Kredi Kartı ile Boya Ustası

Evinizin içi donuklaşıyor, kirleniyor mu veya artık temizlenmiyor mu? Düzden parlaklığa kadar tüm perdelerde bulunan yepyeni yıkanabilir boyalarla tanışın. Geniş bir renk yelpazesiyle, planınızı sizin için özelleştiriyoruz. İç işlerimiz, tüm armatürlerin, yer döşemelerinin, halıların, dolapların, pencerelerin vb. Tam maskelenmesini ve tüm süpürgeliklerin, pencerelerin, çivi deliklerinin ve kapı çerçevelerinin doldurulması dahil tüm onarım işlerini içerir.

Alçıpan onarımları, yeniden şekillendirme, ince çizgi çatlakları, alçıpan hasarı ve tüm hazırlıklarda uzmanlaştık, ardından rulo fırça ve sprey ile profesyonelce uygulanan özel bir boya işi ve ardından tam temizlik.

Kredi Kartı ile Boya Ustası, işinizin tamamlanması ve işinizin tatmin edilmesi üzerine yapılacak! Bu yüzden güven oluşturmayı ve lisanslı bir müteahhit tutmayı unutmayın !!!

Ücretsiz bir exper veya boya ihtiyaçlarınızdan herhangi biri için bugün arayın!

İstanbul’un havası evinizin dışında çok sert olabilir, bu nedenle evinizi ahşap kaplamanızı hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde tasarlanmış akrilik boyalar, emayeler ve elastomerik kaplamalarla koruyun ve çatlakları önlemek için sıvanızı kapatın.

Kredi Kartı ile Boya Ustası geldiğinde Evinizi yeniden boyarken, hazırlık ve onarım işinizin en önemli adımı ve emeğin% 80’idir. İşleme başlamak için ilk adım güçlü yıkamadır ve ardından uygun kuruma süresi gelir. İkinci olarak, tüm terasların, pencerelerin, yürüyüş yollarının ve çatı kaplama alanlarının tamamen maskelenmesi. En önemlisi, herhangi bir sıva hasarına yönelik eksiksiz ve kapsamlı bir onarım, herhangi bir sıva kaybı, ahşap zımparalama, ahşap değiştirme, ahşap döşeme veya paslanmış demirin astarlanması, çatlak onarımları ve tüm pencere çerçeve-bağlantı açıklıklarının, kapı çerçevelerinin ve verandanın doldurulması tavanlar.

Eviniz uygun şekilde hazırlandıktan sonra, size profesyonel olarak uygulanan özel bir boya işi veriyoruz, ardından tam temizlik ve son inceleme.

Kredi Kartı ile Boya Ustası Hizmeti Boya ihtiyaçlarınızdan herhangi biri için ücretsiz bir tahmin için bugün arayın.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası