Ev Boyası Renk Üreticisi

Beş Mükemmel Çevrimiçi Ev Boya Renk Üreticisi Araçları

Web tabanlı çözümler hayatımızın hemen her bileşenine nüfuz etti. Bankacılıktan flört etmeye kadar, çevrimiçi araçlar ve uygulamalarla (uygulamalar) başarabileceğimiz şeylerin neredeyse sınırı yok. Bu nedenle, çevrimiçi renk üreticilerinin iç tasarım topluluğundaki en popüler uygulamalardan biri haline geldiğini öğrenmek büyük bir sürpriz olmamalı. Çevrimiçi renk oluşturucu uygulamaları, profesyonel ve amatör iç mimarların, evin herhangi bir odasını boyarken renk paletleri ve renk temaları oluşturmalarına yardımcı olabilir.

İster inanın ister inanmayın, çevrimiçi renk oluşturucu uygulamalarının çoğu, başlangıçta web sayfaları için renk temaları oluşturması gereken web tasarımcıları tarafından oluşturulmuştur. Ancak, iç mimarların da bu kullanımı kolay ancak güçlü çevrimiçi araçların tasarım çalışmaları için değerini görmeye başlaması uzun sürmedi.

Renk Üreteci Nedir?

Renk Üreteci Nedir?

Renk üreten uygulamalar, bir fotoğraf veya işleme yüklemenize ve ardından tek bir düğmeyi tıklatarak görüntüye belirli renkleri dijital olarak ekleyebilmenize olanak tanır. Oturma odanıza biraz menekşe veya çivit mavisi eklemeyi mi düşünüyorsunuz? Sorun değil, sadece bir renk oluşturucu bulun, beğendiğiniz renkleri keşfedin ve renk oluşturucu, nasıl görüneceğine dair oldukça iyi bir görsel fikir edinmeniz için dijital görüntünün içine rengi ekleyecektir. Renkleri keşfetme ve seçme söz konusu olduğunda, renk oluşturma teknolojisi, renk paletlerinde hızlı bir şekilde gezinmek isteyen herkes için oyunu değiştirdi! Renk üreteçleri sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların yüzlerce renk kombinasyonunu çok kısa bir süre içinde keşfetmelerine olanak tanıyarak tasarımcıların zamandan ve paradan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

Beş En İyi Çevrimiçi Ev Boya Renk Üreticisi Araçları:

Beş En İyi Çevrimiçi Ev Boya Renk Üreticisi Araçları:

1.  ColorSnap

Sherwin-Williams, yüklediğiniz herhangi bir fotoğraf için gerçekten bir renk paleti oluşturmanıza izin veren bu harika siteyi geliştirdi. Ayrıca, bir fotoğraf yüklerseniz, bu site seçtiğiniz fotoğraftan bir renk paleti bile çekebilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz tüm uyumlu Sherwin-Williams boya renklerini listeleyebilir.

2. Rengi Görselleştirin

Glidden Paint ayrıca kendi kullanıcı dostu renk üretici sitesi ile çıktı. ColorSnap’e benzer şekilde bu site, özel bir fotoğraf yüklemenize ve Glidden’in boya renkleri kitaplığından oda renklerini seçmenize olanak tanır. İmlecinizle dijitalleştirilmiş fotoğrafa dokunarak, Visualize Color, fotoğrafın rengini istediğiniz renge değiştirmenize olanak tanır. Bu renk aracının bir başka harika yönü de, Glidden kitaplığındaki renk aralıklarını bulmanıza yardımcı olmak için yüklediğiniz fotoğraftaki belirli renklerle eşleşebilmesidir. Bir fotoğraf yüklemek istemiyor musunuz? Sorun değil. Visualize Color, deneyebileceğiniz tam bir oda fotoğrafları kitaplığına sahiptir.

3. RENKLER

COLOURlovers Photocopa, renk paletleri ve desenler oluşturmak için harika bir tasarım aracıdır. Daha çok bir portal gibi düzenlendiği için, dünyanın dört bir yanındaki tasarım severler için büyük bir çevrimiçi topluluğa sahiptir. Bu topluluğun güzelliği, renkleri keşfetmek ve en son renk ve tasarım trendlerini içeriden öğrenmek için harika bir yer olmasıdır. Sayfanın sağ üst kısmındaki sitenin “Araçlar” sekmesini kullanarak, başkalarının oluşturduğu mevcut renk paletlerini keşfedebilir veya COLOURlovers renk tekerleğini kullanarak kendi renk paletinizi oluşturabilirsiniz.

4. Benjamin Moore’un Kişisel Renk Görüntüleyicisi 

Benjamin Moore’un Kişisel Renk Görüntüleyicisi, bir dizi boyama görevini gerçekleştirmenin güçlü ve esnek bir çevrimiçi yoludur. Örneğin, renkle ilgili olarak izlenecek genel bir yön arıyorsanız, site, mükemmel rengi bulana kadar seçeneklerinizi aşağı çekmenize yardımcı olacaktır. Bir yönünüz yok ama bir temaya dayalı ilham verici bir fikriniz mi var? Burası renk trendleri, tarihsel renkler, Benjamin Moore klasik renkler, vb. Gibi ilgili temaları gözden geçirmek için harika bir yerdir. Son olarak site, belirli odaların fotoğraflarından seçim yapmanıza ve herhangi bir Benjamin Moore rengini eklemenize olanak tanır.

5. Behr ColorSmart 

Behr Colorsmart stüdyosu, profesyonel tasarımcı veya amatör boyacı için çok çeşitli araçlar içeren güçlü bir renk üreticisidir. ColorSmart stüdyosu, yaratıcı meyve sularınızın akışını sağlamanız için bir dizi ilham verici tasarım galerisi fikirleri içerir. Biraz daha aşağı kaydırın ve renk seçimlerinizi koordine etmenize ve seçimlerinizi görselleştirmenize yardımcı olması için yılın veya mevsimin en popüler renklerini keşfedebilirsiniz. Son olarak, Behr renk oluşturucu, kendi fotoğrafınızı yüklemenize veya fotoğraf kitaplıklarından birini kullanmanıza olanak tanır. Oradan, belirli renkler ekleyebilir veya Behr boya ailesinden çeşitli paletleri deneyebilirsiniz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası