Misafirleriniz İçin en iyi boya renkleri

Eviniz sizi temsil eder. Evinize gelen misafiriniz sizin için değerlidir. Misafir odası nasıl, hangi renk boyanır. Ücretsiz boyacı ustası
BİR MİSAFIR ODASI İÇİN RAHATLATICI BOYA RENKLERİ

Konukları ağırlarken en önemli şey onların rahat hissetmelerini sağlamaktır. Odayı rahatlayabilecekleri ve iyi bir gece uykusu alabilecekleri bir yer yapmak istersiniz ve seçtiğiniz boya rengi, konuklarınızın odadayken nasıl hissettikleri üzerinde gerçekten büyük bir etkiye sahip olabilir.

Sakinleştirici bir atmosfer yaratmaya gelince, maviyle yanlış gidemezsin! Mavi tonlarının vücut üzerinde sakinleştirici bir etkisi olduğu ve aslında daha iyi uyumanıza yardımcı olabileceği gösterilmiştir. Bir yatak odası için, yumuşak gök mavisi, yumuşak pudra mavisi, rüya gibi okyanus tonları veya çok yumuşak lavanta gibi daha yumuşak, daha sessiz tonlara bağlı kalmak en iyisidir.

BOYA RENKLERI

Yeşil, bir misafir odası için de harika bir seçim olabilir. Doğada olmakla ilişkilendirdiğimiz için mantıklı olan benzer bir sakinleştirici etkiye sahiptir. Çoğu insan, adaçayı veya hafif çimenli ton gibi daha açık yeşil tonlarına yapışır, ancak haki yeşili gibi daha derin tonlar da bir yatak odasında gerçekten işe yarayabilir.

Bir şeyleri ısıtmak için bir şeyler istediğinizi düşünüyorsanız, pastel sarı ve pembe, mekana biraz daha fazla sıcaklık katarken, rahat ve rahat havayı koruyan harika seçeneklerdir.

Yeşil, bir misafir odası için de harika bir seçim olabilir. Doğada olmakla ilişkilendirdiğimiz için mantıklı olan benzer bir sakinleştirici etkiye sahiptir. Çoğu insan, adaçayı veya hafif çimenli ton gibi daha açık yeşil tonlarına yapışır, ancak haki yeşili gibi daha derin tonlar da bir yatak odasında gerçekten işe yarayabilir. Bir şeyleri ısıtmak için bir şeyler istediğinizi düşünüyorsanız, pastel sarı ve pembe, mekana biraz daha fazla sıcaklık katarken, rahat ve rahat havayı koruyan harika seçeneklerdir.

PAYLAŞILAN BİR ALAN İÇİN MÜKEMMEL RENK PALETİ

Evinizde misafir odası varsa, geçen yıl daha çok amaçlı bir oda haline gelmiş olabilir. Misafir odanızı aniden ev ofisi, evde öğrenme alanı veya zanaat alanı olarak da işlev görebilecek şekilde değiştirmek zorunda kaldıysanız, yalnız değilsiniz! Bu çok amaçlı odalar ilk başta geçici olsa da, şimdi daha kalıcı bir kurulum yapmanın faydasını görüyorsunuz. Şimdi odanızın görünümünü nasıl yenileyeceğinizi ve misafirleri evinize geri getirebileceğimiz zaman için sıcak ve davetkar hale getirmenin yanı sıra onu çalışmanız için rahat bir alan haline getirmenin zamanı geldi.

Ortak alanlar söz konusu olduğunda, nötr renkler mükemmel bir uyum sağlar. Çalışırken veya yaratıcı olduğunuzda ve misafirleriniz uzun bir seyahat gününün ardından gevşemeye hazır olduğunda doğru tonu yakalayan harika bir denge sunarlar. Duvarlarda kremsi beyaz veya yumuşak bej kullanmak, herhangi bir renk şeması için mükemmel bir fon oluşturabilir; kumaşlar, sanat eserleri, mobilyalar ve dekoratif aksesuarlar gibi vurgularla daha parlak renklerinizi ekleyin.

Evinizde misafir odası varsa, geçen yıl daha çok amaçlı bir oda haline gelmiş olabilir. Misafir odanızı aniden ev ofisi, evde öğrenme alanı veya zanaat alanı olarak da işlev görebilecek şekilde değiştirmek zorunda kaldıysanız, yalnız değilsiniz! Bu çok amaçlı odalar ilk başta geçici olsa da, şimdi daha kalıcı bir kurulum yapmanın faydasını görüyorsunuz. Şimdi odanızın görünümünü nasıl yenileyeceğinizi ve misafirleri evinize geri getirebileceğimiz zaman için sıcak ve davetkar hale getirmenin yanı sıra onu çalışmanız için rahat bir alan haline getirmenin zamanı geldi. Ortak alanlar söz konusu olduğunda, nötr renkler mükemmel bir uyum sağlar. Çalışırken veya yaratıcı olduğunuzda ve misafirleriniz uzun bir seyahat gününün ardından gevşemeye hazır olduğunda doğru tonu yakalayan harika bir denge sunarlar. Duvarlarda kremsi beyaz veya yumuşak bej kullanmak, herhangi bir renk şeması için mükemmel bir fon oluşturabilir; kumaşlar, sanat eserleri, mobilyalar ve dekoratif aksesuarlar gibi vurgularla daha parlak renklerinizi ekleyin.

Yine de işleri tarafsız tutmak istiyorsanız, ancak beyaz duvarlardan başka bir şeye gitmek istiyorsanız, yine de birçok harika seçeneğiniz var.

Son zamanlarda çokça gördüğümüz renklerden biri, klasik griden daha sıcak bir his yaratan muhteşem bir gri ve bej karışımı olan gri.

Nötr üzerindeki bir başka şaşırtıcı bükülme de çok yumuşak bir sarıdır – sadece bir miktar güneş ışığı ile beyazı düşünün. Bu, duvarlarda çok cesurca gitmeden alanı ısıtmanın harika bir yoludur.

Çok az allık pembesiyle benzer bir etki elde edebilirsiniz.

Yine de işleri tarafsız tutmak istiyorsanız, ancak beyaz duvarlardan başka bir şeye gitmek istiyorsanız, yine de birçok harika seçeneğiniz var. Son zamanlarda çokça gördüğümüz renklerden biri, klasik griden daha sıcak bir his yaratan muhteşem bir gri ve bej karışımı olan gri. Nötr üzerindeki bir başka şaşırtıcı bükülme de çok yumuşak bir sarıdır - sadece bir miktar güneş ışığı ile beyazı düşünün. Bu, duvarlarda çok cesurca gitmeden alanı ısıtmanın harika bir yoludur. Çok az allık pembesiyle benzer bir etki elde edebilirsiniz.

 

İster özel bir misafir odanız, ister çok amaçlı bir odanız olsun, bu renk önerileri, herkesin vakit geçirmekten hoşlanacağı rüya gibi bir alan yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Yeni bir kat boyanın mekanınızı gerçekten nasıl değiştirebileceğine şaşıracaksınız!

Misafir odanıza yeni bir boya rengiyle yeni bir görünüm kazandırmaya nasıl yardımcı olabileceğimizi görmeye hazırsanız, bugün ücretsiz boyacı ustası danışmanlığı randevusu alın!

 

Rate this post

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post