ŞUBAT 2021 Boya Rengi – Gül Kuvars

Şubat burada ve havada aşk var! Bu ayki Sevgililer Günü ile birçok kişi, bu soğuk kış günlerinde memnuniyetle karşılanan ayı sevgi ve romantizmle ilişkilendiriyor. Şubat ayının Ayın Rengi seçkisi bu duygulardan ilham alıyor, ancak ek bir kişisel bakım ve zindelik öğesi içeriyor. Gül Kuvars’a merhaba deyin!

 

 

Kristaller son yıllarda oldukça önemli hale geldi ve birçok insan iyileştirici özelliklerini test etmek için farklı taşları kırdı. Ayrıca çok güzel göründükleri için ev dekorasyonunda da büyük bir trend haline geldiler! Gül Kuvars, muhteşem pembe pembe rengi ve eşsiz iyileştirici güçleri sayesinde en popüler taşlardan biridir.

Gül Kuvars, romantizm, hassasiyet, kadınlık ve tatlılık duygularını uyandıran bir kalp taşıdır. Kadınsı bir enerjiye sahiptir ve bize anında sıcaklık ve sakinlik hissi verir. Yeni aşkın, yeni romantizmin ve yeni ilişkilerin rengi. (Şubat için daha mükemmel olabilir mi?)

 

 

Gül Kuvars, dekorda yumuşaklık ve yatıştırıcı bir trend yaratmak için mekanınıza getirmek için mükemmel bir tondur. Yatak odaları veya son derece rahatlatıcı bir spa benzeri banyo için mükemmeldir. Aynı zamanda oturma odası veya aile odası gibi insanların bir araya geldiği herhangi bir alanda kullanmak için muhteşem bir vurgu rengi. Aslında Gül Kuvars, yatıştırıcı bir açık mavi renk olan huzur veren ile birlikte Yılın mat veya parlak Rengi olmuştur. Bu palet, hem sıcak hem de soğuk tonları dengelemek ve sizi sakin ve mutlu hissettiren bir alan yaratmak istediğiniz her alan için mükemmeldir.

Ayrıca gümüşi gri, yumuşak bej ve derin dünyevi kahverengiler gibi sessiz nötrlerle iyi eşleşir. Biraz daha renk eklemek istiyorsanız, muhteşem bir adaçayı yeşili, yumuşak orkide tonu veya şeftali pembesi deneyin. İster bir vurgu, ister bir duvar rengi olarak kullanın, bu renklerden herhangi biri mükemmel dengeli bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

 

 

Daha fazla ilham mı istiyorsunuz? Önceki Ayın Rengi özelliklerimizi okuyun: 

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası