ŞUBAT 2022 BOYA RENGİ – KOYU KIRMIZI

Şubat geldi ve havada aşk var! Yılın en kısa ayı olabilir ama aynı zamanda en tatlısı. (Bilirsiniz, Sevgililer Günü tam ortasına düştüğü için.) Baktığınız her yerde aşk sembolleri bulacaksınız – pembe ve kırmızı tonlarında çiçekler ve kalpler. Elbette bu ayın rengi, o romantik Sevgililer Günü hislerinden ilham alıyor. Şubat ayı temamız, Ayın Rengi: Koyu Kırmızı ile mükemmel bir şekilde yakalanan “Tutkulu”! 

Kırmızı, duygusal olarak yoğun bir renk olarak bilinir. Zihni ve vücudu uyardığı bilinmektedir – kan basıncını, solunum hızını ve metabolizmayı artırabilir. Aksiyona ilham verir ve fark edilmesi kolaydır, bu yüzden sıklıkla tabelalarda kullanıldığını görürsünüz. Aynı zamanda neşe, aşk ve romantizmin simgesidir. Koyu kırmızı biraz daha yoğun ve tutkunun mükemmel bir temsilidir. 

Bu kırmızı tonu hala parlaktır, ancak hafif bir menekşe tonuyla biraz daha koyu alt tonlara sahiptir. Bu eklenen derinlik, gerçek bir kırmızıdan daha sıcak ve biraz daha yatıştırıcı hissettirir. Hala canlıdır, ancak herhangi bir ev için mükemmel kılan ek bir karmaşıklık unsuruna sahiptir. İnsanların dikkatini çekmek ve biraz heyecan yaratmak istediğiniz herhangi bir alanda bu rengi kullanın. 

Cesur bir görünüm peşindeyseniz, Derin Kırmızı, geniş bir duvar rengi için inanılmaz bir seçim olacaktır. Bir tuvalet, yemek odası veya resmi bir oturma odasında mükemmel olacak bir görünüm. Ya da sadece bir drama ipucunun peşindeyseniz, herhangi bir odadaki bir odak noktasını vurgulamak için vurgulu bir duvar rengi olarak harika olurdu. 

Deep Red’i benzersiz yapan şey, oldukça parlak olmasına rağmen, evinizin dışına biraz renk getirmek için de harika bir seçenek olmasıdır. Özellikle canlı beyaz süslemeler ve vurgularla eşleştirildiğinde, baştan sona bir renk olarak muhteşem. (Geleneksel bir ahır renk şemasında daha modern bir dokunuş düşünün.)

Vurgu rengi olarak da güzel – koyu kırmızı bir ön kapıdan daha iyi bir şey var mı? 

Eviniz için mükemmel Deep Red tonunu mu arıyorsunuz? Kaliteli bir boya ve profesyonel boyacı öneriyoruz . Evinizi bu muhteşem renkle yenileme konusunda tutkulu hissediyorsanız, Boyacı Ustası Hizmeti evinizi dönüştürmenize yardımcı olmayı çok ister!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası