Duvar Kağıdı Kaplama Hizmeti

  • DUVAR KAĞIDINI KENDİNİZİ KALDIRMAKTAN EMİN MİSİNİZ?
  • – YENİ VE MODERN DUVAR KAĞIDI MONTAJ HİZMETLERİ HAKKINDA ETTİKLERİNİZ?
  • – DUVAR KAĞIDININ SÖKÜLMESİNİN EVİNİZİN DAHA HIZLI SATIŞINA YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Son birkaç yılda, İstanbul evlerinde daha önce yaygın ve çok sevilen bir özellik olan bazen onlarca yıllık duvar kağıdını kaldırma eğilimi oldu. Genel olarak, İstanbul’daki iç dekorasyon, daha basit, daha temiz ve daha modern konut görünümlerine doğru ilerliyor. Bununla birlikte, çoğu hala duvar kağıdı kurulumunda belirli odalarda vurgu duvarları olarak kullanılmak üzere daha yeni tasarımları tercih ediyor.

Duvar kağıdı gereksinimleriniz veya tercihleriniz ne olursa olsun, İstanbul Duvar Kağıdı Ustası tüm dekoratif duvar kağıdı kaplama veya duvar kağıdı kaldırma ihtiyaçlarınızda yardımcı olacaktır.

Neden duvar kağıdını kaldırma sürecinden geçmeliyim?

Duvar kağıdı desenleri ve tasarımları, genellikle monte edildikleri zaman o yılı anlatan bir işaretidir ve evinizin en son ne zaman gerçekten bakıldığını ve yenilendiğini gösterir. Duvar kağıdınız gerçekten modası geçmişse, alanınızı dokunulmamış, çok meşgul ve yaşlanmış hissettirebilir. Duvar kağıdını kaldırma,  yaşam alanınızda yeni bir sayfa açabilir ve bir alanı tamamen açıp aydınlatabilir.

 

Duvar Kağıdı Ustası

Neden duvar kağıdı kaplama sürecinden geçmeliyim? Modası geçmiş olduğunu söylememiş miydiniz?

Şu anda eski evlerde kesinlikle çok sayıda modası geçmiş duvar kağıdı olsa da, gerçekten harika olan şey, duvar kağıdının yeni ve modern bir şekilde geri gelmesidir! İstanbul Duvar Kağıdı Ustası‘nın duvar kağıdı kaplamasına karar verirseniz, zarif bir şekilde yaşlanacak modern ve şık duvar kağıdını kullanma açısından bazı taze ve yenilikçi tasarım fikirleri sizlere sunabiliriz.

İstanbul Duvar Kağıdı Ustası

Evimi satmaya çalışmadan önce duvar kağıdını kaldırma sürecinden geçmek gerçekten benim yararıma mı?

Tek kelimeyle, evet. Evinizle ilgilenen potansiyel alıcılar, eski duvar kağıdına bakacak ve satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce yollarına çıkan işi düşüneceklerdir. İstanbul Duvar Kağıdı Ustaları gibi profesyonel bir ekibe sahip olmak ve duvar kağıdı kaplama işlemi ve kaldırma işlemini sizin için yapıp, evinizdeki değeri kolayca artıracak, daha modern hissettirecek ve potansiyel alıcılara güzel görünmesini sağlayacaktır!

DUVAR KAĞIDI USTASI

Evimde bir vurgu duvarı olarak duvar kağıdı montajı yaptırmak istiyorum. Bana yardım edebilir misiniz?

Kesinlikle! Boyacı Ustası Hizmeti olarak İstanbul Duvar Kağıdı Ustalarımız, vurgulu bir duvar parçası olarak duvar kağıdı kaplanmasında size yardımcı olabilir. Bir oda veya hatta tek bir duvar için tam bir kaplama yapmaktan mutluluk duyuyoruz çünkü duvar kağıdını içeren tasarım değeri vurgulu duvarların, güzel bir odak veya yeni temaya sahip bir oda sağlayarak bir odaya getirebileceğini görüyoruz.

NEDEN DUVAR KAĞIDI YÜKLEMELİSİNİZ?

NEDEN DUVAR KAĞIDI KAPLAMALISINIZ?

Duvar kağıdını kaldırmak bir trend iken, yeni duvar kağıdı kaplamak başka bir şeydir! Yatak odalarındaki lahana gülleri, banyolardaki şal baskılar gitti. Duvar kağıdı artık  belirli odalardaki vurgulu duvarları veya özellikleri süslemenin popüler ve eğlenceli bir yolu. Duvar kağıdı için en yaygın alanlar ana yatak odaları, yemek odaları ve aile odalarıdır, ancak vurgulu duvarlar bir odak ve tema sağlayarak herhangi bir odayı gerçekten sabitleyebilir.

Evlerin yanı sıra İstanbul’daki birçok ofis, işletme ve ticari mülk duvar kağıdı hizmetimize ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca perakende mağazaları ve restoranlar gibi yepyeni ticari alanlara duvar montajı yapmamızla da tanınıyoruz!

İstanbul Duvar Kağıdı Ustaları olarak biz makul bir fiyata sizin için işi  bu sefer yapabiliriz. Duvar kağıdı uzmanlarımız, her bir duvar kağıdı kaplama veya kaldırma projesinin değişen gereksinimlerine aşinadır.

DUVAR KAĞIDINI NEDEN KALDIRMALISINIZ?

Evet, duvar kağıdının kaldırılması  yavaş, sıkıcı ve dağınık bir işlem olabilir , ancak bir kez yapıldığında duvar kağıdının kaldırılması için şunları yapabilirsiniz:

  • Bir odayı açın ve aydınlatın.
  • Evinizin yeniden satış değerini artırın. Ev sahipleri ve emlakçılar, müşterilerini  daha geniş bir alıcı pazarına hitap eden daha güncel ve daha temiz bir görünüm yansıtmak için duvar kağıdını kaldırmaya ve evin içini boyamaya çağırdı  .
  • Odalarınızı daha modern hale getirin. Duvar kağıdı desenleri genellikle monte edildikleri on yılın anlatan bir işaretidir ve evin en son ne zaman yenilendiğini herkese gösterir.
  • Odanızı daha basit, daha şık ve daha da sakinleştirin. Meşgul duvar kağıdı, bazen “çok fazla” gibi görünen canlı bir enerji ekleyebilir.
  • Mobilya ve sanatla çatışmayı önleyin. Cesur veya zıt duvar kağıdı tasarımları ve grafikleri olmadığından, dekorunuzu koordine etmek daha kolaydır.
Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası