Beşiktaş boyacı ustası

Beşiktaş İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelişimini devam ettiren bu güzide ilçenin tarihi 1930 yılına dayanmaktadır ve İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesidir. 2015 yılında en fazla nüfusuna ulaşan ilçede, 190 kişi yaşamaktadır. Fakat İstanbul’un nadir göç veren semtlerinden bir tanesi haline gelerek 2020 yılı verilerine göre 182 bin nüfusa sahip olarak görülmektedir.

Uzman boyacı ustası

İstanbul’un diğer semtlerinde olduğu gibi bu güzide semtte de birçok uzman boyacı ustası ihtiyacı hasıl olmaktadır. Dairelerinde yenileme ve revizyon işlemi yaptırmak isteyen birçok insan boya alanında usta arayışındadır. İstanbul’da işini ehline teslim edebileceğiniz, kurumsal anlamda rüştünü ispatlamış ve sektördeki yerini sabit hale getirmiş birçok boyacı firması bulunmaktadır.

Bir günde boya

Bunların arasında şirketimizde yer almaktadır. Bugüne kadar İstanbul’un birçok semtinde boya ve boyacılık işleri konusunda birçok başarılı projeye imza atmış bulunmaktayız. İstanbul’da hizmet veren bir günde boya işi yapabilen nadir firmalardan bir tanesi olmanın ise haklı gururunu yaşamaktayız.

Bu başarılı projelerin birçoğunu ise Beşiktaş ilçesinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız işlerin tamamında müşterilerimizin taktir ve tebrikleri ile işlerimizi sorumluluk bilinci içerisinde teslim ettik.

Yapmış olduğumuz işlerde zaman kavramının müşterilerimiz için çok önemli olduğu bilincinde olarak;

İşlerimizi müşterilerimize söz verdiğimiz tarih ve saat çerçevesinde bitirmeye özen gösterdik.

Tüm bu çalışmaları da en ekonomik fiyatlar üzerinden müşterilerimize sunmayı amaç edindik. Hesaplı boyacı ustası elbette ki bulunabilir. Fakat hem hesaplı hem de işinin ehli bir usta ile çalışmak oldukça zor bir durumdur. Kadromuzda yer alan daire boya ustası arkadaşlarımızın tamamı 15 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. İşlerinde oldukça titiz ve öz verili çalışan arkadaşlardan oluşmaktadır. Yaptığımız işin incelik gerektiren, detaylı bir iş olduğunun bizler firma olarak bilincindeyiz.

Aynı zamanda:

Sedef boya, plastik boya, saten boya, İtalyan boya, dış cephe boya, tavan boyası konusunda da büyük bir tecrübeye sahibiz.

Bizlere ulaştığınız taktirde öncelikle alanında uzman ekibimiz daireleriniz için keşif çalışması gerçekleştirmektedir. Keşif çalışmasının ardından sizlere dairenizin konumu, yapılacak işler, kullanılacak malzemeler de göz önünde bulundurularak bir fiyat teklifi hazırlanmaktadır. Karşılıklı anlaşma sağlandığı taktirde, ustalarımız bir gün sonra işe koyulmak için hazır bulunacaklardır.

Dairelerinizde:

ofislerinizde, rezidanslarınızda, dükkân ve mağazalarınızda yaptıracak olduğunuz boya işlemlerini titiz bir biçimde yapıp

Sizlere teslim edecek olan ekibimiz, keşif için sizlerden herhangi ekstra bir ücret talep etmeyeceklerdir.

Firma olarak boya işlerine başlamadan önce bir hazırlık süreci geçirmekteyiz. Bu hazırlık sürecinde duvarlarınızda varsa dübel ve çivi izleri alçı ile kapatılmakta, üzerleri zımparalanarak duvarınız duvarlarınız pürüzsüz bir hale getirilir. Ayrıca duvarlarınızda kabaran noktalar mevcut ise bu noktalar da kazınıp zımparalanarak boyaya hazır hale getirilir.

Ustalarımızın en çok dikkat ettikleri alanlardan bir tanesi de temizliktir. Eşyalarınıza ve zemin yüzeyine zarar gelmemesi için naylon ile zemini ve eşyalarınızın üzerini kapatmaktayız.

Pencere, kapı kenarı ve süpürgeliklerinize bant çekilerek boya akmalarına karşı bu alanlarda korunmaktadır. Eşyalarınız boş bir alanda toplandıktan sonra, tavan boyaması, antre ve hol boyaması, ardından ise daire boya işlemine geçilmektedir. Tüm işlemlerin ardından sermiş olduğumuz brandalar kaldırılarak, eşyalarınız tekrar eski yerine geçilir ve daire temizlik aşamasına geçilir. Müşterilerimizle birlikte dairenizdeki son kontrolleri yaparak dairenizi sizlere bir gün gibi kısa bir sürede teslim ederiz. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatarak Beşiktaş boyacı ustası arıyorsanız, en profesyonel şekilde bu hizmeti sizlere sağlayacağımızı temin ederiz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası