Boya Teklifi

Sanal Boya Teklifi Nedir (ve Güvenilir mi?)

Şu anda, profesyoneller tarafından yürütülen iç mekan boyama işlerini düzenlemek eskisi kadar kolay değil. Kurallar ve kısıtlamalar her zaman değişiyor ve bundan sonra ne bekleyeceğinizi bilmeyi zorlaştırıyor. Her şeyle ilgili COVID çağında yüksek kaliteli iç mekan boyama projeleri gerçekleştirmek tamamen mümkündür , ancak sağduyu önlemleri alınmalıdır.

Her zamankinden daha fazla profesyonel boya yüklenicisinin sanal tahminler sunmaya başlamasının nedeni tam da budur. Bu, evinizin fiziksel denetimini denklemden ortadan kaldıran ek bonus ile işleri temel telefon üzerinden yapılan teklifin bir adım ötesine taşır.

 

 

Bu, daha sonraki bir aşamada onaylanması gereken bir ilk teklif, ancak yine de mevcut koşullarda bir nimettir olabilir.

Sanal Boya Teklifi Nasıl Çalışır?

Basitçe söylemek gerekirse, sanal bir teklif, olağan denetim sürecini değiştirmek için ana tüketici teknolojisini kullanır. İç mekan boyama projeleri söz konusu olduğunda, bu sadece boyanacak alanın fotoğraflarını veya videolarını çekmektir, bunlar daha sonra doğrudan yüklenicinize gönderilebilir.

Özellikle duvarların, tavanların vb. Doğru ölçümleri eşlik ettiğinde, yalnızca bu bilgilere dayanarak nispeten doğru bir tahminin sağlanması mümkündür.

Karışımdaki herhangi bir olası komplikasyonu hesaba katmak için sanal bir teklif de yararlı olabilir. Örnekleri arasında taşınması zor veya imkansız olan demirbaşlar ve mobilyalar, daha yüksek köşelere ve tavanlara ulaşan potansiyel sorunlar ve hatta mülke genel olarak erişilebilirlik dahildir.

Aramayı yaparsınız, neyin gerekli olduğunu tartışırsınız ve projenin gereksinimlerinin doğru bir resmini sağlamak için uygun medyayı gönderirsiniz. Hangi noktada, sağladığınız bilgilere dayalı olarak size doğru bir tahmin sunulur.

Sanal Boyacı Ustası Tekliflerin Faydaları

Mevcut iklimde sanal tekliflerin birincil faydası, denklemden yüz yüze etkileşimi ortadan kaldırmasıdır. Şu anda genel olarak insanlardan güvenli bir mesafe tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapıyorsanız, bu, yabancıları evinize davet etmeden projeniz hakkında bir teklif almanın harika bir yoludur.

Ek olarak, yüklenicinize doğrudan Skype, Zoom veya benzeri bir yolla danışma imkanı da vardır. Sadece e-posta ve mesaj alışverişi yapmanız gerekmez – onlarla sohbet edebilir ve doğrudan soru sorabilirsiniz. Her parçası yüz yüze görüşme kadar iyidir.

Bu tür sanal istişareler, yükleniciye önceden projenin gereksinimleri hakkında iyi bir fikir verdiklerinden zaman kazandırabilir. Ne bekleyeceklerine dair hiçbir fikri olmadan mülke gelmek yerine, müşterinin beklentileri ve gereksinimleri hakkında neredeyse her şeyi zaten biliyorlar. Her zaman iyi bir şey olan projenin tamamlanmasını hızlandırabilecek bir şey.

Güvenilir Olmayan Boya Tekliflerine Dikkat Edin

Sanal teklifler son derece yararlı ve kullanışlı olabilirken, güvenilmez tahminlerden uzak durmanın önemi her zamanki kadar önemlidir.

Teknik olarak konuşursak, iç mekanlarınızın sanal bir incelemesi yoluyla% 100 doğru bir teklif vermek her zaman mümkün değildir. Ancak bu, bir yüklenicinin size çılgınca yanlış bir tahmin sunma hakkına sahip olduğu anlamına gelmez, ancak o zaman gidip sizi pazarlık ettiğinizden katlanarak daha fazla ücretlendirebilir.

Bu tür denetimlerin tüm amacı, tekliflerin olabildiğince doğru olmasını sağlamaktır – sadece müşterileri yanıltmanın başka bir yolu değil.

Devam eden boyama projesinden önce, müteahhitten sabit bir yazılı teklif talep edilmesi esastır. Siz yazılı olarak doğru bir alıntı yapana kadar hiçbir koşulda evinizde herhangi bir çalışmaya başlamamalıdırlar. Aksi takdirde, cebinizden çıkma veya düzgün bir şekilde bitirilmeden terk edilmiş bir işe sıkışıp kalma riskiniz vardır.

Boya Uzmanlarına Sorun…

İstanbul’da, rakipsiz fiyatlarla en yüksek kalitede iç mekan boyama hizmetlerini sunmayı taahhüt ediyoruz. Gereksinimleriniz ve bütçeniz ne olursa olsun, işi karşılayabileceğiniz bir fiyata halledeceğiz.

İster sanal bir teklif düzenlemek isterse nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor olun, istediğiniz zaman sizden haber almaktan memnuniyet duyarız. Zorunlu olmayan bir danışma için bugün Boya Ustasının bir üyesiyle iletişime geçin . Aramanıza cevap vermek için bekliyoruz.

 

 

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası