Kapı Boya Ustası (Bir kapı nasıl boyanır)

Çoğu zaman evde, ilk bakışta uygulanacak özel bir yönteme sahip gibi görünmeyen, ancak onlara iyi bir son sonuç veren ve evimizin görünümünü iyileştirmek için aslında biraz ayrıntıya ihtiyaç duyan görevleri yerine getiririz, bunlardan biri de boyalı. kapılardır. Burada, bu işi yaparken uygulamaya koymanız için size birkaç ipucu veriyoruz. Devam edin veya bunu Kapı Boyama Ustası ile yapın!

ADIM 1

Kapı tamamen kuruduğunda değiştireceğimiz için, lekelenmesini önlemek için kapı kollarını çıkarmak önemlidir. Kapı yaygın bir düz tip ise, duvar gibi bir rulo ile boyayabilirsiniz. İç ve dış kapıların boyanması için yöntem, ikincisinin genellikle sökülmemesinden ve zemini kirletmemek için altına plastik veya gazete kağıtlarının yerleştirilmesinden farklı olarak hemen hemen aynıdır.

Her bir üst panelin iç kısmına aynı yönünde bir kat boya uygulayarak başlıyoruz. Aşağıdaki 2 panel için aynı işlemi tekrarlıyoruz. İç panelleri boyamayı bitirdiğimizde sadece ön panelleri başlatabileceğimizi unutmayın.

ADIM 2

Ardından orta şeridi grafikte gösterildiği gibi dikey olarak boyayacağız. Bir sonraki adımın bize bıraktığı fırça darbelerinin izlerini eşleştirmeyi unutmayın.

3. ADIM

Şimdi, yukarıdan aşağıya doğru enine çubukları şekilde gösterildiği gibi yatay olarak boyayacağız.

ADIM 4

Son olarak soldan başlayarak yan çıtaları boyayacağız. Hala ıslakken çapraz çubuklardan gelen fırça darbelerini eşleştiriyoruz.

Eğer bunlar benim işim değil işi kapı boya ustası yapsın diyorsanız hemen iletişime geçin.

Rate this post

Yorum yapın

Boyacı Ustası