Beton Çatı Su Alıyor

Beton Çatıda  küçük bir sızıntı fark ettiyseniz, derhal harekete geçmeniz şiddetle tavsiye edilir! Bunu görmezden gelmeyin, çünkü çatınızdaki hasar sadece büyüyecek ve onarım maliyetleri de artacaktır. Ayrıca, çatınızın neden sızdırdığını ve gelecekteki sızıntıları önlemek için neler yapılabileceğini araştırmak için deneyimli çatı ustaları kiraladığınızdan emin olun. İstanbul’da , 35 yılı aşkın kanıtlanmış performansıyla aradığınız uzun vadeli çözümlere sahiptir.

Sızdıran Beton Çatı Nedeniyle Olası Sorunlar
  • Tavanınıza ve çatınıza zarar verin
  • Küf ve küf oluşumuna neden olur
  • Ahşap yapılar ve yalıtım çürümeye başlayarak daha fazla hasara neden olabilir
  • Evinizdeki alçıpanı yok edin
  • Böcekler ve hayvanlar evinize girmenin bir yolunu bulabilir ve ek hasara neden olabilir

Normalde, çatı sızıntıları potansiyel olarak daha ciddi sorunların uyarı işaretleridir ve göz ardı edilirse yapısal erozyon olasılığı vardır. Gerçek şu ki, çatınızda sızıntı olduğunu fark ederseniz, hasar çoktan başlamış demektir. Bu nedenle, sızıntıları önlemek için düzenli incelemeler yapmanız, dikkatli olmanız, sızıntıları aramanız ve düz veya düşük eğimli çatınız için Köpük Çatı – Püskürtmeli Poliüretan Köpük veya Püskürtülmüş poliüretan köpük Çatı hakkında Çatı Ustası Hizmetine danışmanız gerekir.

Beton Çatı Sızıntılarına Karşı En İyi Savunmanız: SPF Çatı Kaplama

Sızdıran bir çatıdan kaçınmak istiyorsanız, Püskürtülmüş poliüretan köpük çatı kaplaması en iyi seçiminizdir. Tek uygulamada size mükemmel su yalıtımı ve yalıtım sunar!

Bu sistem, Püskürtülmüş poliüretan köpük tarafından sağlanan uygun fiyatlı ve uzun süreli korumaya ihtiyaç duyan çok sayıda düz ve düşük eğimli çatının bulunduğu Marmara Bölgesi, İstanbul’daki evler ve işletmeler için idealdir.

Dahası, köpük çatı kaplama, mevcut olan en enerji verimli malzemedir – geleneksel çatılardan% 500 daha verimli. Hiçbir ek yeri veya birden fazla katman yok, su ve mikropların çatınıza sızmasına ve hasar görmesine izin veren genişleme ve büzülmeyi ve ayrışmayı ortadan kaldırın.

Evinizi çatınızdaki sızıntılara karşı korumanın yanı sıra, Püskürtülmüş poliüretan köpük çatı kaplaması son derece güçlüdür ve aynı zamanda ultra hafiftir ve kanıtlanmış uzun ömürlülüğü onu sürdürülebilir bir düşük eğimli çatı kaplama sistemi olarak sınıflandırır . Bu, çoğu durumda, onlarca yıllık hizmet için yalnızca periyodik yeniden kaplama gerektireceği anlamına gelir!

Beton Çatı Sızıntı Danışmanlığınızı Bugün Planlayın

Beton Çatı Ustası Hizmeti İstanbul’da diğer tüm şirketlerden daha fazla konut tipi köpük çatı kaplaması kurdu!

Size mevcut en iyi, en uzun süreli garantileri sunuyoruz . Düz veya düşük eğimli çatınız için başka bir çatı düşünmeden önce, Beton Çatı Ustası Hizmeti size neden Püskürtülmüş poliüretan köpük çatınızın eviniz için en iyi yatırımınız olduğunu göstermesine izin verin ve sızdıran çatıları unutun!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası