2020’nin En Popüler Renkleri

Ücretsiz Renk Kartı,Odalara Hayat Veren Renkler En Avantajlı Fiyatlar Plastik Boya, Saten Boya, İpek & Mat Boya, Saten Alçı Astarı.

Pek çok boya üreticisi, Boyacı Ustası Hizmeti’nin renk uzmanları ile birlikte, 2020’deki renk trendleri ile ilgili tahminlerini birleştirdi. Bu geniş yelpazedeki tahmini renk tonlarında herkes için bir şeyler vardır ve belki bu popüler boya renkleri, bir sonraki oda rötuşunuza veya yenileme projenize ilham vermenize yardımcı olabilir .

Bunlar, 2020’de ve 2021’de her yerde göreceğiniz en iyi boya seçimleri:

Zengin Toprak Tonları

Bu renkler doğadan ilham alan tonlardan oluşmaktadır. Berrak bir beyazla karıştırıldığında, anında öne çıkıp duvarlarda ve dolaplarda güzel bir görünüm sergileyebilirler. Dahası, koyu, toprak tonlu bir vurgu duvarı boyamak, nötr bir alana biraz drama ve renk katar.

Pasteller ve Sessiz Renkler

Minimalist tarzlara ve düz tasarımlara doğru büyük bir artışla, nötr tonlar, daha yumuşak görünümleri ve sakinleştirici bir atmosfer yaratma yetenekleri nedeniyle çok fazla ilgi gördü. Açık gölgeler, bir alana uyum getirerek ve gözleri rahatlatarak inanılmaz derecede rahatlatıcı olabilir.

Derin Mavi

Renk psikolojisinde mavi genellikle huzur ve üretkenlikle ilişkilendirilir. Klasik Mavi, 2020 için Yılın Populer Rengi olmakla kalmayıp, bu renk sadece tasarımcılar ve sanatçılar için değil, genel olarak insanlar için favori bir renk olmaya devam etti.

Rate this post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post

%%title%% Dış Cephe renklendirme, Polisan Dış Cephe Boyama, Dış Cephe Boya Maliyeti, Mantolama, Giydirme, Tadilat, İzolasyon Ustası

Hangi Renk Boyamalı?Hangi Renk Boyamalı?

Evinizin dışını boyamayı seçmek büyük bir karardır. Sonuçta, evinizin boya rengi, mülkünüz hakkında kimsenin fark ettiği ilk şeylerden biridir. Doğru renk kombinasyonuna karar vermek stresli bir görev olabilir. Seçtiğiniz renk bundan on yıl sonra güzel görünecek