MART 2022 BOYA RENGİ – ADAÇAYI YEŞİLİ

İşte buradayız, zaten Mart ayındayız! Teknik olarak ayın ortasına kadar hala kışında olsak da, takvim 1 Mart’a döner dönmez kesinlikle bahar gibi hissetmeye başlar. O bahar enerjisi patlamasını her yerde hissedebilirsiniz. Günler biraz uzamaya, biraz daha ısınmaya başlıyor ve hepimize uzun bir şekerlemeden yeni uyanmış, tazelenmiş ve gitmeye hazırmışız gibi hissettiriyor.

Mart ayı temamız ideal bir bahar gününden esinlenmiştir; kanepenizde pencereler açık halde oturuyorsunuz, içeri güneş giriyor, kahvenizi yudumlarken hafif bir esinti hissediyorsunuz. O anda, mükemmel bir şekilde memnun hissediyorsunuz. Mart Ayın Rengi kesinlikle memnuniyeti çok iyi ifade ediyor: Adaçayı Yeşiline merhaba deyin.

Yeşil, doğayla olan bağlantısından dolayı çok topraklayıcı bir renk olarak bilinir. Aslında bu, ormana giden ve kendinizi doğanın yatıştırıcı unsurlarıyla çevreleyen orman banyosu konseptinin bir parçası. Yemyeşil yeşillikler ve koyu kahverengiler, yoğun bir dünyada sessiz ve sakin bir his yaratmaya yardımcı olur. İşin güzel yanı, evinizde adaçayı yeşili kullanarak benzer bir etki yaratabilirsiniz!

Adaçayı Yeşili, onu inanılmaz derecede çok yönlü hale getirmeye yardımcı olan gümüşi gri alt tonlara sahip muhteşem bir yeşil tonudur. Bu biraz daha koyu alt tonlar, renge daha yumuşak bir ton vererek, neredeyse nötr olarak işlev görmesini sağlarken yine de alanınıza biraz renk katar. Doğal ahşap tonları, canlı beyaz, yumuşak güvercin grisi, allık pembeleri ile güzel bir şekilde eşleşir veya daha cesur bir görünüm için o taze bahar görünümü için sarı tonlar ekleyebilirsiniz.

Ada çayı boya rengi, nazik doğası nedeniyle, tüm duvar rengi için mükemmel bir seçimdir. Bunaltıcı hissetmeden alanınızı aydınlatmaya yardımcı olur. Tabii ki, daha incelikli olmak istiyorsanız bir vurgu duvarı olarak da işe yarayabilir. Aynı zamanda çarpıcı bir vurgu rengidir ve tamamen beyaz, ten rengi, bej veya krem ​​rengi bir odada iyi çalışır – bazı adaçayı mobilya öğelerini ekleyin ve dinlenmek için yapılmış bir alana sahip olacaksınız. evinizin dışını, hala doğal hissederken ve çevreyle uyum içindeyken mahalleye biraz renk katar.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası