İstanbul Alçıpan Tamiri

İstanbul Alçıpan Tamiri Profesyonel bir boyama şirketinden çok daha fazlasıdır. Ayrıca, hasar ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, iç duvarlarınızda uzun ömürlü onarımlar yapabilen bir sıva ve alçıpan onarım şirketiyiz. Bütçeyi aşmayan ve zamanında kalan alçıpan onarım hizmeti için bize güvenebilirsiniz.

Alçıpanınızda bir delik, çatlak veya su hasarı varsa, yardım için bize ulaşın. Bazı durumlarda, alçıpan hasarı yeterince büyükse, tüm alçıpan tabakasını değiştirmek daha uygun maliyetlidir. Yerel alçıpan onarım uzmanlarımız bu kararı vermenize yardımcı olabilir.

Belki de onarımları kendiniz yaptınız ve yakınınızda bir alçıpan veya sıva boyacısı mı arıyorsunuz? Bu durumda, bizi arayın veya çevrimiçi ücretsiz bir teklif alın.

İstanbul Alçıpan Onarım

Alçıpanın sabitlenmesi söz konusu olduğunda, harika görünen sonuçlar elde etmek için bir uzman gerekir. Alçıpan ve sıva onarım hizmetlerimizin tümü, onarım alanını duvarın geri kalanına uyacak şekilde boyamayı içerir. Uzmanlarımız, tam boya rengini bulmanıza ve mükemmel bir görünüm için orijinal duvar dokusuna uymanıza yardımcı olacaktır. Hiç bir şey olmamış gibi görünecek! Çoğu durumda, pürüzsüz ve eşit bir yüzey elde etmek için sadece onarım alanını değil tüm duvarı boyayacağız.

 • Küçük Delikli Alçıpan Onarımı
  Bunlar, invaziv bir onarım işlemi gerektirmeyen bir kuruştan daha küçük deliklerdir. Deliği bir dolgu malzemesiyle dolduracağız ve sertleştiğinde boyayacağız.
 • Büyük ila Orta Delikli Alçıpan Onarımı
  Uzmanlarımız, uzun ömürlü bir çözüm bulmak için hasarlı alana erişecektir. Bazı durumlarda, tel örgü ile bir yama oluşturabiliriz veya küçük bir alçıpan yama kullanabiliriz.
 • Alçıpan Panel Değişimi
  Hasar yeterince büyükse paneli değiştireceğiz. Merak etme; Panel monte edildikten sonra, pürüzsüz bir görünüm için dikişleri bantlayacağız, çamurlayacağız ve zımparalayacağız.
 • Alçıpan Çatlak Onarım Alçıpanınızda çatlak
  varsa, uzmanlarımız en iyi onarım tekniğini belirlemek için alçıpanın neden çatladığını değerlendirecektir. Çoğu durumda, alanı onarmak için derz bandı ve alçıpan çamurunun bir kombinasyonunu kullanacağız ve ardından uygun şekilde boyayacağız.
 • Alçı Onarımı*
  Çatlak, şişkin veya sarkmış sıva duvarları olan eski bir eviniz varsa, alçıpan sıva onarım hizmetleri yardımcı olabilir. Hasarlı bölgeyi sıva ile onaracağız ve uygun şekilde boyayacağız.
  *Alçı onarım hizmetleri bayilik yerine göre değişiklik gösterir.

Alçıpan, Alçıpan, alçıpan, alçıpan, çevre levha – ne derseniz deyin, değiştirebiliriz. Çimento levha ve yeşil tahta gibi neme dayanıklı alçıpan versiyonlarını da onarabiliriz.

Alçıpan Kaplama Seviyeleri

Alçıpan bitiş seviyeleri 0’dan 5’e kadar bir ölçekte derecelendirilir; 0 çok pürüzlü ve 5 en üst düzey bitiştir. Gereken bitiş seviyesi, boya parlaklığı ve alçıpanın evde nerede olduğu gibi çeşitli faktörlere bağlı olacaktır. Çok parlak boyalar kusurlar gösterdiğinden, seviye 5 cila gereklidir. Seviye 2, bitmemiş garajlar veya bodrumlar için yaygındır. Uzmanlarımızdan farklı alçıpan kaplama türleri hakkında daha fazla bilgi edinin .

Yakınımdaki Alçı ve Alçıpan Tamir Servisi

Tüm alçıpan onarım ihtiyaçlarınızı bize bırakın. Endişelenme, seni sadece yamalı bir duvarla bırakmayacağız. Onarım tamamlandığında, profesyonellerimiz onarım alanını boyayacak ve böylece hiçbir şey olmamış gibi görünecek. Bizi arayın veya çevrimiçi ücretsiz bir teklif alın.  Yerel Beş Yıldızlı Boyama alçıpan onarım yüklenicinizi bulmak için konumlar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz 

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası