Ev İç Cephe Boya Renk Kılavuzu

Evinizin içinin görünümü ve verdiği his, duvarları ve tavanları boyamak için seçtiğiniz renklerden büyük ölçüde etkilenebilir. Bir odanın rengini seçerken dikkat edilmesi gereken iki nokta:

https://youtu.be/UQbFZ8jEShc

Odanın kullanımı:

Evinizdeki her oda belirli bir amaca yöneliktir. Yatak odası veya aile odası gibi rahatlatıcı olması amaçlanan bir oda için canlı bir renk çok yoğun olabilir. Mutfak veya banyo gibi sık sık temizlenmesi gereken bir oda için, kiri gizleyen koyu bir renk kötü bir seçim olabilir.

Odanın boyutu:

Bazı odalar alçak tavanlıdır veya genellikle daha küçüktür. Duvarlarınızın altında daha koyu bir renk ve üstte daha açık bir renk kullanarak, gözlerinizi yukarı çekebilir ve herhangi bir odaya yükseklik yanılsaması verebilirsiniz.

Daha dar odalar için, daha açık bir dekora sahip daha koyu bir renk, duvarların çekilmesini sağlayabilir ve odaya bir boşluk hissi verebilir.

Bir evin iç mekanının tüm yönleri kişiliğinize ve yaşam tarzınıza hitap etmelidir. Evinizin bunu başarmak için yeni bir kat boyaya ihtiyacı varsa, profesyonel boya hizmetleri için Boyacı Ustası Hizmeti ile iletişime geçin .

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası