Evinizi Boyama Zamanı mı?

Google’da “evimi boyamam gerektiğini gösteren işaretler” aldıysanız, muhtemelen evinizi boyama zamanı gelmiştir.

Sadece dürüst davranıyoruz.

Ancak hala emin değilseniz ve güncellenmiş stil dünyasına bir kuğu dalışı yapmadan önce belki bir veya iki yıl daha uzatmayı düşünüyorsanız, aşağıdaki bilgiler tam size göre.

Toplam Dış Cephe Boya Arızasını Beklemeyin

Aynı nedenlerden ötürü, lastik patlamasını beklemek yerine, lastik sırtı alçaldığında otomobilinizin lastiklerini değiştirmenizle aynı nedenlerden dolayı, tamamen boya arızasını beklemek iyi bir fikir değildir. “Eski boyanızdan en yüksek değeri elde etmek” için, bunun yerine yüzeylerinizi tekrar sağlıklı ve çekici hale getirmek için gereken zamanı ve emeği artıracaksınız.

Kısacası, boyanızı korumak veya arızayı erken yakalamak, her seferinde tamamen sıfırdan başlamaktan kesinlikle daha uygun maliyetli.

Evinizin Dışının Boyamaya Hazır Olduğunun 4 İşareti
  •  Bu tamamen boya arızasının bir işaretidir ve kesinlikle yerel profesyonel boya ustasıarama zamanı .
  • Örümcek Çatlakları – Boyanız tamamen pes etmeden hemen önce, genellikle ince çatlaklar oluşturacaktır (özellikle bir ahşap yüzeyi kaplarken). Bu, toplam bir boya arızasını düzeltme zahmetinden (ve masrafından) kaçınmak için son şansınız olduğu anlamına gelir.
  • Solma – Özellikle evinizin en fazla hava şartlarına maruz kalan taraflarında boya yıllar içinde solmaya başlayacaktır. Bu sadece çirkin değil, aynı zamanda yaşlılığın başladığının bir işaretidir.
  • Boya ilk savunma hattıdır ve bu savunma, kapı neme ve haşerelere karşı açılır. Ahşap çürüklüğü, hızlı onarım ve / veya değiştirme ve ardından koruyucu astar ve boya gerektirir.
Dış Cephe Boyanızı Nasıl Daha Uzun Süre Kullanacağınızı Öğrenmek İster Misiniz?
  • Saygın bir boyama şirketi kiralayın
  • Doğru temizliğin, onarımların ve yüzey hazırlığının tamamlandığından emin olun (saygın boyacınız, yapılması gerekenler konusunda size ipucu verecektir)
  • Yüksek kaliteli boya kullanın (bu yatırımdan asla pişman olmayacaksınız!)
  • Rutin basınçlı yıkama (bu, zararlı kirleticileri temizleyerek boyanızın ömrünü uzatır)
  • Rötuşlara ve bakıma yatırım yapın

İstanbul bölgesinde yaşıyorsanız ve daha fazla ev boyama ve bakım sorularınız varsa, Boyacı Ustası Hizmetinden bizimle iletişime geçtiğinizden emin olun. Dost canlısı, uzman boyacılarız ve size hizmet etme şansını çok isteriz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası