Pandemi Sırasında Başkalarına Yardım Etmek

COVID-19 salgını sırasında acı çeken birçok şirket ve kişi var. İnsanlara virüs bulaşmış veya başka şekillerde etkilenmiş olsun, yardıma ihtiyacı olan birçok insan vardır.

Küçük işletme sahipleri çalışanlarına ödeme yapamaz; çalışanlar izinli; bazıları işsizlik tahsil edemez veya sağlık sigortalarına devam edemez; ilk müdahale ekipleri ve önemli çalışanlar fazla mesai yapıyor ve sağlıklarını tehlikeye atıyor.

Paylaşma ve Önemseme

Boyama endüstrisi, pandemi sırasında Türkiye’de önemli bir iş olarak kabul edilir. Boyacı Ustası Hizmeti kriz boyunca projeler yapıyor. Bu kritik ve benzeri görülmemiş dönemde daha az şanslı olanlara yardım etmek için tamamladıkları her proje için gelirin bir kısmını geri veriyorlar.

Boyacı Ustası Hizmeti, tamamladıkları her iş için ihtiyacı olan insanlara hizmet eden hayır kurumlarına 150 TL bağışlayacak. Bağış, beş yerel ve ulusal hayır kurumundan birine gidecek.

COVID-19 Sırasında Boyama

Boya yapmak önemli bir iş olarak görülse de, bazı müşteriler içlerinde veya çevresinde yabancıların ve ailelerinin veya çalışanlarının olması konusunda temkinli olabilir. Boyacı Ustası Hizmeti, sosyal uzaklaşma ve güvenli ve sağlıklı bir çevre sağlama konusundaki endişeleri gidermek için adımlar attı.

 • Temassız tahminler. 

  Proje tahminleri telefon veya e-posta yoluyla yapılabilir. Proje gereksinimlerini görüntülemek ve tartışmak için FaceTime veya Google Hangouts gibi çevrimiçi toplantı araçlarını kullanıyorlar. Müşteriler ayrıca daha fazla ayrıntı için fotoğraf ve video sağlayabilir.

 • Gelişmiş güvenlik önlemleri. 

  Tüm boyacılar solunum maskeleri, lateks eldivenler giyerler ve müşterilerle kendileri arasında en az 6 fitlik bir mesafeyi korurlar. Her sabah çalışanları ve müşterileriyle telefonla sağlık kontrolü yaparlar ve moralleri yüksek tutmaya ve iletişimi canlı tutmaya yardımcı olmak için “air High-5’leri” teşvik ederler!

 • Ödeme yöntemleri.

  Boyacı Ustası Hizmeti, ödeme şekli olarak kredi kartlarını, ACH’yi ve Apple Pay’i de kabul eder, bu nedenle yüz yüze etkileşim gerekmez.

 • Dış cephe boyası. 

  Şirket bu süre zarfında daha büyük bir dış cephe boyası yapıyor. Ticari veya konut dış cephe boyama projeleri, ev veya işyeri sahibi ile temasa geçmeden yapılabilir.

Boyacı Ustası Hizmeti Hakkında

Boyacı Ustası Hizmeti , 30 yılı aşkın süredir konut dış cephe boyama projelerini yürüten, yüksek standartlar ve kaliteli işçilik konusunda bir itibar kazanmıştır. Aşağıdakileri içeren hizmetler sunarlar:

 • Konut içi ve dışı boyama
 • Ticari iç ve dış cephe boyası
 • Çatı boyama
 • Mutfak Dolabı boyama
 • Duvarlar ve diğer yüzeyler için benzersiz sahte yüzeyler

Şirket, İstanbul Ticaret Odaları, Boya Müteahhitleri Derneği’nin iyi bir üyesidir.

Hedeflerini ve beklentilerini karşıladıklarından emin olmak için her projeyi müşteriyle önceden tartışırlar ve ardından proje için ücretsiz boya tahminleri sunarlar. Müşteri tatmin oluncaya kadar hiçbir proje tamamlanmış sayılmaz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası