Etiket: süpürgelik ustası

Süpürgelik Boyamanın En Hızlı Yolu Nedir ? Süpürgelik boya ustası, Süpürgelik Boya Renkleri Neler? Tahta Süpürgelik Boyama Hizmeti.

Süpürgelikler Nasıl Boyanır?Süpürgelikler Nasıl Boyanır?

Süpürgeliklerin nasıl boyanacağını öğrenmek basittir ancak asıl uygulama çok zaman alıcı ve sıkıcı bir iş olabilir. Sadece bitmiş ürünle hayal kırıklığına uğramak için değerli zamanınızı harcayabilirsiniz. 

Süpürgeliklerin nasıl boyanacağını öğrenmenize ve bunları yapmak için bir profesyonele para vermiş gibi görünmenize yardımcı olacak bazı denenmiş ve gerçek ipuçları. 

 

Süpürgelik Boyamanın En Hızlı Yolu Nedir ? Süpürgelik boya ustası, Süpürgelik Boya Renkleri Neler? Tahta Süpürgelik Boyama Hizmeti.

Önerilen Malzemeler 

 

 • Aşındırıcı El Pedleri-Verniği çok fazla ovalama eğiliminde olabilecek zımpara kağıdı yerine bunları kullanın. 
 • Boya tipik olarak beyaz, yarı parlak veya çok parlak 
 • Boya Kalkanı-Bir boya kalkanı, uzun kenarlarından biri boyunca tutacakları olan metal veya plastik bir dikdörtgendir. Süpürgelikleri halı üzerine boyuyorsanız bu bir cankurtaran olabilir.
 • Boya Fırçası-En iyi sonuçlar için 3 ”açılı trim fırçası kullanın 
 • Boyacı bandı parke zeminlerle, plastik pencere ekleri üzerinde veya duşun etrafında çalışırken süper etkilidir. Bu, etrafta olması bir zorunluluktur ve her resim projesinin tamamlanmasını kolaylaştıracaktır.
 • Damlasın diye Bezler
 • Nemli Paçavralar-Boya kalkanında kalan fazla boyayı silmek için her zaman yanınızda nemli bir bez bulundurmak isteyeceksiniz. Ayrıca, bu kaçınılmaz boya damlacıkları meydana geldiğinde paniklemenizi de önleyecektir.
 • Bir boya kabı kesinlikle gerekli değildir, ancak kullandıysanız, projenizin ne kadar hızlı gidebileceğini bilirsiniz. Kenarında, trim çalışması yaparken oyun değiştirici olan manyetik bir fırça tutucusu vardır .
 • Sirke Temizleme Solüsyonu – Yarım su bardağı sirke ve 1 galon ılık sudan oluşan bu solüsyon süpürgeliklerinizi silmek için mükemmel bir solüsyondur. Boyamadan önce süpürgeliklerin tozdan ve kirden temizlenmesini isteyeceksiniz.
Süpürgelik boyama adımları 
 1. Süpürgelikleri daha önce bahsedilen sirke temizleme solüsyonuyla veya başka bir solüsyonla süpürün ve silin. Üzerlerinde herhangi bir kir, kir veya tiftik olmasını istemezsiniz . Süpürgelikleri bir bez veya bezle tamamen kurulayın.
 1. Aşındırıcı bir el pedi kullanarak süpürgeliklerinize hafifçe parlatın. Aşırıya kaçmamaya dikkat etmeyi unutmayın. Lekeli ahşap süpürgelikleriniz varsa, çok fazla zımparalamak lekenin akmasına neden olur. Astara yapışacak bir şey verecek kadar onları pürüzlendirin. Süpürgeliklerinizi yeniden boyarsanız, küçük ezikleri, izleri veya soyulmuş boyaları parlatmanın zamanı geldi. 
 2. Zımparalama işleminden kalan toz parçacıklarını temizlemek için süpürgelikleri tekrar temiz bir bezle silin. 
 3. Süpürgelikleri bir parke zeminin üzerine boyayacaksanız, o zaman bu, ressamların bantlarını çeyrek tur boyunca uygulama zamanıdır. Boya sızıntısı olmaması için tüm kenarları dikkatlice kapattığınızdan emin olun. Boya kalkanınızı dışarı çekin çünkü işini yapma zamanı geldi. 
 4. Şimdi, bir elinizle boya kalkanınızda, diğer elinizle de boya fırçası üzerinde çalışacaksınız. Önce bir kat astar, ardından iki kat yarı parlak boya uygulayın. İki kat fazla kaplama gibi görünebilir, ancak ekstra katın onları ne kadar daha dayanıklı hale getirdiğini gördüğünüzde fazladan zaman harcadığınıza pişman olmayacaksınız. Odanın etrafını tamamen dolaşana kadar bir seferde yaklaşık üç fit ile mücadele etmek en iyisidir. 
Süpürgelik halı ile nasıl boyanır? 

Süpürgelikleri halı ile boyamak zor ama kesinlikle yapılabilir. İçine girmenin mükemmel olmayacağını bilmek önemlidir. Bazı halı lifleri üzerlerine boya bulaşacak veya ıslak süpürgeliklere yapışacaktır. İşte izlemeniz gereken bazı basit adımlar: 

 1. Boya kalkanınızı süpürgelik ile halı arasına yerleştirin. Ardından, halı liflerini çekecek ve size boya fırçanızı yerleştirmek için yeterli alan bırakacak şekilde açı verin. 
 2. 3” boya fırçanızla boyayın 
 3. Boya kalkanınızı süpürgeliklerden aşağı kaydırırken 1. adıma devam edin. Arkada boya izi bırakmamak için kalkanı her hareket ettirdiğinizde fazla boyayı sildiğinizden emin olun.
Süpürgelik boyama hakkında sık sorulan sorular: 

Önce süpürgelikleri mi yoksa duvarları mı boyarsınız? 

Profesyoneller, bir odayı boyarken genellikle belirli bir sıra izlerler. Önce döşemeyi, sonra tavanları, sonra duvarları boyayarak başlarlar. Döşemeyi bantlamak, duvarları bantlamaktan çok daha hızlı ve kolaydır. Ve kimse ikisini de bantlamak istemiyor! 

Süpürgeliklerde hangi boya kullanılır? 

Beyaz yarı parlak veya çok parlak boya, süpürgelikler için genellikle en iyi seçimdir. Bu parlaklıkların silinmesi çok daha kolaydır ve çizilmelere ve eziklere karşı daha fazla koruma sağlayabilen daha sert bir yüzeydir.

Süpürgelik ısıtıcılarını ve havalandırma deliklerini boyayabilir misiniz? 

Isıtıcılarınızı ve havalandırmalarınızı süpürgeliklerinizle aynı boyayla boyamak yerine, önce onları çıkarmayı deneyin. Döşemenize uyan kaliteli bir beyaz cihaz sprey boyası bulun ve bunları ayrı ayrı boyayın. Değiştirmeden önce tamamen kuruduklarından emin olun. 

Süpürgeliklerden boya nasıl çıkarılır 

Süpürgelikleri boyarken en iyi sonuçları elde etmek için yontulmuş, çatlamış veya kalın eski boya katmanlarını çıkarmak iyi bir fikirdir. 

Kurutulmuş boyayı nazikçe kazıyarak başlayın. Bir boya sıyırma aracı bu konuda size yardımcı olabilir. Ardından, kurumuş boyanın üzerine nemli bir bez kullanın. Bir ısı tabancası kullanarak kurumuş boyayı biraz ısı ile vurun. Kalan boya için bir çözücü uygulamayı deneyin. Süper ince taneli bir zımpara kağıdı ile zımparalayarak bitirin ve nemli bir bezle silerek temizleyin. 

Çözüm 

Tüm bu ipuçları ve basit adımlarla, süpürgeliklerinizi boyamak, hayal ettiğinizden çok daha az göz korkutucu bir iş olmalıdır. Süpürgelik boya ustasında, karşılaşabileceğiniz hemen hemen her boyama projesinde faydalı ipuçları sunabiliriz.

 Deneyimli personelimiz, her türlü soruyu yanıtlamanıza yardımcı olabilir ve yolun her adımında size rehberlik edebilir. İstanbul bölgesinde veya çevresinde iseniz, bugün bizi 0216 449 94 01’den arayın veya tüm boyama ihtiyaçlarınız için ücretsiz bir teklif planlayın . 

Daha fazlası dahil olmak üzere İstanbul’un tüm bölgesine hizmet veriyoruz ! Ayrıca tüm iç mekan boyama ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliriz . 

Rate this post

Metrekare Başına İç Cephe Boyama Maliyetleri

Metrekare Başına İç Cephe Boyama MaliyetleriMetrekare Başına İç Cephe Boyama Maliyetleri

Hepimiz iyi bir iç mekan boyama işi olmadan bir mülkün eksik olduğunu biliyoruz. Elbette, tüm duvarlar, odalar, kapılar ve mobilyalar var, ancak bu, istanbul’daki rüya gibi bir evi yapan aynı çekiciliğe sahip değil! Ve her rüya evi tamamen kendi zevkinize göre özneldir. Evinizi ideal yapan şey çoğu zaman bir sonraki kişi için işe yaramaz. Tüm bu düşüncelerle birlikte her zaman metre kare başına iç mekan boyama maliyeti ve bunun sizi biraz boya yapmaya gerçekten geri götüreceği fikri gelir. İyi haber şu ki, 2021 için Metre Kare Başına İç Mekan Boyama Maliyetlerini tahmin etmeniz  ve projeyi tamamlamak için gereken bütçe ile hazırlanmanız mümkün.

Bir evi boyamanın ortalama maliyeti ile ilgili tüm faktörleri öğrenmek istiyorsanız okumaya bizi dinleyin!

2000 metrekarelik bir evi boyamanın maliyeti nedir?
metrekare başına iç mekan boyama maliyetini oluşturan faktörler:
Faktör # 1: İç cephe boya kalitesi

Boya masrafı, 2021’de İstanbul’da bir boyama ustası tutmanın maliyetinin yaklaşık % 10-20’sini oluşturuyor. Mali bütçenizin izin verdiği en iyi boyadan yararlanmaya ne dersiniz? Boya firmaları, müşterileri için daha pahalı olabilecek çeşitli boya kalitelerine sahiptir. Genellikle raf kalitesinin en üstüne yükseltebilir veya hala iyi ancak yine de uygun fiyatlı bir şey bulabilirsiniz.

Ayrıca, bazı boyalar belirli yüzeyler için tasarlanır ve bu da fiyatlarını etkiler. Örneğin, yağlı boya ile lateks boya ile tamamlanmış bir boyama projesine ihtiyacınız varsa. Bazen saten ile yarı parlak arasında da bir fark olabilir. Tüm bunlar, metrekare başına boya maliyetini belirlemede önemli rol oynar.

Boyacı ustası Hizmeti İstanbul’da sadece en kaliteli iç mekan boya markalarıyla ortaklık yapıyoruz .

Faktör # 2: boyasız malzemeler

Evinizi boyarken, hesaba katmanız gereken sadece iç mekan boyasının maliyeti değildir. Evinizin eksiksiz görünmesi için her zaman boyadan daha fazlasına ihtiyacınız olacak! Yol boyunca yardımcı olmak için her zaman ihtiyaç duyulan ek malzemeler olacaktır. Astarlar, alçı incelticiler, bantlar, damla bezler, kazıma, alçıpan tamiri için malzemeler vb. Gibi öğeleri düşünün.

Elbette, bu öğeler, iç mekan boyasının olabileceği şekilde eklenmeyecek, ancak kesinlikle size biraz paraya mal olacaklar. Bu nedenle, bir evi boyamanın ortalama maliyetini hesaba katmak her zaman en iyisidir.

Faktör # 3: boyama araçları

Tabi metrekare başına iç mekan boyama maliyetine dahil olan boyama araçları da var. Özel mutfak dolabı boyamak için kullanılan boya fırçaları, boya ruloları, tepsiler, astar ve hava fırçaları almanız gerekecek. Yine, evde boyama hizmetleriyle giderseniz, bu endişelenmeniz gereken bir şey değildir. Ancak kendi başınıza biraz iç mekana boya yapmak, bu, ilgili araçların ve maliyetlerin hesaplanmasının örneklerinden sadece birkaçı.

boyama ustası

Faktör # 4: bir mülk satın almak veya satmak

Birçok insanın bir mülkü alırken veya satarken göz önünde bulundurduğu şeylerden biri de iç mekanı boyamaktır. Çoğu zaman, emlak oyunundaki bireyler, özellikle bu 2021 sezonu, acele ediyor. Ya potansiyel alıcılar için alanı etkisiz hale getirmek için satış yapmadan önce alanlarını yenilemek istiyorlar. Ya da bazen bir mülk satın aldılar ve gerçekten bir şeyleri temizlemeye çalışıyorlar. İç mekan boyacının nedeni ne olursa olsun, metrekare başına boya fiyatını toplamak gerçekten işe yarar. Bu şekilde, ekonomik olduğu kadar boya açısından da ne çalıştığınızı bilirsiniz.

Faktör # 5: Toronto boyama şirketlerini işe almak

Ev boyacıları, işi yapmak için profesyonel boyacıları işe almayı tercih ediyorsanız, dikkate almanız gereken bir şeydir. İstanbul’daki boya şirketinizi nasıl seçeceğiniz konusunda kesinlikle yeterince ayrıntılı bilgi var. Aşağıdakileri göz önünde bulundur:

Bir ev sahibi, İstanbul boyama şirketini seçmeden önce tüm bu araştırmayı tamamlamalıdır. Hiç şüphesiz aranması gereken en önemli noktalardan biri, boyama firmasının alt yüklenicilerle mi yoksa sadece belirli boyacılarla mı çalıştığıdır. Piyasadaki birçok sözde “alt” boyacı olarak bağımsız boyama şirketleri olmadığı için bu açıkça önemlidir. Google My Business gibi web sitelerindeki incelemelerine bakmak da önemlidir  . Ayrıca,  müşterilerinin boyacılar ve boyama hizmetleri hakkında söylediklerini iyi anlamak için her zaman müşteri incelemelerine ve referanslarına da göz atın. Web sitelerine fotoğraflar için bakmanın ve hatta sosyal medya sayfalarına gitmenin asla zararı olmaz. Daha fazla boyacı ve olası özel ürünleri kapsamak için.

Metrekare başına iç boyama maliyeti örneği

Örnek hesaplamamız,  eviniz için metre kare başına iç boyama maliyeti hakkında size bir fikir verecektir  . Metrekare başına miktarı hesaplamak hesaplamayı kolaylaştırır. Evinizin aşağıdaki bölümlerini görün ve bunları bir araya getirerek metrekare başına boya maliyeti için harcayacağınız tahmini miktarı belirleyin.

Maliyet 1: duvarları boyamak

Bu gerçekten evinizin büyüklüğüne bağlıdır, ancak İstanbul’daki ortalama ev büyüklüğü, iki kat boya için metrekare başına yaklaşık 16 ila 24 TL’ye mal olacaktır . Ölçümü tahmini miktarla çarptığınızda, metrekare başına boya maliyeti hakkında genel bir fikir edinirsiniz.

İstanbul’daki ortalama büyüklükteki ev genellikle yaklaşık 1.500 metre karedir. Yani, 3.000 – 4.500 TL arası herhangi bir yere bakıyorsunuz . Eğer isterseniz tüm ev boyalı ve iki katlı olması, bu maliyet olacak büyük olasılıkla daha çok etrafında 5,000 TL – 7500 TL .

Maliyet 2: İç kaplamaları boyamak

Döşeme ve kapılar, mülkün tarzına ve iç tasarımına bağlı olarak değişir. Bu maliyetle, genellikle ahşap iç kaplamaları, iç kapıları, süpürgelikleri ve pencere kaplamalarını dahil etmeye çalışır. Genellikle, durumlarına bağlı olarak, bu parçaları fiyata eklemek metrekare başına yaklaşık 1 – 2 $ boya maliyetidir . Döşemelerde, kapılarda ve süpürgeliklerde çok fazla aşınma ve yıpranma var, bu yüzden genellikle ortalama olarak 700 – 1.200 TL. arasında bir yere çıkıyor . Tüm kaplamalar ve kapılar da iki kat kaliteli iç cephe boyasına ihtiyaç duyacaktır.

Maliyet 3: Tavanları boyamak

Boya tavanlarının maliyeti tipine göre değişmektedir. Düz tavanlar, yüzeyinden dolayı boyamak için daha ucuzdur. İstanbul’daki düz tavanların boyanması için muhtemelen 2 – 4 Tl. civarında bir metrekare başına boya maliyetine sahip olacaksınız. Genellikle, toplam maliyet 7000 – 8700 TL. civarındadır .

Alçı veya patlamış  tavanınız varsa, boya metrekare maliyeti artacaktır. Özellikle, kapsamlı ve özel bir süreç olduğu için patlamış tavanının kaldırılması söz konusuysa. Bu nedenle, metrekare başına iç mekan boyama maliyetini hesaplamaya çalışırken hepsini aklınızda bulundurun.

Maliyet 4: boyama dolapları

İstanbul’daki ortalama büyüklükteki evde genellikle yaklaşık 3 ila 4 dolap bulunur. Büyüklüğüne bağlı olarak, dolap başına ortalama maliyet genellikle 560 – 740 TL. arasındadır. Yani, toplamda, evinizin içi için boyama masrafları için minimum 1600-4000 TL. ek maliyet.

Rate this post

Evinize yeni bir görünüm vermenin zamanı gelmedi mi? Süpürgelik montajı, tamiri, bakım, fiyatları, lake, pvc, süpürgelik ustası hizmeti ustası

SÜPÜRGELİK HİZMETİSÜPÜRGELİK HİZMETİ

Süpürgelik, takdir edilmeyen kurulumlardan biridir. Odanızı bir araya getirir, mekana canlı, temiz bir dokunuş katar ve genellikle her şeyin eksiksiz ve çekici görünmesini sağlar. Bununla birlikte, süpürgeliklerin İstanbul’daki evinize getirdiği nitelikleri gözden kaçırmanız olasıdır – ta ki artık bu nitelikleri sağlayamayacak bir şekle girene kadar.

Eski süpürgelik, her şeyden çok göze batan bir noktaya kadar aşınmışsa, Bir Boyacı Ustası’nın Dokunuşu için bizi iletişim numaralarımızdan aramanız gerekir. İstanbul süpürgelik ustası ekibimiz deneyimli bir boyacı şirketinden daha fazlasıdır . Ayrıca yeni süpürgelik kurma konusunda uzmanız ve sunduğumuz iş sayesinde en kısa zamanda evinize güvenebilirsiniz.

Kaliteli Süpürgeliklerle Eski Evinize Yeni Görünün

Eviniz önemli bir yatırımdır ve bunun da ötesinde, sizin ve sevdiklerinizin günlerinizin çoğunu geçirmek zorunda olduğunuz yerdir. Bu nedenle, evinizin her zaman en iyi şekilde görünmesini sağlamak için adımlar atmanız gerekir. Sonuçta, güzel bir ev hem değerli bir yuvadır hem de zamanınızın çoğunu geçirmekten mutlu olacağınız bir yerdir.

Yıpranmış süpürgelikler İstanbul’daki evinizin genel görünümünü büyük ölçüde azaltabileceğinden, onları değiştirme zamanı geldiğinde hemen bu işin üzerine gitmek isteyeceksiniz. Bu nedenle, gerektiğinde süpürgelik kurulum işimizi size anlatmak için aramanız gerekir. Evinizin bir kez daha en iyi şekilde görünmesi için zamanında kaliteli işler sunmaya söz veriyoruz.

İstanbul’daki Güvenilir Ekibimizden Kaliteli Çalışma

Eski süpürgeliklerinizi değiştirme zamanının geldiğine karar verdiğinizde, en iyi iş kalitesinden daha azını kabul etmeyeceksiniz. Bu tür işler için, süpürgelik kurulumunuzu Boyacı Ustası Hizmetindeki deneyimli profesyonellerden almanız gerekir.

Sunduğumuz tüm ev tadilatı hizmetleri için en iyi iş kalitesini sunmayı misyonumuz haline getiriyoruz. İster bir süpürgelik montajı, bir iç mekan boyası veya başka bir ilgili iş için bizlerle iletişme geçin, garantili kalitemiz sayesinde İstanbul bölgesindeki evinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için bize güvenebilirsiniz.

Rate this post