Restoranınızı Boya Zamanı mı?

Konforlu ve dinlendirici bir yemek alanı yaratma söz konusu olduğunda renk şeması inanılmaz derecede önemlidir. Bu yüzden en başarılı restoranlar profesyonelleri işe almak için para ödüyor.

Başka bir restoranı ziyaret ediyorsanız, tadına bakmadan veya mutfağın durumunu görmeden yemeğin kalitesini belirlemenin bir yolu yoktur. Bununla birlikte, dekorun durumunu ve kalitesini inceleyerek bir restoranın neyle ilgili olduğu hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Sorun şu ki, kendi restoranınıza aynı şekilde bakmak zordur. Bu nedenle, kaliteli ürünleri ve uygun renk şemalarını anlayan bir uzmandan profesyonel bir göze ihtiyacınız var.

RESTORAN TASARIMA GÖRE RENK

En sevdiğiniz renkleri seçmek ve bunu bir gün olarak adlandırmak her şey yolunda ve güzel. Bununla birlikte, bir iş yürütüyorsunuz, bu nedenle dekor söz konusu olduğunda niyetiniz olmalı. Markalaşma, genellikle bir restoranda renk düzenini şekillendiren unsurlardan biridir. Bu, müşterilerin markanıza aşina olmasına yardımcı olacak harika bir pazarlama aracıdır. Markalaşmanın dışında, yemek alanınızda gideceğiniz ambiyansı da göz önünde bulundurmanız gerekir. Seçtiğiniz renkler, restoranınızın tarzını belirlemede inanılmaz derecede önemlidir.

Seçtiğiniz gölgeler ve tonlar, mekanı anında dönüştürecek ve klasik bir eski dünya restoranını modern profesyonellere dönüştürecek. Ticari binaları boyama konusunda profesyonel bir bilginiz olmadıkça, işareti tamamen kaçırabilirsiniz. Müşteriler, renk düzeninin restoran temasıyla jelleşmediğini fark edecekler, bu da rahatsız edici bir yemek deneyimi yaratabilir.

RESTORAN RENK PSİKOLOJİSİ

Gerçekten profesyonel boyama şirketinin dikkate alacağı faktörlerden biri de renk psikolojisidir. Belirli ruh hallerine ilham veren ve belirli bir alanda istenen atmosferi yaratan renkleri seçmede gerçek bir bilim var. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, araştırmalar bize en sevdiğimiz yiyecekleri hatırlatan restoranlar için en iyi renklerin olduğunu gösteriyor. Örneğin İtalyan restoranlarını ziyaret ederseniz, çok sayıda kırmızı ve yeşillik fark edeceksiniz. Çoğu durumda, bu renkler restoranda servis edilen yemek türlerini yansıtmak için kasıtlı olarak seçilmiştir.

Kahverengiler ve sarılar da yemeklik renklerdir, bu yüzden restoran dekorunda kullanılırlar. Bu nedenle, renk kartlarına bakmak yerine, düzeninizi seçerken menünüzden ilham almak isteyebilirsiniz. Müşterileriniz bilsin ya da bilmesin, yemek alanınızdaki renkleri sunduğunuz yemekle ilişkilendireceklerdir. Yalnızca menüde ne olduğunu hatırlamalarını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda renk psikolojisi de deneyim ve ortamla olumlu ilişkileri güçlendirmeye yardımcı olur.

ÜRÜN KALİTESİ

Bir restoranın dekorasyonuna gelince, düşük kaliteli boya büyük bir hayırdır. Çok sayıda insanın bulunduğu yoğun alanlardaki dekor ve dökülme potansiyeli çok fazla aşınma ve yıpranma yaşar. Profesyonel bir ticari boyama şirketi, iş için her zaman doğru ürünü seçecektir. Boyacınız işinizin doğasını hesaba katmadıysa, potansiyel olarak uzun ömürlü boya işleri için para harcıyorsunuz demektir. Bir restoranı boyamak pahalı bir yatırım olabileceğinden, ürün zaman testine dayanmalıdır.

Ticari boyama şirketiyle portföyleri hakkında konuşmak iyi bir fikirdir. Bir ofis alanını boyamak, bir restoranı boyamakla aynı şey değildir. İki işletme tamamen farklıdır, bu nedenle ilki için ideal olan ürün ikincisi için doğru olmayabilir.

İSTANBUL BOYAMA ŞİRKETİ

İstanbul Boyama Şirketi, otel ve restoranları içeren geniş bir portföye sahiptir. Restoran, bar ve konferans alanlarınızı mekanın amacına uygun şekilde dönüştürmek için ihtiyaç duyduğunuz deneyim ve profesyonelliğe sahibiz. Elde etmek istediğiniz stil ve ambiyans için mükemmel renk düzenini seçmenize yardımcı olabiliriz. İstanbul Boyama Şirketi, iş için yalnızca en kaliteli ve en uygun ürünleri kullanır.

Yaratıcı tasarım, İstanbul Boyama Şirketi’nde bulunduğumuz her şeyin temel taşıdır . Restoranınız için vizyonunuzu anlayan bir profesyonele danışma fırsatınız olacak. Ne zaman sorularınız veya endişeleriniz olursa, zihninizi rahatlatmak için her zaman yanınızdayız, böylece işinizi yürütmeye konsantre olabilirsiniz.

Restoranınızı boyamayı mı düşünüyorsunuz? İstanbul Boyama Şirketine bugün danışın . Profesyonel ekibimizden alacağınız uzman tavsiyelerinden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası