BOYACI FİRMANIZA SORMANIZ GEREKEN 5 SORU

KİMİ İŞE ALDIĞINIZI BİLİYOR MUSUNUZ?

Bir iş için bir hizmet şirketi veya müteahhit seçtiğinizde, birçok ev sahibi kararlarını fiyat teklifleri, yönlendirmeler, özel ürünler / indirimler veya kullanılabilirlik gibi kriterlere göre verecektir. Yeni başlayanlar için, en azından bunlar dikkate alınması gereken makul faktörlerdir. Ama işe aldığınız insanlar hakkında size yeterince bilgi veriyorlar mı?

Eviniz için bir boyama projesi için teklif alıyorsanız, evinize erişimi olan ve onu boyama sorumluluğu olan bir işletmeyi işe alacaksınız. Herhangi bir karar vermeden önce, daha sonra pişman olmayacağınız bilinçli bir seçim yapmak için ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olmalısınız.

Profesyonel ev boyama işi büyük ise bir projede, her zaman işlerin ters gitme veya komplikasyonların ortaya çıkma potansiyeli vardır. İşe başlamadan önce bu sorunların nasıl ele alınacağını bilmek sizi yolda çok fazla kederden kurtarabilir. Kimi işe aldığınızı, işe nasıl yaklaşacaklarını ve proje boyunca ve iş bittikten sonra onlardan ne bekleyebileceğiniz konusunda net bir anlayışa sahip olmalısınız .

BOYA FİRMANIZA SORMANIZ GEREKEN 5 SORU
  1. Kendi boyacınızı mı işe alıyorsunuz yoksa işi taşerona mı veriyorsunuz?

Müteahhit boyacı firmaları, genel giderlerini azaltmak için işi genellikle taşerona verir. İşi teslim ederek, sigorta ve araç bakımı maliyetlerinden kaçınabilirler ve fiili işi yapması için başka bir ekip için sabit bir ücret ödeyebilirler.

Evinizi boyamak için kiraladığınız boya ekibi, işi yapacak deneyime ve niteliklere sahip olmalıdır. Bu nitelikler, yalnızca kiraladığınız şirket tarafından kendi işe alımlarını yapıyorlarsa garanti edilebilir.

Proje süresince her gün evinize kimlerin geleceğini ve nasıl işe alındıklarını bilmelisiniz, bu da bizi sormanız gereken bir sonraki soruya götürür …

  1. Çalışanlarınızın geçmişini kontrol ediyor musunuz?

Kimi işe aldığınız konusunda asla çok dikkatli olamazsınız. Unutmayın, bunlar evinize gelecek ve boyama projesi boyunca mülkünüzün etrafında çalışacak kişilerdir. Saygın bir profesyonel boyacı ustası şirketi, çalışanlarının güvenilir ve güvende olmalarını sağlamak için yeni işe alınanları taramak için fazladan bir adım atacaktır.

  1. Siz ve çalışanlarınız sigortalı mısınız?

Bir işçinin kazara yaralanması veya mülkünüze zarar gelmesi fark etmeksizin, kiraladığınız şirketin gerekli teminatlara sahip olup olmadığını bilmelisiniz. Çalışanlar, kazaları karşılayacak işçi tazminatına sahip olmalıdır. İşletme, mülkünüzdeki herhangi bir hasarı karşılayacak yeterli sigortaya sahip olmalıdır.

  1. Bulduğunuz yapısal kusurlarla nasıl başa çıkıyorsunuz?

Evinizin bir bölgesinin yeni bir kat boyadan daha fazlasına ihtiyaç duyma ihtimali her zaman vardır. Daha önce fark edilmeyen ve boyama işi sırasında keşfedilen bir şey. Yüklenicinizin, işin düzgün bir şekilde tamamlanabilmesi için sorunu düzeltebilecek personeli var mı?

  1. Ticaret odası akreditasyonunuz var mı?

Kiraladığınız şirketin müşteri şikayetlerinin çözümü dahil olmak üzere yüksek standartları koruduğunu söyler. Bu önemlidir, çünkü işle ilgili bir engel veya sorun varsa , memnuniyetinizi karşılamak için yapılması gerekeni yapacak saygın bir işle uğraştığınızı bilmek istiyorsunuz . 

BOYACI USTASI HİZMETİ ŞİRKETİ., GÜVENEBİLECEĞİNİZ İSİM

Evinizi boyaması için İstanbul Boyama Şirketini kiraladığınızda, köşeyi kesmeyen bir şirket elde edersiniz. Yeni işe alınan çalışanlarımız sıkı bir eğitim programından geçirilir ve tüm çalışanlarımıza İstanbul Boyama Şirketi ile kariyerleri boyunca sürekli beceri geliştirme eğitimi verilir. İşinizi üçüncü şahıslara taşerona vermiyoruz. Topluluğumuzda ve sektörde kazandığımız itibara değer veriyoruz. Bu, kendimizi yetiştirmediğimiz insanların eline bırakılması gerektiğine inandığımız bir şey değil.

İşe aldığınız kişilerin,% 100 memnuniyetiniz için verdiğimiz sözü yerine getirenler olacağından emin olabilirsiniz. Aynı kişilerin işle ilgili endişelerinizi veya sorunlarınızı takip edeceğinden de emin olabilirsiniz.

Üstlendiğimiz her projede sorumlu bir Proje Müdürü ve boyama ekibi için atanmış bir Süpervizör olacak. İşi denetleyecek ve kalite güvencesi için inceleyecekler.

İstanbul Boyama Şirketini işe aldığınızda , işimizin işimiz için isteğe bağlı 10 yıllık garanti kapsamına girdiğini bilmenin iç huzuru daha da artacaktır . Sonuçlarınızdan tamamen memnun kalmazsanız, bizi arayın ve düzeltmek için bir ekip gönderelim.

İstanbul Boyama Ustası Şirketi,  İstanbul’un tüm ilçelerinde  1 numaralı boyama şirketidir. Çevrimiçi olarak bir teklif isteyin veya İstanbul’daki en iyi konut veya ticari boya için bizi arayın.

Boyama zamanının gelip gelmediğinden emin değil misiniz? Bizi arayarak hemen öğrenin !

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası