Evi Güvenle Boya

İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti kullanarak evinizi çarpıcı duvar renkleriyle parlatın. Evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız, muhteşem renklerle boyanması demektir. Ancak devam eden pandemi durumu, normal yaşamlarımızla ilgili her şeyi altüst etti. Bir boyacının evinizi ziyaret etmesine izin vererek evinizin boyanacağından tamamen emin değilseniz, emin olun bu tek kişi siz değilsiniz. Ancak, ailenizin güvenliğinden kesinlikle ödün vermeden evinizi boyatabileceğinizi söylemek istiyoruz. Kimsenin sağlığını riske atmadan duvarlarınıza sıçrayan su sıçraması eklemek tamamen mümkündür.

İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti ile mutluluğa giden yolu açın

Boyacı Ustası Hizmeti olarak, önlemlerin tüm yönlerini göz önünde bulundurduk ve boyama ürünlerimizde geniş kapsamlı değişiklikleri kucakladık. Hayat denen en büyük festivale heyecan verici renkler katmak, yeni normalin kilidini açmanıza ve ona uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır. İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti, boyacı sıkıntınıza son vermek için size hayallerinizin yuvasını vererek hayatınızda fark yaratacak. İyileştirilmiş boyama prosedürümüz ile tüm boyama projelerimiz hak ettiği ilgiyi ve özeni görür. Boyalarımız her zamankinden daha hızlı, daha temiz ve daha güvenli bir boyama deneyimi sunuyor. Ayrıca renk rehberliği ve dekorasyon fikirleri için deneyimli uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Boyacı Ustası Hizmeti ile ev boyama kolaylaşıyor

İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti, COVID-19 zamanlarında tüm değerli müşterilerine sıfır temaslı, kağıtsız ve nakitsiz hizmet sunmaktadır. Bizimle bir hizmet rezervasyonu yapmak çok kolaydır. Müşteri yöneticimiz evinize atanacak ve eksiksiz bir inceleme için size kolaylık sağlamak için yerinizi ziyaret edecek. Tam sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlamak için gerekli tüm güvenlik ve hijyen önlemlerinin kendisi tarafından alınacağından kesinlikle emin olun.

Güvenli boyama deneyimi sağlamak

Aşağıda belirtilen avantajlarla sorunsuz ev boyama hizmeti‘nin keyfini çıkarın :

  • Dijital yardım masası aracılığıyla yardım – Müşterilerin endişelerini dijital olarak ele almak
  • Nakitsiz hizmet sağlama – Teması azaltmak için dijital olarak ödeme yapmak
  • Gerçek Zamanlı Proje Takip Takip mevcut proje ilerleme uzaktan
  • Boyacıların sağlığının izlenmesi – Boyacıların / yöneticilerin sağlık durumlarının takibi
  • Ürünleri yerinde teslim etmek – Sterilize edilmiş ürünleri kapınıza güvenle teslim etmek
  • Dijital raporların korunması – Tüm proje ve işlemlerin dijital kayıtlarının görüntülenmesi
  • Dijital renk düzeni sağlamak – Uzaktan renk danışmanlığı ve renk ön izlemeleri sağlamak
  • Kağıtsız hizmet sunma – Kişi azaltma için dijital olarak tahmin ve fatura alma
İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti hizmetinin teklifleri

Güvenlik eğitimi almış, onaylanmış boyacılarımız ve sertifikalı yöneticilerimiz, herhangi bir boyama projesine başlamadan önce her gün vücut sıcaklıklarını günceller. Boya ürünlerimizin sahaya teslimi de endişe konusu değildir. Sterilize edilmiş boyalar, herhangi bir temas olmaksızın kapınıza teslim edilecektir. Ekip ayrıca değerli eşyalarınızı korumak için mobilyalarınızın ve döşemenizin İstanbul Boyacı Ustası Hizmeti’nin zemin ve mobilya örtüleri ile kaplandığından emin olacaktır. Gerekli tüm güvenlik ekipmanlarına sahip olacaklar ve maskeler, eldivenler, şapkalar ve dezenfektanlar içeren ‘Sağlık ve Güvenlik Kitini’ kullanacaklar. Boya yaparken katı hijyen kurallarına uyacaklar ve sosyal mesafeyi de koruyacaklar.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası