ARALIK 2020 BOYA RENGİ- TOZLU ADAÇAYI YEŞİLİ

Kış boyası olarak ayın sonuna kadar başlamaz, ancak Aralık ayına gelir gelmez gözümüzde kış mevsimi! Bu ayla ilgili büyülü bir şey var – tatil ruhu havada ve dışarıda işler biraz soğumuş olsa da hepimiz içimiz sıcak hissediyoruz. Aralık ayın Rengi ilhamı geleneksel bir tatil tonundan geliyor, ancak bu sefer modern bir dokunuşla  evinize merhaba deyin!

ADAÇAYI RENGİ

Yılın bu zamanıyla ilişkilendirdiğimiz geleneksel yeşil, klasik Noel ağaçlarında gördüğümüz gölgelerden çıkarılan çok daha koyu, resmi bir yeşil duygudur.

Adaçayı Yeşili aynı zamanda doğadan gelir – adaçayı bitkisinin kadifemsi yumuşak yaprakları. Aslında, adaçayı otu yılın bu zamanında yemek pişirmede çok kullanılır, bu da onu tatil dekorunuza dahil etmek için mükemmel bir renk yapar.

Tozlu Adaçayı rengi sadece mükemmel bir tatil rengi değil.

Her mevsime mükemmel bir şekilde uyan çok yönlü bir ton! İlkbahar ve yaz çiçeklerinde gördüğümüz parlak ve ışıltılı renklerin yanında oturacak kadar canlı, sonbahar ve kış aylarında can attığımız o rahatlığı yaratacak kadar yumuşak.

Tozlu Adaçayı

Grimsi, gümüşi alt tonları sayesinde Tozlu Adaçayı yeşili neredeyse nötr olarak işlev görür.

Yeşilin bu daha yumuşak tonu, çok bunaltıcı hissetmeden duvarlarınıza biraz renk getirmenizi sağlar.

Odanızda daha yumuşak, spa benzeri hissi korumak için yumuşak gri, canlı beyaz, kahverengiler ve doğal ahşap tonları gibi diğer

nötrlerle eşleştirmeyi deneyin.

Daha sıcak, daha heyecan verici bir his yaratmak istiyorsanız, onu parlak sarı, turkuaz, pembe ve hatta siyah gibi daha parlak

renklerle eşleştirin.

Tozlu Adaçayı yeşili, evinizin dışına biraz dünyevi ama modern hisler de getirebilir.

Çeşitli mimari tarzlarda iyi çalışır (özellikle geniş salonlu tarzı evlerde işe yarar) ve doğal taş unsurlar, ahşap tonları ve tabii ki net

beyaz vurgularla iyi bir şekilde eşleşir.

TOZLU ADAÇAYI RENGİ BOYASI

Evinizde Tozlu Adaçayı yeşili’ni denemeyi mi düşünüyorsunuz? Ücretsiz planlamak için bizlere iletişim  telefonumuzdan ulaşın.
Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası