En İyi Çocuk Odası Boyama Fikirleri

Bebeğinizin gelişi için evinizi yenilemeyi planlıyorsanız, çocuğunuzun odası için doğru boya rengini bulmanıza yardımcı olabiliriz. Gündemimiz, bebeğinize uyuması için şarkı söylemek için fısıldayan renkler aramaktır. Burada, sakin bir çocuk odası yaratmanıza yardımcı olmak için fazla uyarıcı olmayan sakinleştirici tonları topladık çünkü bebek derin uykuda ise uyuyabilirsiniz.

Elbette, bu ilham verici listedeki ilki, anne veya babanın küçüklerini izlerken oturabileceği bir alan. Çocuğunuzun odasını  hassas boya rengiyle doldurun. Tuhaf görünümü bu yatıştırıcı duvarları tamamlayan yumuşak mobilyalar ile tamamlayın.

Annemin Tatlı Dokunuşu

Bebek odanızda benzersiz bir görsel ilgi yaratmak için Fantastik Pembe  ve Kelebek Allık kullanarak bu iki tonlu boya fikrini taklit edin. Bu yumuşak tonların kombinasyonu, rüya gibi ve yumuşaktır. Bize annemizin kollarında uyurken hissettiğimiz rahatlığı hatırlatıyorlar.

Cinsiyet ayrımı gözetmeyen Gri

Yeniden boyamak için heyecanlı mısın ama hala bir kız mı erkek mi olduğunu bilmiyor musun? Gri gibi cinsiyetten bağımsız bir renk seçin! Soğuk bir gri tonu, bir prens veya prenses için mükemmel olan dinlendirici ve lüks bir ortam yaratmanıza yardımcı olabilir. Basit ama sofistike bir ortam istiyorsanız, gidilecek yol nötrdür.

Gri senin için çok koyu ise … 

Koyu nötrler sizin fincan çayınız değilse, ancak yine de üniseks bir çocuk odası oluşturmak istiyorsanız, duvarlarınızı ince gri ve mor alt tonlarla net beyaza boyayarak bu odayı kopyalayın. Bu huzurlu görünümü elde etmek için Gümüş Gri ve Balo Salonu rengi kullanın. Biraz altın detay ve gri renkli mobilyalar, düz görünmesini engelliyor ve mekana biraz sıcaklık katıyor.

Yeryüzü cenneti

Boyacı Utası Hizmeti bu bebek odasında zamansız bir çekicilik sunuyor. Bu yumuşak beyaz ile odayı temiz ve minimal tutun. Çocuğunuzun sanat eserleri ve gelecekte sahip olacağı diğer takıntıları için mükemmel bir zemin sağlar.

Duvarlar’da Parıltı Küçük Yıldızlar

Bu sevimli ama şık çocuk odası, mükemmel miktarda ışıltıya sahip! Nötrlerin ve düz duvarların sonsuz bir geçit törenini görmekten bıktıysanız, benekli bir duvar resmi yapmayı deneyin. Gümüş platin  gibi daha hafif bir taban seçin, ardından bebeğinizin odasına yumuşak ve sıcak bir dokunuş vermek üzere noktalar için Kır Yeşili kullanın. Genel olarak, bu rahat ve çocuk dostu görünüyor.

Çok hızlı büyüyorlar!

Bu yazıda önerilen boya renklerinin çoğunlukla nötr olduğuna dikkat edin. Bu nötr tonların bebeğinizle birlikte büyüyeceğini umuyoruz. Bu renkleri aşmalarının uzun zaman alacağını tahmin ediyoruz. Süslemek istiyorsanız, mobilyalarınızı her zaman güncelleyebilir ve çocuklarınızın seveceği süslemeler ekleyebilirsiniz. Belki daha sonra çocuğunuzun en sevdiği çizgi film karakterini içeren bir duvar resmi bile yapabilirsiniz.

Zaman çok hızlı akıyor. Bundan üç veya dört yıl sonra, çocuk odası duvarlarınıza bakacak ve bu özel odayı yeniden boyamaya karar verdiğiniz anı hatırlayacaksınız. Siz farkına varmadan yürüyüp konuşacaklar ve size “Bebekler nereden geliyor?” Diye soracaklar. O gün geldiğinde, Boyacı Ustası Hizmetinden (bir Boyacı Ustasının makalesinde aktarıldığı gibi) bu sevimli ve basit ama bilimsel olarak doğru cevabı size bırakıyoruz :

‘Annelerinin içinden, diyor anne.
Babam, çok küçük başladığını söylüyor.
Anne, göremeyecek kadar küçük, diyor.
Babalarından bir tohumla başlıyorlar…
Annelerinin içine bir yumurtaya ekilen…
Bebek orada dokuz ay büyüyor…
Ta ki odası bitene kadar…
Ve doğmaya hazır. Bazen evde…
Ama genellikle hastanede.’

Sonra teşekkür et. Yeni anne ve babalara mutlu boyalar!

Bebeğinize hazır ve sağlıklı bir yuvayı nasıl yaratabileceğinizi görmek için Boyaciustasihizmeti.com’u izleyin . Daha fazla çocuk odası boyama fikri için bu bağlantı‘dan iletişime geçin.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası