İç Cephe Boyama Maliyet Rehberi

Mevsimsel değişiklikler nedeniyle evinizin her zaman taze bir görünüme ihtiyacı vardır. Boyama, bir şeyleri yeniden inşa etmek veya yeniden modellemek yerine evinizin dış ve iç izlenimini geliştirmenin yoludur.

Seçkin bir ev dönüşümü için profesyonel bir Tamirciyi işe almak sizin için büyük bir başarı olacaktır. Ancak herhangi bir boya sihirbazına başvurmadan önce, tamirci iç boyama maliyetine aşina olmalısınız. Öyleyse, size yol gösterelim.

Boyama Hizmetleri için Ne Kadar Ücret Alır?

Bir boyacı ustasının maliyeti, alana ve boyanması gereken malzemeye göre değişir. Örneğin, iç kapıları boyamanın maliyeti, bir daireyi boyamanın maliyetinden farklı olacaktır. Ortalama bir oda, boyama için size 280 ila 650 TL’ye mal olabilir. Aşağıdaki faktörlere göre ödeme yapmanız gerekebilir;

  • Tavan yüksekliği
  • Oda boyutu
  • Duvarların veya yüzeyin durumu
  • Boya fiyatı
  • Boya’nın kaç kat olacağı

Bir boyacı ustasının bir evin dışını boyamak için sizden talep edebileceği ortalama maliyet, yerin büyüklüğüne bağlı olarak 12000 ila 45000 TL. arasındadır. 1000 metrekarelik bir evin içini boyama oranları 25000 il 45000 TL. arasında değişiyor.

Ayrıca, ev boyacıları İç Cephe Boyama Şirketi olarak , makul fiyatlara inanılmaz ev boyama işleri sunabilir.

Lütfen İstanbul Bölgelerinde daha fazla  İç Mekan boyama çalışmalarımızı keşfedin.

1.  Alçıpan Tamiri ve Bitirme
2.  Çürük Ahşap Değiştirme ve Onarım
3.  Fayans Montajı ve Onarımları
4. Basınçlı Temizlik Hizmetleri
5.  Kapı Montajı ve Onarımı

İç Cephe Boyama Şirketi YEREL EL YAPIMCI VE EV İYİLEŞTİRME UZMANINIZDAN SERVİS PROGRAMI!

İç Cephe Boyama Şirketi, olarak İstanbul ve tüm ilçelerinde çok çeşitli boyama ve tadilat hizmetleri sunmaktadır. Tamamen lisanslı ve sigortalıyız ve memnuniyetiniz  garantilidir!

Mevsimsel değişiklikler nedeniyle evinizin her zaman taze bir görünüme ihtiyacı vardır. Boyama, bir şeyleri yeniden inşa etmek veya yeniden modellemek yerine evinizin dış ve iç izlenimini geliştirmenin yoludur.

Seçkin bir ev dönüşümü için profesyonel bir şirketi işe almak sizin için büyük bir başarı olacaktır. Ancak herhangi bir boya sihirbazına başvurmadan önce, tamirci iç boyama maliyetine aşina olmalısınız. Öyleyse, size yol gösterelim.

1. İç Mekan Boyama Metrekare Maliyet Rehberi

Bazı boyacının oranı, iç mekanın metrekaresine bağlıdır. Bir profesyonelin metrekare başına ortalama ücreti 14 ile 45 TL. arasındadır. Bu nedenle, boyama maliyeti odanızın alanına bağlıdır. İşte oda büyüklüğüne göre fiyatlar.

  • 16 × 16 oturma odası = 240 – 380 TL +
  • 14 × 16 yatak odası = 235 ila 370 TL
  • 12 × 12 oda = 215 ila 340 TL

2. Saat Başına Fiyat

Boyacı sabit bir ücretle çalışmıyorsa, saat başına size mal olacaktır. Çoğu durumda saatlik ücret 75TL. ile 125TL arasındayken, tipik bir boyacının maliyeti 75 ila 115 TL. arasındadır. Bu nedenle, ücretler, bir profesyonelin evinizin belirli bir alanını boyamak için harcadığı zamana bağlıdır.

3. Tavan Boyama Fiyatı

Bir tamirci boyama uzmanı, metrekare başına 17 ila 21 TL. arasındadır. Oran, tavanınızın alanıyla çarpılacaktır. Boyacılar ayrıca boya seçiminize, kaç kat boya istediğinize vb. göre fiyatları dalgalandırabilir.

Boyaların Maliyeti Ne Kadardır?

Bizimle iletişime geçtiğinizde, size soracakları ilk soru ne tür bir boya istediğiniz olacaktır. Tamirci iç boyama maliyetine fiyat ve boya katları dahildir. Ortalama bir Litre boya 65 ila 115 TL. arasında değişiyor.

Ucuz boya alırsanız (oldukça az maliyetlidir), evinizin içini bozar. Bu nedenle evinizin içini markalı boya ile boyamak, yeni çevre dostu bir ortam için kazan-kazan olacak ve duvarlarınızın nemlenmesini önleyecektir.

Toplama

Bu kılavuzun, boyama ücretlerine ilişkin şüphelerinizi gidermeye yardımcı olacağını umuyoruz. Daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız diğer boyama hizmetlerine göz atın .

Bugün telefondan bizi arayın  veya  Servis Talebi formumuzu doldurun İstanbul’daki Tamirci Hizmetleri  için neden en iyi seçim olduğumuzu size göstermemize izin verin  .

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası