Etiket: Mutfak Dolabı Boya Ustası

Dolap Boyama HizmetleriDolap Boyama Hizmetleri

Mutfak dolaplarınızı yenilemek ve evinize biraz renk katmak mı istiyorsunuz? Mutfak Dolabı Boyama Hizmetinin profesyonel dolap boyacıları, pahalı bir tadilat veya yeniden tasarım için ödeme yapmanıza gerek kalmadan mutfağınıza yepyeni bir görünüm kazandıracak. Mutfak Dolabı Boyama Hizmetinin dolap boyama hizmeti sınırsız renk seçeneği sunar ve uzman mutfak dolabı boyama ustalarımız mutfağınıza bir gün içinde yeni bir görünüm kazandırabilir.

Dolap boyama hizmetlerimiz, aradığınız beyaz veya renkli mutfak dolapları ile kişiliğinizi ifade etmenizi sağlayan Özel Renkler serisi ile birlikte gelir. Dahil ettiğimiz Hızlı anında sertleşen ticari kaplamamızla, sonuç basit bir dolap boyama hizmetinden çok farklıdır. İstediğiniz renkten emin değil misiniz? Profesyonel dolap boyacılarımız seçim yapmanıza yardımcı olabilir! Tarzınıza uygun rengi seçme sürecinde sizi adım adım yönlendirebiliriz.

Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Ahşap Son İşlem dolap boyama hizmetleri, diğer mutfak dolabı boyama ustalarından çoğundan farklı bir şey sunuyor. Çoğu profesyonel dolap boyacısı birkaç kat boya uygulayıp buna iyi diyecek olsa da, Mutfak Dolabı  boyacıları önce dolapları iyice temizleyecek ve astarlayacak, bu da hizmeti daha yapışkan hale getirecektir. Ardından, en üst düzeyde dayanıklılık sağlayan, seçtiğiniz rengi ve son katı uygulayacağız.

Sınırsız seçenekle sonuçlanan çeşitli renkler ve sonlandırma teknikleri arasından seçim yapabilirsiniz!

Özel Renklerimiz ile dolaplarınızın rengini değiştirerek mutfağınızın, banyonuzun veya işinizin tarzını sadece 3 ila 5 gün içinde önemli ölçüde değiştirebilirsiniz. Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Ahşap Son İşlem İstanbul’daki, diğer birçok dolap boyama şirketinden daha fazla renk sunarak size eksiksiz bir renk seçeneği yelpazesiyle kendinizi tam olarak ifade etme özgürlüğü verir. Birçok dolap boyama şirketi bir avuç renk seçeneği sunar, ancak yalnızca Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti, hem mutfağınıza hem de tarzınıza uygun yüzlerce renk kombinasyonu sunabilir.

Mutfak Dolabı Boyama Maliyeti

Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renk değişimi, yeniden kaplama maliyetinin 1/3’ü ve dolaplarınızı değiştirme maliyetinin 1/5’i kadardır, paradan tasarruf etmenizi sağlar ve tadilat bütçenizi genişletmenize yardımcı olur.

Müşteriler neden Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renk Değişimini seviyor:
Çeşitli renkler arasından seçim yapabilirsiniz.
Renk Değişim Fanı

Ve farklı bitirme teknikleri:

Camlı: Büyüleyici kulübe tarzı görünüm, rastgele üzücü, köşelerde asılı kalma
Antika: Dolaplarınızda eskitilmiş veya yıpranmış bir görünüm yaratır.
Torched: Dolapların gömme kısımlarına daha koyu bir gölge ekleyerek derinlik katar
Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti Özel Renklerimizle mutfağınızı, banyonuzu veya diğer dolaplarınızı nasıl dönüştürebileceği hakkında daha fazla bilgi için size en yakın Mutfak Dolabı Boyama Hizmeti ekibinizi numaralı telefondan arayın.

Rate this post

EN İYİ MUTFAK DOLABI BOYA RENKLERİEN İYİ MUTFAK DOLABI BOYA RENKLERİ

Mutfak, evinizdeki en önemli odalardan biridir. Sadece yemek hazırlamak için işlevsel olması değil, aynı zamanda sıcak ve davetkar hissetmesi de gerekiyor. Sonuçta, orada çok zaman harcıyorsun! Mutfaklar her zaman bir toplanma noktasına dönüşüyor gibi görünüyor – sabahları güne başlamadan önce yollarımızın kesiştiği, okulda ve işte geçen bir günün ardından yetiştiğimiz ve arkadaşlarımız olduğunda her zaman bitiyor gibi göründüğümüz yer.
Mutfaklar çok işlevli alanlar olduğundan ve yenilenmesi pahalı olabileceğinden, birçok insan nötr bir renk paletine bağlı kalma ihtiyacı hisseder. Bununla birlikte, mutfağınızda çok fazla para harcamadan modaya uygun renklerle oynamanın birçok eğlenceli yolu var. Bunu yapmanın en iyi yolu? Mutfak dolaplarınızı boyayın! Bu, evinize gelecek yıllar için harika görünecek ama aynı zamanda renkleri tekrar değiştirmek isterseniz bankayı kırmayacak bir trend güncellemesi vermenin harika bir yoludur.

 

5 GÜZEL MUTFAK DOLABI BOYA RENKLERİ

Tamamen beyaz mutfaklar hala popüler olsa da, işler bu görünümden uzaklaşmaya başlıyor. Biraz daha modern bir şey için, backsplash ve duvarları beyaz (veya başka bir nötr ton) tutabilir ve dolap kapılarınızdan biraz renk getirebilirsiniz. Doğru renk paletini seçmek söz konusu olduğunda, her şey sizin kişisel tarzınızla ilgilidir. Yükseltilmiş nötrlerden cesur renk patlamalarına kadar her şeyi kapsayan bazı harika seçenekleri bir araya getirdik!

 

 

LACİVERT

Renk teorisinde mavinin çok sakinleştirici, topraklayıcı bir etkisi olduğu söylenir. İnsanların kendilerini rahat ve mutlu hissetmelerini sağlar, konu mutfağınıza geldiğinde tam olarak peşinde olduğunuz şey budur. Mutfak dolaplarında havalı görünen bir dizi ton varken, özellikle lacivert içindeyiz! Bu davetkar havayı vermeye devam ederken bir derinlik ve incelik katmanı ekler. Tamamen beyaz bir zemine karşı dengelendiğinde, mutfağınızdaki detayları gerçekten parlatır.

 

 

GRİ

Mutfağınızda zaten biraz daha sıcak ahşap tonları varsa, mutfak dolaplarınız için gri mükemmel bir seçimdir. Dengeli bir görünüm yaratmaya gerçekten yardımcı olan daha soğuk bir ton. Ayrıca mekanda biraz derinlik ve heyecan yaratmak isteyenler için ama aynı zamanda parlak renklerden uzak durmak isteyenler için de harika bir seçenek. Açık bulut grisinden derin kömüre, gri harika bir seçimdir!

 

 

YEŞİL

Şu sıralar dolaplar için bir başka popüler renk yeşil. Mavi gibi, doğaya dayanır ve zihin ve beden üzerinde benzer bir yatıştırıcı etkiye sahiptir. Yeşil hakkında harika olan şey, seçtiğiniz gölgeye bağlı olarak alanın enerjisini gerçekten değiştirebilmenizdir. Parlak bir kelly yeşili, canlı ve heyecan verici bir hava yaratırken, daha hafif bir adaçayı çok daha rahatlatıcı hissettirir. Biraz retro bir tarz için nane yeşili tonu eğlenceli ve şık bir seçimdir.

 

 

YULAF EZMESİ

Biraz daha sıcak bir şeyler isteyenler ama aynı zamanda her şeyi güzel ve hafif tutmak isteyenler için yulaf ezmesi harika bir seçimdir. Sarı ve kahverengi alt tonları, parlak beyaz bir zeminin daha rahat ve biraz daha yumuşak hissettirmesine yardımcı olur. Kesinlikle hala nötr bir ton, ancak alana ince bir kontrast katıyor.

 

 

SİYAH

En cesur renk seçimi aslında parlak değil! Dolaplarınızı siyaha boyama fikri biraz yoğun görünse de, doğru yapıldığında güzel ve dengeli bir görünüm yaratabilir. Bu görünüm beyaz tezgahlarla çok güzel bir kontrast oluşturur ve mutfaktaki diğer her şeyi çok hafif ve havadar tuttuğunuzda kesinlikle en iyi sonucu verir. Ayrıca, tonlarca doğal ışığa sahip mutfaklarda daha iyi çalışma eğilimindedir, çünkü bu, siyah vurguların çok ağır hissetmesini önlemeye yardımcı olur.

 

 

Mutfağınızın görünümünü hızlı bir şekilde değiştirmek istiyorsanız, dolaplarınızı boyamak kesinlikle doğru yoldur! Odada çok fazla değişiklik yapmasanız bile, ne kadar fark yaratabileceğine şaşıracaksınız. Bu görünümü denemek istiyorsanız, Mutfak Dolabı Boyama Ustası yardıma hazır! Dolap boyama konusunda çok deneyime sahibiz ve mutfağınıza kısa sürede yepyeni bir görünüm kazandırabiliriz.

Rate this post