Etiket: en iyi boyacı ustası

Boyanızı seçmeden önce şu detayları düşünün: Projeniz iç mekan bizim dış mekanımız mı? Ne tür bir yüzey boyuyorsunuz ? Boyacı Ustası istanbul

En İyi Boyaya Nasıl Karar Verilir?En İyi Boyaya Nasıl Karar Verilir?

Ev veya İş Yeri Projeniz İçin En İyi Boyaya Nasıl Karar Verilir

Kolunuzdan daha uzun bir renk ve kaplama listesi ile, yeniden dekore ederken nereden başlayacağınızı bilmek zordur, bu nedenle, siz para harcamayı düşünmeden önce bazı tavsiyeleri bir araya getirdik. Umarım yardımcı olur!

Duvarda veya Eşyada Neler Olduğunu Şimdi Öğrenin.

Pek çok durumda, ya gözle görerek ya da daha önce işi yaptığınız için halihazırda neyin kullanıldığını muhtemelen bileceksiniz. Ancak emin değilseniz öğrenmenin kolay bir yolu var.

Yerel dekorasyon mağazasından biraz metil alkol alın ve eski bir çay havlusunun üzerine yavaşça duvara veya eşyaya sürün. Boya çay havlusuna aktarılırsa, boya emülsiyon gibi su bazlı bir boyadır ve temiz kalırsa kesinlikle yağ bazlıdır.

Neyi Sevdiğinize ve İhtiyacınız Olduğuna Karar Verin.

Bir büyükanne veya büyükbabanın evinden alınan mat kahverengi boyayla ilgili korkunç çocukluk anılarınız mı var? Ya da belki bir zamanlar ipek, parlak cilalı çağdaş gri duvarlarla kaldığınız bir butik otelin mutlu bir anısı? Zevklerimiz değişir ve bazen tuttuğumuz hatıralar tarafından dikte edilir, bu nedenle neyi sevdiğinizi ve stilinizin ve mülkiyet yaşınızın neye uygun olduğunu görmek için dükkanlara ve boya tablolarına bakın.

Bir mobilyayı perişan etmeye mi çalışıyorsun? Veya bir kapı veya duvar mı boyayacaksınız? O zaman muhtemelen kişisel favorimiz olan Klasik boya renkleri gibi özel bir ürüne ihtiyacınız olacağını biliyorsunuz (Abanoz rengi özellikle havalı).

Neyin Mevcut Olduğunu Anlayın.

Bizimki gibi yapı marketlerinin çoğunda, dört ana boya grubu stoklar. Bunlar;

 • Mat veya Düz Mat – adından da anlaşılacağı gibi bu ürün kadifemsidir ve mükemmelden daha az olabilecek duvarlar için kusurları iyi gizler.

 

 • Saten ve İpek – bu ikisi orta parlaklıkta yüzeylerdir, bu nedenle hafif cilalı bir yüzey izlenimi verir, bu nedenle biraz ışığı yansıtır. Bunlar aynı zamanda duvarda daha çok yumrular ve çıkıntılar gösterir, ancak ahşap işçiliğinde saten kaplama her türlü kusuru kapatır ve ‘daha yumuşak’ bir görünüm verir.

 

 • Yumurta kabuğu – Bu güzellik, saten ve mat yüzeyler arasında bir yerde oturur, tıpkı bir yumurtanın kabuğu gibi (adından da anlaşılacağı gibi!). Hem ahşaba hem de duvarlara klasik, çok yönlü bir görünüm kazandırır.

 

 • Parlak – Esas olarak ahşap işleri için kullanılan ve ışık yükünü yansıtan ultra parlak bir kaplama.

Uzun Ömür Konusunda Gerçekçi Olun.

Mat bir görünümden gerçekten hoşlanabilirsiniz, ancak bunun ihtiyaçlarınıza uyup uymayacağını ve bir sonraki dekorasyonunuza kadar ne kadar beklemeye istekli olduğunuzu düşünün.

Yüksek trafikli bir alanı silmeniz gerekiyorsa, buna sempati duyan ancak 6 ay içinde yeniden yapılması gerekmeyecek bir yüzey aramanız gerekir.

Biz süper sosyal bir ekibiz, bu yüzden düşüncelerimizi paylaşmak ve müşterilerimizle iletişim halinde kalmak için Facebook , Twitter’ı kullanıyoruz, bu yüzden gelin ve İstanbul Boyacı ve Dekorasyon ekibinin bir uzantısı olun, sizi aramızda görmek isteriz.

Ticari boyanızı ertesi gün teslimat için tıklayıp tahsil etmek için bizimle birlikte sipariş edebileceğinizi veya İstanbul’daki tek şirket olan bizlere boya ve dekorasyon işlerinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Düzenli olarak teklifler almak için 0216 449 94 01 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Rate this post

Her Şey Boya Hakkında

Her Şey Boya HakkındaHer Şey Boya Hakkında

Doğru İş İçin Doğru Boya

Piyasada, herhangi bir kalitede boya kullanacak ve böylece fiyatı düşürecek ya da “önemli değil çünkü sadece boya” diyebilecek birçok “boyacı” var. Gerçeklerden daha fazla bir şey olamaz. Boyalar farklı bileşenlerden oluşur ve ne kadar iyi olursa boya o kadar iyidir. Boyaya uzatıcılar eklenebilir ancak hiçbir değer üretmez. Sıvılar, boyayı inceltebilir, bu da hacim kazandırır ancak faydası yoktur. Aslında, boyayı daha az etkili hale getirebilir.

Daha kaliteli boyalar daha kolay uygulanır, daha iyi görünür ve daha uzun süre dayanır. Ayrıca daha iyi performans gösterirler ve daha iyi sonuçlar üretirler. Yüksek kaliteli iç cephe boyaları şu alanlarda daha iyidir:

 • Daha Pürüzsüz Görünüm – fırça veya rulo izleri göstermeden uygulamak ve tutarlı bir görünüm vermek daha kolaydır
 • Kapsama – önceki rengi daha iyi gizleyin, böylece daha önce sahip olduklarınızda “transparan” olmaz
 • Kire Karşı Direnç – daha az bakım gerektirir
 • Fırçalanmak – tekrarlanan yıkamalara dayan
 • Daha Az Parlatma – sürtünme veya temizlemeden kaynaklanan daha az “parlak” izler

Korozyona, bozulmaya ve su girişine karşı korumak için dış cephede iyi bir boyaya ihtiyacınız var. Yüksek kaliteli dış cephe boyaları şu alanlarda daha iyidir:

 • Renk Tutma – genellikle “sulanmaması” nedeniyle renk, kalitesiz boyalardan iki kat daha uzun süre dayanır
 • Kir ve Küf Direnci – havadaki yabancı maddeleri toplamaz ve tutmaz ve küf olasılığını büyük ölçüde azaltır
 • Daha Uzun Ömürlü – Daha iyi yapışma sadece daha iyi görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kabarmayı, dökülmeyi ve soyulmayı da azaltır
 • Kapsam – boyanın kalınlığı, malzeme ve işçilikten tasarruf sağlayan ve daha iyi kaplama sağlayan daha az kat gerektirir
 • Aşınmaya ve Yıpranmaya Dayanıklı – çevresel unsurlara ve temizliğe dayanır

Bir söz vardır, “Ödediğinizin karşılığını alırsınız.” Daha düşük kaliteli boyalar da performans göstermez ve ileride size çok daha pahalıya mal olabilir çünkü daha sık boyama yapmanız gerekebilir. Daha iyi boyayla rötuş miktarı da azaltılır. Eviniz çok daha iyi görünüyor ve daha iyi kapsama alanı nedeniyle bir veya iki yıl sonra “kirli” görünüme sahip değil.

Rate this post

İstanbul'da profesyonel boya ustası ekibimiz ile her gün boya yapıyoruz. Mülkünüzü bize bırakın değerini arttıralım. 5 Usta ile Boya Ustası.

Her Gün BoyaHer Gün Boya

Profesyonel boyacılar size zaman, stres ve paradan nasıl tasarruf edebilir?

Evinizi boyarken en iyisi profesyonel bir boyacı mı yoksa kendiniz-mi yapmayı mı kullanmak avantaj sağlar? Bunu kendiniz yapmak kısa vadede tasarruf etmenizi sağlarken, doğru yapmazsanız çok pahalıya mal olabilir. Bir de kendin yap boyamada önemli miktarda zaman ve stres var. Her şey göz önünde bulundurulduğunda, profesyonel boyacılar kullanmanın size zaman, stres ve para tasarrufu sağlayabileceğinin çok açık olduğunu düşünüyoruz. Nasıl olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Her Gün Boya Yapıyoruz

 

Profesyonel boyacılar: size zaman kazandırır

İnsanlar neredeyse her zaman  evlerini kendileri boyamanın ne kadar sürdüğünü hafife alırlar. Araştırma tekniklerindeki (YouTube girdabı) saatler ve saatlerin yanı sıra, ihtiyaç duyduğunuz araçları ve ürünleri (ve umarız doğru olanları) elde etmek için donanımları ve boya dükkanlarını taramak için sayısız hafta sonunu harcayacaksınız.

Sonra her şeyi hazırlayıp, mobilyayı taşımak ve yüzeylerinizi hazırlamak, zımparalamak, astarlamak ve bantlamak var (bu, düşündüğünüzden çok daha uzun sürecektir). Sonunda kendinizin yaptığı boyanın gerçek boyama kısmı geliyor. Köşeleri, girişleri ve diğer birleştirme çizgilerini keserek başlayacaksınız. Tüm duvarlarda, tavanlarda, kornişlerde, süpürgeliklerde, kapılarda, kapı çerçevelerinde, pencere çerçevelerinde ve havalandırma menfezlerinde birden çok kat boya bu adamları sırasıyla izler. Ayrıca, katlar arasında bekleme süreside cabası.

Yapılacak çok şey var ve çok zaman alıyor .

(Ohh, ayrıca fırçaları temizlemeyi, kullanılmayan boyaları güvenli bir şekilde atmayı, alt tabakaları paketlemeyi ve mobilyayı yerine geri taşımayı unutmayın.)

Yukarıdaki tabloyu İstanbul Boya Ustası Hizmeti ekibimiz gibi profesyonellere bıraktığınızda, kendinize çok zaman kazandıracaksınız.

Hala tüm bunları yapmamız gerekse de, bunu çok çok daha hızlı yapabiliriz. Çünkü teknikleri biliyoruz (YouTube’a ihtiyacımız yok, zaten uzmanız). Ve evinizin her yerini boyamak için ihtiyaç duyduğumuz tüm profesyonel araç ve gereçlere sahibiz. Ve evinizi verimli ve minimum bir zaman diliminde kusursuz bir şekilde boyamak için eğitildik.

Bu nedenle, değerli zamanınızı yapmayı tercih ettiğiniz şeyler için kurtarmak istiyorsanız, en iyisi profesyonel bir boyacı tutup kendiniz yapmaktan kurtulmaktır.

Profesyonel boyacılar: stresten kurtarır!

Rahatlatıcı bir hafta sonu (veya dört) fikriniz hırdavatçı kalabalığıyla mücadele etmiyorsa veya ne tür bir astarın nereye gittiğini anlamaya çalışmıyorsa veya asi bir boya rulosunu tavanda sürükleyerek sırtınızı kırmıyorsanız, oradan ayrılmayı düşünebilirsiniz.

Çoğu insan için, doğru malzemeleri, araçları ve boyaları seçmeye çalışma süreci, çizgili, yamalı ve boya ile kaplı bir yüzeyle sonuçlanmanın hayal kırıklığı ile birleştiğinde, stres seviyelerini gökyüzüne göndermek için yeterlidir. Bunu sizin için yapacak profesyonel bir boya ekibi görevlendirerek stresten (ve olası boşanmadan) kurtulun.

Her Gün Boya Yapıyoruz

Profesyonel bir hizmetle, tüm bu zor kararları ve zor teknikleri yüksek eğitimli ve deneyimli uzmanlara bırakacaksınız. Ve bizim için hiç de zor değil. Yapmak için eğitildiğimiz şey bu ve bunu her gün boya yapıyoruz.

Günlük hayatınıza devam edebilmeniz için stresi elinizden alalım. Erken geleceğiz ve evinizi her gün düzenli olarak bırakacağız. Ve iş tamamlandığında, her şeyi eski haline geri taşıyacağız. İstanbul Boya Ustası Ekibi gibi profesyonel bir boya ekibi ile endişelenmeniz gereken tek şey renk düzeninizi seçmektir. (Endişelenmeyin, stresi ortadan kaldırmak için ÜCRETSİZ bir renk danışmanlığı sunuyoruz .)

Rate this post

Boyacı Ustası,Profesyonel ev boyama ustası hizmeti, Duvar kağıdı ustası hizmeti, profesyonel, kurumsal boyacı ustası, tamirat, sıva, duvar, banyo tamirat, tuvalet tamirat, duvar kağıdı,dekorasyon, , badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, boyacı ustası,boya ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Profesyonel Ev BoyamaProfesyonel Ev Boyama

Eviniz sizin sığınağınızdır, bu yüzden bakımı güzel olmalıdır. İstanbul Bölgesi En İyi Profesyonel Ev Boyama Hizmeti Ustalarımız, uygun fiyatlarla birinci sınıf sonuçları kanıtlayan kaliteli zanaatkarlardır. 

Konseptten tamamlanana kadar tüm süreç boyunca size yol gösterirler ve sizi her zaman güncel tutarlar. 

İster bir iç mekan yenilemesi ister bir dış cephe makyajı arıyorsanız, gerçek profesyonellerden oluşan ekibimize güvenebilirsiniz. 

Oturma odaları, mutfaklar, banyolar, yatak odaları ve daha fazlasıyla ilgili deneyime sahibiz. 

Daha fazla bilgi edinmek için En iyi konut boyama hizmetlerimizi inceleyin

veya ücretsiz danışma için şimdi iletişim numaramızdan telefondan bizi arayın.

Müşterilerimizin referanslarını okuyun ve neden İstanbul Bölgesi’ndeki en iyi Profesyonel Ev Boyama şirketi olduğumuzu görün.

MARMARA BÖLGESİNDE Profesyonel Ev BOYACISI MI ARIYORSUNUZ?

Bir ev boyama işi için müteahhit tutmak göz korkutucu olabilir. Elimizde vizyonunuza güvenmekle kalmıyor, aynı zamanda en değerli varlığınıza yapılan yatırım yapıyoruz. Müşterilerimiz geri gelmeye devam ediyor çünkü bunu anlıyoruz. Sadece süreci rahat tutmakla kalmıyor, geride bıraktığımız işin kalitesi de ödediğiniz adil fiyata her zaman değer.

 • İç Mekan Boyama:

Hem konut hem de ticari amaçlı iç mekan boyama hizmeti veriyoruz. Bir oturma odasını canlandırmaktan eksiksiz bir renk yenilemeye kadar, müşterilerimize her türlü boyama deneyimini sunuyoruz. İç mekan boyama hizmetlerimiz aşağıdakileri içerir.

 • Yatak odası, banyo, mutfak, koridor, oturma odası, yemek odası, bodrum ve ev ofis duvarlarının, tavanlarının, zeminlerinin, kapılarının boyanması.
 • Pencere, kapı, döşeme ve doğramaların boyanması.  
 • Dış Cephe Boyası:

Konut ve ticari yapıların korunması ve güçlendirilmesi için dış cephe boyama hizmeti vermekteyiz. Hizmetlerimiz:

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti, en uygun fiyata geniş bir yelpazede boyama hizmetleri sunar. 

Profesyonel ve yüksek vasıflı boyacı ustası ekibimiz, boyama işlerini

öngörülen son teslim tarihine göre tamamlayarak, pürüzsüz ve yürekleri ısıtan boyama deneyimleri sağlar. Hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Cephe, alt / cephe, kapılar, sundurmalar, balkon, korkuluk, beton ve merdivenlerin boyanması.
 • Dış cephe kaplaması, sundurmalar ve süslemenin boyanması.           
 • Doku Boyama:

Günümüzde konut evleri ve ofisler doku boyama hizmeti talep etmektedir. Bu tür bir boya duvarlara ek güzellik ve çekicilik katar. Çeşitli doku tasarımları mevcuttur. 

Bu özel efektler kullanılarak boyacılar tarafından belirli dokulu duvarlar tasarlanabilir. Son derece yetkin boyacılarımız, özel doku boyaları ve araçlarını kullanarak bu desenleri sizin önerilerinize göre duvarlarda oluşturur.

 • Şablon Boyama:

Duvar kalıpları, bazı ilginç eklentilerle birlikte duvarların özel görünümünü geliştirir. Ayrıca mobilya parçaları ve bazı kumaş malzemeler üzerine duvar stencil boyama da yapılabilmektedir. 

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti, duvarlarınızı ve mobilyalarınızı daha canlı gösterecek geniş bir yenilikçi ve modaya uygun duvar kalıpları yelpazesi sunar. 

Çocuklar için eğlence temelli şablon tasarımları harika bir seçenektir. Ayrıca klasik, modern, geometrik, çevre ve olgun duvar şablonlarının çeşitli tasarımlarını da sunmaktayız. 

 • Metal Boyama:

Metal yüzeyleri boyamak kolay bir iş değildir. Metaller oldukça reaktif olduğundan ve yüzeyde oluşan sonuçta ortaya çıkan oksit tabakaları, görünümünü ve performansını büyük ölçüde etkiler. 

Metal yüzeylerin ortama maruz kalması korozyona neden olur ve bozulma hızlarını artırır. Bu nedenle, metal yüzeyleri şiddetli korozyondan korumak için yaygın olarak boyalar kullanılır.

Metalik malzemelerin bozulmasını önlemek için metal boyama imkanı sunuyoruz. Metal korozyonunu önlemek için kullandığımız koruyucu boya sistemleri arasında astarlar, alt kaplamalar ve son katlar bulunur.

 • Lehçe:

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti Şirketi, müşterilere çok çeşitli cilalama hizmetleri sunmaktadır. Boyama işleminden önce veya sonra cilalama yapılabilir. 

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak bunlardan birini seçersiniz. Özel olarak ahşaptan yapılmış duvar, kapı, pencere ve diğer mobilyaların yanı sıra cilalanabilir. 

Doğal cila, renkli cila ve Melamin cilalama olarak bilinen üç tip cila, cilalayacağınız malzemenin türüne bağlı olarak kullanılır. 

 • Kiralık Boyacı Ustası:

Kiralık boyacı, boya alanında çok yeni ve modern bir kavramdır. Kiracıların taşınmasından sonra kiralanan evin duvarlarına bir veya iki kat temel plastik boya sürülen bir boya türüdür. Evin komple temizliği ile birlikte bu tür boyama hizmetlerini veriyoruz.

 • Duvar Kağıdı :

Evinizin veya ofis evlerinizin duvarlarına kolay kurulumların yanı sıra çok çeşitli duvar kağıtları sunuyoruz. Seçkin duvar kağıtları koleksiyonumuzdan seçim yapabilirsiniz ve bunu minimum maliyetle duvarlarınıza boyatacağız. 

Ayrıca dilerseniz önceden yüklenmiş duvar kağıtlarınızı duvarlara kaldırmanıza da yardımcı olacağız. Çok yönlü ve özel duvar kağıdı tasarımlarımız, duvarlarınızın güzelliğini ve ihtişamını geliştirecek ve yükseltecektir. 

 • Su Geçirmezlik:

Profesyonel Ev Boyama Hizmeti Şirketi, olağanüstü bir su geçirmezlik mekanizması sergileyen üstün hidrofobiklik sunar. 

Dış cephe elastomerik duvar boyaları, yüksek kaliteli membran kaplamalar,

polüretan köpük ve duvar tuğlalarına su girmesini engelleyen ilgili hidrofobik malzemeler sunuyoruz. 

 • Ahşap Boyama:

Metal boyama ve doku boyamanın yanı sıra ahşap boyama imkanı da sağlıyoruz. Ahşap boyama, ahşap malzemelerin boyanması anlamına gelir. Genellikle zımparalama, boyama ve son olarak cilalama olmak üzere üç adımı içerir.

 Ahşap malzemeler başlangıçta kum kağıtları yardımı ile zımparalanır. Daha sonra ahşap malzemeye renkli ve parlak bir görünüm kazandırmak için boyama ve cilalama mekanizmaları kullanılır. 

Eviniz sizin için en önemli ve değerli varlığınızdır. Dolayısıyla, hem sanatsal hem de ekonomik değerini korumak ve artırmak için evinizin bakımı çok önemlidir. 

En İyi Ev Boyama Hizmeti Şirketi size üstün kaliteli boyama deneyimi

sunacak ve konutunuz için estetik bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Rate this post