaplar kurmaktan çok daha ekonomiktir.
Büyük bir tadilattan kaçınmanıza ve mevcut dolaplarınızla aynı düzeni korumanıza olanak tanır.
Çevre dostudur. Sadece yeni bir dolap rengi için mükemmel kullanılabilir malzemeleri atmaktan kaçınırsınız.

3 ORTAK MUTFAK DOLAP BOYAMA YÖNTEMİ

Dolapları boyamak için izleyebileceğiniz birkaç farklı yol var. Hepsi sizin için bir seçenek olabilir veya olmayabilir. Her şey, hangi boyama araçlarına sahip olduğunuza bağlıdır .

BOYA FIRÇASI
Dolaplarınızı boyamak için kullanabileceğiniz ilk yöntem bir boya fırçasıdır. Bu en çok zaman alan yöntem olabilir, ancak kesinlikle bir boya fırçası kullanabilir ve yine de dolaplarınızda pürüzsüz bir yüzey elde edebilirsiniz. Bu yöntemin anahtarı birinci sınıf bir boya fırçası kullanmaktır .

BOYA RULOSU
Ortalama bir ev sahibi için ikinci ve en yaygın yöntem, bir boya silindiri kullanmaktır. Ve bu yöntemin anahtarı, yüksek kaliteli bir köpük boya rulosudur .

BOYA PÜSKÜRTME
Üçüncü ve en hızlı kabin boyama yöntemi, bir boya püskürtücü kullanmaktır . Bu, birçok boya profesyoneli için tercih edilen yöntemdir. Mutfak dolaplarınızda garantili pürüzsüz bir yüzey istiyorsanız, bir boya püskürtücü harika bir seçenektir.

Herkesin bir boya püskürtücüye erişimi olmadığını anlıyoruz. Ancak bunun mutfak dolaplarınızı boyamanıza engel olmasına izin vermeyin. Yüksek kaliteli bir rulo ve boya fırçası kullanarak yine de pürüzsüz bir kabin cilası elde edebilirsiniz.

Eski okul boya ustalarından bazıları fırça yöntemini diğerlerine tercih ediyor. Yani orada her şeyi söylüyor.

Mutfak dolaplarınızı boyarken kullanabileceğiniz birkaç farklı seçenek olduğunu biliyoruz. Şimdi işi halletmek için gerekli olacak malzemelere geçelim.

PÜRÜZSÜZ BİR BİTİŞ İÇİN MUTFAK DOLAPLARI NASIL BOYALANIR.

Bu sürece başlamadan önce sizi uyarmalıyım, bu bir günlük bir proje değil. Ciddi bir zaman ve çaba harcamanızı gerektiren birçok adım var.

MUTFAK DOLABI BOYA ÖNCESİ İÇİN GEREÇLER

Koruyucu muşamba
Boya karıştırmak için yayvan plastik kap
Yağ Çözücü
Boyacı Bandı
100, 150 ve 200 zımpara kağıdı
Boyacı Bandı
Premium naylon/polyester fırça Boya Fırçası
Köpük boya rulolarının çoklu paketi
Matkap
Astar
Mutfak Dolabı Boyası

MUTFAK DOLABI BOYA HAZIRLIĞI
Mutfak dolaplarını nasıl boyayıp o ipeksi pürüzsüz yüzeyi elde edersiniz? Hazırlıkla başlıyor! Hazırlık, boyama işleminin kendisi kadar, hatta daha fazla %100 önemlidir. Mutfak dolaplarınızı boyamaya giden hazırlık çalışmalarını atlarsanız, kendinizi başarısızlığa hazırlıyorsunuz demektir.

Tüm bu sürecin ilk adımı, mükemmel kabin boya rengini bulmaktır. Birini tamamen taahhüt etmeden önce boya renklerini örneklemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Bunun zaman alıcı bir proje olacağını biliyorsunuz, bu nedenle mutfağınızda işe yarayacak bir boya rengi seçtiğinizden emin olmak istiyorsunuz.

Bu popüler boya renklerinden bazılarına göz atın.

Favorim gri
Güzel Mavi-Gri Boya Renkleri
En İyi Filli Boya Renkleri
Dyo Boya Kaymaktaşı
Marshall Gri HC-173
Soğuk Boya Renkleri- Jotun Boya
Polisan Bej
Popüler Siyah Boya Renkleri

TÜM MALZEMELERİNİZİ TOPLAYIN
Başlamadan önce, ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri toplamak iyi bir fikirdir. Bu şekilde her şeye tek bir noktada sahip olursunuz ve gidip aletlerinizi almak için yaptığınız işi durdurmak zorunda kalmazsınız.

MUTFAK DOLAPLARINI BİR PROFESYONEL GİBİ BOYAMAK İSTER MİSİNİZ?

DOLAP BOYAMA VE KURUTMA ALANI OLUŞTURUN
Tüm malzemelerinizi bir araya getirdikten ve kolayca erişilebilir hale getirdikten sonra, bir çalışma alanı oluşturmaya geçin. Düz bir alanda çalışmak için bolca alana sahip olmak isteyeceksiniz.

Testerelere ve 2 uzun tahta parçasına erişiminiz varsa, bunları yükseltilmiş bir iş istasyonu yapmak için kullanabilirsiniz.  Ancak, testere tezgahınız yoksa, ahşabı bir boya damlasın diye muşamba üzerine serebilir ve oradaki dolap kapaklarını ve çekmeceleri boyayabilirsiniz.

Çekmecelerin ve kapıların yerden biraz yukarıda olmasını daha kolay buluyorum. Kenarları boyamayı kolaylaştırır. Bunun için uzun bir merdiven de çalışır.

TÜM KAPI VE ÇEKMECELERİ ÇIKARIN
Dolap kapaklarınızı, çekmecelerinizi ve kutularınızı etiketlediğinizden emin olun. Bunu yapmanın kolay bir yolu, boyacı bantı kullanmak ve dolapları numaralandırmaktır.

Her dolap bölmelerinin ve kapaklarının içine bir parça bant yerleştirin ve sol üstten başlayarak sağa doğru numaralandırın. Ardından, her kapıya başka bir bant parçası yerleştirin ve aynı numara sistemini kullanın. Bu şekilde, kapıları bir kez çıkardığınızda, tekrar yerine koyma zamanı geldiğinde nereye gittiklerini kolayca bulabilirsiniz.

Son olarak, her şey etiketlendikten sonra tüm mutfak dolabı kapaklarını ve çekmecelerini çıkarın.

Her şeyi yerine koymanız gerektiğinde bu önemli bir adımdır. Can sıkıcı görünebilir ama bunu atlarsanız, bu projenin sonunda dolap kapaklarınız ve çekmecelerinizle kibrit oyunu oynuyor olacaksınız.

BANDI ÇIKARIN VE ÇEVRE ALANLARI KORUYUN
Şimdi mutfak dolaplarının etrafındaki alanları bantlamanın tam zamanı. Boyanın dokunmasını istemediğiniz her şeyi bantlayın ve tezgahınızı ve cihazlarınızı korumak için bir muşamba ve boyacı bandı kullanın.

DONANIM VE MENTEŞELERİ ÇIKARIN
Dolap çekmecelerinden ve kapılarından tüm donanımın çıkarıldığından emin olmak istersiniz. Bu tamamlandıktan sonra, dolaplara koyduğunuz bandı hareket ettirmeniz gerekir. Biliyorum, biliyorum, onu oraya koyduk! Yine de tekrar kontrol edin!

Bandı menteşenin oturduğu yere taşımanız ve bunun üzerine başka bir bant parçası yerleştirmeniz gerekir. Ne? Niye ya?

Hayır, fazladan iş yapmaktan hoşlandığımız için değil, bu, dolapları boyadığımız zaman içindir. Menteşenin arkasını göremiyorsunuz, bu da onu bant parçanızı koymak için mükemmel bir yer haline getiriyor. Numaralı olanların üstündeki diğer bant parçasına gelince, numarayı boyadan korur.

TÜM YÜZEYLERİ TEMİZLEYİN VE YAĞLARINI ALIN
Bu süreçte çok önemli bir adımdır. Dolaplarınızda birikmiş kalıntı, pişirme yağı veya kiri temizlemeli ve yağdan arındırmalısınız . Bu yağ giderici bu adım için harikadır. Temiz bir başlangıç ​​yüzeyine sahip olmak, en iyi sonucu almanızı sağlayacaktır.

YAMA DELİKLERİ VE KUSURSUZLUKLAR
Bu adım, dolaplarınızın şekline ve mutfak dolabı donanımınızı değiştirip değiştirmediğinize bağlıdır . Eğer öyleyseniz ve seçtiğiniz yeni donanım eski deliklere uymuyorsa, şimdi onları doldurmanın zamanı geldi. Delikleri ve diğer kusurları yüksek kaliteli bir dolgu macunu maddesiyle yamalayın ve kurumasını bekleyin.

DOLAPLARI VE ÇEKMECELERİ KUMLAMA
Dolaplarınızı hafifçe zımparalamak, cilayı giderecek ve boyanın uygun şekilde
yapışmasını sağlayacaktır. 100-150 kumlu zımpara kağıdı kullanın ve dolapları zımparalayın. Yüzeyi zımparalamanız gerekmez, tüm astarın düzgün bir şekilde yapışmasına yetecek kadar zımparalayın.

Ayrıca aşındırıcı bir ped ile parlaklık giderici bir sıvı da kullanabilirsiniz . Bu yola giderseniz, uygun koruyucu donanıma ve iyi havalandırılmış bir alana sahip olduğunuzdan emin olun ve ürün üzerindeki talimatları izleyin.

Bunu her iki tarafta da yapın.

DOLAPLARI TEKRAR TEMİZLEYİN
Bir sonraki adıma hazırlanırken tüm zımpara tozunu ve kiri çıkardığınızdan emin olmanız gerekir.

Tüm tozu temizlemek için vakumlu veya nemli bir bez kullanın. Ardından, kaçırmış olabileceğiniz her şeyi yakalamak için yapışkan bir bezle içerileri silin.

DOLAPLARI, ÇEKMECELERİ VE KUTULARI TEMİZLEYİN
Temiz, yağdan arındırılmış ve tozsuz bir şey varsa, dolaplarınıza bir damla astar koymadan önce, tüm bu süreci tehlikeye atabileceğini açıkça belirtmek isterim. Bu nedenle, bu noktaya kadar uygun adımların atıldığından emin olun.

Dolapların tüm yüzeylerine bir kat yüksek kaliteli astar uygulayın. Astar kullanmanın amacı, boyanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlamak ve bu da uzun ömürlü bir sonuç elde etmektir.

Astarın gece boyunca kurumasını bekleyin, ardından çekmeceleri ve kapıları dikkatlice çevirin ve işlemi tekrarlayın.

Mutfak dolaplarınız için kullanılacak en iyi astarların, içlerinde yapıştırma özelliği olan astarlar olduğunu düşünüyorum. Birkaç denenmiş ve gerçek astar seçimi, Dyo Boya · Polisan Boya · Betek Boya (Filli Boya) · Marshall Boya · Jotun Boya  astardır. Markalar duvar, kapı, panel, cam ve ahşap alanlar için farklı özelliklerde boya üretimi yapar.

DOLAPLARI TEKRAR HAFİF ZIMPARA İLE KUMLAMA
Astar kat kalınlaşmaya meyillidir ve bazen birikebilir, bu nedenle bu adım yüzeyi pürüzsüzleştirir. Astar genellikle 24 saat olan tamamen kuruduktan sonra, tüm yüzeyleri (ön ve arka) hafifçe zımparalamak için 220 kumlu zımpara kağıdı kullanın. Oluşan havuzları veya damlamaları sıfırlayın.

DOLAPLARI BİR KEZ DAHA TEMİZLEYİN
Biliyorum, çok temizlik gerekiyor ama mutfak dolaplarınızda pürüzsüz bir yüzey istiyorsanız bu gerekli.

Tüm tozu temizlemek için vakumlu veya nemli bir bez kullanın. Ardından, kaçırmış olabileceğiniz her şeyi yakalamak için yapışkan bir bezle içeri girin.

Dolap boyama hazırlık adımlarını başarıyla tamamladıysanız, artık mutfak dolaplarını yüksek kaliteli boya ile nasıl boyayacağınıza geçebilirsiniz.

BİRİNCİ BOYA KATMANINI UYGULAYIN
1″ veya 1½” açılı bir fırça kullanarak ahşap damar yönünde boyama yapın , önce dolap kapağının yalnızca girintili veya ayrıntılı bölgelerine ince ve eşit bir kat boya uygulayın. Ardından mini köpük rulonuzu alın ve kalan düz alanları boyayın. Üst üste binen fırça izlerini veya boya damlalarını nazikçe düzeltmek için rulonuzu kullanın.

Buradaki anahtar, ince kat boya kullanmaktır. Bu, boyama sırasında oluşabilecek damlama, havuzlanma ve diğer kusurların sayısını sınırlayacaktır. Ayrıca dolaplara sonunda daha pürüzsüz bir yüzey verecektir.

Önce kapaklardan ve çekmecelerden başlamak iyi bir fikirdir, bu şekilde kururken dolap kutularına ilk kat veya dolap emayesini uygulayabilirsiniz.

İlk kat boyanın 24-48 saat kurumasını bekleyin, ardından her şeyi ters çevirin ve aynı işlemi diğer tarafta tekrarlayın.

HAFİF KUMLAMA VE TÜM YÜZEYLERİ SON BİR KEZ TEMİZLEYİN
Evet yine zımparalayıp temizliyoruz ama bu son.

220 kumlu zımpara kağıdı kullanarak, son kat boya hazırlığı için tüm yüzeyleri (ön ve arka) mümkün olduğunca eşit şekilde hafifçe zımparalayın. Şimdi, yol boyunca meydana gelebilecek herhangi bir kusur için dolaplarınızı incelemenin tam zamanı. Bir sonraki adım son kat boyadır, bu nedenle dolaplarınızdaki cam benzeri pürüzsüz yüzey için mükemmel olduklarından emin olmanız çok önemlidir.

Tüm tozu ve kiri temizlediğinizden emin olarak yüzeyleri iyice temizleyin. Tüm tozu temizlemek için vakumlu veya nemli bir bez kullanın. Ardından, kaçırmış olabileceğiniz her şeyi yakalamak için yapışkan bir bezle içeri girin.

İKİNCİ BOYA KATMANINI UYGULAYIN
Ahşap yönünde boyama yapın, ince ve eşit bir kat dolap boyası uygulayın. Unutmayın, pürüzsüz bir yüzey için ince bir kat boya kullanın. Dolap çekmeceleri ve kapıları ile başlayın, ardından dolap kutularına geçin.

Yine, bu ikinci kat boyayı 24-48 saat kurumaya bırakmak isteyeceksiniz, sonra her şeyi ters çevirin ve aynı işlemi diğer tarafta tekrarlayın.

Pürüzsüz, kaliteli bir yüzey için her zaman ikinci bir kat boya gerekir. İki ince kat boya, bir kalın kat yerine her zaman daha iyi kapatıcılığa ve daha pürüzsüz bir yüzeye sahip olacaktır. Bu süreçte bu kadar ileri gittin, şimdi köşeleri kesmeye çalışmanın bir anlamı yok!

 ÇEKMECE VE KAPILARINI YENİDEN TAKIN
Mutfak dolaplarının tamamen kurumasını sağladıktan sonra (24-48 saat) Tüm dolap çekmecelerini ve kapaklarını tekrar yerine takın. Bu projenin başlangıcında zahmetli bir şekilde yapmak için zaman ayırdığınız etiketleme nedeniyle bu kolay olmalıdır.

YENİ DOLAP DONANIM DELİKLERİNİ DELİN
Yeni donanım kuruyorsanız ve yeni delikler açmanız gerekiyorsa, bunu şimdi yapın.

Yeni donanımınızı kurmanın en kolay yolu bu donanım şablonunu kullanmaktır . Sürecin tüm ölçüm ve tahminlerini alır.

İki kez ölçmeyi unutmayın, bir kez delin!

DONANIMI MONTE EDİN
Tüm donanımınızı kurun, ardından geri çekilin ve yeni boyanmış mutfak dolaplarınıza hayran kalın.

DOLAP BOYAMA İPUÇLARI
Bunlar, mutfak dolaplarını nasıl boyayacağınızı öğrenirken kullanabileceğiniz birkaç yararlı ipucu.

Boya hazırlığı son derece önemlidir. UNUTMAYIN.
Yağ bazlı astar, en iyi bağı oluşturur ve ahşap damarlarını lateks astardan daha iyi kaplar. Bununla birlikte, bazı boyalarda, yüksel kimyasal bileşenler nedeniyle yağ bazlı astarın kullanılması yasaklanmıştır.
Koyu renk dolapları daha açık bir renge boyayacaksanız, astarınızı bitiş boya rengine boyatın. Bunu yapmak, daha iyi kapsama alanı ve daha az kat boya sağlayacaktır.
Birinci sınıf, yüksek kaliteli boya ve ürünler kullanın. Doğru, asırlık “ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz” sözü %100 doğrudur. Ürünler ne kadar iyi olursa, sonuç o kadar iyi olur. Mutfak dolaplarınızı boyamak için zaman ve emek harcayacaksanız, onların uzun ömürlü olması için elinizden gelen her şeyi yaptığınızdan emin olmak istersiniz,
Bir dolap boyası seçerken yarı parlak veya çok parlak bir boya ile yapıştırın. Bu boya kaplamaları, sert bir kaplamaya sahip oldukları için mutfak dolapları için en iyi sonucu verir. Bitirmek ne kadar zorsa, o kadar uzun ömürlüdürler. Ayrıca temizlenmesi kolaydır ve kabul edelim ki mutfak dolapları çok fazla trafik görür ve kirlenebilir.
Ahşap damar yönünde boyayın. Fırça darbelerini sınırlayacaktır.
ACELE ETMEYİN! Dolaplarınızın harika ve kalıcı görünmesini istiyorsanız bu uzun bir süreç. Acele etmek ve adımları atlamak, yalnızca sonunda sizi ısırmak için geri dönecektir. En iyi sonuçları elde etmek için zaman ayırın ve mutfak dolaplarınızı doğru şekilde boyayın.

Halihazırda boyanmış olan dolapların üzerini boyayabilir miyim?

Evet, önceden boyanmış dolapların üzerini boyayabilirsiniz, ancak biraz ek çalışma gerektirebilir. Dolaplarınız yontuyorsa ve boya soyuluyorsa, ufalanan boyayı dolaplardan sıyırmanız gerekecektir. Sonra onları pürüzsüz bir şekilde zımparalamalısınız. Onları tekrar pürüzsüz hale getirmek için ahşap dolgu macunu eklemeniz gerekebilir.

Zımparalanıp pürüzsüz hale geldikten sonra astarı uygulamanız gerekir.  2 kat gereklidir ve katlar arasında 220 kumlu zımpara kağıdı ile hafifçe zımparalamanız gerekir.

Son olarak, kaliteli bir boya kullanın ve önceki adımları izleyin.

Kullanılacak en iyi mutfak dolabı boyası nedir?

Dolaplar için harika boya seçeneklerini yukarıda belirtmiştik.

Mutfak dolaplarınızı rulo ile yuvarlamak mı yoksa fırça ile boyamak mı daha iyi?

Hem boya fırçası hem de rulo ile pürüzsüz bir yüzey elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Buradaki en önemli şey, birinci sınıf yüksek kaliteli araçlar ve ürünler kullanmaktır. Ürün ne kadar iyi olursa, sonuç o kadar iyi olur.

Kullanılacak en iyi rulo hangisidir?

Mutfak dolaplarını boyarken kullanılacak en iyi rulo mini köpük rulodur. Köpük rulo, daha pürüzsüz bir yüzey sağlayan yoğundur. Normal bir tüylü rulo kullanacak olsaydınız, dokulu bir yüzey elde edersiniz. Bu tip rulo kullanmayı tercih ederiz.

Mutfak dolaplarını zımparalamadan nasıl boyayabilirsiniz?

Zımparalama, dolap boyama sürecinde çok önemli bir adımdır. Astar ve boyanın bağlanmasına yardımcı olur. Şimdi, mutfak dolaplarını zımparalamadan boyamanın bir yolu ve bu da tebeşir boyası kullanmak.

İnsanlar tebeşir boyayı sever, bizde dahil çünkü bu “hazırlıksız” boya, yani zımpara yok. Ancak, tebeşir boyasını birden fazla kat dayanıklı tebeşir boyası ile kapatmanız gerekir.

Dürüst olmak gerekirse, mutfak dolaplarınızı zımparalamadan boyamak iyi mi yoksa kötü bir fikir mi diyemeyiz çünkü daha önce hiç yapmadık.

MUTFAK DOLABI BOYAMA – ÖNCESİ & SONRASI

Bir boya bin kelime değerinde bir olup. Boyalı mutfak dolaplarının öncesi ve sonrası resimlerine bakmak, dolaplarınızın boyalı olduğunu düşünmenize yardımcı olabilir. Bu süreci denemeye karar vermenize yardımcı olabilir.

Biraz görsel ilhama ihtiyacınız varsa, kurumsal Whatsapp numaramızdan boyalı mutfak dolabına göz atın – öncesi ve sonrası resimler.

Mutfak dolaplarınızı boyamanın biraz göz korkutucu ve emek yoğun görünebileceğini biliyoruz. Bizi yanlış anlamayın, parkta yürümek gibi ama yapılabilir. Başta hazırlanış aşamaları olmak üzere tüm adımları uyguladığınız sürece pürüzsüz boyalı mutfak dolapları elde edebilirsiniz. Zaman ve emek harcarsanız, hayalini kurduğunuz mutfak dolabı tasarımına sahip olacaksınız.

Eğer bu adımlar sizler için zorlu geliyorsa yerinde mutfak dolabı boyama için profesyonel dolap boyama ustalarımız sizin için bu süreci üstlenebilir.

Rate this post

EN İYİ MUTFAK DOLABI BOYA RENKLERİEN İYİ MUTFAK DOLABI BOYA RENKLERİ

Mutfak, evinizdeki en önemli odalardan biridir. Sadece yemek hazırlamak için işlevsel olması değil, aynı zamanda sıcak ve davetkar hissetmesi de gerekiyor. Sonuçta, orada çok zaman harcıyorsun! Mutfaklar her zaman bir toplanma noktasına dönüşüyor gibi görünüyor – sabahları güne başlamadan önce yollarımızın kesiştiği, okulda ve işte geçen bir günün ardından yetiştiğimiz ve arkadaşlarımız olduğunda her zaman bitiyor gibi göründüğümüz yer.
Mutfaklar çok işlevli alanlar olduğundan ve yenilenmesi pahalı olabileceğinden, birçok insan nötr bir renk paletine bağlı kalma ihtiyacı hisseder. Bununla birlikte, mutfağınızda çok fazla para harcamadan modaya uygun renklerle oynamanın birçok eğlenceli yolu var. Bunu yapmanın en iyi yolu? Mutfak dolaplarınızı boyayın! Bu, evinize gelecek yıllar için harika görünecek ama aynı zamanda renkleri tekrar değiştirmek isterseniz bankayı kırmayacak bir trend güncellemesi vermenin harika bir yoludur.

 

5 GÜZEL MUTFAK DOLABI BOYA RENKLERİ

Tamamen beyaz mutfaklar hala popüler olsa da, işler bu görünümden uzaklaşmaya başlıyor. Biraz daha modern bir şey için, backsplash ve duvarları beyaz (veya başka bir nötr ton) tutabilir ve dolap kapılarınızdan biraz renk getirebilirsiniz. Doğru renk paletini seçmek söz konusu olduğunda, her şey sizin kişisel tarzınızla ilgilidir. Yükseltilmiş nötrlerden cesur renk patlamalarına kadar her şeyi kapsayan bazı harika seçenekleri bir araya getirdik!

 

 

LACİVERT

Renk teorisinde mavinin çok sakinleştirici, topraklayıcı bir etkisi olduğu söylenir. İnsanların kendilerini rahat ve mutlu hissetmelerini sağlar, konu mutfağınıza geldiğinde tam olarak peşinde olduğunuz şey budur. Mutfak dolaplarında havalı görünen bir dizi ton varken, özellikle lacivert içindeyiz! Bu davetkar havayı vermeye devam ederken bir derinlik ve incelik katmanı ekler. Tamamen beyaz bir zemine karşı dengelendiğinde, mutfağınızdaki detayları gerçekten parlatır.

 

 

GRİ

Mutfağınızda zaten biraz daha sıcak ahşap tonları varsa, mutfak dolaplarınız için gri mükemmel bir seçimdir. Dengeli bir görünüm yaratmaya gerçekten yardımcı olan daha soğuk bir ton. Ayrıca mekanda biraz derinlik ve heyecan yaratmak isteyenler için ama aynı zamanda parlak renklerden uzak durmak isteyenler için de harika bir seçenek. Açık bulut grisinden derin kömüre, gri harika bir seçimdir!

 

 

YEŞİL

Şu sıralar dolaplar için bir başka popüler renk yeşil. Mavi gibi, doğaya dayanır ve zihin ve beden üzerinde benzer bir yatıştırıcı etkiye sahiptir. Yeşil hakkında harika olan şey, seçtiğiniz gölgeye bağlı olarak alanın enerjisini gerçekten değiştirebilmenizdir. Parlak bir kelly yeşili, canlı ve heyecan verici bir hava yaratırken, daha hafif bir adaçayı çok daha rahatlatıcı hissettirir. Biraz retro bir tarz için nane yeşili tonu eğlenceli ve şık bir seçimdir.

 

 

YULAF EZMESİ

Biraz daha sıcak bir şeyler isteyenler ama aynı zamanda her şeyi güzel ve hafif tutmak isteyenler için yulaf ezmesi harika bir seçimdir. Sarı ve kahverengi alt tonları, parlak beyaz bir zeminin daha rahat ve biraz daha yumuşak hissettirmesine yardımcı olur. Kesinlikle hala nötr bir ton, ancak alana ince bir kontrast katıyor.

 

 

SİYAH

En cesur renk seçimi aslında parlak değil! Dolaplarınızı siyaha boyama fikri biraz yoğun görünse de, doğru yapıldığında güzel ve dengeli bir görünüm yaratabilir. Bu görünüm beyaz tezgahlarla çok güzel bir kontrast oluşturur ve mutfaktaki diğer her şeyi çok hafif ve havadar tuttuğunuzda kesinlikle en iyi sonucu verir. Ayrıca, tonlarca doğal ışığa sahip mutfaklarda daha iyi çalışma eğilimindedir, çünkü bu, siyah vurguların çok ağır hissetmesini önlemeye yardımcı olur.

 

 

Mutfağınızın görünümünü hızlı bir şekilde değiştirmek istiyorsanız, dolaplarınızı boyamak kesinlikle doğru yoldur! Odada çok fazla değişiklik yapmasanız bile, ne kadar fark yaratabileceğine şaşıracaksınız. Bu görünümü denemek istiyorsanız, Mutfak Dolabı Boyama Ustası yardıma hazır! Dolap boyama konusunda çok deneyime sahibiz ve mutfağınıza kısa sürede yepyeni bir görünüm kazandırabiliriz.

Rate this post

Eski mutfak dolaplarını boyamak yenilemekten daha ucuzdur. Unutmayın ki mutfak, aile ilişkisi önemlidir. Mutfak dolabı boya maliyeti fiyatı.

Mutfak Dolaplarını BoyamaMutfak Dolaplarını Boyama

Yorgun bir mutfağı çeki düzen vermenin en hızlı ve kolay yollarından biri, dolaplarınızı boyamaktır. Bununla birlikte, dolapları boyamak, detaylara büyük dikkat gerektiren kesin bir süreçtir. Dolaplarınızı boyamalı mısınız yoksa yenileriyle mi değiştirmelisiniz? Bu yazıda mutfak dolaplarınızı boyamanın artılarını ve eksilerini inceleyeceğiz.

DOLAPLARINIZI BOYAMA PROLARI

Maliyet

Boyamanın değiştirmenin en bariz faydası olan maliyetlerle başlayalım. Boyama, yeni dolaplar satın almaktan ve bunları kurdurmaktan çok daha ucuzdur. Ekonomik bir seçim yapmanız gerekiyorsa, gitmenin yolu resim yapmaktır.

Başka Yerlerde Harcanacak Daha Fazla Para

En ekonomik kararı vermeye zorlanmasanız bile, boya yine de çekici bir seçenektir çünkü size başka yerlerde harcamanız için daha fazla para verir. Yeni dolaplar ve kurulum, mutfak yenileme bütçenizin neredeyse yarısına mal olabilir. Orada maliyetleri düşürmek, yeniden modelleme projenizde zeminlerinizi veya tezgahınızı yükseltmek veya gerçekten istediğiniz son teknoloji cihazları almak gibi daha fazla şey yapmanıza olanak tanır.

Yeni Gibi

Eski dolaplarınıza bakıp onları iyileştirmenin bir mucize olacağını düşünebilirsiniz. Boya, aradığınız mucize olabilir! Doğru yapıldığında, boyalı dolaplar tıpkı yeni gibi görünecektir. Sonuçlar karşısında şaşkına döneceksiniz ve boyanmadığını söylediğinizde arkadaşlarınız size inanmayacaklar.

DOLAPLARINIZI BOYAMA EKSİKLERİ

Tüm Dolaplarda Çalışmayacak

Dolaplarınızı boyama veya değiştirme kararı, içinde bulundukları mevcut şekle bağlıdır, bu nedenle boyama, tüm dolaplar için akıllıca bir seçim değildir. Dolaplarınız eğilmiş, yontulmuş veya başka hasarlara sahipse, onları boyamak sorununuzu çözmez. Birçok insan bunu fark edemiyor, sonra yine de devam ediyor ve dolapları boyuyor. Neredeyse her zaman sonuçlardan hayal kırıklığına uğrarlar.

Dolapları Boyamak Uzun ve Ayrıntılı Bir İşlemdir

Dolaplarınız boyamak için yeterince iyi durumdaysa, karşılaşacağınız en büyük sorun boyama işleminin kendisidir. Bu içerir:

·          Menteşelerden çekmecelerin ve kapıların çıkarılması

·          Nereye gittiğini bilmeniz için her şeyi etiketleme

·          Kir ve lekeleri çıkarmak için iyice temizleme

·          Eski lekeden veya boya yüzeyinden kurtulmak için zımparalama

·          Astarlama

·          Boyama (muhtemelen birden fazla kat)

·          Çekmeceleri ve kapıları geri koymak (yeni menteşeler ve kulplar önerilir)

Bu sadece eğitimsiz bir boyacının günlerini sürebilecek uzun bir süreç olmakla kalmaz, bu adımlardan herhangi birinin atlanmaması da alt düzeyde sonuçlar doğuracaktır.

Boya Fırçaları İz Bırakır

Profesyonel olmayan boyacıların çoğu için boya fırçası, boyama projeleri için ‘tercih edilen silahtır’, ancak dolapları boyamak için kullanırsanız, tipik olarak arkasında istenmeyen fırça izleri bırakacaktır. İdeal olarak, bir püskürtme tabancası kullanmalısınız; ancak, çoğu ev sahibi bu alete sahip değildir ve bir tane ödünç alsalar veya kiralasalar bile, püskürtme tabancasını kullanmak zor olabilir.

Mutfak dolaplarınızı boyamak, mutfağınıza makyaj yapmanın en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetli yolu olabilir. Ancak, önce eksilerini düşünmeden ve işi yapıp yapamayacağınızı değerlendirmeden uğraşmanız gereken bir proje değil. Mutfak dolaplarını boyayan çoğu ev sahibi , dolaplarının yeniden yeni görünmesini sağlayan profesyonel kalitede işler arıyor. Bu sonucu elde etmek için – tüm güçlükler olmadan – birçok kişi işi yapacak profesyonel bir boyacıyı işe alır.

Yorgun mutfağınızı yeni boyanmış dolaplarla süslemek ister misiniz? Mutfak dolabı boyama ustası Marmara’nın İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir.

Dolap yenileme ve boyama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için 0216 449 94 01‘i arayabilir Whatsapp’tan dolap fotoğraflarınızı paylaşabilir online olarak bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Rate this post

Mutfak Dolabı Boyama kendinizin yapabileceği bir iş değildir. İstanbul'da her semtte hizmet veriyoruz. Ekonomik fiyat boya garantisi.

Mutfak Dolabı BoyamaMutfak Dolabı Boyama

Mutfak tadilatları pahalı olabilir, ancak neyse ki hem Kendin Yapçılar hem de A listesindeki tasarımcıların kullandığı ucuz ve neşeli bir çözüm var: dolapları boyamak. Herhangi bir mutfak yenileme bütçesinin bir kısmını alanınızın görünümünü tamamen değiştirir. Yalan söylemeyeceğiz: Bu proje biraz sabır ve hassasiyet gerektiriyor. Ancak bunun sizin beceri setinizde olduğundan eminiz ve sonrasının buna değeceğine söz veriyoruz.

Hangi rengi (veya renkleri!) Kullanacağınız tamamen size bağlıdır, ancak birçok profesyonel, özellikle tek bir anahtar araç kullanmanızı önerecektir. Mutfak ve banyo gibi yüksek nemli alanlar için formüle edilmiştir ve lekeleri bloke ederek sizi yolun aşağısındaki temizlemesi kolay bir yüzeye hazırlar. Mutfak dolaplarını doğru şekilde boyamanın bir sırrı varsa o da hazırlık çalışmalarına yatırım yapmaktır!

Neye İhtiyacınız Olacak
 • Küf Astarı
 • Lateks boya
 • Boyacı Maskesi / Eldiven / Göz Koruması
 • Boyacı Bandı
 • Kaliteli Fırçalar ve Silindirler: 2 ″ Boya Fırçası, Küçük Köpük Rulo
 • Küçük Döner Tava
 • Planlama Malzemeleri: Donanım için Kağıt, Kalem, İşaretleyici ve Çantalar
 • Temizlik Malzemeleri: Sabun, Su, Katran ve Paçavra
 • Tornavida (Düz Başlı ve Philips)
 • Zımpara kağıdı: 120 numara (Kaba), 220 numara (İnce), 220 numara Zımpara Bloğu (İnce)
 • Donanım Değiştiriliyorsa: Ahşap Dolgu, Macun Bıçağı, Matkap ve Matkap Uçları
1. Dolap kapaklarını ve donanımı çıkarın.

Tüm dolaplarınızı takip etmek için basit bir şema çizin ve her bir dolap kapaklarını yukarıdan aşağıya, soldan sağa bir sayı verin. Boyacı bandı ve kalıcı bir kalem kullanarak, her dolap kapısının veya çekmecenin arkasına karşılık gelen numarayı yazın. Dolap kapaklarını, tutamaçlarını, menteşeleri ve donanımı çıkarın – ve her bir kabinin donanımını karşılık gelen numarasıyla etiketlenmiş bir çantaya koyun. (Kabin 1, ardından 2, vb. İle başlayın.)

2. Donanımı değiştiriyorsanız delikleri doldurun.

Kulpları veya menteşeleri değiştiriyorsanız, eskileri etiketli çantalarda saklayabilir ve delik konumuna ve boyutuna uyacak şekilde kullanabilirsiniz. Veya eski delikleri doldurarak, astarlayarak, boyayarak ve ardından yeni donanımınız için yeni delikler açarak sıfırdan başlayabilirsiniz. Eski delikleri doldurmak için boyacı bandını dolap kapısının arkasına deliği kapatacak şekilde yapıştırın. Deliği tahta macun ve macun bıçağıyla doldurun. (Bant sızdırmasını önleyecektir.) Macun tamamen kuruduktan sonra, yüzeyi düzeltmek için ince zımpara kağıdı (220-kum) kullanın. Aynı işlemi gerektiği gibi ezik veya çizikleri onarmak için de kullanabilirsiniz.

3. Tüm yüzeyleri zımparalayın ve temizleyin.

Dolap kapaklarınızı düz bir yüzeye yatırın, yağı, gresi ve kiri çıkarmak için her şeyi 220-kumlu kağıtla hafifçe zımparalayın. (Toz maskesi takmayı unutmayın!) Ayrıca, dolaplarınızdaki küçük çentikleri, çentikleri, çizikleri ve – daha da önemlisi – parlaklığı veya sızdırmazlığı gideriyor olacaksınız. Laminat dolaplar veya ağır kaplı yüzeyler için 120-kumlu zımpara kağıdı kullanın, ancak ham ahşabı zımparalamanıza gerek olmadığını – astarın kavrayabilmesi için yeterli olduğunu unutmayın. Tozu temizlemek için vakumlayın, ardından her şeyi silmek için nemli bir bezle devam edin. Zorlu köşeler için, eski bir diş fırçası kumdan kurtulmaya yardımcı olur. Yüzeylerin kurumasını bekleyin.

 

4. Küf Astarı ile astarlayın.

Pürüzsüz bir yüzey istiyorsanız bu süreçte önemli bir adımdır. Lekeleri örter, renk için bir taban oluşturmak üzere ahşaba bağlanır ve astar filmini küf ve küf oluşumundan korur.

Boyacı bandını kullanarak, dolap arkaları ve çekmecelerin yanları veya içleri gibi boyanmayacak yüzeyleri işaretleyin. Kaliteli bir fırçayla, arkadan öne doğru çalışarak dolaplarınızı boyamak için eşit vuruşlar kullanın.

Her darbeyi fırçalayarak veya ıslak astar üzerine geri yuvarlayarak tamamlayın. Damlamaları önlemek için, daha önce kapladığınız alanlara geri dönmeyin.

Bırak kurusun. Bir alanı atladıysanız, geri dönün ve 220-kumlu zımpara kağıdıyla hafifçe zımparalayın. Silin, kurumasını bekleyin ve ardından yüzeyi yeniden astarlayın.

Daha geniş alanlar için 4 inçlik köpük rulo kullanabilirsiniz. Tamamlandığında astarı kurumaya bırakın.

5. Boyama zamanı!

Astarlanmış dolapları zımparalamaya gerek yoktur. Astarın boyanması için kullandığınız aynı fırça ve rulo yöntemini kullanın! Hafif dolaplar sadece bir kat boya gerektirebilir.

Koyu renkler için ikinci bir kat yapmayı tercih edebilirsiniz. Bir sonraki adıma geçmeden önce dolaplarınızın katlar arasında tamamen kurumasını bekleyin.

6. Dolaplarınızı ve donanımınızı yeniden takın.

Adım 1’deki diyagramınızı takip ederek dolaplarınızı yeniden takın. Donanımı değiştiriyorsanız, mevcut delikleri kullanın. Baştan başladıysanız, üreticinin şablonunu izleyin ve donanım için delikleri ölçmek, bulmak ve önceden delmek için onların talimatlarını kullanın.

Eğer İstanbul içerisinde mutfak dolaplarınızı boyatmayı düşünürseniz 0216 449 94 01 numaralı telefondan mutfak dolabı boya ustası ile hemen iletişime geçin.

Mutfak Dolabı Boyama kendinizin yapabileceği bir iş değildir. İstanbul'da her semtte hizmet veriyoruz. Ekonomik fiyat boya garantisi.

Rate this post

Mutfak dolapları için en iyi boyayı bir uzmana soralım ! Mutfak dolabı renk önerilerini duymaktan gerçekten memnun olmak için boyacı ustası.

Mutfak Boya RengiMutfak Boya Rengi

Her şeyden önce, bir şeyi açıklığa kavuşturalım – herhangi bir iç mekan boyama projesi için ‘en iyi’ boya rengi diye bir şey yoktur . Yıllar boyunca öğrendiğimiz bir şey, bir kişiden diğerine çok kitlesel olarak zevkler ve tercihler olmasıdır.

Bir kişinin gerçekten çarpıcı bir boya rengi olarak gördüğü şey, başkası tarafından oldukça çirkin kabul edilebilir. Kesinlikle neden asla yargılayacak türler değiliz – sizin için işe yarayan şey sizin için işe yarar, bu kadar basit.

Bununla birlikte, kendi boyayanlar iç cephe boyacılarının kendilerini ne istedikleri konusunda kesinlikle hiçbir fikrinin olmadığı bir konumda bulmaları alışılmadık bir durum değildir . Örneğin mutfaklarını süslemek istediklerini biliyorlar, ancak hangi renk türlerinin güzel göründüğüne dair hiçbir fikirleri yok.

Mutfak dolaplarını boyamak kadar basit bir şeyle bile, her şey bir mayın tarlası gibi görünebilir.

Trendler ve Zamansızlık

İşimize baktığımızda, iki farklı müşteri türüyle karşılaşma eğilimindeyiz:

 1. Her zaman en son moda ile trend olmak isteyenler
 2. Daha uzun ömürlü, zamansız stilleri tercih edenler

Yine, her iki durumda da kesinlikle yanlış bir şey yok. İç mekanlarınızı düzenli olarak dekore etmek için zamanınız, paranız ve sabrınız varsa, trend olan her şeyi güncel tutamamanız için hiçbir neden yoktur.

Buna karşılık, şu anda olduğu gibi 10 yıl içinde de en az 10 yıl içinde görüneceği garantili bir iç tasarım istiyorsanız, zamansız bir şey tercih etmek doğru yoldur.

Mutfak dolaplarını boyarken bu iyi bir başlangıç ​​noktası olabilir. Şu anda her şey devam ederken trend olan bir şey isteyip istemediğinize veya zamansız bir şeyle gitmeyi mi tercih edeceğinize karar verin.

Başarısız Olamayacak Mutfak Dolabı Renkleri

Trendlere uygun renk önerilerinin bir listesini yayınlamak, alışkanlığımız olan bir şey değil. Bunun nedeni, bu yazıyı yazdıktan sonra birkaç haftadan daha uzun bir süre okuyorsanız, trend olan neyin bu arada tamamen değişmiş olabileceğidir.

Bunun yerine, zamansızlığa, yani başarısız olamayacak renk ve renk kombinasyonlarına odaklanmayı tercih ediyoruz.

Bunu akılda tutarak, şimdi ve gelecekte kesinlikle harika görünmesi kesinlikle garanti edilen mutfak dolaplarınız için seçebileceğiniz kusursuz renklerden sadece birkaçı:

 • Klasik beyaz – veya mutfağınızdaki diğer her şeyin şovun yıldızı olarak parlamasını sağlamak için sade ve abartısız bir zemin sağlayan bir tür beyaz varyasyonu.
 • İnce griler – Doğru gri tonu şaşırtıcı derecede sofistike olabilir ve mutfağa bir bütün olarak sıcaklık ve zarafet katar.
 • Lacivert – bu, tamamlandığında mutfak dolapları için gerçekten harika bir seçim olabilir ve pirinç armatürler ve beyaz tezgahlarla kontrast oluşturur.
 • Koyu yeşiller – odadaki ahşap veya ahşap efektli mobilya ve armatürler için mükemmel bir tamamlayıcı olabilecek zengin, canlı ve harika doğal bir hisle.

Kişisel zevkler ve tercihler ne olursa olsun, bu klasik renk seçeneklerinin hiçbirinden memnun kalmamak zordur.

Mutfak Dolabı Renklerini Seçerken Ek İpuçları

Hala emin değilseniz, birkaç ek işaret, mutfak dolaplarınız ve kendi kişisel tercihleriniz için işleri mükemmel renklere daraltmanıza yardımcı olabilir:

 1. Hem doğal hem de yapay aydınlatmanın seçtiğiniz renklerin tonunu ve parlaklığını nasıl etkileyebileceğini her zaman dikkatlice düşünün.
 2. Kullanmayı düşündüğünüz kabin donanımı ve yakındaki diğer her şeyin dolap kapaklarınızı nasıl tamamlayacağını veya bunlarla kontrast oluşturacağını eşit derecede dikkatlice düşünün.
 3. Parlak ve mat seçenekler mutfak dolapları için mevcuttur, ancak daha parlak yüzeyler lekeye karşı çok daha dayanıklıdır ve temizlenmesi çok daha kolaydır.
 4. Beyazlar ve benzer nötr tonlar mutfağınız için güzel bir boş tuval sağlar, ancak aynı zamanda lekeleri ve çizikleri diğer renklerden daha hızlı gösterir.
 5. Daha karanlık mutfak dolapları zarif, sofistike ve hatta romantik olabilir, ancak aynı zamanda daha küçük bir mutfağı olduğundan daha küçük hissettirme eğilimindedir.

Şüpheniz varsa, profesyonellerle ücretsiz bir renk danışmanlığı organize etmek her şeyi basitleştirebilir. İstanbul’da müşterilerimize renk seçimi konusunda danışmaktan ve her tür iç mekan için mükemmel boyaları seçmelerine yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

Daha fazla bilgi almak veya zorunluluk içermeyen danışmanlığınızı ayarlamak için, bugün Mutfak Dolabı Boyama Ustası ekibin bir üyesine başvurun .

Rate this post

mobilya boyama, istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Sprey Boya HizmetleriSprey Boya Hizmetleri

İstanbul Güvenilir Sprey Boyacılar

Yakın zamanda mutfağınızı yeniden boyadınız veya yeniden tasarladınız, ancak şimdi mutfak dolapları yeni dekorla eşleşmiyor mu? 

Korkuluklarınızdaki boya rengi solmuş veya pürüzlü görünüyor mu? 

İatanbul’un en iyi mutfağında yeniden canlandırmak için Orijinal Stil Boyama ve Dekoru geçemezsiniz. Her duruma uygun, mükemmel mutfak nefes alan boyacı hizmetleri sunuyoruz.

Sprey boya hizmetlerimiz

Sprey boyama, genellikle mobilya veya dolapları boyamak için kullanılan bir boyama yöntemidir. 

Bu yöntemi kullanarak ana işimiz mutfak dolaplarını püskürtme yöntemi

ile boyamaktır, ancak diğer mobilya türlerini, camları veya tavanı da püskürme yöntemi ile boyayabiliriz. 

Genel olarak, geleneksel olarak boyanamayan malzemeler veya boşluklar, aynı mükemmel sonucu verecek şekilde sprey ile boyanabilir.

 Mobilyaya zarar vermeyen ve uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış özel mobilya sprey boyası kullanıyoruz.

İstanbul sprey boyama konusunda uzmanlaşmış saygın bir şirket bulmak zor olabilir. Tüm mutfak spreyi boyacılarımız inanılmaz derecede profesyoneldir ve temiz ve verimli çalışır. 

Sprey boyama mutfak dolapları veya diğer mobilya öğeleri, seçilen yöntem

nedeniyle çok fazla karışıklık içerebilir, ancak mutfağınızın geri kalanının lekesiz kalmasını sağlıyoruz. 

Olası karmaşayı en aza indirmek için mümkün olduğunca mobilyaları evin dışına koymayı tercih ediyoruz. 

Söz konusu mobilya eşyası boyama işlemi için evden çıkarılamadığında

(mutfak dolapları veya korkuluklar gibi), istenmeyen sıçramaları önlemek için her zaman koruyucu örtüler kullanıyoruz.

 Tüm personelimiz bu boyama yöntemi konusunda eğitilmiştir ve minimum dağınıklık ile eşit bir boya katmanı sağlayabilir.

İstanbul’da mobilya boyası yapan çok sayıda şirket olsa da, en kaliteli hizmetlerden bazılarını sunabileceğimizden eminiz. 

Orijinal Stil Boyama ve Dekorasyon Esnaf ve Zanaatkarlar Odalarına aittir,

yani müşterilerimiz için yaptığımız tüm işlerin son derece yüksek kalibreli olduğu anlamına gelir. 

Önceki çalışmalarımızdan bazılarını sergileyen çevrimiçi galerimize göz atmak isteyebilirsiniz . Bunun, İstanbul mutfağının en iyi örneklerinden bazılarını sergilediğinden eminiz ve aynı hizmetleri kendi evinize de sunmaya hazırız.

Bazı insanların sağlık sorunları olabileceğini anlıyoruz

Boyama ve Dekorasyon’da, bazı kişilerin astım gibi sprey boyama için kullanılan aerosollerle daha da kötüleşebilecek sağlık sorunları olabileceğinin de farkındayız. 

Müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği her zaman önceliğimizdir ve ailenizin

sağlığı ile ilgili endişeleriniz varsa, en iyi eylem planını belirlemek için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız. 

Siz evde olmadığınızda hizmeti tamamlamak için organize edebiliriz veya olası boya parçacıklarını önlemek için mobilyaları tesisten çıkarabiliriz.

 

Sprey boyama hizmetlerimiz rekabetçi fiyatlara sahiptir

Bu tür yüksek kaliteli hizmetler için, burada İstanbul’daki en düşük mutfak yenileme fiyatlarından bazılarını sunuyoruz. Ücretsiz, zorunlu olmayan bir fiyat teklifi için bu çevrimiçi teklif formu‘nu doldurmanız yeterlidir . 

Güler yüzlü personel üyelerimizden biri, bir tahmini fiyat ve bilmek isteyebileceğiniz diğer tüm bilgilerle size hızlı bir şekilde geri dönecektir.

 Mutfak geri dönüş maliyetimiz, püskürtülmesi gereken alanların boyutuna ve tercih ettiğiniz boya türüne bağlı olarak her bir müşterimize göre belirlenir.

İki veya daha fazla hizmetimizi birlikte sipariş ettiğinizde de indirim sunuyoruz. Bu yüzden boyama veya sıva gibi boyama ve dekorasyon hizmetleri de arıyorsanız , iletişime  geçmekten çekinmeyin . Harika tasarruf seçeneklerini sizinle konuşmak isteriz.

İstanbul’da Uygun Fiyatlı Sprey Boya Hizmeti

– tavan ve duvar püskürtme
– pencere püskürtme
– kaplama püskürtme
– kapı püskürtme
– mobilya püskürtme
– şişen kaplamalar
– tamamen sigortalı
– tüm işler garantili
-% 100 memnuniyet garantili
– rekabetçi fiyatlar

Bu yüzden, ihtiyacınız olan bir alıntıysa veya sadece dostça bir tavsiyede bulunmaktan çekinmeyin. 

Bizim ekibimizden birini göndererek  sprey boya uzmanları  ihtiyaçlarınızı görüşmek üzere size ve olasılıklar üzerinde öneriyoruz. Sprey Boyacı Ustası Hizmeti size 6 ay boyunca geçerli olan ücretsiz bir yükümlülük teklifini sağlayacaktır.

Rate this post