Paslı Metal Kapı Boyama

Krallığınızı koruyan paslı metal kapınızı boyamak gibi, her şeyi taze ve yeni yapmak istediğinizde yılın başında hissettiğiniz enerjiyi biliyor musunuz? Bu dünyayı (veya onun küçük bir parçasını) değiştirme dürtüsüne kapılıyorsunuz ve sizi evinizi yenilemeye ve yenilemeye teşvik eden bu yuva içgüdüsüyle doluyorsunuz.

Bu duyguya tutun ve bırakma çünkü eğer yaparsan, muhtemelen rahatlık bölgene geri döneceksin ve eviniz ve en önemlisi siz daha iyisini hak etse bile hiçbir şey değişmeyecek.

Bu bölgedeyken, önemli bir ipucu, dağ olmayan bir yapılacaklar listesi yapmaktır. Bunun yerine yumuşak bir tümseği hedefleyin ve bir seferde evin bir bölümünü – bir oda, bir köşe, bir dolap, bir çekmece – veya bu durumda bir hafta sonu yapabileceğiniz bir kapıyla uğraşın.

Metal Kapı Makyajı Nasıl Yapılır

Bir fırça alıp metal kapınızı boyamaya başlamadan önce ona bakarak başlayın. Bir makyaj mı yoksa sadece bir rötuş mu gerekiyor?

Kapınız, evinizin dünyaya gösterdiği yüzdür. Bir markadan bahsediyor olsaydık, bu sizin logonuz olurdu, çoğu insanın gördüğü ve markayla ilişkilendirdiği ilk şey. Peki, “logonuz” eviniz hakkında ne söylüyor?

Mahallenize bir şeyler teslim etmek için gelen bir binicinin ve talimatlarınızın kırmızı kapıyı aramak olduğunu hayal edin. Yerini bulması biraz zaman aldı ve sen sabırsızlanıyordun.

Metal Bir Yüzeyin Nasıl Boyanacağına Dair Yazılar

Yağmurlar gelmeden önce metal kapınız dahil dış yüzeyleri boyamanın zamanı gelmiştir.

Metal yüzeylerin boyanması hakkında birkaç yazı yazdık ve işte metal kapı projenizi üstlenmeden önce konu hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için takip etmeniz gereken bağlantılar.

1 Önce yüzeyi değerlendirmelisiniz:

  • Boyayacağınız yüzey hiç boyanmamış mı yoksa yeniden boyayacak mısınız?
  • Bu ne tür bir metaldir –  levhalar, yeni çelik veya alüminyum veya paslı ve boyanmamış metal yüzeyler?

 

PASLI KAPI BOYAMA

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası