Komple Tadilat

İnsanların ellerinde gittikçe daha az zamanları oluyor ve ne zaman olurlarsa olsunlar, aileleri ve arkadaşları ile geçirmek istiyorlar.

Komple tadilat müşterilerimiz için çok zaman alabilir; anahtar teslimi yenileme hizmetimiz burada devreye giriyor, bu da böyle bir projenin hazırlanması ve yönetilmesinin yükünü hafifletiyor.

Anahtar Teslimi Proje Hazırlama

İlk adım olarak, iç mimar , müşterinin ihtiyaçlarını ve bütçesini anlamak için biraz zaman ayıracak ve son bir konsepte karar vermeden önce farklı seçenekleri keşfedecektir.

Bu dönem, anahtar teslimi bir yenileme projesinin başarısı için kritik öneme sahiptir, çünkü alınan kararların projenin geri kalanı üzerindeki etkisini doğru bir şekilde değerlendirmek istiyoruz.

Herhangi bir duvarın veya kanalizasyonun hareket ettirilmesi veya herhangi bir pencere veya kapının açılması veya hareket ettirilmesi, fizibiliteyi belirlemek için profesyonellerin katılımını gerektiren önemli sonuçlara sahip olabilir.

Bütçenize uymaya başlamadan önce mümkün olduğunca çok ayrıntıyı değerlendirmek ve herhangi bir maliyetli hatadan kaçınmak istiyoruz.

Tüm ana unsurlar ele alındıktan sonra, müşterinin herhangi bir iş başlamadan önce alanı hayal edebilmesi için hepsi 3 boyutlu olarak sunulan bitirme ile ilgili malzeme ve detayların seçimine geçebiliriz.

Her müşteriye özgü bir görünüm yaratmak için seçilen tüm unsurları aynı konsepte taşıdığımız için bu en heyecan verici adımdır. Anahtar teslimi yenileme hizmetimizin projenize göre özelleştirildiği yer burasıdır.

Artık iş başlangıç ​​tarihine yaklaşıyoruz ve son teklifin nihai konsepti yansıttığından ve müşterinin beklentilerini karşıladığından emin olmak istiyoruz.

 

Hazırlık Toplantısı

Anahtar teslimi yenileme projeniz üzerinde herhangi bir çalışma başlamadan önce, projenizden sorumlu ekip lideri ile teknik bir toplantı düzenleriz.

Bu, tasarımcının projeyle ilgili tüm bilgileri ekip lideri ile paylaşırken, gerektiğinde proje boyunca hazır kalacağı adımdır. Ekip lideri tadilat yapılacak daire veya binayı  tanımak ve en başından yönetilmezse zorluk oluşturabilecek kritik unsurları belirlemek isteyecektir.

Bu, bir üretim zaman çizelgesi belirlemesine ve müşteriye proje için bir hedef bitiş tarihi sunmasına olanak tanıyacaktır.

Projeyi doğru bir şekilde hayata geçirmek için kritik olan zaman çizelgelerine saygı duymaya büyük önem veriyoruz. Ve bununla, heyecan verici projenizi gerçekleştirmeye hazırız.

Tesisat, kaba sıva, ince sıva, saten sıva, şap işleri, alçı levha işleri, stropiyer işleri, gizli ışık, niş, parke işleri, seramik kaplama, bölme duvar, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon aydınlatması, mobilya işleri vb. yapmaktayız.

İş

Çalışma, oluşturulan ayrıntılı zaman çizelgesine göre başlayabilir. Uygulama boyunca, kalite kontrol sağlamak için müşteri ve ekip lideri ile takvimde planlanan planlı toplantılar olacaktır.

 

Bu toplantılar çok önemlidir ve zaman çizelgesini bu karşılaşmalar sırasında alınan kararlara uyacak şekilde ayarlamamıza izin verir. Bir projenin yürütülmesi söz konusu olduğunda, hiçbir şeyi şansa bırakmayız. İşin onaylanması için bitiş çizgisine geldiğimizde, müşteriler için büyülü bir andan başka bir şey değil.

 

Amaçladığımız sonuçta karşılığını veren tüm yukarı akış çalışmalarına tanık olmanın memnuniyetini küçümsemek mümkün değil. Bu sonuç, size beklentilerinizi aşan anahtar teslimi tadilat ve bir yenileme projesi sağlayan ekip çalışmasından gelir.

 

Anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon çalışmalarımız ile sorunsuz, zamanında, ekonomik ve kişisel olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Tesisat, kaba sıva, ince sıva, saten sıva, şap işleri, alçı levha işleri, stropiyer işleri, gizli ışık, niş, parke işleri, seramik kaplama, bölme duvar, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, salon aydınlatması, mobilya işleri vb. yapmaktayız.

Tüm uygulamalar tecrübeli ekibimiz ile yapılmaktadır. Boyacı Ustası Hizmetinde şimdiye kadar yapılan komple tadilat projeleri ve başarılarımız hakkında daha fazla bilgiyi iletişim telefonumuzdan edinin.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası