Boyacı Ustasına Sorular

Sık sorulan soruların listesi ve ücretsiz boyama danışma formumuzu doldurduktan sonra ne olacağı hakkında bilgi için aşağıya göz atın.

Ücretsiz danışmanlık ne anlama geliyor?

Ücretsiz konsültasyonunuz sırasında size aşağıdaki gibi birkaç soru soracağız:

 • Evinizin ve / veya boyanması gereken odalarınızın M² alanı nedir?
 • Adresiniz nedir?
 • Ev hangi yılda yapılmış?
 • Kaç renk istiyorsunuz?
İç Mekan
 • Tam bir iç cephe boyası istiyor musunuz ? Bu, tavanları, duvarları ve süslemeyi (süpürgelikler, kapı söveleri, kapılar ve pencereler) veya yalnızca duvarların basit bir şekilde yeniden boyanmasını mı içerir?
 • Duvarlarınız / tavanlarınız 2.8 metre olan standart yükseklikte mi?
 • Tavanlarınız kubbeli mi yoksa düz mü?
 • Şu anda duvarlarda ne renk boya var ve parlaklık var mı?
 • Kullanacağımız yeni renkler ve parlaklık nedir?
 • Aksan / özellik duvarlarda var mı?
 • Bu boyanın kaç renkten oluştuğunu düşünüyorsunuz?
 • Kaldırılması gereken eski duvar kağıdınız var mı?
 • Odalardan herhangi birinde ahşap panel tuğla veya taş var mı?
 • Onarılması gereken hasarlı duvarlar var mı?
Dış Mekan
 • Tam bir  dış cephe boyasına mı  yoksa sadece basit bir düzeltme işine mi ihtiyacınız var?
 • Basınçlı yıkama yapmamıza ihtiyacınız olacak mı?
 • Tahta çürümeniz veya başka büyük onarımlarınız var mı?
 • Tuğlanız var mı ve boyanması gerekecek mi?
 • Tuğlanız daha önce boyandı mı?
 • Şu anda oradakileri renklendirmemizi mi yoksa yepyeni bir renk şeması bulmamızı mı istersiniz?

Yoğun yaşam tarzınıza kesintisiz devam edebilmeniz için boyanın ne kadara mal olacağı ve ne kadar süreceği konusunda size bir tahmini fiyat vereceğiz.

Boyacı Ustaları lisanslı ve sigortalı mı?

Evet, aslında var olan birkaç boya firmasından biriyiz! Gümrüklü, lisanslı ve sigortalıyız. Bu, arkadaşlarınızla öğle yemeğine çıktığınızda veya Yazlık’da veya  tatildeyken, özel mülkünüzün, kayıplarınızın ve her türlü zararın, ancak ve ancak – iş veya yüklenici teminatlı ve / veya sigortalıysa karşılanacağına güvenebileceğiniz anlamına gelir.

Boyacılar bir şeyi kırarsa ne olur?

Evinize makyaj yaparken bir şey hasar görürse, Boyacı Ustası Hizmetindeki adamlar ve kızlar   sizi koruyor. Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimizle gurur duyuyoruz. Bizi evinize davet ederken size arzu ettiğiniz rahatlığı ve saygıyı veriyoruz.

Boyacı Ustası Hizmeti evime davet edildiğinde ne beklemeliyim?

Hepimizin profesyonel, kibar, nazik, temiz ve düzenli olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Evinize güzel evimizmiş gibi davranacağız. Ev boyacıları, boyama ve boyama sırasında tezgah üstlerini, ahşap zeminleri ve halıları kaplayarak ev yatırımlarınızı korumaya özel özen gösterir. Evinizin hayalini kurduğunuz o taze görünüme sahip olmasını sağlamak için zeminlerinize son bir temizlik bile yapacağız. Ancak bizim sözümüz yok  , web’deki hizmetlerimizle ilgili bazı  incelemelere göz atın.

Siz gerçekten boyacı mısınız? Daha önce kötü deneyimlerim var …

Ohoo evet öyleyiz! 32 yılı aşkın birleşik deneyime sahip profesyonel tam zamanlı boyacılarız! Yaptığımız şey boya yapmaktır ve TÜM çalışmalarımız 2 yıl garantilidir!

Boyayamayacağın bir şey var mı?

Gerçekten değil, eğer boyanabilir veya lekelenebilirse, yapacağız. Boyacı Ustası Hizmeti tam hizmet veren bir boyama şirketidir, bu da aşağıdakilerin hepsinde uzmanlaştığımız anlamına gelir:

Yerleşim; Ticari; İç; Dış; güverte ve çitlerin, sıva, dış cephe kaplaması, cepheler, alt yüzeyler, kapılar ve döşemelerin boyanması ve boyanması; küvetlerin, fayansların, tezgahların ve lavaboların yeniden cilalanması ve yeniden parlatılması; duvar kağıdı kaldırma; duvar dokuları; boya sıyırma; ahşap onarımları; alçıpan onarımları; basınçlı ve basınçlı yıkama; garaj zeminlerinin ve araba yollarının sızdırmazlığı; küf ve kurşunlu boyanın çıkarılması; çok daha fazla!

Fırçalama, yuvarlama, havasız püskürtme  bizim gibi profesyoneller için sorun değil. İstediğiniz sahte bir kaplama veya güzel bir cam, cila, vernik veya poliüretan kaplama ise, endişelenmeyin … iş söz konusu olduğunda yapmayacağımız pek bir şey yok!

Maliyetten tasarruf etmek için köşeleri kısacak mısınız?

Hayır. Boya , ürünlerinde ve malzemelerinde sadece en iyiyi kullanıyoruz  ve kapsamlı deneyim ve ürün bilgisi ile yanlış gitmeyeceksiniz. Bir sonraki projeniz için ideal renkleri ve kaplamaları seçmenize yardımcı olacağız. Her boya işi Boyacı Ustası Hizmeti’nin 2 yıllık garantisine sahiptir . Böylece işi verimli ve kaliteli yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Boyamasını yaptığın diğer insanların gerçek yorumlarını okuyabilir miyim?

Elbette yapabilirsin! Biz  değerlendirmeleri  tüm önceki istemciler sitemizde bitti. Diğer boya inceleme sitelerinde bırakılan yorumları da okuyabilirsiniz  .

İstanbul’daki en iyi boyacılar kimler?

Eh,  Sahne okuyucuları göre  biz!

Başka biri bana daha düşük bir fiyat verdi, eleştirebilir misiniz?

Belki. En azından sözümüzü mutlu bir şekilde yeniden değerlendireceğiz. Daha düşük bir fiyata kalite seviyesini sağlayabileceğimizi düşünürsek, o zaman teklifi eşleştireceğiz. Aksi takdirde geçmek zorunda kalacağız. Bir işi daha ucuza yapmak için asla kaliteden ödün vermeyeceğiz.

Size iş vermek istiyorum ama evim İstanbul dışında yine de boyayacak mısınız?

Telaşa gerek yok. İstanbul dışındaki işlere alışkınız. Düzenli olarak hizmet verdiğimiz bazı alanların bir listesi:
İstanbul, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Yalova, İzmit, Sakarya, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve çok daha fazlası!

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası