Dondurma Salonu Boya ve Dekorasyon

Yakında şekerleme işinize başlamak üzereyseniz ancak ilk adımdan emin değilseniz, doğru yere geldiniz. Yemeğinizin menüsünü bitirmeden önce aklınızda bulundurmanız gereken çok önemli şeyler var.

Kendi dondurma salonunuzu açtığınızı, ancak başlangıç ​​sürecinin farkında olmadığınızı varsayalım. Sonuçlandırılması gereken ilk ve en önemli şey, para kazanma dükkanınızın renk şemasıdır. Müşteri cirosu yüksek bir yer mi arıyorsunuz? Yoksa insanların gelip rahatlayabilecekleri ve hayatlarının tadını çıkarabilecekleri bir yer mi planlıyorsunuz? Her iki tür de mağazanız için farklı bir renk şeması sunacağından, buna karar vermek önemlidir.

"<yoastmark

İSTANBUL’UN EN İYİ TİCARİ BOYA VE DEKORASYON HİZMETİ ŞİRKETİ

İstanbul’da kendi stillerine sahip oldukça fazla sayıda dondurma salonu var. Herhangi bir ticari mekanın iç mekanının renkleri hem estetik hem de psikolojik olarak büyük önem taşır. Müşterinizin ihtiyacına göre istediğiniz renk şemasına sahip olduğunuzdan emin olun.

Yüksek bir tüketici cirosu istiyorsanız, rahatlatıcı renkleri aşırı kullanmaktan kaçının, böylece müşteriler tatlılarının ve ayrılmalarının tadını çıkarmak için biraz zaman ayırarak daha fazla yer açın. İnsanlar belli bir yeri, sahip olduğu renk şemasıyla ilişkilendirmeye başladıkça, salonunuzun seyircisi ile uzun süre kalacakları için renkler öncelikle seçilmelidir.

İç mekan kesinlikle çok önemli olsa da, müşterileri mağazanıza çekeceği için dış kısım ihmal edilmemelidir. Çevreye göre akılda kalıcı olmalıdır. Onlarca yıldır dondurma salonlarında kullanılan en popüler renk şemaları pastel renk şemalarıdır.

Dondurmalar tamamen tatlarla ilgilidir ve harika bir ambiyansla eklenenler en üstte bir kiraz olacak. Oturma düzenlerini aklınızda tutmayı unutmayın. En çok zaman harcanan alanlar gişelerdir. Müşterilerin dondurma lezzetlerini herhangi bir engel olmaksızın huzur içinde seçebilmesi veya tadabilmesi için tezgahların yanında oturma yeri olmamalıdır.

Ticari işletmeniz için leke tutmayan pastel renkler mi arıyorsunuz? (Hepimiz biliyoruz, dondurmalar da dağınık olabilir).

Şeftali Tanrıçası, Elma Beyazı, Açık Mavi, Pembe Menekşe ve Yavru Beyazı gibi bir çok sayıda boya rengi seçeneği vardır.

Aynı zamanda kokusuz ve çevre dostu boyalardır. Bu yüzden daha fazla beklemeyin ve Ticari boyama ve dekorasyon ustası şirketimizi  0216 449 94 01 numaralı telefondan hemen arayın ve renklerin harikalar diyarına dalın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası