Ev ve Ticari Yapı Boyacısı

Ödüllü iç boyacı ustası şirketi olarak müşterilerimizin evlerinde saygılı bir varlık sunuyoruz. Her profesyonel boyama projesi, Covid’in bu döneminde güvenliğinizi ve huzurunuzu sağlayan ekstra bir müşteri hizmetleri seviyesi ile birlikte gelir.

Ek özen:  Planlama ve iş akışını ele almak için müşterilerle yakın çalışıyoruz. Mobilya veya sanat eserlerini taşırken dikkatli davranırız. Tozu kontrol altına almak için mobilyaları ve kapıları temiz plastikle kaplıyoruz. Zeminler ve erişim yolları temiz damla bezlerle kaplıdır. 

Hazırlık: Çatlakları veya tırnak çıkıntılarını onarırız; zımparalayıp kalafat yapıyoruz. Boyama çizgilerimiz temiz ve nettir.

Ücretsiz bir teklif almaya hazır mısınız? Telefondan bizi arayın veya bize e-posta gönderin. 

Marangozluk:   Marangozumuz/boyacılarımız son derece yeteneklidir:  — alçıpan veya sandalye korkuluğu ekleyin; – kapıları ve süpürgelikleri değiştirin; – alçıpanı düzeltin veya değiştirin. 

Kaliteli ürünler: En kaliteli  boyaları kullanıyoruz. Düşük kokulu, eşit derecede yüksek performanslı ve nispeten uygun fiyatlı “yeşil” boyalarını kullanıyoruz.

Fiyatlandırma:  En düşük fiyatları vaat etmesek de, satın alma işleminiz için en yüksek değeri vaat ediyoruz.

Galerimizde birbirinden güzel fotoğrafları kaçırmayın.

Ödüllü müşteri hizmetlerimiz:  Ev ve Ticaret Boyacı’ın can damarı, müşterilerimizin parlayan yorumlarıdır. Sizi memnun – ve memnun – müşterilerimizden biri olmaya davet ediyoruz.

İstanbul’da profesyonel bir boya şirketi olarak Ev ve Ticaret Boyacı, bu alanlarda ve ötesinde hizmet vermektedir.

Ticari bir alanda çalışırken, projenin genel zamanlaması çok kritik olabilir. Önde gelen ticari boyama şirketinden biri olarak, bazen geceleri, hafta sonları ve tatillerde çalışmak anlamına gelen en zorlu programlara ve son teslim tarihlerine bile uyum sağlayabiliriz.

Çevre dostu “Yeşil” boya, ticari bir alanı boyarken yepyeni bir esneklik düzeyi ekler . Bazen bir şirket veya işletme, normal çalışma saatlerinde boyamaya ihtiyaç duyar. Geçmişte bu durum, boyama ile ilişkili dumanların hoş olmayan doğası nedeniyle çalışanlar için rahatsız edici olabilirdi. Mevcut Düşük ila Sıfır kimyasallı boya seçenekleri ile boya yapabiliyoruz ve boya kokuları söz konusu olduğunda neredeyse fark edilmeyebiliyoruz.

İşimizin en verimli seyrini stratejik olarak planlamak için şirketinizle el ele çalışıyoruz. Biz alanı sorunsuz bir şekilde boya yaparken işin her zamanki gibi çalıştığından emin olmak için yukarıda ve öteye gidiyor. İnsanların günlük çalışma alanlarını iyileştirmekten gerçekten gurur duyuyoruz.

Kurumunuzun boya tadilatlarını kurmak için bizi arayın. Lütfen ticari referanslarımızı sorunuz.

Rate this post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post