Etiket: ALÇIPAN TAMİRİ

İstanbul Alçıpan Tamiriİstanbul Alçıpan Tamiri

İstanbul Alçıpan Tamiri Profesyonel bir boyama şirketinden çok daha fazlasıdır. Ayrıca, hasar ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, iç duvarlarınızda uzun ömürlü onarımlar yapabilen bir sıva ve alçıpan onarım şirketiyiz. Bütçeyi aşmayan ve zamanında kalan alçıpan onarım hizmeti için bize güvenebilirsiniz.

Alçıpanınızda bir delik, çatlak veya su hasarı varsa, yardım için bize ulaşın. Bazı durumlarda, alçıpan hasarı yeterince büyükse, tüm alçıpan tabakasını değiştirmek daha uygun maliyetlidir. Yerel alçıpan onarım uzmanlarımız bu kararı vermenize yardımcı olabilir.

Belki de onarımları kendiniz yaptınız ve yakınınızda bir alçıpan veya sıva boyacısı mı arıyorsunuz? Bu durumda, bizi arayın veya çevrimiçi ücretsiz bir teklif alın.

İstanbul Alçıpan Onarım

Alçıpanın sabitlenmesi söz konusu olduğunda, harika görünen sonuçlar elde etmek için bir uzman gerekir. Alçıpan ve sıva onarım hizmetlerimizin tümü, onarım alanını duvarın geri kalanına uyacak şekilde boyamayı içerir. Uzmanlarımız, tam boya rengini bulmanıza ve mükemmel bir görünüm için orijinal duvar dokusuna uymanıza yardımcı olacaktır. Hiç bir şey olmamış gibi görünecek! Çoğu durumda, pürüzsüz ve eşit bir yüzey elde etmek için sadece onarım alanını değil tüm duvarı boyayacağız.

 • Küçük Delikli Alçıpan Onarımı
  Bunlar, invaziv bir onarım işlemi gerektirmeyen bir kuruştan daha küçük deliklerdir. Deliği bir dolgu malzemesiyle dolduracağız ve sertleştiğinde boyayacağız.
 • Büyük ila Orta Delikli Alçıpan Onarımı
  Uzmanlarımız, uzun ömürlü bir çözüm bulmak için hasarlı alana erişecektir. Bazı durumlarda, tel örgü ile bir yama oluşturabiliriz veya küçük bir alçıpan yama kullanabiliriz.
 • Alçıpan Panel Değişimi
  Hasar yeterince büyükse paneli değiştireceğiz. Merak etme; Panel monte edildikten sonra, pürüzsüz bir görünüm için dikişleri bantlayacağız, çamurlayacağız ve zımparalayacağız.
 • Alçıpan Çatlak Onarım Alçıpanınızda çatlak
  varsa, uzmanlarımız en iyi onarım tekniğini belirlemek için alçıpanın neden çatladığını değerlendirecektir. Çoğu durumda, alanı onarmak için derz bandı ve alçıpan çamurunun bir kombinasyonunu kullanacağız ve ardından uygun şekilde boyayacağız.
 • Alçı Onarımı*
  Çatlak, şişkin veya sarkmış sıva duvarları olan eski bir eviniz varsa, alçıpan sıva onarım hizmetleri yardımcı olabilir. Hasarlı bölgeyi sıva ile onaracağız ve uygun şekilde boyayacağız.
  *Alçı onarım hizmetleri bayilik yerine göre değişiklik gösterir.

Alçıpan, Alçıpan, alçıpan, alçıpan, çevre levha – ne derseniz deyin, değiştirebiliriz. Çimento levha ve yeşil tahta gibi neme dayanıklı alçıpan versiyonlarını da onarabiliriz.

Alçıpan Kaplama Seviyeleri

Alçıpan bitiş seviyeleri 0’dan 5’e kadar bir ölçekte derecelendirilir; 0 çok pürüzlü ve 5 en üst düzey bitiştir. Gereken bitiş seviyesi, boya parlaklığı ve alçıpanın evde nerede olduğu gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Çok parlak boyalar kusurlar gösterdiğinden, seviye 5 cila gereklidir. Seviye 2, bitmemiş garajlar veya bodrumlar için yaygındır. Uzmanlarımızdan farklı alçıpan kaplama türleri hakkında daha fazla bilgi edinin .

Yakınımdaki Alçı ve Alçıpan Tamir Servisi

Tüm alçıpan onarım ihtiyaçlarınızı bize bırakın. Endişelenme, seni sadece yamalı bir duvarla bırakmayacağız. Onarım tamamlandığında, profesyonellerimiz onarım alanını boyayacak ve böylece hiçbir şey olmamış gibi görünecek. Bizi arayın veya çevrimiçi ücretsiz bir teklif alın.  Yerel Beş Yıldızlı Boyama alçıpan onarım yüklenicinizi bulmak için konumlar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz 

Rate this post

Alçı ve Alçıpan Onarım HizmetleriAlçı ve Alçıpan Onarım Hizmetleri

Alçı ve alçıpan neden çatlar?

Ev hayatı duvarlarda zor; çocuk oyunlarından mobilya taşıyıcılara kadar, sıva ve alçıpan’dan oymak, oymak, çatlamak ve delik açmanın binlerce yolu vardır.

Zaman, başka bir kötüleşen faktördür. Ek olarak, su sızıntıları ve küçük ev yangınları, bu yüzeyleri ciddi onarım ihtiyacı içinde bırakabilir.

Otoyollar, tren hatları veya patlatma gibi yakınlardaki titreşim kaynakları duvarları sallayabilir ve zamanla çatlatabilir.

Son olarak, yeni evler mevsimsel olarak genişleyen ve büzülen toprak nedeniyle yer değiştirebilir ve yerleşebilir, bu da genellikle alçıpan ve sıvada çapraz çatlaklara neden olur.

Alçı ve Alçıpan Tamiri

Hasarın nedeni ne olursa olsun,  sıva ve alçıpan uzmanları , hasarı onarma ve mevcut dokuları eşleştirme de dahil olmak üzere iç duvarlarda tek tip bir yüzey oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır.

Uzman teknikleri ve en iyi sıva ve alçıpan bileşiklerini kullanarak, boyamadan sonra daha önce hasar görmüş noktaların duvarın geri kalanından ayırt edilememesi için kusursuz bir yüzeyi yeniden oluşturabiliriz.

Alçıpan Onarımlarınız İçin Neden bizi Aramalısınız?

Hasarları fark etmek istemiyorsanız, alçıpan ve sıva onarımları en iyi şekilde profesyonellere bırakılır ve işte bu yüzden alçı ve alçıpan boya ustası servisine ihtiyacınız var.

15 yılı aşkın tecrübemizle, tüm iç mekan alçıpan ve sıva onarımlarınızı sorunsuz bir şekilde halletmek ve duvarınızın geri kalanından ayırt edilemeyecek kusursuz sonuçlar sunmak için gereken beceri setine sahibiz.

Evinizin içini çekici tutmak bir zorunluluktur ve bunu ancak deneyimli bir profesyonel tarafından onarılan ve renk uyumlu herhangi bir hasarınız varsa yapabilirsiniz.

Tüm Çalışmalarımız Aşağıdakilerden Yararlanır:
 • 2 Yıl Garanti
 • Renk uyumu
 • 15+ Yıllık Tecrübe

Bir boya müteahhiti olarak amacımız, müşterilerimize en üst düzeyde profesyonel ve sorumlu ev boyama hizmeti sunmaktır. Sürekli eğitim yoluyla çalışanlarımızı sektör değişiklikleri, yeni ürünler, yenilikler ve ödüllü müşteri hizmetleri standartlarımız hakkında güncel tutuyoruz.

İlk ev içi danışmanlığımızdan son proje adımlarımıza kadar İstanbul sakinlerinin güvenebileceği bir boyama şirketidir.

Her aşamada detaylara gösterilen özen ve uygun teknikler, boya işlerimizin kalıcı olmasını sağlar. Yaptığımız tüm işlerin yazılı garantisinin arkasındayız ve boyama yatırımınızın uzun yıllar evinizi güzelleştireceğini ve koruyacağını garanti edebiliriz.

Rate this post

Alçı , alçıpan ile aynı tekniklerle kolayca boyanabilir . İyi bir astar tabakasıyla bile, alçı duvarlar ünlü bir şekilde boyaya susamıştır.

Alçıpan Duvar BoyamaAlçıpan Duvar Boyama

Evinizin iç alçıpan duvarlar monte edildikten sonra, inşaat projeniz, sadece gerekli son dokunuşla – boyama ile gerçekten şekillenmeye başlıyor.

Yeni alçı levha boyamak için İstanbul Standartlarının ne olduğunu önceki blog gönderimizde ele aldık ve tüm bunları dikkate alarak, yeni oturanların taşınması ve onlar için yarattığınız alanı kişiselleştirmesi için işi tamamlamaya hazırsınız. .

İşin ilk adımı, alçı levha yüzeyinin, boyanın dayanıklılığını ve olabildiğince çok kusurdan arındırılmış olmasını sağlamak için uygun şekilde hazırlandığından emin olmaktır.

Alçı levhanın kağıt yüzeyinde sürtünmeyi en aza indirmek için, derzler, köşeler, sabitleyiciler ve korniş montajı pürüzsüz ve düzgün bir şekilde zımparalanmalıdır.

Alçı levha montajından sonra boyama ne kadar erken yapılırsa o kadar iyidir.

İlk katı uygulamadan önce derzlerin kuru olduğundan emin olmak önemli olsa da, işlenmemiş alçı levha duvarın çok uzun süre bırakılması derzlerin nemi yeniden emmesine ve bu da pürüzlü yüzeylere veya çatlamalara neden olabilir.

Yüzey hazırlandıktan ve tozsuz hale geldikten sonra, son kat astarı uygulamaya hazırsınız. Bu, en iyi kalitede boyalı yüzey için önemli bir adımdır.

Alçı levha duvarlara fırça, rulo ve sprey ile boya uygulamanın genel olarak kabul gören üç yolu vardır.

Profesyonel alçıpan duvar ustası ve zamanında bir sonuç için, fırça uygulamasının kenarları kesmeye devam etmesini öneririz.

Fırça ile boyama, diğer iki yöntemden daha fazla zaman alır ve alt tabakayı eşitleyen ve küçük kusurları kapatan dokulu yüzey sağlamaz.

Mevcut iklimde birçok bina projesindeki zaman kısıtlamaları nedeniyle, duvarları püskürtmek için hızla bir standart haline geliyor.

Bu kabul görmüş bir endüstri uygulaması olmasına ve açıkça daha hızlı bir çözüm sunmasına rağmen, bu yöntemin temel bir unsuru, duvardaki küçük kusurları daha iyi gizleyebilecek dokulu bir yüzey oluşturmak için boya hala ıslak iken her katın geri sarılmasıdır. aynı zamanda alçı levha ile derzler arasında süreklilik sağlar.

Bununla birlikte, sprey boyama diğer yöntemlere göre% 20 daha hızlı olabilirken, öğeleri dolaplar, kapılar ve pencereler gibi aşırı püskürtmeye karşı koruma ihtiyacı, ıslak-ıslak geri dönme ve derzlerin vurgulanması gibi olumsuzluklar ortadan kalkabilir. zamandan tasarruf.

Açık ara en iyi sonuçlar haddeleme ile elde edilir. Boyacı ustası profesyonelleri, kaliteli bir sızdırmazlık astarı uygulayarak ve ardından bir rulo ile istenen renkte iki son kat uygulayarak, doğrudan veya dolaylı olarak projeye katkıda bulunan herkesin işini geliştiren en iyi sonuçları elde edeceklerdir.

Bu, bir yatak odası, oturma alanı, banyo veya mutfak olsun, her tür iç oda için geçerlidir.

Çamaşırhaneler ve banyolar gibi ıslak alan odaları için, temizlikten kaynaklanan yıpranma ve aşınmaya karşı ekstra direnç ve ayrıca küf oluşumuna karşı direnç için yarı parlaktan tam parlaklığa kadar bir boya önerilir.

Bu parlaklık seviyeli boyalar kullanılırsa, alçıpanda Seviye 5 bitirme ihtiyacı ile aynı boyama kuralları geçerlidir.

Benzer şekilde, belirli bir stil elde etmek için koyu boyalarla kaplanması amaçlanan iç tasarımlarda Seviye 5 bitirme gerekir.

Bu perdahın yağsız kaplaması, alçı levhadaki küçük kusurları düzelten ve levha ile derzler arasında daha düzgün bir yüzey sağlayan düzgün bir katman sağlar.

Seçtiğiniz boyama yöntemi ne olursa olsun, hem boya üreticilerinin hem de alçı levha tedarikçilerinin tavsiyelerine uymak, nihai sonuçlar ve hem boya hem de levhaya uygulanan garanti için çok önemlidir.

Alçı levha duvarlarınızı boyamak için daha fazla bilgiye veya ipucuya ihtiyacınız varsa, yerel boya tedarikçiniz veya Profesyonel alçıpan duvar ustası ile 0216 449 94 01‘den iletişime geçin.

Rate this post

istanbul boya, badana,tadilat,yenileme, komple tadilat, tamirat, banyo, mutfak, duvar kağıdı, kurumsal , profesyonel, ustası, ustaları, usta, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ, BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE, MALTEPE, PENDİK, SANCAKTEPE, SARIYER, SİLİVRİ, SULTANBEYLİ, SULTANGAZİ, ŞİLE, ŞİŞLİ, TUZLA, ÜMRANİYE, ÜSKÜDAR, ZEYTİNBURNU,

Kurumsal Alçıpan UstasıKurumsal Alçıpan Ustası

Alçıpan oldukça hijyenik, doğaya ve insana zararı olmayan bir yapı malzemesidir. Bu nedenle alçıpan kullanımı ev iş yerleri içerisinde alçıpan bölme duvar, knauf bölmeler, alçıpan duvarlar ve alpıçan tavanlar gibi birçok şekilde uygulanmaktadır.

Alçıpan esnek yapıya sahip olduğu için deprem gibi sarsıntılarda yıkılmaz ve patlama riski oluşturmaz. Alçıpan maddesinin ph değeri ile insan vücudunun ph değeri aynı olduğundan bakteri üretimine neden olmaz. Özellikle sağlığa zararı olmadığı için tercih sebebidir.

KURUMSAL ALÇIPAN USTALARIMIZ İSTEKLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA YENİ MEKANLAR OLUŞTURUR.

Alçıpan bölme duvar ev ve iş yerlerinde ki alanların daha verimli kullanılması adına uygulanan bir uygulamadır. Bir ofis ortamında sayısı oldukça fazla kişinin masa başı çalıştığı alanda bölmeler kullanılarak çalışma alanları ayrılabilir ve mekan daha kullanışlı bir hale gelebilir.

Aynı şekilde evlerde Amerikan mutfak modellerin de salon ve mutfak ayrımı yapmak içinde alçıpan bölme duvar kullanımı oldukça yaygındır. Büyük odaların bölme duvar ile ayrılarak küçük iki oda haline getirilmesi işlemleri içinde kullanılarak kolaylıklar sağlamaktadır.

 

Alçıpan yapısının yangına dayanıklı olması tercih edilme sebeplerinden biridir Ayrıca alçıpan bölmeleri diğer uygulamalardan klasik tuğla örme işlemlerinden daha düşük maliyetlidir.

Alçıpan tuğla ağırlığının 9’ da 1 ‘i kadara daha hafif olduğundan yaşanabilecek olumsuz durumlarda yaralama riski çok düşüktür. Bu olumlar yönleri değerlendirildiğinde bölme işlemi için alçıpan bölme duvar yapılır.

Alçı bölme duvarlar ev iş yerinde alandan tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra ısı ve ses yalıtımını da sağlayarak her bölmenin ayrı bir oda olarak kullanılmasına olanak sağlamaktadır. Alçıpan bölme duvar montajların da alan içerisinde yer kaybı yaşanmamaktadır.

Kısa sürede uygulanabildiği için işçilik ücretleri yüksek değildir, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Alçıpan bölme duvar yapımı sonrasında oluşabilecek yer değiştirme işlemleri için de oldukça ideal bir malzemedir çünkü; ek yapılabilir, bölme daraltılabilir veya genişletilebilir.

Bölme duvar işlemleri için herhangi bir inşaat işi yapan firma ile çalışmak bir takım sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Çünkü bölme alçıpan işleri bu konuda tecrübeli ve bu alçıpan bölme duvar yapan usta tarafından yapılmalıdır.

Herhangi bir kurumsal alçıpan ustasının alçıpan işlemlerinizi yapmasına izin vermeniz durumunda uygulama bittikten sonra bazı

sorunlar yaşayabilir ve bu iş için kullandığınız bütçeyi yeniden farklı bir kurumsal alçıpan ustasına yaptırmak için tekrar harcayabilirsiniz.

Bu nedenle konusunda tecrübeli ve bilgili kurumsal alçıpan ustaları ile çalışmanız çok önemlidir. Ev ve iş yerinizde yaptıracağınız bu

işlemler bir süre evinizin ya da iş yerinizin kullanılmaması anlamına gelmektedir. Tekrar tadilat işleri yaptırmak alanın kullanımı açısından ve maddi açıdan zahmetli olacaktır.

Konusunda tecrübeli ve bilgili, sektörde bu tip uygulamaları yapan referansları olan alçıpan bölme duvar yapan firma ile iletişime geçerek alandaki keşif çalışmasının ardından alçıpan bölme duvar fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Rate this post