Etiket: duvar kağıdı kaldırma

Farklı boya kaplamaları hakkında bilgi edinin ve sizin için en iyi iç boya kaplamasını bulun. Aradığınız tüm boyaları bulmak için boyacı usta

BOYA ÇEŞİTLERİ HAKKINDA HER ŞEYBOYA ÇEŞİTLERİ HAKKINDA HER ŞEY

Taze ve güzelce boyanmış bir duvar, bir odaya karakter katar. Ev sahipleri, duvarları için doğru boya rengini seçmek için önemli miktarda zaman harcarlar. Renkle birlikte, başarılı bir boyama işini tanımlayan bir diğer önemli unsur da boyadır.

Boya bitirme nedir?

Boyalı yüzey, parlaklık veya parlaklık, boyalı bir yüzeyin görünümüne ve kuruduktan sonra yansıttığı ışık miktarına işaret eder. Duvarın son görünümü, dayanıklılığı, bakım ihtiyaçları ve nem direnci üzerinde önemli bir etkisi olduğundan, doğru boya kaplamasını seçmek çok önemlidir. 

Boya çeşitleri

Ev sahiplerinin çeşitli duvar boyası kaplama türleri hakkında bilmesi gerekenleri ayrıntılı olarak tartışalım:

Düz/Mat

Düz veya mat boya kaplaması en az parlaklığa sahiptir, ışığı emer ve pürüzsüz, düzgün bir görünüm sunar. Yansıtıcı değildir ve özellikle eski evlerde çivi delikleri ve yamalar gibi sinir bozucu kusurları gizlemek için iyi çalışır. Düz yüzey, daha az kat gerektirir ve rötuş yapmak kolaydır. Evdeki tavanlar, iç duvarlar, alçıpan veya diğer düşük trafikli alanlar için mükemmeldir. Orta ila düşük dayanıklılığa sahiptir ve farklı boya yüzeylerine kıyasla en ucuzudur. 

Kirli Beyaz

Kirli beyaz, en popüler boya kaplamalarından biridir. Yumuşak ve hafif parlak görünümünden dolayı güvenli bir bahistir. Ayrıca duvarlardaki kusurları gizler ve küçük çatlakları ve çizikleri önemli ölçüde gizler. Kirli beyaz boya  kaplaması, düz bir kaplamaya göre daha dayanıklı ve temizlenmesi daha kolaydır. Koridorlar, girişler, oturma odaları ve yemek odaları gibi düşük ve orta trafikli alanlar için ideal olarak kabul edilir.

Saten boya

Saten kaplama, hem iç hem de dış duvarlar için en çok yönlü ve yaygın olarak kullanılan boya parlaklıklarıdır. Temizlemesi kolaydır, kadifemsi bir parlaklığa sahiptir ve düz ve yumurta kabuğu cilalarına kıyasla yüksek dayanıklılığa sahiptir. Saten kaplama mutfak, kapılar, pencere pervazları, pervazlar, dolaplar, çocuk odaları ve panjurlar gibi yoğun iç mekanlar için en iyisidir. Solmaya, küflenmeye ve küflenmeye karşı direnci, onu banyo ve çamaşır odaları gibi dış mekan kullanımı ve nemli alanlar için mükemmel bir aday yapar. Saten cilaların en büyük dezavantajı, boya uygulama kusurlarını ortaya çıkarmasıdır.

Yarı parlak boyalar

Yarı parlak, parlak, yansıtıcı ve son derece dayanıklı bir kaplamadır. Bir odaya canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Çok fazla suistimal edilmeye meyilli ahşap işleri için en iyisidir; yüksek nemli, yüksek trafikli alanlar; ve sık temizlik gerektiren yerler. Parlaklığı nedeniyle çizikler, çatlaklar ve diğer kusurlar kolayca vurgulanır. 

Parlak Boyalar

Yüksek parlaklık, tüm yüzeyler arasında en parlak ve en pürüzsüz olanıdır. Maksimum yansıma ve en yüksek dayanıklılık sunar. Temizlemesi kolaydır ve lekelere karşı daha dayanıklıdır. Bir açıklama yapar ve sofistike bir cam benzeri etkiye sahiptir. Parlak kaplama vurguları vurgular ve dolaplar, gardıroplar, kapılar ve ahşap kaplamalar için en iyi kaplamadır. Daha az parlak yüzeylerden daha fazla kat gerektirir ve uygulamadan önce duvarın daha fazla hazırlığa ihtiyacı vardır. Dezavantajları arasında, hasara yatkınlık ve kusurları gizleyememe yer alır.

Bir ev sahibi için doğru boya parlaklığını seçmek bunaltıcı ve zorlayıcı olabilir. Bu popüler boya kaplamaları ve farklı ev alanları için en iyi boya kaplamaları hakkında daha fazla bilgi için lisanslı bir boya yüklenicisi ile iletişime geçin. 

 

Farklı boya kaplamaları hakkında bilgi edinin ve sizin için en iyi iç boya kaplamasını bulun. Aradığınız tüm boyaları bulmak için boyacı usta

İstanbul boya ustası İstanbul için konut ve ticari boyama sunuyor. Astar, sızdırmazlık, sıva ve alçıpan servisi, basınçlı yıkama dahil dış cephe boyası. Tavanlar, duvarlar, döşemeler, süpürgelik, şömineler, şömineler, paneller, lambri kaplama, kapılar ve pencereler dahil olmak üzere iç mekanları boyuyoruz.

Duvar kağıdı kaldırma, kazıma, boyama ve vernikleme, tamir, tekstüre, özel yüzeyler ve daha fazlasını sunuyoruz. Lisanslı ve sigortalıyız. 0216 449 94 01 numaralı telefondan bizi arayın

Rate this post

Duvar kağıdı nasıl kaldırılır . Yepyeni bir görünüme hazırlanmak için duvarları kolayca ve düzgün bir şekilde soyun. Duvar Kağıdı Ustası.

Duvar Kağıdı Nasıl Kaldırılır?Duvar Kağıdı Nasıl Kaldırılır?

Duvara buharda pişirme veya kimyasal madde püskürtmek gibi, duvara zarar vermeden duvar kağıdını kaldırmanın birçok yolu vardır. Bazen duvar kağıdı kurutulabilir, ancak hepsi duvar kağıdının nasıl kurulduğuna bağlıdır.

Kağıdı yerleştirilmeden önce duvarda astar yoksa, indirilirken duvarda bir miktar hasara neden olabilir. Spatula duvar kağıdını kaldırmak için iyi çalışır, ancak ellerinizi yakma riskiyle karşı karşıya kalırsınız ve kaldırılması iki kat daha uzun sürebilir.

Duvar Kağıdını Kaldırmak için 6 Basit Adım

NEYE İHTİYACIN VAR:

 • Merdiven
 • Macun bıçağı
 • Jilet kazıyıcı
 • Sıvı sıyırıcı konsantresi veya bulaşık deterjanı
 • Sıcak su
 • Sprey şişesi
 • Havlu veya plastik damla bez
 • Sünger

Adım 1: Duvardaki Resimleri ve diğer dekorları alın ve herhangi bir mobilyayı alandan uzaklaştırın.

Adım 2: Tüm duvar kağıdı parçalarını toplamak için süpürgelik boyunca havlu veya damla bezi yerleştirin.

Adım 3: Macun bıçağını duvarın bir köşesine götürün.

Duvar kağıdı kolayca çekilirse, çıkarılabilir bir duvar kağıdınız olur ve bu her şeyi kolaylaştırır.

Alt kenarı elinizle tutun ve tüm duvarı soyun. Kaba veya inatçı yamalar için bir tıraş bıçağı kazıyıcı kullanın.

Adım 4: Duvar kağıdı kolayca çıkmazsa, sıvı sıyırıcı konsantresini veya bulaşık deterjanı sıcak suyla karıştırın.

Ardından alana püskürtülecek sprey şişesine ekleyin. Çözümü çıkarmadan önce duvara birkaç kez eklemeniz gerekebilir.

Adım 5: Ardından, duvarı kazımaya başlamak için ellerinizi veya jilet kazıyıcısını kullanın. Kağıdı çıkarmak için jilet kazıyıcısını yavaşça duvara götürün. Alçıpanı delmek istemezsiniz.

Adım 6: Duvar kağıdı ve destek duvardan çıkarıldıktan sonra, kaçırılan noktaları gidermek için duvara sıvı sıyırıcı konsantresi ve son bir kez sıcak su püskürtün. Duvarı nemli bir süngerle silin ve boyamadan veya üzerine yeni duvar kağıdı eklemeden önce duvarın birkaç gün kurumasını bekleyin.

Duvar Kağıdı Ustası Şirketi, İstanbul’un 1 Numaralı Duvar Kağıdı Ustası Şirketi olarak derecelendirilmiştir. Duvar kağıdını sizin için kaldırmasak da farklı kaldırma yöntemleri önerebiliriz. 

Odayı yeniden boyadıktan sonra umduğunuz temiz, profesyonel görünümü elde etmek için uygun şekilde kaldırma çok önemlidir. Duvar Kağıdı Ustası Şirketini sorularınız için 0216 449 94 01’i arayın ve ücretsiz Duvar Kağıdı Ustası teklifinizi planlayın!

Rate this post

istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Duvar Kağıdı Kaplama HizmetiDuvar Kağıdı Kaplama Hizmeti

 • DUVAR KAĞIDINI KENDİNİZİ KALDIRMAKTAN EMİN MİSİNİZ?
 • – YENİ VE MODERN DUVAR KAĞIDI MONTAJ HİZMETLERİ HAKKINDA ETTİKLERİNİZ?
 • – DUVAR KAĞIDININ SÖKÜLMESİNİN EVİNİZİN DAHA HIZLI SATIŞINA YARDIMCI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYOR MUSUNUZ?

Son birkaç yılda, İstanbul evlerinde daha önce yaygın ve çok sevilen bir özellik olan bazen onlarca yıllık duvar kağıdını kaldırma eğilimi oldu. Genel olarak, İstanbul’daki iç dekorasyon, daha basit, daha temiz ve daha modern konut görünümlerine doğru ilerliyor. Bununla birlikte, çoğu hala duvar kağıdı kurulumunda belirli odalarda vurgu duvarları olarak kullanılmak üzere daha yeni tasarımları tercih ediyor.

Duvar kağıdı gereksinimleriniz veya tercihleriniz ne olursa olsun, İstanbul Duvar Kağıdı Ustası tüm dekoratif duvar kağıdı kaplama veya duvar kağıdı kaldırma ihtiyaçlarınızda yardımcı olacaktır.

Neden duvar kağıdını kaldırma sürecinden geçmeliyim?

Duvar kağıdı desenleri ve tasarımları, genellikle monte edildikleri zaman o yılı anlatan bir işaretidir ve evinizin en son ne zaman gerçekten bakıldığını ve yenilendiğini gösterir. Duvar kağıdınız gerçekten modası geçmişse, alanınızı dokunulmamış, çok meşgul ve yaşlanmış hissettirebilir. Duvar kağıdını kaldırma,  yaşam alanınızda yeni bir sayfa açabilir ve bir alanı tamamen açıp aydınlatabilir.

 

Duvar Kağıdı Ustası

Neden duvar kağıdı kaplama sürecinden geçmeliyim? Modası geçmiş olduğunu söylememiş miydiniz?

Şu anda eski evlerde kesinlikle çok sayıda modası geçmiş duvar kağıdı olsa da, gerçekten harika olan şey, duvar kağıdının yeni ve modern bir şekilde geri gelmesidir! İstanbul Duvar Kağıdı Ustası‘nın duvar kağıdı kaplamasına karar verirseniz, zarif bir şekilde yaşlanacak modern ve şık duvar kağıdını kullanma açısından bazı taze ve yenilikçi tasarım fikirleri sizlere sunabiliriz.

İstanbul Duvar Kağıdı Ustası

Evimi satmaya çalışmadan önce duvar kağıdını kaldırma sürecinden geçmek gerçekten benim yararıma mı?

Tek kelimeyle, evet. Evinizle ilgilenen potansiyel alıcılar, eski duvar kağıdına bakacak ve satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce yollarına çıkan işi düşüneceklerdir. İstanbul Duvar Kağıdı Ustaları gibi profesyonel bir ekibe sahip olmak ve duvar kağıdı kaplama işlemi ve kaldırma işlemini sizin için yapıp, evinizdeki değeri kolayca artıracak, daha modern hissettirecek ve potansiyel alıcılara güzel görünmesini sağlayacaktır!

DUVAR KAĞIDI USTASI

Evimde bir vurgu duvarı olarak duvar kağıdı montajı yaptırmak istiyorum. Bana yardım edebilir misiniz?

Kesinlikle! Boyacı Ustası Hizmeti olarak İstanbul Duvar Kağıdı Ustalarımız, vurgulu bir duvar parçası olarak duvar kağıdı kaplanmasında size yardımcı olabilir. Bir oda veya hatta tek bir duvar için tam bir kaplama yapmaktan mutluluk duyuyoruz çünkü duvar kağıdını içeren tasarım değeri vurgulu duvarların, güzel bir odak veya yeni temaya sahip bir oda sağlayarak bir odaya getirebileceğini görüyoruz.

NEDEN DUVAR KAĞIDI YÜKLEMELİSİNİZ?

NEDEN DUVAR KAĞIDI KAPLAMALISINIZ?

Duvar kağıdını kaldırmak bir trend iken, yeni duvar kağıdı kaplamak başka bir şeydir! Yatak odalarındaki lahana gülleri, banyolardaki şal baskılar gitti. Duvar kağıdı artık  belirli odalardaki vurgulu duvarları veya özellikleri süslemenin popüler ve eğlenceli bir yolu. Duvar kağıdı için en yaygın alanlar ana yatak odaları, yemek odaları ve aile odalarıdır, ancak vurgulu duvarlar bir odak ve tema sağlayarak herhangi bir odayı gerçekten sabitleyebilir.

Evlerin yanı sıra İstanbul’daki birçok ofis, işletme ve ticari mülk duvar kağıdı hizmetimize ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca perakende mağazaları ve restoranlar gibi yepyeni ticari alanlara duvar montajı yapmamızla da tanınıyoruz!

İstanbul Duvar Kağıdı Ustaları olarak biz makul bir fiyata sizin için işi  bu sefer yapabiliriz. Duvar kağıdı uzmanlarımız, her bir duvar kağıdı kaplama veya kaldırma projesinin değişen gereksinimlerine aşinadır.

DUVAR KAĞIDINI NEDEN KALDIRMALISINIZ?

Evet, duvar kağıdının kaldırılması  yavaş, sıkıcı ve dağınık bir işlem olabilir , ancak bir kez yapıldığında duvar kağıdının kaldırılması için şunları yapabilirsiniz:

 • Bir odayı açın ve aydınlatın.
 • Evinizin yeniden satış değerini artırın. Ev sahipleri ve emlakçılar, müşterilerini  daha geniş bir alıcı pazarına hitap eden daha güncel ve daha temiz bir görünüm yansıtmak için duvar kağıdını kaldırmaya ve evin içini boyamaya çağırdı  .
 • Odalarınızı daha modern hale getirin. Duvar kağıdı desenleri genellikle monte edildikleri on yılın anlatan bir işaretidir ve evin en son ne zaman yenilendiğini herkese gösterir.
 • Odanızı daha basit, daha şık ve daha da sakinleştirin. Meşgul duvar kağıdı, bazen “çok fazla” gibi görünen canlı bir enerji ekleyebilir.
 • Mobilya ve sanatla çatışmayı önleyin. Cesur veya zıt duvar kağıdı tasarımları ve grafikleri olmadığından, dekorunuzu koordine etmek daha kolaydır.
Rate this post