Etiket: boya firması

%%title%% Lal kırmızısı ile evinizin ister tek tarafını isterseniz kolonlarını boyayın. Boyacı Ustası Tercihi bu kırmızı.

TEMMUZ 2021 BOYA RENGİ – LALTEMMUZ 2021 BOYA RENGİ – LAL

Temmuz’un çoktan burada olduğuna inanabiliyor musun? Yazın ilk tam ayının gelmesini dört gözle bekliyorduk.

Sıcak havanın tadını çıkararak, mümkün olduğunca dışarıda vakit geçirerek, sezonun her lezzetli anını içinize çekmenin zamanı geldi.

Hatırlayacağınız gibi, bu yıl renk ilhamını değerli taşlardan ve mücevher tonlarından alıyoruz. Temmuz, farklı bir kırmızı taş olan yakut ile yakından ilişkili olsa da, işleri biraz değiştirmek istedik!

Temmuz Ayın Rengi için değerli taşlardan ilham alan seçimimiz aynı renk ailesinden:

Garnet!

 

Garnetler yakutlara oldukça benzer, ancak tipik olarak renkte ince bir fark vardır. Yakutlar genellikle daha derin bir kırmızı renk tonuna sahipken, garnitürler genellikle biraz daha hafiftir.

Yaz için, hafif pembemsi bir havaya sahip bu parlak, canlı kırmızıyı seviyoruz – gerçekten o canlı yaz enerjisini ortaya çıkarıyor!

 

Bir değerli taş olarak Garnet’in kendine güven, denge, psişik koruma, ruhsal iyileşme ve topraklanma konusunda ilham verdiği söylenir. Aynı zamanda bir koruma taşı olarak da tanımlanır ve stres duygularının hafifletilmesine yardımcı olabilir. Ocak ayının doğum taşıdır ve New York’un eyalet değerli taşıdır.

Garnet’i ev dekorunda kullanmak kesinlikle cesur bir seçimdir. Oldukça canlıdır, bu yüzden onu alanınız için doğru miktarda kullandığınızdan gerçekten emin olmak istersiniz.

Bir odak noktası oluşturmak ve daha büyük bir odayı biraz daha samimi hissettirmek için daha açık bir alanda vurgulu bir duvar olarak (veya birkaç duvarda kullanabilirsiniz) iyi çalışır.

Bir odada tüm duvar rengi olarak kullanılan canlı kırmızının bazı harika örneklerini gördük, ancak çekip çıkarmak zor olabilir.

 

 

Nötr bir alana biraz heyecan getirmenin bir başka harika yolu da Garnet’i vurgu rengi olarak kullanmaktır. Parlak Garnet aksesuarları ve mobilyalarla vurgulanan net bir beyaz alanın görünümünü seviyoruz. Kırmızılarınızı tutarlı tutmak için mobilyalarınızı aynı Garnet boya tonuyla boyamayı düşünün.

 

 

Renk paletleri açısından Garnet, böyle parlak bir renk için şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. Bej veya açık gri veya kömür tonları gibi daha zengin bir his veren nötrlerle iyi uyum sağlar.

Ayrıca, gerçekten lüks bir görünüm için koyu kahverengi ahşap tonlarıyla iyi uyum sağlar.

Biraz daha eğlenceli bir şey için, yumuşak pembe tonlarından gül kırmızısına kadar değişen tek renkli bir görünüm, her odada sofistike ama eğlenceli bir hava yaratacaktır.

Bu muhteşem rengi evinize nasıl getirmeyi seçerseniz seçin, İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmayı çok ister! Garnet’i evinizde denemeye hazırsanız,   Ücretsiz teklifinizi planlamak için 0216 449 94 01‘den bize hemen ulaşın.

Rate this post

İmza Renginizi Keşfedin. İç dekorasyonla oynamanın bahara tazelenmiş ve huzurlu bir yaşam alanıyla girmenin tam sırası. İstanbul boya ustası.

İç Dekorasyonda İmza Renginizi Kullanınİç Dekorasyonda İmza Renginizi Kullanın

İmza rengi nedir?

İmzanız size özel olduğu gibi, imza renginiz de öyle! Belki o kadar eşsiz değil ama yeterince yakın! Her zaman satın aldığınız bir renk var mı? Bu renk arkadaşlarınıza sizi hatırlatıyor mu? Bu senin imza rengin! İmza renginizi doğru şekilde tanımladığınızdan emin olun. İmza renginiz deniz mavisi ise, doğru adı kullanın, yeşilimsi mavi ya da başka bir şey demeyin!

 

 

İç dekorasyonda ve boya renk şemalarında bir imza rengi kullanma

Evinizi kendi imzalı gölgenizde boyamaya meyilli olmanız çok doğaldır, ancak biraz fazla olabilir veya bir süre sonra sıradanlaşabilir. İmza renginizi aşırıya kaçmadan iç dekora ve boyama şemalarına entegre etmenin bir yolu var. Ölçülü, iç aksanlarda veya vurgulu bir duvar boyamak için rengi kullanın. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

 

 

İmza renginize vurgulu bir duvar boyayın

İmza renginiz turuncuysa, oturma odanızın tamamını turuncuya boyamaktan kaçının! Turuncunun sıcaklığını nötr boya tonlarıyla kontrastlayabilir veya turuncunun parlaklığını azaltan kontrastlı duvar çıkartmaları ekleyebilirsiniz. Akılda tutulması gereken bir önlem, imza renginizi ilgili boyayla mükemmel şekilde eşleştirmek ve ileride başvurmak üzere boya şirketi gölge kartına isim / numara yazmak ve boya yapan boyacı ustasıyla kolayca paylaşmaktır.

 

Kontrast sağlamak için imza renginize iç dekor vurguları ekleyin

Tüm duvarı boyamak istemiyorsanız , iç dekorasyon renk düzeninize imza renginizden bir pop ekleyin . Belki de yatağınıza serilen o kırmızı yorgan ya da yaşam alanınızdaki o mor sandalyeler ve minderler yapmanız gereken tüm ifadelerdir.

 

 

İç dekorasyonda ve boya renk şemalarında bir imza rengini dikkatli bir şekilde tekrarlayın!

Turkuaz tonunda bir elbise almak her zaman doğudur ama biz hep aynı renkle mi giyiniriz? Doğru değil? Benzer şekilde, imza renginizi iç mekan boyamasında veya dekorda her zaman tekrar etmeyin, bunun yerine önemini azaltın. İmza renginizi hem iç dekorasyonda hem de boya şemalarında özenle ve gerekli düşündükten sonra tekrarlayın.

 

 

Doğadan renk ilhamı alın

Etrafınıza bakın ve imza renginizde doğal bir şey bulacaksınız, belki bir çiçek veya bir tüy! İç dekorunuza bu doğal dokunuşu ekleme fırsatını asla kaçırmayın. Yeşil bir baş parmağınız varsa, bahçecilikte de elinizi deneyebilir ve imza renginizde çiçek açan bitkileri yetiştirebilirsiniz! Vurgulu duvarı şu anda imza renginize boyamak ister misiniz? En kısa sürede halletmek için şimdi  0216 449 94 01‘i arayarak profesyonel bir boyama hizmeti alın!

Rate this post

İstanbul'da profesyonel ustalar ile kurumsal hizmet veren şirketimiz ev boyama, daire boyama, apartman boyama konusunda uzmandır. Boyacı

Ev Boyama UstasıEv Boyama Ustası

Duvarların güzel görünmesini sağlamak için genellikle kozmetik bir boya uygulamasından daha fazlası gerekir.

En son ürünler hakkında güncel bilgiler alıyoruz ve işiniz için doğru olanı kullanacağız; en kaliteli, çevre dostu boyalar

ve ürünler (VOC’ler düşük veya hiç yok – uçucu organik bileşikler).

Herkes boya yapabilir – ama profesyonel görünecek ve öyle kalacak mı?

Paranızı boşa harcamayın ve gerekli olmadan önce yeniden boyamak zorunda kalmayın. Doğru yapmak pahalı olduğu anlamına gelmez. Profesyonel esnafımız ilk seferinde doğru yapıyor.

Yeni gelişmelerdeki evleri olduğu kadar eski evleri de çok iyi biliyoruz. Her türlü kaliteli boyamaya ek olarak, orijinal sıvadaki büyük çatlaklardan yeni Alçıpan‘daki patlamış vidalara kadar her şeyi etkili ve doğru bir şekilde çözebiliriz.

Her türlü iç mekan yüzey koşulunda uzun yıllara dayanan uzmanlık kazandık. Önceki kaplamalarla ilgili sorunlar, su hasarı veya leke sorunları, çatlama veya alçı şişkinliği, kötü alçıpan dikişleri, vb. Gibi şeyler, yalnızca kozmetik olarak gizlemek ve boyamak ve en iyisini ummak yerine etkili bir şekilde çözülebilir.

Duvar onarımlarımız sadece yüzey derinliğinde değildir ve yüzeysel bir yama işi yapıldığında sıklıkla olduğu gibi yeniden ortaya çıkmayacaktır. Göze hoş görünmeyen şişkinlikler olmadan gevşek sıva sabitlemek, esnemeyi, çatlakları vb. Onarmak için çeşitli yöntemlerimiz var.

Benzersiz İstanbul iklimimize uygun dış cephe boyama çözümlerinde tam uzmanlığa sahibiz. Tam onarımlar ve uygun yüzey hazırlığı yapıyoruz ve mevcut en iyi ürünleri kullanıyoruz. Bu, düzenli olarak maruz kaldıkları değişen elementlere karşı koruma sağlamak için özellikle önemlidir – sıcak, soğuk, ıslak, kuru vb.

Evinizin dış cephesi korunmalı ve aynı zamanda güzel görünmelidir.

Bir boyat şirketinden daha fazlası olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz. İşimizin, evinizin değerini korumak için harika görünmesine ve bunu makul maliyetlerle yapmanıza yardımcı olmak olduğuna inanıyoruz. En kaliteli boyaları kullanarak profesyonel hizmet veriyoruz. Yüzeyleri yeniden boyamaktan daha fazlasını yapıyoruz – yüzeyi, boyayı uygun şekilde kabul edecek şekilde onarıyor ve hazırlıyoruz, böylece uzun süre taze temiz görünümünü koruyacaktır. Profesyonel bir yüzey elde etmek için kapsamlı ürün bilgimizi kullanıyoruz – dayanıklı ve gelecek yıllar boyunca yepyeni görünmeye devam eden bir yüzey. Ve ilk seferde doğru yapıyoruz.

Müşterilerimizin yıllar içinde boyacı olarak yaptığımız çalışmalarla ilgili söylediği güzel şeyleri referanslarımız sayfamızda okumaya davet ediyoruz . Birkaç cümlenin tekrar tekrar ortaya çıktığını fark edebilirsiniz: örneğin, “profesyonel”, “nazik”, “verimli”, “tavsiye ederim”. Ancak, hizmetimizin değerinin belki de en kısa ve öz açıklaması şudur: “Kocam ve ben, şirketinizi kullanmak bu kadar kolay ve uygun maliyetliyken, kesinlikle bir daha asla kendimizi boyamayı planlamıyoruz.” Bunu kendimizden daha iyi söyleyemezdik.

Taze bir kat boya, yaşam alanınıza yeni bir soluk getirecek. İster satmayı düşünüyor ve evinizin kaldırım çekiciliğini artırmanız gerekiyor, ister kalmayı planlıyor ve ev tadilatına hazır olun, profesyonelce uygulanan boya, evinizin yeniden ışıltılı olması için uzun bir yol kat edebilir. Bu sezonun en sıcak rengiyle bir odayı güncelleyebilir veya tüm evinizi cesur tasarımlarla aydınlatabilir ya da temiz bir sayfa ile mekanlarınızı tazeleyebilirsiniz. Bu sezon evinizi süsleyin. ÜCRETSİZ bir fiyat teklifi ve renk danışmanlığı, başlamanın en iyi yoludur. Bize bugün ulaşın.

Ayrıca, ister yeniden satış için ister kendi keyfinize olsun, evinizin değerini daha da artırmak için onarımlar ve tadilatlar yapıyoruz. Duvar kağıdını çıkarma, alçı onarımı, elektrik deliklerini yamalama, çatlakları düzeltme, yeni alçıpan takma veya yeni boyanmış duvarlarınızı açmak için süpürgelik ve çıtalama gibi görevler profesyonel ekibimiz tarafından hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde yapılabilir.

Boyacı Ustası Hizmeti, ev ve ticari boya yüklenicisi olarak hizmet vermektedir. EVİNİZİ güzelleştirelim!

Rate this post

Sanal Boya Teklifi Nedir ( Güvenilir mi?) Boyacı Ustaları tarafından Boya Temelleri üzerine. Şu anda boyama işlerinizin teklifini hemen alın.

Boya TeklifiBoya Teklifi

Sanal Boya Teklifi Nedir (ve Güvenilir mi?)

Şu anda, profesyoneller tarafından yürütülen iç mekan boyama işlerini düzenlemek eskisi kadar kolay değil. Kurallar ve kısıtlamalar her zaman değişiyor ve bundan sonra ne bekleyeceğinizi bilmeyi zorlaştırıyor. Her şeyle ilgili COVID çağında yüksek kaliteli iç mekan boyama projeleri gerçekleştirmek tamamen mümkündür , ancak sağduyu önlemleri alınmalıdır.

Her zamankinden daha fazla profesyonel boya yüklenicisinin sanal tahminler sunmaya başlamasının nedeni tam da budur. Bu, evinizin fiziksel denetimini denklemden ortadan kaldıran ek bonus ile işleri temel telefon üzerinden yapılan teklifin bir adım ötesine taşır.

 

 

Bu, daha sonraki bir aşamada onaylanması gereken bir ilk teklif, ancak yine de mevcut koşullarda bir nimettir olabilir.

Sanal Boya Teklifi Nasıl Çalışır?

Basitçe söylemek gerekirse, sanal bir teklif, olağan denetim sürecini değiştirmek için ana tüketici teknolojisini kullanır. İç mekan boyama projeleri söz konusu olduğunda, bu sadece boyanacak alanın fotoğraflarını veya videolarını çekmektir, bunlar daha sonra doğrudan yüklenicinize gönderilebilir.

Özellikle duvarların, tavanların vb. Doğru ölçümleri eşlik ettiğinde, yalnızca bu bilgilere dayanarak nispeten doğru bir tahminin sağlanması mümkündür.

Karışımdaki herhangi bir olası komplikasyonu hesaba katmak için sanal bir teklif de yararlı olabilir. Örnekleri arasında taşınması zor veya imkansız olan demirbaşlar ve mobilyalar, daha yüksek köşelere ve tavanlara ulaşan potansiyel sorunlar ve hatta mülke genel olarak erişilebilirlik dahildir.

Aramayı yaparsınız, neyin gerekli olduğunu tartışırsınız ve projenin gereksinimlerinin doğru bir resmini sağlamak için uygun medyayı gönderirsiniz. Hangi noktada, sağladığınız bilgilere dayalı olarak size doğru bir tahmin sunulur.

Sanal Boyacı Ustası Tekliflerin Faydaları

Mevcut iklimde sanal tekliflerin birincil faydası, denklemden yüz yüze etkileşimi ortadan kaldırmasıdır. Şu anda genel olarak insanlardan güvenli bir mesafe tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsanız, bu, yabancıları evinize davet etmeden projeniz hakkında bir teklif almanın harika bir yoludur.

Ek olarak, yüklenicinize doğrudan Skype, Zoom veya benzeri bir yolla danışma imkanı da vardır. Sadece e-posta ve mesaj alışverişi yapmanız gerekmez – onlarla sohbet edebilir ve doğrudan soru sorabilirsiniz. Her parçası yüz yüze görüşme kadar iyidir.

Bu tür sanal istişareler, yükleniciye önceden projenin gereksinimleri hakkında iyi bir fikir verdiklerinden zaman kazandırabilir. Ne bekleyeceklerine dair hiçbir fikri olmadan mülke gelmek yerine, müşterinin beklentileri ve gereksinimleri hakkında neredeyse her şeyi zaten biliyorlar. Her zaman iyi bir şey olan projenin tamamlanmasını hızlandırabilecek bir şey.

Güvenilir Olmayan Boya Tekliflerine Dikkat Edin

Sanal teklifler son derece yararlı ve kullanışlı olabilirken, güvenilmez tahminlerden uzak durmanın önemi her zamanki kadar önemlidir.

Teknik olarak konuşursak, iç mekanlarınızın sanal bir incelemesi yoluyla% 100 doğru bir teklif vermek her zaman mümkün değildir. Ancak bu, bir yüklenicinin size çılgınca yanlış bir tahmin sunma hakkına sahip olduğu anlamına gelmez, ancak o zaman gidip sizi pazarlık ettiğinizden katlanarak daha fazla ücretlendirebilir.

Bu tür denetimlerin tüm amacı, tekliflerin olabildiğince doğru olmasını sağlamaktır – sadece müşterileri yanıltmanın başka bir yolu değil.

Devam eden boyama projesinden önce, müteahhitten sabit bir yazılı teklif talep edilmesi esastır. Siz yazılı olarak doğru bir alıntı yapana kadar hiçbir koşulda evinizde herhangi bir çalışmaya başlamamalıdırlar. Aksi takdirde, cebinizden çıkma veya düzgün bir şekilde bitirilmeden terk edilmiş bir işe sıkışıp kalma riskiniz vardır.

Boya Uzmanlarına Sorun…

İstanbul’da, rakipsiz fiyatlarla en yüksek kalitede iç mekan boyama hizmetlerini sunmayı taahhüt ediyoruz. Gereksinimleriniz ve bütçeniz ne olursa olsun, işi karşılayabileceğiniz bir fiyata halledeceğiz.

İster sanal bir teklif düzenlemek isterse nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor olun, istediğiniz zaman sizden haber almaktan memnuniyet duyarız. Zorunlu olmayan bir danışma için bugün Boya Ustasının bir üyesiyle iletişime geçin . Aramanıza cevap vermek için bekliyoruz.

 

 

Rate this post