Etiket: çatı tamiri

Sızdıran, hasarlı çatınızın onarılmasına mı ihtiyacınız var ? Çatı Ustası, kaliteli çatı onarımları ve bakımı sağlar . İstanbul Çatı Tamiri.

Ev Tamiri İçin MaliyetiEv Tamiri İçin Maliyeti

İstanbul’daki profesyonel bir tamirci , evdeki tipik bir iş için ortalama 170 TL / saat ücret alıyor . Bununla birlikte, gerçek fiyatların yapılması gereken işin türüne bağlı olarak değişebileceğini unutmayın. Görev minimum çaba gerektiriyorsa, tamirci hizmetlerini 160 TL / saat bütçe oranında alabilirsiniz . Ancak iş daha yüksek bir beceri seviyesi gerektiriyorsa, 240 TL / saat’lik bir prim oranı ödemeyi bekleyin.

Ortalama Tamirci Çağrı Ücretleri

Evde tamirci (veya el işçisi) hizmetleri için standart işçilik ücretlerine ek olarak, tamircileriniz evinize seyahat maliyetini ve süresini ve benzin gibi araç masraflarını karşılamak için büyük olasılıkla bir çağrı ücreti talep edecektir. En yaygın olarak, çağrı ücreti, işçilik ücretinin 1-1,5 saatlik eşdeğeri arasında değişecektir, bu nedenle yaklaşık 240-300 TL. arasında değişebilir. Yolculuk süreleri 1 saatten az olsa da, çağrı ücreti aynı zamanda işe gelme ve işi inceleme zamanlarını karşılamak için de kullanılır – bazen bir sorunun çözümü çok hızlı bir şekilde çözülebilir (dakikalar içinde) – bu nedenle bir çağrı ücreti, işe aldığınız tamircinize en azından evinize gelmesi için minimum bir süre ödenmesini sağlar.

Toplam maliyette: gerçekten önemli olan faktörler

Bir tamircinin hizmetinin maliyetini belirleyen çeşitli şeyler vardır. Tabii ki, yapılması gereken işin türü önemli bir faktör, ancak fiyatları etkileyebilecek başka şeyler de var.

İşin boyutu önemli bir husustur. Resimleri asmak veya ışık anahtarlarını değiştirmek gibi küçük işler yalnızca birkaç saat veya daha kısa sürer. Bunlar ayrıca basit araçlar ve daha az malzeme gerektirir, bu nedenle bütçenizin büyük bir bölümünü onlar için ayırmanız gerekmez. Öte yandan, büyük işler iki güne kadar sürebilir ve bu da daha yüksek genel maliyetlerle sonuçlanır.

Tamircinin konumunu düşünmek neden bir zorunluluktur?

İstanbul sakinleri, Türkiye genelinde ev işçiliği için en düşük fiyatı ödediği için şanslı. Ortalama olarak, İstanbul’daki tamirciler 170 TL. / saat ücret almaktadır. Bu, Güney İstanbul’daki 130 TL.  / sa oranından yalnızca biraz daha düşük.

Öte yandan, en pahalı tamirci hizmetleri İstanbul’da 460 TL. / saat fiyatla bulunabilir. Bu arada, Batı İstanbul’daki tipik bir tamirci işi yaklaşık  390 TL. / saattir.

İstanbul’un Merkezi Bölgesi ve Şişli’deki fiyatlar, yelpazenin ortasındadır. Şişli’deki ev sahipleri, bir tamirci hizmeti için 230 TL. / saat ödemeyi bekleyebilirken, Kadıköy’deki müşteriler bir tamirci işe alırken yaklaşık 190 TL. / saat ödemek zorunda kalacaklar.

Fiyatlandırma bilgileri Ocak 2021 itibarıyla doğrudur.

Yakınınızda pek çok güvenilir tamirci bulunabilir. İstanbul gibi bu büyük şehirlerdeki en yüksek puanlı ev işi uzmanıyız bizimle 0216 449 94 01 numaralı telefondan hemen iletişime geçebilirsiniz.

Rate this post

Sızdıran, hasarlı çatınızın onarılmasına mı ihtiyacınız var ? Çatı Ustası, kaliteli çatı onarımları ve bakımı sağlar . İstanbul Çatı Tamiri.

ÇATI TAMİRİ VE ÇATI BAKIMIÇATI TAMİRİ VE ÇATI BAKIMI

Bir çatı sistemi, bir binanın dış cephesinin tartışmasız en savunmasız kısmıdır. Ultraviyole radyasyon, rüzgar, yağmur, dolu, kar ve karla karışık yağmur, bir çatı sisteminin performansını etkiler.

Performans, iyi tasarım, kaliteli malzemeler, doğru kurulum ve önleyici bakım programına dayanır. Çatı bakımı, çatı sorunlarını önlemek ve çatıyı su geçirmez durumda tutmak için çok önemlidir. Çatı sorunlarının erken tespiti ve onarımı, uzun ömürlü bir çatı sistemi sağlamaya yardımcı olacaktır.

Bina Personeli


Resmi, kurum içi bir çatı bakım programını başlatmak, genel bir çatı bakım programının ilk adımıdır. Çatı bakımının bazı yönlerinin çatı ustaları tarafından yapılması gerekmez, ancak binanın bakım personeli tarafından yapılabilir.

Binanın personeli, çatının enkazdan arındırılması gibi en temel bakım öğelerinden bazılarında yardımcı olabilir. Enkaz, çatı kanalizasyonlarına su akışını engelleyebilir ve çatı sistemine vaktinden önce zarar verebilecek lokal göllenmeye neden olabilir. Kalıntılar ayrıca tahliye hatlarını tıkayabilir; Aşırı durumlarda, göllenme suyu çatının çökmesine neden olabilir.

Çatı trafiğini minimumda tutmak da bina personeli için bir öncelik olmalıdır. Yaya trafiğinin beklendiği durumlarda, membran koruması sağlanmalıdır. Yürüme yolu yastıkları veya çatı döşeme taşları, çatı yüzeyini koruyacaktır . İnşaat personeli, en azından ilkbaharda ve sonbaharda çatıda yürümeli ve ardından yönetime gözlemleri ve / veya tavsiyeleri içeren yazılı bir rapor sunmalıdır.

Çatı yenilemeleri, bir bina sahibi veya yöneticisinin yapabileceği en pahalı yatırımlardan biridir. Düzenli çatı onarımı ve önleyici çatı bakımı, çatı ömrünüz için fazladan yıllar anlamına gelebilir ve zaman içinde binlerce lira tasarruf sağlar.

İstanbul Çatı Kaplama Hizmetlerinde felsefemiz, çatıların kullanım ömrünü uzatmak ve erken çatı değişimini önlemek amacıyla bina sahiplerine ve yöneticilerine mevcut çatı sistemlerinin bakımında yardımcı olmaktır.

BAKIM KURULUMDA BAŞLAR

Yeni çatı sistemleri, en başından bakıldığında, garantilerini aşabilir. Başlangıçtan itibaren bir bakım programınız varsa, bazı çatı kaplama üreticileri çatı garantinizi bile uzatacaktır.

KÜÇÜK SORUNLARI ERKEN BULUN

Yıllık veya altı aylık teftişler, küçük çatı problemlerini büyük baş ağrısına dönüşmeden önce tespit etmeye yardımcı olur. Onarım için çatı sorunları bulmak, binaya nem sızmasının yalıtıma, zemin kaplamasına ve muhtemelen stoka zarar vermesini önlemeye yardımcı olabilir.

ÇATI GARANTİNİZİ KORUYUN

Ticari çatı garantilerinin çoğu, garanti durumunuzu korumak için aslında düzenli çatı muayeneleri ve bakımı gerektirir.

PARA BİRİKTİR

Düzenli bakım sadece erken çatı değişimlerinde tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda küçük çatı sorunları erken çözüldüğünde zaman içinde daha az maliyetli onarımlar sağlar.

ÇATI TAMİR UZMANLARI

Ayrı ve özel bir tam zamanlı servis ve bakım departmanı ile İstanbul Çatı Ustası, sitenize 24 saat içinde bir temsilci gönderme yeteneğine sahipken, diğer çatı kaplama şirketleri çatı onarım ve bakım işlerini yapmak için şirketin arıza süresine güveniyor.

ÖNLEYİCİ ÇATI BAKIM PROGRAMLARI
DÜZENLİ BAKIM, ÇATINIZIN ÖMRÜNE KOLAYCA YILLAR EKLEYEBİLİR VE ÇATI KAPLAMA SİSTEMİNİZDEN EN İYİ PERFORMANSI ALMANIZI SAĞLAYABİLİR

Çatı değişimlerinin maliyeti ne olursa olsun, neden bu kadar büyük bir yatırımı korumayasınız? İstanbul Çatı Kaplama Hizmetleri, çatı yatırımınızı korumaya yardımcı olmak için kapsamlı bir bakım planı programı sunar ve her bütçeye uyacak şekilde üretilmiştir.

“Altın Avantaj” bakım planımızın üç seviyesi vardır: Gümüş, Altın ve Platin, hepsi farklı seviyelerde çatı bakımı sunar. Bu bakım planlarından birine yapılan yatırım size zaman içinde kolayca binlerce dolar tasarruf sağlayabilir.

Çalışmalar, proaktif olarak bakımı yapılan çatıların, reaktif olarak bakımı yapılan çatılardan% 60’a kadar daha uzun sürdüğünü göstermiştir.

Çatı arızalarının% 1’inden daha azı, kusurlu çatı kaplama malzemelerinden kaynaklanır; Kötü kurulum, şiddetli hava koşulları ve bakım eksikliğini suçlamak.

Bir çatı sistemi düzgün bir şekilde muhafaza edildiğinde daha iyi performans gösterir, daha uzun sürer ve bir binanın ve içeriğinin daha güvenilir bir şekilde korunmasını sağlar.

 

Rate this post

Beton düz ticari çatılar, sızıntı açısından yüksek risk altındadır . Düz çatı sızıntısının belirti işaretlerini tanıyın geç olmadan önlem alın

Beton Çatı Su AlıyorBeton Çatı Su Alıyor

Beton Çatıda  küçük bir sızıntı fark ettiyseniz, derhal harekete geçmeniz şiddetle tavsiye edilir! Bunu görmezden gelmeyin, çünkü çatınızdaki hasar sadece büyüyecek ve onarım maliyetleri de artacaktır. Ayrıca, çatınızın neden sızdırdığını ve gelecekteki sızıntıları önlemek için neler yapılabileceğini araştırmak için deneyimli çatı ustaları kiraladığınızdan emin olun. İstanbul’da , 35 yılı aşkın kanıtlanmış performansıyla aradığınız uzun vadeli çözümlere sahiptir.

Sızdıran Beton Çatı Nedeniyle Olası Sorunlar
 • Tavanınıza ve çatınıza zarar verin
 • Küf ve küf oluşumuna neden olur
 • Ahşap yapılar ve yalıtım çürümeye başlayarak daha fazla hasara neden olabilir
 • Evinizdeki alçıpanı yok edin
 • Böcekler ve hayvanlar evinize girmenin bir yolunu bulabilir ve ek hasara neden olabilir

Normalde, çatı sızıntıları potansiyel olarak daha ciddi sorunların uyarı işaretleridir ve göz ardı edilirse yapısal erozyon olasılığı vardır. Gerçek şu ki, çatınızda sızıntı olduğunu fark ederseniz, hasar çoktan başlamış demektir. Bu nedenle, sızıntıları önlemek için düzenli incelemeler yapmanız, dikkatli olmanız, sızıntıları aramanız ve düz veya düşük eğimli çatınız için Köpük Çatı – Püskürtmeli Poliüretan Köpük veya Püskürtülmüş poliüretan köpük Çatı hakkında Çatı Ustası Hizmetine danışmanız gerekir.

Beton Çatı Sızıntılarına Karşı En İyi Savunmanız: SPF Çatı Kaplama

Sızdıran bir çatıdan kaçınmak istiyorsanız, Püskürtülmüş poliüretan köpük çatı kaplaması en iyi seçiminizdir. Tek uygulamada size mükemmel su yalıtımı ve yalıtım sunar!

Bu sistem, Püskürtülmüş poliüretan köpük tarafından sağlanan uygun fiyatlı ve uzun süreli korumaya ihtiyaç duyan çok sayıda düz ve düşük eğimli çatının bulunduğu Marmara Bölgesi, İstanbul’daki evler ve işletmeler için idealdir.

Dahası, köpük çatı kaplama, mevcut olan en enerji verimli malzemedir – geleneksel çatılardan% 500 daha verimli. Hiçbir ek yeri veya birden fazla katman yok, su ve mikropların çatınıza sızmasına ve hasar görmesine izin veren genişleme ve büzülmeyi ve ayrışmayı ortadan kaldırın.

Evinizi çatınızdaki sızıntılara karşı korumanın yanı sıra, Püskürtülmüş poliüretan köpük çatı kaplaması son derece güçlüdür ve aynı zamanda ultra hafiftir ve kanıtlanmış uzun ömürlülüğü onu sürdürülebilir bir düşük eğimli çatı kaplama sistemi olarak sınıflandırır . Bu, çoğu durumda, onlarca yıllık hizmet için yalnızca periyodik yeniden kaplama gerektireceği anlamına gelir!

Beton Çatı Sızıntı Danışmanlığınızı Bugün Planlayın

Beton Çatı Ustası Hizmeti İstanbul’da diğer tüm şirketlerden daha fazla konut tipi köpük çatı kaplaması kurdu!

Size mevcut en iyi, en uzun süreli garantileri sunuyoruz . Düz veya düşük eğimli çatınız için başka bir çatı düşünmeden önce, Beton Çatı Ustası Hizmeti size neden Püskürtülmüş poliüretan köpük çatınızın eviniz için en iyi yatırımınız olduğunu göstermesine izin verin ve sızdıran çatıları unutun!

Rate this post

Çatı Boyama HizmetiÇatı Boyama Hizmeti

Boyacı Ustası Hizmeti olarak size soruyoruz İstanbul ve ilçelerinde çatı boya ustası mı arıyorsunuz? Sertifikalı, yetenekli ve deneyimli çatı boyacıları olarak İstanbul’da size yardımcı olabiliriz.

İster evinizde ister bir ticari mülkte çatı boyasına ihtiyacınız olsun, işin mümkün olan en yüksek standartta tamamlandığından emin olacağız. Her türlü işi de hallediyoruz, ayrıca ne tür bir çatıya sahip olursanız yardımcı olabiliriz.

Ekibimizin her bir üyesi, genel sağlık ve güvenlik konularında olduğu kadar yüksekte çalışmak için tamamen eğitilmiştir. Ayrıca, çatının üzerinde çalışırken çatınıza dikkat etmeye özen gösteriyoruz.

Sadece bu değil, aynı zamanda hazırlık sürecinde çatınızı da inceleyeceğiz. Bu, var olan sorunları vurgulayacaktır ve gerçekleştirmeniz gereken işler hakkında size tavsiyelerde bulunabiliriz.

Ayrıca, boya işine başlamadan önce birçok onarım ve bakım görevini çözebilir, size zaman ve para tasarrufu sağlayabiliriz.

 

 

Boyama işine geldiğimizde, iş profesyonelce ve mükemmel bir standartta tamamlanacak. 

Sadece toksik olmayan boyalar ve ürünler de dahil olmak üzere çevre dostu malzemeleri kullanıyoruz. Kullandığımız tüm ürünler de yüksek kalitededir.

Çatı boyama hizmetlerine ihtiyacınız varsa ve İstanbul bölgesinde iseniz, teklif için lütfen bugün bizimle iletişime geçin.

 

Çatı Boyasının Önemi

Çatı boyama, evinizin görsel görünümünü korumak için önemli bir bakım işidir. Çatı genel görünümüne, çatı boyasının ne kadar etkili olabileceğini görmek için boyamadan önce ve sonra bakmanız yeterlidir.

Düzenli çatı boyama, çatınızın sızmasını önlemek için gerekli olan düzenli bakım çalışmalarının bir parçasıdır. Bunun önemini anlayamazsınız çünkü göremediğiniz alanlarda sızıntılar olabilir.

 

 Ayrıca, bir sızıntı probleminiz olduğunda, muhtemelen şüphelendiğinizden daha fazla sızıntı vardır, ayrıca sızıntıların neden olduğu hasarı onarmanın maliyeti önemli olabilir.

Yani, çatı boyama işini artık ertelemeyin. Boyacı Ustası Hizmeti olarak, fiyatlarımızı rekabetçi tutuyoruz, bu yüzden bugün bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Çatı Boyacıları

Boyacı Ustası Hizmeti olarak her türlü çatı boyama projesinde deneyim sahibiyiz, ayrıca ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU ve çevresinde müşterilerimiz var.

Deneyimlerimiz şunları içerir:

 • Konut çatıları
 • Ticari çatılar
 • Düz raflar
 • Erişimi zor olan dik çatılar veya çatılar
 • Beton kiremit çatılar
 • Demir çatılar
 • Ve dahası

Çatı boyama hizmetlerimiz, çatınızın hazırlanmasının yanı sıra hizmetin boyama kısmını tamamlamayı içerir. Hazırlık çalışmaları çatınızı temizlemeyi ve yosun, küf ve ağaç dalı veya yapraklardan temizlemeyi içerir. 

Gerekirse, son katı uygulamadan önce çatılardan elementlerden korumak için bir taban kat uygulayacağız.

Çatı Boyama için Fiyat Alın

Rekabetçi bir fiyata en iyi işçilik ve hizmet için boyaciustasihizmeti.com’u seçin. 

Lütfen ücretsiz, daha çabuk teklif almak için bugün bize ulaşın .

Rate this post