Mutfak Dolabı Boyama Maliyeti 2022

Dolapları yeniden boyamayı ve renkli mutfak dolaplarını denemeyi düşünüyorsanız, mutfak dolabı boyama maliyeti muhtemelen aklınızın başında gelir.

Sprey mutfak dolaplarının maliyeti konusunda akılda tutulması gereken birkaç farklı faktör vardır. Bu , her profesyonel ev boyama hizmetinin gerçekleştirmeye yetkili olmadığı niş bir uzmanlık hizmetidir. Peki, mutfak dolaplarını boyamanın maliyeti nedir? Hemen anlatalım!

Ne kadar  mutfak dolabı boyama maliyeti?

Mutfak dolaplarını boyamaya değer mi?

Mutfak dolaplarını boyamayı ve avantajlarından bazılarının neler olacağını düşünüyorsanız, sizi bilgilendirebiliriz! Öncelikle iç mekan boyama hizmetiniz varsa mutfak dolabı boyama yapıyorsanız 5-10 yıl arası her yerde dayanabilir.

Bazı insanlar için bu, evlerinde yaşarken geçirdikleri sürenin en az yarısıdır. Ayrıca, bir mutfak makyajı arıyorsanız, ancak yepyeni mutfak dolaplarına bir ton para harcamak istemiyorsanız, mutfak dolabı boyamak en iyi yoldur.

Bu, fiyatın sadece bir kısmı. Ayrıca meşe dolapları boyayarak veya mutfak dolabı tamiratı yaparak mekanınıza gerçekten yeni bir hayat katabilir. Mutfağınızın ne kadar modern ve taze görüneceğinden bahsetmeye bile gerek yok!

Mutfak dolaplarını boyamak veya değiştirmek daha mı ucuz?

Mutfak dolaplarını boyamanın ve dolabı yeniden boyamanın gerçekten harika yanlarından biri maliyettir. Yepyeni dolaplar kurmak yerine mutfak dolaplarını boyamak fiyatın sadece bir kısmı. Bu nedenle, mutfak dolaplarınız oldukça düzgünse, mutfak dolabı boyamak sizin için ideal bir seçenek olabilir. Artı, zamanınız ve günlük rutininiz açısından, zar zor etkilenir.

Profesyonel ev boyama hizmetleri genellikle  mutfak dolaplarını yaklaşık bir hafta içinde boyama yapıp tamamlayabilir.

Ve çoğu zaman, dolaplarınızı ve çekmece yüzlerinizi çıkaracak ve onları boyama için saha dışına çıkaracaklar. Bu nedenle, mutfak dolaplarını değiştirmek yerine boyamayı tercih ederek, kendinize hem paradan hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Mutfak dolabı boyamanın maliyeti nedir?

Mutfak dolabı boyama maliyeti açısından, İstanbul ve tüm ilçelerindeki mutfak dolaplarını boyamanın ortalama maliyeti 2.000 – 3.500 TL ‘dan başlıyor. Mutfak dolabı kapısı veya çekmecesi başına 85-125 TL bir maliyete bakıyorsunuz ve ortalama büyüklükteki mutfakta yaklaşık 20-30 mutfak dolabı kapısı var.

Daha fazla dolap içeren daha büyük mutfaklar için, mutfak dolaplarını boyamanın toplam maliyeti için 2.500 – 4.500 TL arasında herhangi bir yerde görebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, 10.000 – 40.000 TL arasında herhangi bir yere mal olabilen mutfak dolabınızı tamamen değiştirmenin ortalama maliyetine kıyasla, çok daha ucuz bir seçenektir!

Mutfak dolaplarını boyamanın diğer avantajları
  • Mutfak dolabı boya renkleri: Mutfak dolaplarını boyamaya gelince seçenekler sonsuzdur! İç tasarım zevkiniz bu değilse, artık meşe lekesi veya hatta beyazla sıkışıp kalmayacaksınız. İstediğin rengi seçebilirsin!
  • Dolaplarınızı fiziksel olarak temizleme fırsatı verir:  Mutfak dolaplarını boyamak, dolaplarınızın sonunda biriken tüm yiyecek yağlarından ve kirlerden kurtulmasını sağlar.
  • Yatırımınızın geri dönüşü:  Güzel bir mutfağın, yatırımınızdan her zaman daha iyi bir getiri elde etmenizi sağlayacak bir ev alanı olduğunu biliyor muydunuz? Evinizi satmayı düşünüyorsanız, mutfak dolaplarını boyamak, işleri güzelleştirmek için mükemmel bir yoldur!

Mutfak dolabı boyama maliyetlerini ve lojistiğini kendiniz belirleyeceğinizden emin değilseniz, yüksek nitelikli boyacılarımız tarafından iç mekan boyama hizmetlerimizle ilgili sorularınız için bizi aramaktan çekinmeyin. Boyacı Ustası Hizmeti İstanbul’da ana amacımız sizi ev sahibi olarak memnun etmek!

Sonuçtan memnun kalmanız için istediğiniz renkleri seçmenize, en son boyama ve ev tadilat trendlerini göstermenize yardımcı olacağız . Ev boyama ihtiyaçlarınız için ÜCRETSİZ fiyat teklifi almak için iletişim telefonu arayın veya boyaciustasihizmeti@gmail.com adresine e-posta gönderin veya web sitemizi ziyaret edin: https://boyaciustasihizmeti.com

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası