NİSAN 2022 BOYA RENGİ – TEREYAĞI SARISI

Nisan geldi, yani bahar tüm hızıyla devam ediyor! Uzun bir kıştan sonra havaların ısınmasına ve biraz daha sık dışarı çıkıyoruz, bu hoş bir değişiklik. Doğal olarak enerjimiz yükselmeye başlar ve o parlak, mutlu duyguyu günün her alanına taşımaya çalışırız. Nisan temamızın ardındaki duygu, baharın bize her zaman getirdiği enerjiden ilham alan “canlı”. Nisan ayı “canlı” rengimize merhaba deyin: Tereyağı Sarısı! 

Sarı, neşeyi, güneş ışığını ve sıcaklığı sembolize eder. Başka bir deyişle, bize tüm bahar hissini veren bir renk. Tereyağı sarısı, klasik sarının daha açık bir versiyonudur; bu, ona daha incelikli bir his verir, size o eğlenceli enerjiyi verir ama yine de yatıştırıcı bir renktir. Canlı beyaz, yumuşak gri ve doğal ahşap tonları gibi klasik nötr tonlarla uyumludur. Biraz daha cesur ve eğlenceli bir şey arıyorsanız, pembenin diğer pastel tonlarıyla veya güzel bir kızılgerdan yumurtası mavisi ile eşleştirin. 

Bu yumuşak sarı tonu hala parlaktır, ancak aynı zamanda tüm duvar rengi olarak iyi çalışacak kadar yumuşaktır. Özellikle basit beyaz süsleme vurgularıyla eşleştirildiğinde sade ve klasik bir görünüm. Daha cesur bir görünümün peşindeyseniz, nötr duvar renginiz olarak Tereyağı Sarısı kullanabilir ve vurgulu duvarınız olarak mavi gibi parlak bir şey kullanabilirsiniz. Daha renkli vurgu parçaları için güzel bir fon görevi gören muhteşem bir gölge. 

 

Sarı bir oda, yılın herhangi bir zamanında sizi anında hafif ve mutlu hissettirecek. Dekor açısından sarı, oturma odası, yemek odası, mutfak veya ev ofis gibi insanların sosyalleştiği veya odaklanmaya ihtiyaç duyduğu alanlarda en iyi sonucu verir. Yumuşak sarı, yatak odalarında ve banyolarda işe yarayabilir, ancak sarı sizi daha fazla uyarabileceğinden, bu alanlar için her zaman en iyi seçenek değildir. 

Tereyağı Sarısı, evinizin dışında da iyi çalışır! Çok fazla güç vermeden evinizi öne çıkaracak parlak ve güneşli bir gölge. Yine, canlı beyaz süslemeyle sadeliği koruyun ve modern bir dokunuşla klasik bir görünüm için renkli bir ön kapı ile parlak, zıt bir vurguya gidin. 

Eviniz için mükemmel Butter Yellow tonunu mu arıyorsunuz? Tereyağı sarısı ile evinize biraz güneş ışığı ve sıcaklık getirmek istiyorsanız, Boyacı Ustası Hizmetini evinizi dönüştürmenize yardımcı olmayı çok ister! Başlamak için bugün ücretsiz danışmanlığınızı planlayın .

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası